Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ne jokcej dete, prvi si se začel spuščat na osebne žalitve , zdej žanješ, kar si sejal, jokica.

Žal , kot vedno prekratek da bi videl globalno sliko, ki ti jo nastavljamo.... 

Glavno, da se kasira.... kako že napišeš.....oder je vaš:SS

Spomin je fajn zadeva, veš. 

Jaz, z razliko od tebe, lahko kakšno stvar pojasnim in dokažem. 

Tako ali tako bo kmalu kdo potreboval pomoč in boš ti prvi priskočil in pomagal. Bom opazoval in se učil. Če dovoliš, seveda. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, solorider pravi:

Kaj, če jaz rečem Boruttu namesto cepec-brihtnež sem sankcioniran? :lol1:

moralno se lahko sam sancioniraš, jaz sem za sebe obljubil, da se bom poskušal vzdržati žaljivk, ker mi gredo na živce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, DAMI34 pravi:

Da se strinjam, žalitve niso dobrodošle in bi jih bilo potrebno sankcionirati. 

To pomeni da bom prebral nazaj 659 strani in pobrisal, ter kaznoval vse? (malomorgen, kar delam delam gratis)

Pa ti veš da se žali vsepovprek, ker enostavno nam kdaj vsem poči film?

To pomeni da bom v prvi vrsti pobrisal tudi tebe, pa sebe (da tudi jaz se včasih ne morem vzdržati in vrnem milo za žajfo), pa Kmeta in še koga.

Teoretično pa se lahko kregamo tudi brez žaljivk, ali pa uporabimo bolj sofisticirane (beri težje določljive/sarkastične...)

 

Evo obljubim, jaz bom pri sebi poskušal absolutno zbiti moje žaljivke do drugih na minimum, ker priznam, vsi skupaj malo pretiravamo. Če bo še kdo to naredil pri sebi, smo zmagali.

Brez veze bo potem. S čim narezanim in nalitim bi bilo boljše. 

Ma saj imaš prav. In mi vsi tudi. Bom še iskal odgovore, da ne bo dolgčas. 

 

pred 6 minutami, solorider pravi:

Kaj, če jaz rečem Boruttu namesto cepec-brihtnež sem sankcioniran? :lol1:

Piješ kavo? Ker takšen kompliment moram nagraditi :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 8. 2018 ob 18:17, Kmet2 pravi:

In ja, naredil sem napako , prav tako jo je naredil g. Černigoj, sankcionirana pa sva, kot, da sem jaz koga ogrozil in spravil v nevarnost in imam nakradene milione in gospod, ki ni nevaren za družbo in je dobil za krajo 2 milionov družbeno koristno delo.

V obeh primerih je Policija korektno opravila svoje delo. Tebe so napištoljirali z radarjem po JUS-u, Černigoja so očitno koretno preiskali, aretirali in tako dalje... ker drugače bi vsa zadeva padla na sodišču zaradi procesnih napak. In pri Černigoju je sodišče odločilo, da je za družbo nenevaren, 70 letni gospod, ki si ne zasluži ždeti v zaporu. Bo raje tajnica tistih 480 ur (cca 3 mesece) kot pa dve leti in nekaj drobiža zapora. Pri tem je sodišče očitno bilo pripravljeno spregledati dejstvo, da je ta nenevaren gospod (o nazivu gospod bi se dalo debatirati pomojem) že eno rundo odsedel in da je taisti nenevaren p*zdun (khm, gospod) spravil v propad podjetje s 700 zaposlenimi.

Sej vem da sem zoprn moralist. In da ti grem verjetno pošteno na živce. Sam lej, en nasvet za mirnejše življenje. V pravu logike ne iskati. Ker je ni, vsaj ne take kot smo jo navadni Janezi Prostaki navajeni. In v tem primeru (Černigoj) je odločitev sodišča definitivno najmanj nenavadna. Njegovega pajdaša iz tega podviga (Ožbej Marc) poznam iz časov, ko sem se (neumen in mlad) kako leto ukvarjal s študentsko politiko. Če javno napišem, kaj si mislim o njemu... se lahko zadeva konča s kako tožbo. Težke p*zde so to. In ugledni gospodi. Nenevarni za družbo, kradli ker so reševali podjetje. Se mi kr malo bruha v usta ob člankih na to temo.

