Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, ukica pravi:

Ce bi poznal koga iz tega posnetka  ter vedel kako se vozijo izven rid bi pisal drugace. Sploh pa, dvomim da sta prekoracila hitrost :D 

nočem vedet, sem videl na posnetku, tudi zadnje kolo je bilo, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Ce bi poznal koga iz tega posnetka  ter vedel kako se vozijo izven rid bi pisal drugace. Sploh pa, dvomim da sta prekoracila hitrost :D 

Mislim, da je čist vseeno. Cesta ni dirkališče in kdor to ve se tudi na ridah ne vozi tako. Tisti, ki imajo željo po dirkanju, delajo to na dirkališču vsi ostali so samo navadni drekači, ki ogrožajo sebe in druge v prometu. 

En tak naju je ogrožal med Postojno in Planino.:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Snecer pravi:

, tudi zadnje kolo je bilo, a ne?

Haha..drugače,če bi res obrnil gas bi se dvignilo ja...a tvoj se ne dvigne ko daš gas?Pa tako ekstremen navor od 3000rpm dalje...:ras:

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor ne podpiram dirkanja na cesti, ampak ne spomnim se, kdaj me je nazadnje kateri motorist ogrožal.

Mogoče edino kakšno prehitevanje v škarje.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, dr.looney pravi:

Mislim, da je čist vseeno. Cesta ni dirkališče in kdor to ve se tudi na ridah ne vozi tako. Tisti, ki imajo željo po dirkanju, delajo to na dirkališču vsi ostali so samo navadni drekači, ki ogrožajo sebe in druge v prometu. 

En tak naju je ogrožal med Postojno in Planino.:twak:

Nečesa ne razumem, a te ogroža ker ti za ritjo vozi (se pravi isti diujak kot ti), če te pa skensla, a je kak problem? Sad ga ima, sad ga nema. Večkrat naletim na nedeljske šoferje, ki so po celi cesti, in ker dirkam nekoliko bolj umirjeno jih moram prehitet v velikem loku, pa sem že nekajkrat slišal, da pol folk joče, da so bili "ogroženi". Se vprašam zakaj, a ker sem zgrmel mimo, al ker se je ustrašil izpuha?

Včasih mam filing, da še bolj jočemo in stočemo kot vozniki avtomobilov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

 

Mogoče edino kakšno prehitevanje v škarje.....

Je varnih voznikov po snecerjevih merilih toliko?No saj kdaj se zgodi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Nikakor ne podpiram dirkanja na cesti, ampak ne spomnim se, kdaj me je nazadnje kateri motorist ogrožal.

Mogoče edino kakšno prehitevanje v škarje.....

Se kar strinjam, al pa kak kralj ravnin na jadranki :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Nečesa ne razumem, a te ogroža ker ti za ritjo vozi (se pravi isti diujak kot ti), če te pa skensla, a je kak problem? Sad ga ima, sad ga nema. Večkrat naletim na nedeljske šoferje, ki so po celi cesti, in ker dirkam nekoliko bolj umirjeno jih moram prehitet v velikem loku, pa sem že nekajkrat slišal, da pol folk joče, da so bili "ogroženi". Se vprašam zakaj, a ker sem zgrmel mimo, al ker se je ustrašil izpuha?

Včasih mam filing, da še bolj jočemo in stočemo kot vozniki avtomobilov :P

 

Za koliko neumno me imaš. :eek: Če sem napisala , da naju je ogrožal, to pomeni, da izvedel manever prehitevanja v trenutku, ko je bilo to nevarno zanj in za naju. Prehiteval je v ovinku, skupino motoristov. Nismo na dirkališču. Tak manever je za na dirkališče ne za na cesto. 

