Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 9 minutami, Quest pravi:

Se opravičujem. Tipkal na telefonu in je vejic zmanjkalo.

Pa bom še jaz tebe popravil, da bom bolj papeški od papeža.

Kakšen Č, Ž, Š uporabi, bo bolj berljivo.:)

Garmin prikazuje 136km/h, ko je na motorjevem  števcu 130 km/h. To sem mislil povedati, če nisi razumel.

 

mogoče bi @motolover  lahko kaj povedal več o števcu na GSA, ima podoben motor kot je zgoraj na fotki :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Quest pravi:

Se opravičujem. Tipkal na telefonu in je vejic zmanjkalo.

Pa bom še jaz tebe popravil, da bom bolj papeški od papeža.

Kakšen Č, Ž, Š uporabi, bo bolj berljivo.:)

Garmin prikazuje 136km/h, ko je na motorjevem  števcu 130 km/h. To sem mislil povedati, če nisi razumel.

 

Verjetno na bmw....

Po izkušnjah ima bmw najbolj točne števce...

Kot sem omenil v temi mitas...pač bmw je lahko v nasprotju z zakonom,zgleda...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Divjak pr 144? :lol1: Dej  raj  se umaknte, lej kasn  dren ste nardil na prehitevalcu...:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, sesir pravi:

Verjetno na bmw....

Po izkušnjah ima bmw najbolj točne števce...

Kot sem omenil v temi mitas...pač bmw je lahko v nasprotju z zakonom,zgleda...

O čem ti to ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

O čem ti to ? 

O širini z kovčki a nismo enkrat ugotovili da ste širši od 1m ?Pa on tle trdi da števec kaže manj...očitno protizakonito!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

O širini z kovčki a nismo enkrat ugotovili da ste širši od 1m ?Pa on tle trdi da števec kaže manj...očitno protizakonito!

Kateri motor je širši? Naš motor? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Kateri motor je širši? Naš motor? 

Neki se spomnim oz se mi sanja,da ja in to še tisti modeli z nevgrajenimi kovčki...ti z vgrajenimi so tk lahko kaki so...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Quest pravi:

.:)

Garmin prikazuje 136km/h, ko je na motorjevem  števcu 130 km/h. To sem mislil povedati, če nisi razumel.

 

Zelo,zelo veliko se hecal s tem iz dolgega časa na furah....Res mi to nikakor ne gre v glavo razen,če si prvo peljal 140 ....

Poizkusi vzeti navigacijo se pelji en krog in nikakor ne it preko 130/ buš vidu...

Po videnem sem se mogu kar nekaj peljat enakomerno,da pokazalo končno in umirjeno hitrost na navigaciji,ki se ni spreminjala..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Neki se spomnim oz se mi sanja,da ja in to še tisti modeli z nevgrajenimi kovčki...ti z vgrajenimi so tk lahko kaki so...

Ne piši na pamet, ker pišeš samo neumnosti.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sesir prosim, če prebereš

http://www.mzi.gov.si/fileadmin/mzi.gov.si/pageuploads/DPR/MOTORNA_VOZILA/TSV_-_2_in_3_kolesna_vozila/TSV_313-00.pdf

Od točke 2.3   dalje

Kar se pa tiče primerjanja GPS ter števca na vozilu sem vedno uporabil ravno cesto, konstantno hitrost po GPS(uporaba tempomata) in odčital števec na vozilu in GPS. (ravni tuneli so izvzeti iz meritev:rolleyes: in primerjave).

Popravljeno . Popravil Quest
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Quest pravi:

sesir prosim, če prebereš

http://www.mzi.gov.si/fileadmin/mzi.gov.si/pageuploads/DPR/MOTORNA_VOZILA/TSV_-_2_in_3_kolesna_vozila/TSV_313-00.pdf

Od točke 2.3   dalje

Kar se pa tiče primerjanja GPS ter števca na vozilu sem vedno uporabil ravno cesto, konstantno hitrost po GPS(uporaba tempomata) in odčital števec na vozilu in GPS. (ravni tuneli so izvzeti iz meritev:rolleyes: in primerjave).

:smoke:

IMG_20170717_204159_506.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.slovenskenovice.si/crni-scenarij/doma/bozo-se-je-ubil-na-poti-k-sincku

Citiraj

A nekaj po 16. uri se je Boževa pot končala na lokalni cesti med Smednikom in Drnovim v Kržišču . Kaj se je zgodilo, da je v ovinku zapeljal naravnost in končal na travniku, ni nikomur jasno. Bil je namreč dober motorist, gotovo je spadal med tiste najbolj izkušene. »Cesto je zelo dobro poznal, saj se je velikokrat peljal po njej, in to, kar se mu je zgodilo, ni v njegovem stilu. Kolikor ga poznam, je moralo biti vmes še kaj drugega, morda je na cesto skočila kakšna žival, morda je imel kakšne zdravstvene težave,« je dan po nesreči pretresena razmišljala njegova partnerica Katarina.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 7. 2017 ob 11:17, Quest pravi:

To je kar točen podatek, ker je iz navigacije in ne števca, ki po defaultu lažejo v plus.