V ZDA preiskujejo jebenega predsednika države in bojo lihkar dali na hladno dva njegova bivša sodelavca (in pol še koga). Pri nas pa lahko vsak kurji tat z neko vezo pri lokalnem župankoviču dela kar hoče. Sploh če je 70 letni urejen gospod, nenevaren za družbo. Za kozlat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, Borutt pravi:

Brez veze bo potem. S čim narezanim in nalitim bi bilo boljše. 

Ma saj imaš prav. In mi vsi tudi. Bom še iskal odgovore, da ne bo dolgčas. 

 

bo kmalu zima, pa bomo na 4 oči pa nekaj narezanega reševali probleme :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, jskrablin pravi:

V obeh primerih je Policija korektno opravila svoje delo. Tebe so napištoljirali z radarjem po JUS-u, Černigoja so očitno koretno preiskali, aretirali in tako dalje... ker drugače bi vsa zadeva padla na sodišču zaradi procesnih napak. In pri Černigoju je sodišče odločilo, da je za družbo nenevaren, 70 letni gospod, ki si ne zasluži ždeti v zaporu. Bo raje tajnica tistih 480 ur (cca 3 mesece) kot pa dve leti in nekaj drobiža zapora. Pri tem je sodišče očitno bilo pripravljeno spregledati dejstvo, da je ta nenevaren gospod (o nazivu gospod bi se dalo debatirati pomojem) že eno rundo odsedel in da je taisti nenevaren p*zdun (khm, gospod) spravil v propad podjetje s 700 zaposlenimi.

Sej vem da sem zoprn moralist. In da ti grem verjetno pošteno na živce. Sam lej, en nasvet za mirnejše življenje. V pravu logike ne iskati. Ker je ni, vsaj ne take kot smo jo navadni Janezi Prostaki navajeni. In v tem primeru (Černigoj) je odločitev sodišča definitivno najmanj nenavadna. Njegovega pajdaša iz tega podviga (Ožbej Marc) poznam iz časov, ko sem se (neumen in mlad) kako leto ukvarjal s študentsko politiko. Če javno napišem, kaj si mislim o njemu... se lahko zadeva konča s kako tožbo. Težke p*zde so to. In ugledni gospodi. Nenevarni za družbo, kradli ker so reševali podjetje. Se mi kr malo bruha v usta ob člankih na to temo.

V ZDA preiskujejo jebenega predsednika države in bojo lihkar dali na hladno dva njegova bivša sodelavca (in pol še koga). Pri nas pa lahko vsak kurji tat z neko vezo pri lokalnem župankoviču dela kar hoče. Sploh če je 70 letni urejen gospod, nenevaren za družbo. Za kozlat.

Da je bil postopek korekten , sem napisal, da sem zaj... sem tudi priznal in podpisal.

Moti me  , da ti lahko spuli mesečni prihodek brez kančka empatije zaradi napake....

Kar naj modri pogleda v evidenco mojih prekrškov zadnjih 2 če ne celo treh let, moj dosje je čist, kot otrok , ki se rodi.....

Nisem nek pacient, ki dela verižne prekrške in pizdarije po cest.

Jih pa veliko poznam v Kočevju, avtohtonih pri katerih se cepci v modrem obrnejo stran, ker vzet mu nimajo kaj, pa imajo vsi več, kot jaz, zapori so prepolni in dam roko v ogenj, da je to spet neka depeša višjih.

Pustimo jih, ker so sam strošek, jaz pa denarnica na dveh nogah.

Empatija, sive celice , to jim manjka. 

Policist, moj prijatelj....Sergej, ko se uprem kasiranju pod pretvezo varnosti, dobim vsa najbolj kurčeva dežurstva in delavne vikende, praznike.....