Takemu bi jest vzela izpit in mu prepovedala tudi vožnjo z biciklom. Zanimivo je ,da vsi ki tako strašansko vse obvladajo ne dirkajo v motogp- ju. Še enga motorja za na pisto ne premorejo, pametni pa tako da glava peče.:mad:

 

Popravljeno . Popravil dr.looney
  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, dr.looney pravi:

Za koliko neumno me imaš. :eek: Če sem napisala , da naju je ogrožal, to pomeni, da izvedel manever prehitevanja v trenutku, ko je bilo to nevarno zanj in za naju. Prehiteval je v ovinku, skupino motoristov. Nismo na dirkališču. Tak manever je za na dirkališče ne za na cesto. 

Takemu bi jest vzela izpit in mu prepovedala tudi vožnjo z biciklom. Zanimivo je ,da vsi ki tako strašansko vse obvladajo ne dirkajo v motogp- ju. Še enga motorja za na pisto ne premorejo, pametni pa tako da glava peče.:mad:

 

še enkrat, kako v ovinku, v škarje, ste se umikal, zaviral?

ker je če čez polno črto v levi pregleden ovinek, ni nikogar ogrožal (ja vem prekršek je pa bil)....marsikdaj se "samo zdi" da te nekdo ogroža.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene in pokojnega Pipsa je enkrat ogrožal en model na cestaku na motogp stezi proti Kočevju, prehiteval naju je po istem voznem pasu, na mm je šlo mimo, rahel ovinek. Hotel je pokazat kakšen car je, da lahko tako blizu prehiteva :)

Drugače pa če me kdo želi prehiteti, aktivno pomagam, da je čimprej mimo in da mi ne sveti v špegl.

Pa tu in tam naletim kje na kakšno raketo ali objestneža, ki nasproti pridrvi že malo preko. Iz Dolomitov se spominjam, kak sta mi dva ktma :) priletela na ozki cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snecer pravi:

Mene in pokojnega Pipsa je enkrat ogrožal en model na cestaku na motogp stezi proti Kočevju, prehiteval naju je po istem voznem pasu, na mm je šlo mimo, rahel ovinek. Hotel je pokazat kakšen car je, da lahko tako blizu prehiteva :)

Drugače pa če me kdo želi prehiteti, aktivno pomagam, da je čimprej mimo in da mi ne sveti v špegl.

Pa tu in tam naletim kje na kakšno raketo ali objestneža, ki nasproti pridrvi že malo preko. Iz Dolomitov se spominjam, kak sta mi dva ktma :) priletela na ozki cesti.

ampak, pa čisto resno, sta ga videla prej?

Jaz veliko prehitevam motoriste, ponavadi počakam, da me vidi, potem pa "brezkompromisno" mimo. Ker najbolj nevarno je, če te ne vidi in greta oba recimo avto hkrati prehitevat, zato vedno počakam, da me skonta, pol pa gasa. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

še enkrat, kako v ovinku, v škarje, ste se umikal, zaviral?

ker je če čez polno črto v levi pregleden ovinek, ni nikogar ogrožal (ja vem prekršek je pa bil)....marsikdaj se "samo zdi" da te nekdo ogroža.

 

Kaj si ti zdaj prometni strokovnjak ? Ali si se precej v glavo udaril? :eek: Lej, za tvoje mnenje mi precej dol visi. 

Midva nimava motorja za ego nabijat, pa za to , da bi se moj hvalil kako pa on dobro obvlada motor. Midva ne spadava v kategorijo "wanna be Rossi" in se takih kretenov izogibava v velikem loku. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Snecer said:

nočem vedet, sem videl na posnetku, tudi zadnje kolo je bilo, a ne?

 

1 hour ago, dr.looney said:

Mislim, da je čist vseeno. Cesta ni dirkališče in kdor to ve se tudi na ridah ne vozi tako. Tisti, ki imajo željo po dirkanju, delajo to na dirkališču vsi ostali so samo navadni drekači, ki ogrožajo sebe in druge v prometu. 

