Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 2 urami, Borutt pravi:

Ti si tako ali tako samo doma pogumen in glasen. Pojdi se s svojo vožnjo preseravati v tujino. Ne upaš, kajne. Ker najlažje je srati po naši deželi. 

Upam, zakaj ne? A mislis,  da doma vozim drugace  kot v tujini? Zakaj ze?   

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

normalno, ampak moj post se ni na to glasil, ampak sem se vprašal, če se kje vodi evidenca sranja, ki ga tujci počno pri nas na AC.

Definitivno, če vzamemo v obzir še lokalne in magistralne ceste smo 1000% zmagovalci, vem pa da ob koncih tedna velikokrat pridejo vmes tudi tujci, kar je normalno.

Kakšno sranje počnejo tujci pri nas na AC ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Če bi ti poznal predpise, se ne bi sedaj kurčil z neko slovnico, ampak bi točno vedel, da je omejitev hitrosti zgornja meja in nikakor edina hitrost, saj je potrebno hitrost vožnje prilagoditi različnim zadevam, med drugim tudi poteku, tehničnim in drugim lastnostim ceste. 

Ker pa ti gre preseravanje s slovnico veliko boljše, kot poznavanje predpisov, boš sedaj lahko slovnično pravilno popravil svoj drugi odstavek. In tukaj ne mislim na tvojo porazno slovenščino, ampak na nepoznavanje predpisov. 

 

 

Ti zmagas tud mojga ata.

 

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2017 ob 22:38, Borutt pravi:

Seveda te plavi idioti silijo prehitevati v škarje, prehitro voziti, nepravilno parkirati, sekati ovinke, ... 

silijo ne .. dajejo pa lep zgled ko :

ob stoječem prometu zaprejo pot rešilcu na nujni vožnji , ker ne znajo upoštevati razvrstitve levo/desno in s tem urediti reševalni pas po sredini .. s prižganimi lučkami peljejo skozi naselje,kjer je omejitev 50 kar krepko čez 100 in po 350m lučke ugasnejo ter zmanjšajo hitrost pri omejitvi 90 izven naselja na 75 .. kadijo v službenih avtomobilih..niso privezani .. 

boš rekel , da policistov ne smemo upoštevati za zgled???

Ob 6. 9. 2017 ob 6:39, gusar pravi:

Smaher zavajaš,ker še na nobenem gradbišču na Ac nisem doživu,da bi bil samo en znak omejitve in to iz130 na 60.Začne se z delo na cesti 100,80,60 km na uro.Če pa si ti vozu tako kot švicar do znaka 60 z 130km/h in šele takrat bremzu si do tam že dvakrat prekoraču omejitev hitrosti.Zato ne krivi švajcarja amak sebe

sej se hecš ane.. dejstvo je , da je stoječa kolona že 500m pred prvim znakom za zmanjšano hitrost in dejansko je potrebno ustaviti iz 130 na nič..

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 hours ago, DAMI34 said:

normalno, ampak moj post se ni na to glasil, ampak sem se vprašal, če se kje vodi evidenca sranja, ki ga tujci počno pri nas na AC.

Definitivno, če vzamemo v obzir še lokalne in magistralne ceste smo 1000% zmagovalci, vem pa da ob koncih tedna velikokrat pridejo vmes tudi tujci, kar je normalno.

Na statisticnem uradu   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, thumper pravi:

silijo ne .. dajejo pa lep zgled ko :

ob stoječem prometu zaprejo pot rešilcu na nujni vožnji , ker ne znajo upoštevati razvrstitve levo/desno in s tem urediti reševalni pas po sredini .. s prižganimi lučkami peljejo skozi naselje,kjer je omejitev 50 kar krepko čez 100 in po 350m lučke ugasnejo ter zmanjšajo hitrost pri omejitvi 90 izven naselja na 75 .. kadijo v službenih avtomobilih..niso privezani .. 

boš rekel , da policistov ne smemo upoštevati za zgled???

sej se hecš ane.. dejstvo je , da je stoječa kolona že 500m pred prvim znakom za zmanjšano hitrost in dejansko je potrebno ustaviti iz 130 na nič..

Saj si lahko tudi kaj drugega izmisliš. Hujšega. 

Jo ni čez dobro staro slovensko foušarijo. In to potencirano iz dejstva, da te vedno dobijo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 9. 2017 ob 22:38, Borutt pravi:

Seveda te plavi idioti silijo prehitevati v škarje, prehitro voziti, nepravilno parkirati, sekati ovinke, ... 

Glede na doživeto tu na tem forumu....