Alooo pa kje živimo, modri pa mi bluzi ne krši in ne boš kaznovan, na bruhanje mi gre ob njegovih zapisih....

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, Kmet2 said:

 

Moti me  , da ti lahko spuli mesečni prihodek brez kančka empatije zaradi napake....

 

 

 

Predstavljaj si, da je pa nekomu to 2 mesecni dohodek.......kaksna stala je sele takrat.

Kazni bi morale biti po skandinavskem principu (visina glede na letni dohodek)......ampak pri nas to nebi pilo vode, ker so osebki na sociali ali pa na s.p. minimalcu....avto pa za 100k, hiso za  min. 500k itd. (Jih ni malo)...

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 8. 2018 ob 17:38, Borutt pravi:

Ker o mejni kontroli in šengenu nimaš najmanjšega pojma. Raje piši o rožicah. 

Borutt resno. Od kje tebi fiksna ideja, da samo policisti nekaj vejo o delu policije? In to je čisto resno vprašanje, ne podjebavam. 

Ker, če sledim tvojemu razmišljanju, o Schengenu in mejni kontroli tudi ti nebi smel imeti pojma, kaj več kot mi, ker pač nisi mejni policist, ampak prometni policist. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 25. 8. 2018 ob 17:57, Borutt pravi:

Torej ni bila inkasantska točka, temveč tvoja napaka? Sem prav razumel? 

 

Ja, njegova napaka na inkasantski točki. To je točka, ki nima z varnostjo nobene povezave. Pa še primer: v Ljubljani imamo Roško cesto, kamor bo MOL namestil superradar za 77.999 EUR z argumentom, da je to točka, ki je rizična. Ob tem pa seveda ne povedo, koliko hudih prometnih nesreč ( zaradi hitrosti) s telesnimi poškodbami ali smrtjo se je tam zgodilo. Jasno, ker na tej cesti ni še nihče umrl v prometni nesreči. Jebe lud zbunjenog.

Ob 25. 8. 2018 ob 18:17, Kmet2 pravi:

Misliš, da če bi jaz ukradel 2 miliona , bi dobil kazen v okvirjih družbeno koristnega dela ali bi se usedel za 10 let.

V sanjah mogoče...

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Borutt pravi:

Spomin je fajn zadeva, veš. 

Jaz, z razliko od tebe, lahko kakšno stvar pojasnim in dokažem. 

Tako ali tako bo kmalu kdo potreboval pomoč in boš ti prvi priskočil in pomagal. Bom opazoval in se učil. Če dovoliš, seveda. 

Dej ne bluzi pa ne poveličuj se, sem pomagal mnogim, tako denarno, kot z rokami, ki znajo delat, za razliko od nekaterih.

Pa ne jokcej, kar si ti men pomagal si večkrat dobil povrnjeno ali te spomin hebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, krucymucy pravi:

hola borutt ...

Vidim da si ful zaposlen v teh dveh temah.

Lahko se v tole pogledas prosim?

hvala in lep pozdrav,

krucy

Borutt ne dela na tehničnih pregledih in homologacijah in o njihovem delu nima pojma. ;) 

Popravljeno . Popravil Primosio
  • Haha 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Primosio said:

 v Ljubljani imamo Roško cesto, kamor bo MOL namestil superradar za 77.999 EUR z argumentom, da je to točka, ki je rizična. 

Na eni strani srednja sola (ali celo dve), na drugi strani osnovna sola in vrtec......se dobr, da ni tam mimo cona 30!!

in pa, za starse, partnerja, otroka....je 1 smrtna zrtev prevec....

lp

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Na eni strani srednja sola (ali celo dve), na drugi strani osnovna sola in vrtec......se dobr, da ni tam mimo cona 30!!

in pa, za starse, partnerja, otroka....je 1 smrtna zrtev prevec....

lp

S takšnim argumentom za postavitev lahko samo v Ljubljani kupimo toliko superradarjev, kolikor imamo hišnih številk.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Roger G. Jagger said:

Na eni strani srednja sola (ali celo dve), na drugi strani osnovna sola in vrtec......se dobr, da ni tam mimo cona 30!!

in pa, za starse, partnerja, otroka....je 1 smrtna zrtev prevec....

lp

Na obeh straneh ceste je plocnik! Na tej cesti je vec semaforiziranih krizisc z urejenimi prehodi za pesce!  Prehodi so opremljeni tudi z zvocnim signalom za slabovidne!

