Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, DAMI34 pravi:

a je s kolesom? :P

 

ne, tu se je naučila vozit kolo :) (resno)

pred 4 minutami, Cartman pravi:

 

Ti možnost nesreče popolnoma izključuješ? pač, sosledja slabih dogodkov brez namenske provokacije?

Po tvoje,  od tistih 60 000+, koliko je neprilagojenih blaznežev? verjetno 59998. Ti pa kolega Gift sta, ostalo smo norci s smrtno željo??

Ljudem v blokih je nekako normalno, da plačujejo ogrevanje, in imajo topla stanovanja. mi vsi plačujemo cestnine, pa nam ni normalno, da bi se vozili po dobrih in varnih cestah?

 

S cifro sem hotel povedat, da je tečaj pljunek v morje glede povečanja varnosti in da se tja vpišejo bolj ali manj takšni, ki iščejo nove prijeme za objestno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Snecer pravi:

ne, tu se je naučila vozit kolo :) (resno)

sj to je lažje, kot pred levom tečt bosonog :huh:

p.s.

sorite za offtopic ... ampak .. leu bi lohka tut motorista napadu, mar ne :huh: 

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

sj to je lažje, kot pred levom tečt bosonog :huh:

p.s.

sorite za offtopic ... ampak .. leu bi lohka tut motorista napadu, mar ne :huh: 

sj to je lažje, kot pred levom tečt bosonog :huh:

p.s.

sorite za offtopic ... ampak .. leu bi lohka tut motorista napadu, mar ne :huh: 

sj to je lažje, kot pred levom tečt bosonog :huh:

p.s.

sorite za offtopic ... ampak .. leu bi lohka tut motorista napadu, mar ne :huh: 

Miši že, ker je mačka, tak da

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

sj to je lažje, kot pred levom tečt bosonog :huh:

p.s.

sorite za offtopic ... ampak .. leu bi lohka tut motorista napadu, mar ne :huh: 

 

:ninja: style

use te loh napade, še najrajš pa kšn Pipi in Melkijad pujsata po cest :panic:

Popravljeno . Popravil Xebec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, maus pravi:

in se preko Postojne vozmo po makadamu :P

in to po glavni cesti E61

 

Regionalna cesta II. reda gre proti Vikiju, glavna cesta I. reda pa proti Dinku.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, maus pravi:

sj to je lažje, kot pred levom tečt bosonog :huh:

p.s.

sorite za offtopic ... ampak .. leu bi lohka tut motorista napadu, mar ne :huh: 

 

pr nas napadajo "leui" in "desni". pr koritu dinčki vsem enako dišijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 36 minutami, Borutt pravi:

Regionalna cesta II. reda gre proti Vikiju, glavna cesta I. reda pa proti Dinku.  

Evropska pot E61 je del vseevropskega cestnega omrežja, ki je serija glavnih cest na kontinentu. Pot E61 se začne v avstrijskem Beljaku ter vodi v Slovenijo skozi predor Karavanke, nato pa skozi Ljubljano v italijanski Trst ter hrvaško Reko, kjer se tudi zaključi.

vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Evropska_pot_E61

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, maus pravi:

Evropska pot E61 je del vseevropskega cestnega omrežja, ki je serija glavnih cest na kontinentu. Pot E61 se začne v avstrijskem Beljaku ter vodi v Slovenijo skozi predor Karavanke, nato pa skozi Ljubljano v italijanski Trst ter hrvaško Reko, kjer se tudi zaključi.

vir: https://sl.wikipedia.org/wiki/Evropska_pot_E61

Moj vir je pa slovenska zakonodaja :lol1::jezik:.

In, če bi ti pravilno prebral svoj vir, bi ugotovil, da skozi Postojno ne poteka nobena od omenjenih cest :jezik:.

Evropska pot E61 je del vseevropskega cestnega omrežja, ki je serija glavnih cest na kontinentu. Pot E61 se začne v avstrijskemBeljaku ter vodi v Slovenijo skozi predor Karavanke, nato pa skozi Ljubljano v italijanskiTrst ter hrvaško Reko, kjer se tudi zaključi.

V Sloveniji jo sestavljajo avtoceste A1, A2 in A3 in glavna cesta G1-7.

Cesta je pomembna prometna žila, ki povezuje zahodno in srednjo Evropo zBalkanom. V nekdanji SFRJ je tvorilaAvtocesto bratstva in enotnosti (trasaJesenice-Ljubljana). Njena skupna dolžina je 270 km.

