Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 6 minutami, sesir pravi:

Dvema znancema noga ograje odtrgala nogo...žal ostala tam...naj jima bo zemlja lahka....

Je ograja skočla na cesto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, blazzarss pravi:

Borut kar naslov nam povej kam jih lahko še mi posredujemo sporočila, da bodo mal premaknil svoje riti če so že plačani za to :) 

Ministrstvo za infrastrukturo, Sektor za vzdrževanje cest ... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Snecer pravi:

Je ograja skočla na cesto?

Nisi smešen :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snecer pravi:

Je ograja skočla na cesto?

Se zgodi in sem že videl :lol1:.

Pri nas smo bili za dvojno ograjo na ridah. In je res manj poškodb. Telesnih. Kajti, ograja je skoraj vsak dan poškodovana. Ok, vsake toliko. Najbolj pomembno je, da motorist ne udari s telesom v stebriček. 

Mi je bilo pa nerazumljivo, da je bil nekdo med nami zelo proti dvojnim ograjam. Po njegovem bodo, zaradi večjega občutka varnosti, motoristi še bolj dirkali. Meni je bilo pa najbolj pomembno, da se motorist čim manj poškoduje na umetni oviri. Zato sitnarim, da bi bile vse ograje dvojne. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

sicer si prilepil samo članek, a moram povedati, da nesreče niso zaradi ograj, le posledice so hujše, kot bi lahko bile, če bi ograje odgovarjale novejšim standardom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

Se zgodi in sem že videl :lol1:.

Pri nas smo bili za dvojno ograjo na ridah. In je res manj poškodb. Telesnih. Kajti, ograja je skoraj vsak dan poškodovana. Ok, vsake toliko. Najbolj pomembno je, da motorist ne udari s telesom v stebriček. 

Mi je bilo pa nerazumljivo, da je bil nekdo med nami zelo proti dvojnim ograjam. Po njegovem bodo, zaradi večjega občutka varnosti, motoristi še bolj dirkali. Meni je bilo pa najbolj pomembno, da se motorist čim manj poškoduje na umetni oviri. Zato sitnarim, da bi bile vse ograje dvojne. 

 

Ne ridah je spodaj pločevinasta zaplata, vsaj kar vem, ker 1x sem po nji peljal :P hočem povedat, popolnoma zaprta ograja, kar je zelo dobro

Evo črne sledi gum:

59390e71e6d82_Breznaslova.thumb.jpg.990d414bb81a8a999c3eb5ceaaf59ac0.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

sicer si prilepil samo članek, a moram povedati, da nesreče niso zaradi ograj, le posledice so hujše, kot bi lahko bile, če bi ograje odgovarjale novejšim standardom.

Članek je potrebno prebrati. Je pa dober za to temo. Da bomo lahko nabijali in pametovali. Dodaj še pametovanje v naslov teme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Se zgodi in sem že videl :lol1:.

Pri nas smo bili za dvojno ograjo na ridah. In je res manj poškodb. Telesnih. Kajti, ograja je skoraj vsak dan poškodovana. Ok, vsake toliko. Najbolj pomembno je, da motorist ne udari s telesom v stebriček. 

Mi je bilo pa nerazumljivo, da je bil nekdo med nami zelo proti dvojnim ograjam. Po njegovem bodo, zaradi večjega občutka varnosti, motoristi še bolj dirkali. Meni je bilo pa najbolj pomembno, da se motorist čim manj poškoduje na umetni oviri. Zato sitnarim, da bi bile vse ograje dvojne. 

 

Enako kot tvoj tečaj ... :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, DAMI34 pravi:

Ne ridah je spodaj pločevinasta zaplata, vsaj kar vem, ker 1x sem po nji peljal :P hočem povedat, popolnoma zaprta ograja, kar je zelo dobro

Evo črne sledi gum:

59390e71e6d82_Breznaslova.thumb.jpg.990d414bb81a8a999c3eb5ceaaf59ac0.jpg

 

 

Raje pišem kazen zaradi "norenja" celemu motoristi, kot gledam njegovo negibno telo. 

Naj bo zaradi varčevanja pri ograji toliko žalosti? Ker zgodi se lahko vsakemu. 

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

Enako kot tvoj tečaj ... :) 

ti bi torej varnost povečal z neznanjem, ceste ogradil s kosami in vilami? Pa avtom bi namest airbaga ugradil par šibernih nabojev? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Cartman pravi:

ti bi torej varnost povečal z neznanjem, ceste ogradil s kosami in vilami? Pa avtom bi namest airbaga ugradil par šibernih nabojev? 

V Sloveniji je 60.000 motoristov+, na tečaju pa jih ima 40...

Za normalno peljati motor ne rabiš nobenega posebnega znanja, običajno motoriko in občutke (+da imajo moderni motorji pomagala, ki so nadčloveška). Če pa tega nima, potem pa sploh nisi za motor.

Zakaj so table tam za Vrhniko, ki opozarjajo, da se bližamo trasi divjakov? zaradi tistih, ki normalno vozijo? al zaradi tistih, ki sploh ne bi smeli biti na cesti.

Namesto da bi divjake odstranili iz ceste, jim gradimo odbojne ograde, ne pa zaradi tega, da bi povečali varnost ob morebitni smoli motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

V Sloveniji je 60.000 motoristov+, na tečaju pa jih ima 40...

