Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ob 21. 7. 2018 ob 15:10, IZTOK pravi:

Taksnega nascat glih ni kaj posebnega. Je pa bolj pametno vzet trojno varnostno razdaljo, ker ko se razleti po cestiscu ...

Take je nevarno prehitevat. Se umetnik odloči sredi ravnine 'pripravit' na desni ovinek na koncu ravnine, seveda ko si lih sredi prehitevalnega manevra... in je hitro tesno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, KARMEN1 pravi:

Samo prebrat komentarje spodaj.............

Ne brat komentarjev pod novicami. Pejd rajši na sprehod.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 21. 7. 2018 ob 13:50, DAMI34 pravi:

Mah, da smo jest un zadaj ga naščijem ko kumaro. :D

 

 

pred 10 minutami, jskrablin pravi:

Take je nevarno prehitevat. Se umetnik odloči sredi ravnine 'pripravit' na desni ovinek na koncu ravnine, seveda ko si lih sredi prehitevalnega manevra... in je hitro tesno.

Še najlažje po desni! Kot Snecer...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Joker pravi:

 

Še najlažje po desni! Kot Snecer...

kar poznam Snecija se sploh ne bi sekiral, celo utrip na grafu bi bil enakomeren :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, DAMI34 pravi:

kar poznam Snecija se sploh ne bi sekiral, celo utrip na grafu bi bil enakomeren :P

 

valda .. če maš motor ki SUNE, pol to res ni noben probljem :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

skriti za monitorjem, z zaprtimi okni in zaklenjenimi vrati doma, so vsi močni ... ;) 

Nekoc naletell na takega junaka...zanimivo blo,ker nisem padel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi že parkrat doživel tuš, ko si je voznik avtomobila pred mano intenzivno pral prednjo šipo. Zdej se pa sprašujem , ali niso bili pozorni name zadaj al jim je bila to dodatna motivacija, še mene tuširat :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ProdriveR pravi:

Jaz sem tudi že parkrat doživel tuš, ko si je voznik avtomobila pred mano intenzivno pral prednjo šipo. Zdej se pa sprašujem , ali niso bili pozorni name zadaj al jim je bila to dodatna motivacija, še mene tuširat :) 

To najmanjsi problem...mene ko je opazil,da prehitevam namerno zavil na levi pas...vstrasu ko pes.in komaj komaj izognil trku in padcu..nato sledil 17km in ko smo prisli v mesto je moral obstati na semaforju...

Prvo je se odprl vrata in zinu kaj bi kurac radi motoristi...

S tem mi je se bolj polepsal dan.saj se mi je temno delalo,karbonske rokavice pa zelo prav prisle....

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 23. 7. 2018 ob 8:26, maus pravi:

 

take ljudi rabmo ... napišta mnenje in predloge za spremembo ZJN-3 v DZ, pol pa še na Dkom in KPK ... 

p.s. .. če bodo zdj za Karavanke izbrali Turke, dajta to raj prej narest, še preden se podpiše pogodba z najugodnejšim izvajalcem ;) 

:P

js tut .... k krastavca :P

 

Jaz ti jih napisem, ce bos zrihtal vecino v parlamentu. Pa dobro Bodyguard zascito, da me osmoljenci ne dobijo v roke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, IZTOK pravi:

Jaz ti jih napisem, ce bos zrihtal vecino v parlamentu. Pa dobro Bodyguard zascito, da me osmoljenci ne dobijo v roke.

če bi jaz lahko zbral večino v parlamentu verjem, da bi imeli dirkališče in jaz bi bil direktor :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

če bi jaz lahko zbral večino v parlamentu verjem, da bi imeli dirkališče in jaz bi bil direktor :P

 

Kaj pa vem...Dars ima vec izkusenj s polaganjem asfalta in pridobivanjem dovolenj tam pa nisi glih pizdin dim...zal nimas vecine na Darsu...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, Kugelschreiber pravi:

Dobro je zagrmelo. Skoz postojno je ze par ur kolona. Pliz bi pejšnt. 

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/posledice-nesrece-na-primorski-avtocesti-v-kateri-je-umrl-en-clovek-so-odstranili/461616

 

 

To je sigurno zaradi motoristov:sleep2:čeprav ni nobenega poleg.

Si zamišljate kakšna medijska gonja bi bila, če bi bil udeležen motorist.... akcije, tednik, radarji..... 

Tu bodo pospravili in nobenemu nič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

če bi jaz lahko zbral večino v parlamentu verjem, da bi imeli dirkališče in jaz bi bil direktor :P

 

Mausa za predsednika...ma ne unga barbiko, parlamenta!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

To je sigurno zaradi motoristov:sleep2:čeprav ni nobenega poleg.

Si zamišljate kakšna medijska gonja bi bila, če bi bil udeležen motorist.... akcije, tednik, radarji..... 

Tu bodo pospravili in nobenemu nič.

sej te gonje je že tko al tko veliko, v kroniki skozi prebiram gluposti, kot župan občine bovec (piza neki lolek, ki komandira 20 hiš) svari pred objestnimi in glasnimi motoristi, ki divjajo po njegovi dolini (pa nej mi pokaže kje se da divjat)hkrati pa v isti sapi pove, da ma rad denar, ki ga le ti prinašajo. Isto župan Jezerskega...jebote, vsaka vas že ma svojga župana :P

 

pred 2 urami, Kugelschreiber pravi:

Dobro je zagrmelo. Skoz postojno je ze par ur kolona. Pliz bi pejšnt. 