Glavna mesta na poti E61 so: Beljak (km 0),Naklo (km 67), Ljubljana (km 101), Trst (km 196), Reka (km 270). :lol1:

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Moj vir je pa slovenska zakonodaja :lol1::jezik:.

prou maš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Preberi zapis višje :P.

wir : http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=PRAV11505

:P  .. namest E70 je napisano E61 ... pomoje so se zmotili, kajne :P  ... mednarodna cesta je po slovenski zakonodaji ;) 

znak.jpg.d21b39c2903c2d67513c34aa26aa4662.jpg

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

wir : http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=PRAV11505

:P  .. namest E70 je napisano E61 ... pomoje so se zmotili, kajne :P  ... mednarodna cesta je po slovenski zakonodaji ;) 

znak.jpg.d21b39c2903c2d67513c34aa26aa4662.jpg

Ti si sedaj vmešal Pravilnik o prometni signalizaciji. 

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=URED6323

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Ti si sedaj vmešal Pravilnik o prometni signalizaciji. 

http://www.pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa?id=URED6323

sj sm reku, da imaš prav .. tujci gledajo oznake cest (tudi sam jih velikokrat, ko se vozim po tujini) 

oznake za glavno cesto pa ni :P

a zdj štekaš :P ... predvidevam, da ko pišete zapisnik o recimo nezgodi, napišete oznako in odsek ceste, ne pa regionalna cesta ali glavna cesta kateregakoli reda ... 

vsaj jaz sem to včasih počel ko sem prišel na nezgodo in pisal zapisnik o nezgodi na avtocesti in vizualno ugotovljene poškodbe na cestišču, objektih itd.

oznake na https://www.promet.si/portal/sl/razmere.aspx  so pa sped drugačne ... jao ... :P

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

sj sm reku, da imaš prav .. tujci gledajo oznake cest (tudi sam jih velikokrat, ko se vozim po tujini) 

oznake za glavno cesto pa ni :P

a zdj štekaš :P ... predvidevam, da ko pišete zapisnik o recimo nezgodi, napišete oznako in odsek ceste, ne pa regionalna cesta ali glavna cesta kateregakoli reda ... 

vsaj jaz sem to včasih počel ko sem prišel na nezgodo in pisal zapisnik o nezgodi na avtocesti in vizualno ugotovljene poškodbe na cestišču, objektih itd.

oznake na https://www.promet.si/portal/sl/razmere.aspx  so pa sped drugačne ... jao ... :P

 

Vse kategorizirane ceste so označene s kilometrskimi oznakami, saj so izmerjene. Na teh oznakah, katere niso prometna signalizacija ali oprema, so podatki o vrsti ceste in njeni številki, odseku in tekočem kilometru. 

In za lokacijo pišemo glavna ali regionalna cesta tega ali onega reda, odsek in kilometer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.zurnal24.si/zadel-otroka-in-pobegnil-s-kraja-nesrece-clanek-291878

(1) Prometna nesreča je nesreča na javni cesti ali nekategorizirani cesti, ki se uporablja za javni cestni promet, v kateri je bilo udeleženo vsaj eno premikajoče se vozilo in je v njej najmanj ena oseba umrla ali je bila telesno poškodovana ali je nastala materialna škoda.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, Snecer pravi:

V Sloveniji je 60.000 motoristov+, na tečaju pa jih ima 40...

Za normalno peljati motor ne rabiš nobenega posebnega znanja, običajno motoriko in občutke (+da imajo moderni motorji pomagala, ki so nadčloveška). Če pa tega nima, potem pa sploh nisi za motor.

Zakaj so table tam za Vrhniko, ki opozarjajo, da se bližamo trasi divjakov? zaradi tistih, ki normalno vozijo? al zaradi tistih, ki sploh ne bi smeli biti na cesti.

Namesto da bi divjake odstranili iz ceste, jim gradimo odbojne ograde, ne pa zaradi tega, da bi povečali varnost ob morebitni smoli motorista.

načeloma ni samo en tečaj na leto v slovenij. 

pred 19 urami, Snecer pravi:

to ne obstaja...no, še nisem videl

ti bomo enkrat zrihtali par bejb da te pošolajo ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja bla v koloni pravi da je padu mimo nje  ko sneta skira po sredini vijugal levo desno bil ves živčen in nato letu po zraku čez avtomobile .Nekdo ga ni opazu in ga izsilu .Ne opravičujem modela ki ga je izsilu ampak je motorist za tole sam kriv

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Orange pravi:

Moja bla v koloni pravi da je padu mimo nje  ko sneta skira po sredini vijugal levo desno bil ves živčen in nato letu po zraku čez avtomobile .Nekdo ga ni opazu in ga izsilu .Ne opravičujem modela ki ga je izsilu ampak je motorist za tole sam kriv

 

Bed...sploh ker je bil tako sposoben,da je peljal ko sneta sekira in hrati vijugal...Al misliš,da je bila tvoja na čem,da videla ekstra hitrega kako vijuga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:dry: se strinjam... en kanal zobnikov  pa rešmo stvar. Skoraj. Razn, če nebo na sred avtoceste obraču :dry:

152986173.jpg.f7897fb561630d2ff66cb1544cd9f6b8.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!