En tak naju je ogrožal med Postojno in Planino.:twak:

Pejta na kavo, se bota zlo dobr razumela.. js placam. Lahk se ksno tortico in sadno kupo.. 

ce je nekdo hitrejsi se ne pomen da tebe ogroza. Skaperi to. Ni cudn da se folk voz po prehitevalnem 120-130 od tocke a do b. 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ukica pravi:

Ce bi poznal koga iz tega posnetka  ter vedel kako se vozijo izven rid bi pisal drugace. Sploh pa, dvomim da sta prekoracila hitrost :D 

Menda  sta vozila v javnem cestnem prometu. Predvidevam, da je njuna vožnja nekaj normalnega. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ukica pravi:

 

Pejta na kavo, se bota zlo dobr razumela.. js placam. Lahk se ksno tortico in sadno kupo.. 

ce je nekdo hitrejsi se ne pomen da tebe ogroza. Skaperi to. Ni cudn da se folk voz po prehitevalnem 120-130 od tocke a do b. 

 

Kar umiri se,s takimi izjavami smešiš samo sebe in nikogar drugega. 

Poglej o vožnji po cesti nimaš pojma, o dirkanju pa še manj. Še enkrat bom napisala, eni nimamo prevoznih sredstev za ego nabijat po cesti.

Tisti, ki jih imate in imate težave s socializacijo, svetujem obisk kakšnega strokovnjaka za te zadeve. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, KARMEN1 pravi:

Nikakor ne podpiram dirkanja na cesti, ampak ne spomnim se, kdaj me je nazadnje kateri motorist ogrožal.

Mogoče edino kakšno prehitevanje v škarje.....

Veliko jih seka ovinke. Nekateri se celo po nasprotni strani vozijo. Moram poudariti, da to počnejo v nepregledne ovinke ? Se pa najdejo tudi takšni, ki ne zmorejo zvoziti desni ovinek in se znajdejo na nasprotni strani. In ja, veliko takšnih srečam. 

Je kriva prazna glava ali popolno neznanje, da se tako vozijo? Eno in drugo in oboje skupaj. 

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Nečesa ne razumem, a te ogroža ker ti za ritjo vozi (se pravi isti diujak kot ti), če te pa skensla, a je kak problem? Sad ga ima, sad ga nema. Večkrat naletim na nedeljske šoferje, ki so po celi cesti, in ker dirkam nekoliko bolj umirjeno jih moram prehitet v velikem loku, pa sem že nekajkrat slišal, da pol folk joče, da so bili "ogroženi". Se vprašam zakaj, a ker sem zgrmel mimo, al ker se je ustrašil izpuha?

Včasih mam filing, da še bolj jočemo in stočemo kot vozniki avtomobilov :P

 

Zakaj mora voziti za ritjo ? Varčuje z gorivom, se gleda v odsevu vozila pred seboj, gleda voznikov mobitel, ... ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, DAMI34 pravi:

ampak, pa čisto resno, sta ga videla prej?

Jaz veliko prehitevam motoriste, ponavadi počakam, da me vidi, potem pa "brezkompromisno" mimo. Ker najbolj nevarno je, če te ne vidi in greta oba recimo avto hkrati prehitevat, zato vedno počakam, da me skonta, pol pa gasa. :P

 

Nisi ugotovil, da ju je prehitel na zelo majhni bočni razdalji? Se ti takšno prehitevanje zdi normalno? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, dr.looney pravi:

 

Kaj si ti zdaj prometni strokovnjak ? Ali si se precej v glavo udaril? :eek: Lej, za tvoje mnenje mi precej dol visi. 

Midva nimava motorja za ego nabijat, pa za to , da bi se moj hvalil kako pa on dobro obvlada motor. Midva ne spadava v kategorijo "wanna be Rossi" in se takih kretenov izogibava v velikem loku. 

Kaj si ti živčna, tečna, maš PMS? Lepo sem te vprašal Nisem niti tebe opazovalca na zadnjem sedežu žalil, ampak me je bolj podrobno zanimala situacija. Žalit pa znam a ne :P

In še vedno nisi ppojasnila, kaj je bilo tako narobe, le nabijaš kaj sem ali nisem, pa o Rossijih...ti je jasno sedaj ali ti še ni? Vprašal sem  konkretno, kaj se je zgodilo, popiši situacijo, če zmoreš.