Za normalno peljati motor ne rabiš nobenega posebnega znanja, običajno motoriko in občutke (+da imajo moderni motorji pomagala, ki so nadčloveška). Če pa tega nima, potem pa sploh nisi za motor.

Zakaj so table tam za Vrhniko, ki opozarjajo, da se bližamo trasi divjakov? zaradi tistih, ki normalno vozijo? al zaradi tistih, ki sploh ne bi smeli biti na cesti.

Namesto da bi divjake odstranili iz ceste, jim gradimo odbojne ograde, ne pa zaradi tega, da bi povečali varnost ob morebitni smoli motorista.

Se pa zgodi in poznam primer, ko je novopečena motoristka zaradi neiskušenj gledala v ograjo in tja tudi zapeljala. ne, ni divjala, kvečjemu ovirala promet. Zaradi take ograje se je izšlo brez poškodb.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Snecer pravi:

V Sloveniji je 60.000 motoristov+, na tečaju pa jih ima 40...

Za normalno peljati motor ne rabiš nobenega posebnega znanja, običajno motoriko in občutke (+da imajo moderni motorji pomagala, ki so nadčloveška). Če pa tega nima, potem pa sploh nisi za motor.

Zakaj so table tam za Vrhniko, ki opozarjajo, da se bližamo trasi divjakov? zaradi tistih, ki normalno vozijo? al zaradi tistih, ki sploh ne bi smeli biti na cesti.

Namesto da bi divjake odstranili iz ceste, jim gradimo odbojne ograde, ne pa zaradi tega, da bi povečali varnost ob morebitni smoli motorista.

Dvojne varnostne ograje so zaradi proračuna. Polomljenemu, vendar živemu motoristu lahko napišeš kazen. Mrtvemu pač ne. 

Stric s klobukom že vidi teorijo zarote. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

Se pa zgodi in poznam primer, ko je novopečena motoristka zaradi neiskušenj gledala v ograjo in tja tudi zapeljala. ne, ni divjala, kvečjemu ovirala promet. Zaradi take ograje se je izšlo brez poškodb.

To pa je treba inštruktorja in komisijo vprašat, zakaj je sploh na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

To pa je treba inštruktorja in komisijo vprašat, zakaj je sploh na cesti.

Tečaj varne vožnje še ni bil takrat obvezen za mladega voznika :P

ps. še vedno je na cesti in čisto dobro vozi :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

Tečaj varne vožnje še ni bil takrat obvezen za mladega voznika :P

ps. še vedno je na cesti in čisto dobro vozi :D

 

to ne obstaja...no, še nisem videl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

napisat bi moral, da ceste niso bob steza in da se je potrebno voziti po predpisih .... kar se pa tiče standardov, se pač morajo teli standardi upoštevati ... bohvar, da se naroči kaj nadstandardnega, pol pa novinarćki pišejo, kaj vse si špogamo za davkoplačevalski denar ;)

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

to ne obstaja...no, še nisem videl

sej jz tut Južnoafričana še nism vidu, baje pa da obstajajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

sej jz tut Južnoafričana še nism vidu, baje pa da obstajajo :P

 

prejle sem vidu temnopoltega moža na kolesu ... pomoje Afrika sploh ni tok daleč :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Snecer pravi:

V Sloveniji je 60.000 motoristov+, na tečaju pa jih ima 40...

Za normalno peljati motor ne rabiš nobenega posebnega znanja, običajno motoriko in občutke (+da imajo moderni motorji pomagala, ki so nadčloveška). Če pa tega nima, potem pa sploh nisi za motor.

Zakaj so table tam za Vrhniko, ki opozarjajo, da se bližamo trasi divjakov? zaradi tistih, ki normalno vozijo? al zaradi tistih, ki sploh ne bi smeli biti na cesti.

Namesto da bi divjake odstranili iz ceste, jim gradimo odbojne ograde, ne pa zaradi tega, da bi povečali varnost ob morebitni smoli motorista.

 

Ti možnost nesreče popolnoma izključuješ? pač, sosledja slabih dogodkov brez namenske provokacije?

Po tvoje,  od tistih 60 000+, koliko je neprilagojenih blaznežev? verjetno 59998. Ti pa kolega Gift sta, ostalo smo norci s smrtno željo??

Ljudem v blokih je nekako normalno, da plačujejo ogrevanje, in imajo topla stanovanja. mi vsi plačujemo cestnine, pa nam ni normalno, da bi se vozili po dobrih in varnih cestah?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

napisat bi moral, da ceste niso bob steza in da se je potrebno voziti po predpisih .... kar se pa tiče standardov, se pač morajo teli standardi upoštevati ... bohvar, da se naroči kaj nadstandardnega, pol pa novinarćki pišejo, kaj vse si špogamo za davkoplačevalski denar ;)

 

Saj sem napisal, da članek sodi v to temo. Je takoj bolj zanimivo, ko nabijamo in pametujemo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Cartman pravi:

mi vsi plačujemo cestnine, pa nam ni normalno, da bi se vozili po dobrih in varnih cestah?

in se preko Postojne vozmo po makadamu :P

in to po glavni cesti E61

 

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snecer pravi:

pridi k meni, mamo tu, no iz Z.Afrike :) 

a je s kolesom? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!