Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 1 uro, sesir pravi:

To tak vem..o.....ampak v praksi če ima nekdo na parkingu za invalide avto kot je dal primer dami...

Na parkingu za invalide lahko parkira upravičenec do tega parkinga. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Na parkingu za invalide lahko parkira upravičenec do tega parkinga. 

Ne razumem!

Kaj če recimo damijovga šefa počaka kdo ja parkingu za invalide in hoče videt sliko na izkaznici??In osebe s slike ni poleg!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sesir pravi:

Ne razumem!

Kaj če recimo damijovga šefa počaka kdo ja parkingu za invalide in hoče videt sliko na izkaznici??In osebe s slike ni poleg!

(1) Vozilo, parkirano na označenem parkirnem mestu za invalida, mora biti označeno z veljavno parkirno karto.

(2) Parkirno karto sme poleg upravičenca uporabljati spremljevalec, ki vozi in spremlja osebo, ki je imetnik parkirne karte in sama ne vozi motornega vozila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

(1) Vozilo, parkirano na označenem parkirnem mestu za invalida, mora biti označeno z veljavno parkirno karto.

(2) Parkirno karto sme poleg upravičenca uporabljati spremljevalec, ki vozi in spremlja osebo, ki je imetnik parkirne karte in sama ne vozi motornega vozila.

Recimo v mojem primeru...

Izpit imam a nočem vozit avta,zato tudi nimam svojega(sanjam da bi mp3)!In kaj ko me punca pelje v mesto parkirava na invalide in greva na kavo pol pa jz s kom drugim ona pa pride sama do avta?Ja vem,da mala možnost a vseeno...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, sesir pravi:

Recimo v mojem primeru...

Izpit imam a nočem vozit avta,zato tudi nimam svojega(sanjam da bi mp3)!In kaj ko me punca pelje v mesto parkirava na invalide in greva na kavo pol pa jz s kom drugim ona pa pride sama do avta?Ja vem,da mala možnost a vseeno...

V 2. odstavku je tvoj odgovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poudarek je na besedo "spremlja".

V primeru mojga šefa, njegova nepokretna mama še ni videla avta :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženo sem pripeljal v bolnico,ker je invalid sem parkiral na prostoru za invalide.Ker so jo zadržali v bolnici sem se jaz odpravil domov. v trenutku ,ko sem hotel speljati je pristopil policaj in zahteval,da mu pokažem parkirno karto .seveda je bila na njej slika moje žene.Zanimalo ga je kje imam ženo povedal sem mu,da so jo zadržali v bolnici,nakar sem moral z njim do sprejemne pisarn,kjer je preveril,če držijo moje trditve.Ko se je izkazalo,da govorim po resnici mi je vrnil dokumente in mi zaželel srečno vožnjo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

spet sranje :(
 

Nova huda prometna nesreča.

Na cesti Škofja Loka - Medvode sta trčila osebno vozilo in motor. Motorist je v kritičnem stanju.

18739242_10154817057916443_6599704394056351889_o.thumb.jpg.28e3123007a4c034f03f69e590a6a1c9.jpg18766850_10154817057911443_4680848302078412062_o.thumb.jpg.0fed148b1cb17814f628e013c83e0e8a.jpg

in kar je najbolj žalostno, takoj bedasti komentarji na FB:

Dušan Klinc ja kaj bi rekli potem takem če so šoferji avtomobilov krivi vseh teh bedastih motoristov ki mislijo da so sami na cesti....če je tako lahko tudi mi z avti si zamišljamo da imamo žogo v rokah ne pa volan.......

 

 

Ob 5/20/2017 ob 14:42, DAMI34 pravi:

 

mamo še temo za čvekanje....a moram linkat? :P

 

Se boš brisal ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

 

Se boš brisal ? 

ne, tebe bom premaknil :ras: potem pa lahko nadaljujemo :D

čeprav je žalostno vse skupaj :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

ne, tebe bom premaknil :ras: potem pa lahko nadaljujemo :D

čeprav je žalostno vse skupaj :(

 

Prepočasi je šel. Z bolj hitro vožnjo bi bil veliko prej mimo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Prepočasi je šel. Z bolj hitro vožnjo bi bil veliko prej mimo. 

Sej isto velja za policaja k ga je traktor izsilil. Ce mal zračunam sem tut jaz prepocasi vozil, pol pa xsaro najahal :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Sej isto velja za policaja k ga je traktor izsilil. Ce mal zračunam sem tut jaz prepocasi vozil, pol pa xsaro najahal :(

Nč se bat, kr obrni ročico za gas. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Prepočasi je šel. Z bolj hitro vožnjo bi bil veliko prej mimo. 

 

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Nč se bat, kr obrni ročico za gas. 

Ko mene vse bolelo sem razmišljal...bolj hitro bi pelu pa bi bil mimo...

Sam veš...kak ti je usojeno tak pa bo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Nč se bat, kr obrni ročico za gas. 

Sej sem, vsem sem ušel :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

Sej sem, vsem sem ušel :ras:

Včasih bi bilo boljše bolj hitro peljati. Če bi vedel. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Včasih bi bilo boljše bolj hitro peljati. Če bi vedel. 

Ne mi zamerit, danes sem na jadranki, jutri velebit in tulove grede, pa se ne morem igrat tukaj s tabo. Jutri popoldan se vračam, te zovem na kafu. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

Ne mi zamerit, danes sem na jadranki, jutri velebit in tulove grede, pa se ne morem igrat tukaj s tabo. Jutri popoldan se vračam, te zovem na kafu. :D

Nimam metra pri roki :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Ne mi zamerit, danes sem na jadranki, jutri velebit in tulove grede, pa se ne morem igrat tukaj s tabo. Jutri popoldan se vračam, te zovem na kafu. :D

Si pa ziher z kravasaki,da si tuk počasen,da še vseeno kaj natipkaš:ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, sesir pravi:

Si pa ziher z kravasaki,da si tuk počasen,da še vseeno kaj natipkaš:ras:

Sj ne telefoniram med vožnjo, sam tipkam :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2017 ob 10:57, DAMI34 pravi:

ja kj, čist okrogle oke je naredu :blush:, k nism hot pr njemu čez :P

če bi še kdo naredil tako kot ti bi takim počasi tudi upalilo.. 