Iz tvojega klobasanja lahko samo izvem, da je vsak, ki te prehiti nevaren, nabija ego itd. Malomorgen, se boš morala bolj potruditi.

pred 15 minutami, Borutt pravi:

Veliko jih seka ovinke. Nekateri se celo po nasprotni strani vozijo. Moram poudariti, da to počnejo v nepregledne ovinke ? Se pa najdejo tudi takšni, ki ne zmorejo zvoziti desni ovinek in se znajdejo na nasprotni strani. In ja, veliko takšnih srečam. 

Je kriva prazna glava ali popolno neznanje, da se tako vozijo? Eno in drugo in oboje skupaj. 

Zakaj mora voziti za ritjo ? Varčuje z gorivom, se gleda v odsevu vozila pred seboj, gleda voznikov mobitel, ... ? 

vprašal sem konkretno (kako jo je ogrožal), in da ogrožanje j tudi vožnja za ritjo, prav tako brezglavo prehitevanje, če te pred tabo vozeč še ni opazil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

Nisi ugotovil, da ju je prehitel na zelo majhni bočni razdalji? Se ti takšno prehitevanje zdi normalno? 

Da, če je prostor in če te pred tabo vozeči vidi. Veliko se vozim, včasih mene prehitijo, včasih jaz, načeloma v  loku, če me vidi in če je  normalna vožnja pa tut zraven, odvisno od situacije. Če 2 motorista nista sposobna vozit po voznem pasu vštric, potem je vsaj z enim kar precej narobe. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Kaj si ti živčna, tečna, maš PMS? Lepo sem te vprašal Nisem niti tebe opazovalca na zadnjem sedežu žalil, ampak me je bolj podrobno zanimala situacija. Žalit pa znam a ne :P

In še vedno nisi ppojasnila, kaj je bilo tako narobe, le nabijaš kaj sem ali nisem, pa o Rossijih...ti je jasno sedaj ali ti še ni? Vprašal sem  konkretno, kaj se je zgodilo, popiši situacijo, če zmoreš.

Iz tvojega klobasanja lahko samo izvem, da je vsak, ki te prehiti nevaren, nabija ego itd. Malomorgen, se boš morala bolj potruditi.

vprašal sem konkretno (kako jo je ogrožal), in da ogrožanje j tudi vožnja za ritjo, prav tako brezglavo prehitevanje, če te pred tabo vozeč še ni opazil.

Je kar veliko nevarnih cestnih drkačev na cesti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Kaj si ti živčna, tečna, maš PMS? Lepo sem te vprašal Nisem niti tebe opazovalca na zadnjem sedežu žalil, ampak me je bolj podrobno zanimala situacija. Žalit pa znam a ne :P

In še vedno nisi ppojasnila, kaj je bilo tako narobe, le nabijaš kaj sem ali nisem, pa o Rossijih...ti je jasno sedaj ali ti še ni? Vprašal sem  konkretno, kaj se je zgodilo, popiši situacijo, če zmoreš.

Iz tvojega klobasanja lahko samo izvem, da je vsak, ki te prehiti nevaren, nabija ego itd. Malomorgen, se boš morala bolj potruditi.

vprašal sem konkretno (kako jo je ogrožal), in da ogrožanje j tudi vožnja za ritjo, prav tako brezglavo prehitevanje, če te pred tabo vozeč še ni opazil.

Sem čisto lepo napisala in ti kot "strokovnjak" bi lahko to razbral iz napisanega. Ti je @Borutt razložil. Več ti ne mislim razlagat in razpravljat s tabo.

Kar se pa žaljenja tiče, naj te potolažim nisi me užalil. Sem zelo "zaj***" karakter in ljudje , ki niso v mojem osebnem krogu prijateljev me ne morejo užaliti.

Z moje strani je debata o tem s tabo zaključena. :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Je kar veliko nevarnih cestnih drkačev na cesti. 

Vsi motoristi so nevarni, vozijo hitro, ogrožajo nas avtomobiliste. (tut @dr.looneyoziroma njen pilot)

lp

Stric s klobukom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!