Pri mojem Garmin 136 km/h na števcu 130 km/h.

 

Ob 17. 7. 2017 ob 12:44, Quest pravi:

Moje izkušnje in tudi drugih. Števci v vozilih prikazujejo ponavadi več. Lahko imaš druge izkušnje. Moja opažanja so kot sem navedel. 

in tebi kaže števec 130 , garmin pa 136 ? ena od teh stvari je za v smeti..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 7/17/2017 ob 11:17, Quest pravi:

To je kar točen podatek, ker je iz navigacije in ne števca, ki po defaultu lažejo v plus.

Pri mojem Garmin 136 km/h na števcu 130 km/h.

 

Ob 7/17/2017 ob 12:44, Quest pravi:

Moje izkušnje in tudi drugih. Števci v vozilih prikazujejo ponavadi več. Lahko imaš druge izkušnje. Moja opažanja so kot sem navedel. 

@Quest, tudi moje mnenje je, da si pomešal, kje je kazalo 136 in kje 130 km/h. Sicer pa se vsa debata vrti okrog tehle dveh tvojih prispevkov, kjer v prvem stavku prvega prispevka trdiš, da števec kaže več, kot je dejanska hitrost (to seveda drži, če števec ni okvarjen ali zmanipuliran -> pri motorju je tak fin primer menjava št. zob na zobniku ali menjava zadnje pnevmatike iz preseka 50 na 55), a to takoj negiraš v naslednjem stavku s trditvijo da Garmin kaže 136, števec pa 130 km/h. In v drugem prispevku spet trdiš prav, a v nadaljnjih prispevkih vztrajaš pri 136 Garmin in 130 km/h števec, kar pa, kot že pojasnjeno, v vseh primerih pravilnega delovanja števca in/ali Garmina, ne drži. Najverjetneje "lapsus lingue", ali pač ;)...

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, thumper pravi:

 

in tebi kaže števec 130 , garmin pa 136 ? ena od teh stvari je za v smeti..

Garmin kaže vedno 10kmh manj☺

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, GoBobi pravi:

kjer v prvem stavku prvega prispevka trdiš, da števec kaže več, kot je dejanska hitrost (to seveda drži, če števec ni okvarjen ali zmanipuliran

Garmin kaže vedno 10kmh manj☺

Moja napaka. Tole je pravilno, tako sem tudi v zelnati glavi vseskozi mislil. Na papir so prišle pa kozlarije.p0201.gif

Bi prosil, če lahko Dami moje kozlarije pobriše, da ne zavajam še naprej. Se opravičujem za moje zavajanje in površno pisanje.t1841.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Quest pravi:

Moja napaka. Tole je pravilno, tako sem tudi v zelnati glavi vseskozi mislil. Na papir so prišle pa kozlarije.p0201.gif

Bi prosil, če lahko Dami moje kozlarije pobriše, da ne zavajam še naprej. Se opravičujem za moje zavajanje in površno pisanje.t1841.gif

blokiri se za 3 dni :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Quest pravi:

Moja napaka. Tole je pravilno, tako sem tudi v zelnati glavi vseskozi mislil. Na papir so prišle pa kozlarije.p0201.gif

Bi prosil, če lahko Dami moje kozlarije pobriše, da ne zavajam še naprej. Se opravičujem za moje zavajanje in površno pisanje.t1841.gif

kaj češ brisat, saj je naslov teme nabijanje :P

 

pred 9 urami, Kmet2 pravi:

Garmin kaže vedno 10kmh manj☺

stari teb govori v pretekliku :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

stari teb govori v pretekliku :P

 

ko njega garmin ulovi, je že 100 km dalje ... zgrožen sem :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem ponovno gledal, kako nekateri motoristi zmorejo velike hitrosti z manevrom levo in mimo v naselju, medtem, ko jim vožnja skozi ovinke izven naselja povzroča velike probleme. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt takih je kar dosti junaki na ravnem ,junaki z črtico na hlačkah pred ovinkih vsak dan jih vsaj 3 srečam med kako furco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Borutt pravi:

Danes sem ponovno gledal, kako nekateri motoristi zmorejo velike hitrosti z manevrom levo in mimo v naselju, medtem, ko jim vožnja skozi ovinke izven naselja povzroča velike probleme. 

 

sam gledal al tud sankcijoniral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj admin prestavi v relevantno temo, če sem pogrešil pri izbiri.

Ljubljana center v času kosila pred Zvezdo. Redarja nalepita kazen enemu od dveh po mojem laičnem mnenju identičnih skuterjev, čeprav ima eden rdečo drugi pa črno registrsko. Težita še mulcu, ki se je ravno, ko sta odhajala, želel odpeljati izpred Zvezde, se mi zdi, da je bil na izlged vsaj neke vrste dostavljalec, da je porival skuterček do ceste in se odpeljal. Saj ni res pa je.

IMG_9508.JPG

IMG_3533.JPG

IMG_1008.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!