Ce solar, dijak, student in ostala gamad nesposobna ne zna precit ceste na prehodu za pesce naj se raj kar sam takoj doma fenta.

Kar se pa otrok tice..,Bojda je tudi obveza stares po tanovem, da morejo sineta debilita dostavit v zgradbo sole/vrtca?  ...a so sirote , al imajo starse?

 

 V cem je problem?

:angryrant1: 

Popravljeno . Popravil Nearrain
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober, da ne bom izpadel “negresni oz nezmotljivi”.....amoak, za te trenutne 3 skatle od super radarjev vsaj vem, kje so. Bolj so zahrbtne cone 30 in pa radarji v avtomobilih...! Sem pa 18 let zivel na Streliski (pravokotno na Rosko) in vrjemi, da se je kar konkrerno divjalo po Roski....(sem tudi sam placal na Roski (pri Vili))!

p.s. ostalo o starsih, otrokih, permesivni vzgoji in danasnji mladini pa nima smisla debatirat (vrjetno na med.over.net vec vedo povedat na to temo)....

 

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Primosio said:

Borutt ne dela na tehničnih pregledih in homologacijah in o njihovem delu nima pojma. ;) 

Ve pa kako postopati v primeru, ko se krucy pripelje cez ride z bmw k75 na katerem sta originalna samo se motor in del okvirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Primosio pravi:

S takšnim argumentom za postavitev lahko samo v Ljubljani kupimo toliko superradarjev, kolikor imamo hišnih številk.

veliko bolje kot radar, rešuje problem ležeči policaj, ali več njih.(sploh v okolici šol in vrtcev) Je pa res da ne prinaša dobička. no pravzaprav ga (znižuje hitrost in rešuje življenja) le oblastniki tega ne znajo  (ali nočejo)ovrednotiti.

pred 2 minutami, krucymucy pravi:

Ve pa kako postopati v primeru, ko se krucy pripelje cez ride z bmw k75 na katerem sta originalna samo se motor in del okvirja.

sej tut ti nisi več original :P

 

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Jih pa veliko poznam v Kočevju, avtohtonih pri katerih se cepci v modrem obrnejo stran

A to pri vas medvedje ze vozijo po cestah ? :?

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Na eni strani srednja sola (ali celo dve), na drugi strani osnovna sola in vrtec......se dobr, da ni tam mimo cona 30!!

Ne pozabit še parkinga oz začetne točke izpitnega centra. Jaz tam rajši bolj previdno peljem še najbolj zarad teh :ninja: Roška je sicer kr zahrbtna v smeri proti Dolenjki. Precej zaprt ovinek, semfor, še zaprt ovinek, semafor, pol se lepo odpre na znano inkasantsko točko. Kolk je v on ovinek smiselno tlačit radar ne vem, jaz bi dal hitrostne ovire za 40 km/h pa mirna Bosna. Če že lih kdo hoče lahko proba prek skakat...

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

veliko bolje kot radar, rešuje problem ležeči policaj, ali več njih.(sploh v okolici šol in vrtcev) Je pa res da ne prinaša dobička. no pravzaprav ga (znižuje hitrost in rešuje življenja) le oblastniki tega ne znajo ovrednotiti.

Ne samo to. Menda jih na državne ceste sploh montirati ne gre. Seveda so najboljša rešitev - fizično preprečujejo prehitro vožnjo. S polomljenim podvozjem se težko daleč pripelješ. Sam ja, pol ni ka-čing v državno blagajno. In lokalni dirkači še vedno dirkajo ne glede na radar kontrole - se pač enkrat zapelje skoz preverit a je kontrole a je ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

veliko bolje kot radar, rešuje problem ležeči policaj, ali več njih.(sploh v okolici šol in vrtcev) Je pa res da ne prinaša dobička. no pravzaprav ga (znižuje hitrost in rešuje življenja) le oblastniki tega ne znajo  (ali nočejo)ovrednotiti.