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/posledice-nesrece-na-primorski-avtocesti-v-kateri-je-umrl-en-clovek-so-odstranili/461616

 

 

zato ker sanjajo po cesti :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtobus se je torej peljal, koliko, pizda - 200, da jih je tako nalozil? Upa kdo trditi, da je voznik one mazde vozil 130?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Zok pravi:

 Upa kdo trditi, da je voznik one mazde vozil 130?

Saj, po prehitevalnem pasu verjetno niti 100 ni vozil, potem bodo pa vsi drugi krivi...

Verjetno je zavil na prehitevalni pas in pri tem spregledal hitrejšega ...

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Kugelschreiber pravi:

Dobro je zagrmelo. Skoz postojno je ze par ur kolona. Pliz bi pejšnt. 

 

http://www.rtvslo.si/crna-kronika/posledice-nesrece-na-primorski-avtocesti-v-kateri-je-umrl-en-clovek-so-odstranili/461616

 

 

Prvič sem s kombijem letel proti Umagu ob 5h zjutraj. Čist prazna cesta, ničesar na cesti niti delavcev. Naslednjič ob 11h. Noro, tistih "15 bosancev", ki se pasejo na viaduktu razdrto so lih delali načrt, kdaj bodo začeli delat, al bo prej še malca. Zastoj za popizdit. Tist  k se je spomnu sred turistične sezone popravlat viadukt, si zasluž eno leseno medaljo za kretenizem brez primere, pa par udarcev po buč. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma naj popravljajo. Fora je v tem, da bi naredili enkrat za 100 let, bi blo ok.....tko pa? Cez 5 let bojo spet ril tam. Sami nategi non stop. To nacrtno sami seb deu delajo, pa vlecejo procente. Zlata jama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Zok pravi:

Avtobus se je torej peljal, koliko, pizda - 200, da jih je tako nalozil? Upa kdo trditi, da je voznik one mazde vozil 130?

Avtobus ima koliko ton? Masa naredi svoje. 

Lahko je bila gužva ali skakanje z enega pasu na drugega in se zagužva vse skupaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, DinDiin pravi:

Ma naj popravljajo. Fora je v tem, da bi naredili enkrat za 100 let, bi blo ok.....tko pa? Cez 5 let bojo spet ril tam. Sami nategi non stop. To nacrtno sami seb deu delajo, pa vlecejo procente. Zlata jama.

Maš prov. Popravljajo 50 m ceste 5 let, da je pol k končajo, taprvih 20m spet za popravlat. Slovenija še en caj ne bo Švica, lohk pa švica (se poti) ko jo vse države, ki smo se jim pred desetletjem smejal, prehitavajo v vsem.

Prevoziš celo Hrvaško, pa nobenga zastoja nikjer, zapelješ v Postojni na AC, kuj veš, da si doma.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

33 minutes ago, DinDiin said:

Ma naj popravljajo. Fora je v tem, da bi naredili enkrat za 100 let, bi blo ok.....tko pa? Cez 5 let bojo spet ril tam. Sami nategi non stop. To nacrtno sami seb deu delajo, pa vlecejo procente. Zlata jama.

AC LJ-PO je bla od 2009 normalno prevozna samo eno leto. Go figure. 

44 minutes ago, skalar36 said:

Prvič sem s kombijem letel proti Umagu ob 5h zjutraj. Čist prazna cesta, ničesar na cesti niti delavcev. Naslednjič ob 11h. Noro, tistih "15 bosancev", ki se pasejo na viaduktu razdrto so lih delali načrt, kdaj bodo začeli delat, al bo prej še malca. Zastoj za popizdit. Tist  k se je spomnu sred turistične sezone popravlat viadukt, si zasluž eno leseno medaljo za kretenizem brez primere, pa par udarcev po buč. 

 

Kje ti to dirkas? Prot Kopru mas dela na Raubarkomandi, prot Gorici pa tud na Razdrtem..... :ninja: pr tej neverjetni ucinkovitosti in zagnanosti cestarjev, komot zgresis delovisce hehe. 

 

Dizastr. 

 

Ps: Ravnokar sm priropotal iz smeri NG. Tovornjaki nad 7,5t, z opravki v Idriji so primorani pelat cez Tolmin do NG in naprej po AC. Vrh AC pred Cestnino Nanos je speljan po eni strani. Po enem pasu. Idrija, Bovec, Tolmin Nova Gorica itd so z Ljubljano povezani z enim voznim pasom. Men se to use skup zdi slab štos. 

Popravljeno . Popravil Kugelschreiber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kugelschreiber pravi:

AC LJ-PO je bla od 2009 normalno prevozna samo eno leto. Go figure. 

Ps: Ravnokar sm priropotal iz smeri NG. Tovornjaki nad 7,5t, z opravki v Idriji so primorani pelat cez Tolmin do NG in naprej po AC. Vrh AC pred Cestnino Nanos je speljan po eni strani. Po enem pasu. Idrija, Bovec, Tolmin Nova Gorica itd so z Ljubljano povezani z enim voznim pasom. Men se to use skup zdi slab štos. 

AC Lj-Po je stara 46 let..toliko je stara tudi raubkomanda. koliko soli je bilo posuto na njej bi pa mogoče maus lahko priskrbel podatek . doma pravijo da je sol smrt za betonske tlakovce-buhnedej to delat..če pa v dveh urah pade 10cm snega bi pa vsi radi imeli kopno cesto in prevozili to razdaljo v največ 22min in 38s .. samo ne gre tud teoretično - ker 90% vozi pod 110 na uro po levem pasu tud v idealnih vremenskih razmerah..

včasih , ko ni bilo AC so pa tovornjaki peljali kje?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!