Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 urami, sesir pravi:

Bed...sploh ker je bil tako sposoben,da je peljal ko sneta sekira in hrati vijugal...Al misliš,da je bila tvoja na čem,da videla ekstra hitrega kako vijuga?

 

Pomoje si ti na čem !

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaletel se je v kolono, ki se je ustavljala, lahko je spregledal. 53 letni Nemec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, DAMI34 pravi:

Zaletel se je v kolono, ki se je ustavljala, lahko je spregledal. 53 letni Nemec.

Ali je zelo nerodno padel ali pa je bila razlika v hitrosti velika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ali je zelo nerodno padel ali pa je bila razlika v hitrosti velika. 

tut 50 je lahko usodno v zid...tega ne bi vedel, si pa lahko predstavljam da gre 130, spregleda in bum, konec...sicer sem pa samo napisal kar piše na 24ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, DAMI34 pravi:

tut 50 je lahko usodno v zid...tega ne bi vedel, si pa lahko predstavljam da gre 130, spregleda in bum, konec...sicer sem pa samo napisal kar piše na 24ur

Ja, vem. Ni pa nikjer podatka ali je vozil v koloni ali jo je dohitel. Zato sem tako napisal, ker v primeru vožnje v koloni je bila hitrost nižja in razlika v hitrosti med vozili majhna. V primeru dohitevanja kolone pa ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Ja, vem. Ni pa nikjer podatka ali je vozil v koloni ali jo je dohitel. Zato sem tako napisal, ker v primeru vožnje v koloni je bila hitrost nižja in razlika v hitrosti med vozili majhna. V primeru dohitevanja kolone pa ... 

napišejo kar napišejo....

 

LJUBLJANA – Zgodaj zjutraj se je na gorenjski avtocesti zgodila huda prometna nesreča, v kateri je življenje izgubil 53-letni nemški motorist.

Kot so sporočili iz PU Ljubljana, je moški vozil motorno vozilo KTM iz smeri Vodic proti Ljubljani. Pri počivališču Povodje je zaradi vožnje na prekratki varnostni razdalji trčil v osebno vozilo toyota auris, za volanom katerega je bila 32-letnica. Voznica je zaradi jutranje konice in upočasnjene vožnje vozilo ustavljala, motorist pa je trčil vanjo in padel. Ob padcu je utrpel tako hude poškodbe, da je umrl na kraju nesreče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prekratka varnostna pomeni vožnjo za nekom. Torej ni priletel kot raketa v kolono. Vsaj tako se da to prebrati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po radiu so rekl, da je voznica nenadno zavirala, motorist pa brez varnostne... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Prekratka varnostna pomeni vožnjo za nekom. Torej ni priletel kot raketa v kolono. Vsaj tako se da to prebrati. 

jaz sem tule na MS prebral, da je skoraj skakal čez avte, vijugal med njimi, mislim da tudi vozil po zadnji... :P

sicer se nočem delati norca iz smrtne nesreče, ker se prehitro zgodi. In ja se strinjam, mal zaspiš, zasanjaš in konec.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

jaz sem tule na MS prebral, da je skoraj skakal čez avte, vijugal med njimi, mislim da tudi vozil po zadnji... :P

sicer se nočem delati norca iz smrtne nesreče, ker se prehitro zgodi. In ja se strinjam, mal zaspiš, zasanjaš in konec.

Vse je res :P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, skalar36 pravi:

Od sedaj naprej bomo občani dajali policistm za pihati, ni druge :lol1:

v bistvu si lohk kar sami, zravn hladilnika s pirom postavijo še šparovček za peneze :D
 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6/9/2017 ob 16:37, DinDiin pravi:

Po radiu so rekl, da je voznica nenadno zavirala, motorist pa brez varnostne... 

Če se na AC naredi gužva, je treba nižat hitrost. In če ti nekdo vozi praktično na odbijaču... se mu bo kr hitro zdelo da si nenadno znižal hitrost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da še malo pokroviteljsko plunem na karbit. Toliko govorenja o tem kako drugi ne znajo vozit in o ogrožanju sebe ter drugih, v isti sapi pa, da mora bit motor črn, pa brez živobarvne opreme... Motor ni za frajerišenje in dvigovanje svojega ega, ali pač? Pa še to. Če nekdo naredi v eni sezoni 306 kilometrov mi pač ne more solit pameti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Ce bi poznal koga iz tega posnetka  ter vedel kako se vozijo izven rid bi pisal drugace. Sploh pa, dvomim da sta prekoracila hitrost :D 

Pa ve voznik zakaj ima desno roko?Kar se mene tiče sta počasna skozi ovinek(cesti primerno)pol pa tud počasi neki dodajata gas...malo za publiko...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!