Takšni celo potem objavijo svoj video in se imajo za varne in vzorne voznike...ker so se rodili brez jajc nikwkor ne vozijo hitreje kot je omejitev ampak več kot pol počasneje od dovoljene najvišje hitrosti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Saj si lahko tudi kaj drugega izmisliš. Hujšega. 

Jo ni čez dobro staro slovensko foušarijo. In to potencirano iz dejstva, da te vedno dobijo. 

ni izmišjeno temveč videno na lastne oči. dobro veš , da se da dokazati tudi z nekaterimi postopki ali človek govori resnico ali laže.

osebno takim , ki so oblečeni v policijsko uniformo a obenem kršijo predpise in zakone nisem nič fouš .. se mi pa smilijo - s tabo vred ko jih zagovarjaš (ali celo samega sebe) ..to pa ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Borutt pravi:

Kakšno sranje počnejo tujci pri nas na AC ? 

nč nč, vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, thumper pravi:

ni izmišjeno temveč videno na lastne oči. dobro veš , da se da dokazati tudi z nekaterimi postopki ali človek govori resnico ali laže.

osebno takim , ki so oblečeni v policijsko uniformo a obenem kršijo predpise in zakone nisem nič fouš .. se mi pa smilijo - s tabo vred ko jih zagovarjaš (ali celo samega sebe) ..to pa ..

Res si lahko izmisliš kaj drugega in hujšega. Saj vem, da ti gre. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Res si lahko izmisliš kaj drugega in hujšega. Saj vem, da ti gre. 

ko nimaš protiargumenta ti ne gre..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, thumper pravi:

ko nimaš protiargumenta ti ne gre..

Tem tvojim neumnostim se pa res lahko samo smejim. Bluzi in nabijal dalje. Ker drugega ne znaš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, thumper pravi:

 

osebno takim , ki so oblečeni v policijsko uniformo a obenem kršijo predpise in zakone nisem nič fouš .. se mi pa smilijo -  ..

Kot pravi Borut....zgledi vlečejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt - ne bom te odrešil s tem , da bi ti umrl od smeha..kar matraj se..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

kradejo?

pa smeti mečejo po tleh :(

občasno pa tudi rikvercajo, ko falijo izhod, pa parkirajo na počasnem pasu....

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

pa smeti mečejo po tleh :(

občasno pa tudi rikvercajo, ko falijo izhod, pa parkirajo na počasnem pasu....

 

Ne pozabi na po 15 črnih v kombiju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, DAMI34 pravi:

pa smeti mečejo po tleh :(

občasno pa tudi rikvercajo, ko falijo izhod, pa parkirajo na počasnem pasu....

 

Smetijo ? Domorodci odlagajo smeti v naravo. Kar pojdi na sprehod. 

Vse to počnejo? Kaj ni ves tisti njihov prometni kaos brez policije veliko boljši od naše prometne ureditve? Ker ves čas berem, da v tujini promet poteka po nekih njihovih oziroma njihovih izmišljenih pravilih in je veliko bolj tekoč. Zakaj ta njihov prometni kaos pri nas ni dober? 

pred 1 minuto, Snecer pravi:

napiši v google Romuni na avtocestah...

 

Ne bom. Mi lahko telefon ukradejo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Borutt pravi:

Smetijo ? Domorodci odlagajo smeti v naravo. Kar pojdi na sprehod. grem večkrat s psom....ampak ni tujcev, da bi preveril tvojo tezo.

Vse to počnejo? Kaj ni ves tisti njihov prometni kaos brez policije veliko boljši od naše prometne ureditve? Ker ves čas berem, da v tujini promet poteka po nekih njihovih oziroma njihovih izmišljenih pravilih in je veliko bolj tekoč. Zakaj ta njihov prometni kaos pri nas ni dober? Je že @nearrain povedal, ne vem zakaj bi moral jaz ponavljati njegove zapise.

Ne bom. Mi lahko telefon ukradejo. 

ps, pozabil si komentirati še tale moj zapis...sam povem:

občasno pa tudi rikvercajo, ko falijo izhod, pa parkirajo na počasnem pasu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

glaun, da majo vsi vinjete ... domači in tujci ... pol so pa miljoni miljonasti :jezik: 

sj jih nimajo, vidim večkrat na cestninski, pol pa kukajo :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

sj jih nimajo, vidim večkrat na cestninski, pol pa kukajo :P

 

še boljš za nas ... namest 110 € mu kasiramo 110 € + najmanj 300 € :P  ... dobr biznis :lol1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

ps, pozabil si komentirati še tale moj zapis...sam povem:

občasno pa tudi rikvercajo, ko falijo izhod, pa parkirajo na počasnem pasu....

Sem. Samo očitno ne znaš brati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!