Ob 31. 5. 2017 ob 11:38, Borutt pravi:

Lepo, da si kasneje svoj zapis dopolnil s sliko. 

(2) Policisti smejo pri opravljanju nujnih nalog policije za nujno potreben čas parkirati vozilo tudi na mestih, kjer je to prepovedano s prometnim pravilom ali postavljeno prometno signalizacijo.

ampak samo takrat - "pri opravljanju nujnih" ! ta dva ne opravljata nujno ničesat .. 

za nujno opravljanje mora biti izpolnjeno več pogojev kot je na sliki .. po sliki soditi se ne da ..moral bi biti vsaj par sekund trajajoč video posnetek , da bi ta dva lahko pravično popredalčkali ali  v "nujno" ali v "dober zgled" nalogo..

Ob 31. 5. 2017 ob 12:06, Borutt pravi:

66. člen

(parkirna karta)

7.     zdravstvenim službam, socialnim službam in invalidskim organizacijam, katerih delavci obiskujejo oskrbovance na domu zaradi nujnih in neodložljivih storitev, potrebnih za njihovo zdravje in življenje.

 

(parkiranje na parkirnem mestu označenem za invalide)

(2) Parkirno karto sme poleg upravičenca uporabljati spremljevalec, ki vozi in spremlja osebo, ki je imetnik parkirne karte in sama ne vozi motornega vozila.

 

(5) Z globo 80 eurov se kaznuje za prekršek voznik, ki neupravičeno uporabi parkirno karto. Pooblaščena uradna oseba odvzame neupravičeno uporabljeno parkirno karto vozniku in jo pošlje upravni enoti, ki jo je izdala. O odvzemu pooblaščena uradna oseba izda potrdilo.

"spemljevalc , ki vozi ali spremlja" ali "ko vozi ali spremlja" ?

kar nekaj ljudi prostovoljno in brezplačno pomaga invalidom pri njihovem vsakdanjem življenju .. zato je meni smiselno , da ta znak koristijo če ga želijo ob raznih opravilih , ki jih opravljajo v imenu invalida .. če že porabljajo svoj prosti čas v tak namen naj ga porabijo čimmanj ..

Ob 31. 5. 2017 ob 16:28, Borutt pravi:

(1) Vozilo, parkirano na označenem parkirnem mestu za invalida, mora biti označeno z veljavno parkirno karto.

(2) Parkirno karto sme poleg upravičenca uporabljati spremljevalec, ki vozi in spremlja osebo, ki je imetnik parkirne karte in sama ne vozi motornega vozila.

invalidske organizacije lahko dotičnim volonterjem izdajo parkirno karto za uporabo v času , ko opravljajo določena opravila za invalida a le tega ni zraven?

pred 11 urami, ludiluka pravi:

ehh se zdej se niste naucili.  Ducatija si nabavte pol vam ne bo treba razmisljat al bi mogu peljat bolj hitro al bolj pocasi jst ga ze 14 dni sraufam pa me ni noben izsilu

bomo luka nabavli.. res boš res varen ker nam jih boš šraufal in ne boš imel časa za se vozit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, thumper pravi:

če bi še kdo naredil tako kot ti bi takim počasi tudi upalilo.. 

ampak samo takrat - "pri opravljanju nujnih" ! ta dva ne opravljata nujno ničesat .. 

za nujno opravljanje mora biti izpolnjeno več pogojev kot je na sliki .. po sliki soditi se ne da ..moral bi biti vsaj par sekund trajajoč video posnetek , da bi ta dva lahko pravično popredalčkali ali  v "nujno" ali v "dober zgled" nalogo..

"spemljevalc , ki vozi ali spremlja" ali "ko vozi ali spremlja" ?

kar nekaj ljudi prostovoljno in brezplačno pomaga invalidom pri njihovem vsakdanjem življenju .. zato je meni smiselno , da ta znak koristijo če ga želijo ob raznih opravilih , ki jih opravljajo v imenu invalida .. če že porabljajo svoj prosti čas v tak namen naj ga porabijo čimmanj ..

invalidske organizacije lahko dotičnim volonterjem izdajo parkirno karto za uporabo v času , ko opravljajo določena opravila za invalida a le tega ni zraven?

bomo luka nabavli.. res boš res varen ker nam jih boš šraufal in ne boš imel časa za se vozit..

Očitno bolj poznaš delo nekoga od njega samega. Spet. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse po starem ........vsi neumni samo en pameten ......

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

vse po starem ........vsi neumni samo en pameten ......

 

 

Oh...vmes si izpustil,ko borut priznal,da ukinitev utripanja zelene lahko res samo zaradi inkasanstva...saj sva ugotovila je zaradi utripanja zelene bila večja pretočnost,manjše onesnaževanje okolja in uporabniku cest prijaznejše...se pravi edino NI blo inkasanstva in bilo potrebno ukinit !!!

No saj prvo je lagal o neki EU direktivah a je hitro utihnil...še posebej,ker smo ugotovili,da v Avstriji še vedno utripajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Kmet2 pravi:

vse po starem ........vsi neumni samo en pameten ......

 

 

.

... tud men se to dogaja ... :eek:

... kamorkoli pridem ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!