če bi jih znali delat ... je pa vse odvisno od izvajalca ležećih cajkanov ... eni so tok debilno narejeni, da bi blo treba kakšnega tožit ... tok so kratki in visoki, da tut če se 10 pelješ, ga dobiš na sredino vozila in porajsaš...

Zdele bodo spet navalili pred šole, kjer jih ni celo leto ... ker tam se ne kasira ;)

se mi pa redno dogaja, da mamice, ki peljejo otroke v šolo zjutraj, nikoli ne usatvijo na prehodu za pešce, ko jaz tam stojim, čeprav ima otroka v avtu ... poučno, kajne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Roger G. Jagger pravi:

amoak, za te trenutne 3 skatle od super radarjev vsaj vem, kje so.

Ne veš, veš samo, kje je ohišje, ne pa v katerem ohišju je radar. Toliko o zagotavljanju varnosti.

pred 20 minutami, krucymucy pravi:

Ve pa kako postopati v primeru, ko se krucy pripelje cez ride z bmw k75 na katerem sta originalna samo se motor in del okvirja.

Ve samo, da mu mora ob sumu odrediti izredni tehnični pregled (3. odstavek 76. člena ZMV-1), kjer delo prevzamejo tam zaposleni. Zato borutt ni pravi naslov za nasvet, ker, ponavljam, ne dela na tehničnem pregledu in o homologaciji potemtakem nima pojma.

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Je pa res da ne prinaša dobička.

My point exactly

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, jskrablin pravi:

Ne pozabit še parkinga oz začetne točke izpitnega centra. Jaz tam rajši bolj previdno peljem še najbolj zarad teh :ninja: Roška je sicer kr zahrbtna v smeri proti Dolenjki. Precej zaprt ovinek, semfor, še zaprt ovinek, semafor, pol se lepo odpre na znano inkasantsko točko. Kolk je v on ovinek smiselno tlačit radar ne vem, jaz bi dal hitrostne ovire za 40 km/h pa mirna Bosna. Če že lih kdo hoče lahko proba prek skakat...

Ne samo to. Menda jih na državne ceste sploh montirati ne gre. Seveda so najboljša rešitev - fizično preprečujejo prehitro vožnjo. S polomljenim podvozjem se težko daleč pripelješ. Sam ja, pol ni ka-čing v državno blagajno. In lokalni dirkači še vedno dirkajo ne glede na radar kontrole - se pač enkrat zapelje skoz preverit a je kontrole a je ni.

 

pred 1 minuto, maus pravi:

če bi jih znali delat ... je pa vse odvisno od izvajalca ležećih cajkanov ... eni so tok debilno narejeni, da bi blo treba kakšnega tožit ... tok so kratki in visoki, da tut če se 10 pelješ, ga dobiš na sredino vozila in porajsaš...

Zdele bodo spet navalili pred šole, kjer jih ni celo leto ... ker tam se ne kasira ;)

se mi pa redno dogaja, da mamice, ki peljejo otroke v šolo zjutraj, nikoli ne usatvijo na prehodu za pešce, ko jaz tam stojim, čeprav ima otroka v avtu ... poučno, kajne :P

 

Prav tako je bila narejena raziskava (pa ne ena) o uspešnosti "opozorilnih tabel" glede hitrosti. In ja, baje beležijo dokaj dobro uspešnost.

Večina normalnih ljudi, ko jih tabla opozori, utripa in napiše hitrost, že po defoltu spusti gas.

To so zadeve, ki so efektivne, radar (če je skrit) pa deluje na principu strahu, da naslednjič ne plačaš.

ps. kar pa se tiče zaviranja pred prehodi, se je pa potrebno zavestno prisiliti da ustaviš. Verjetno so mamice zaposlene s telefoniranjem (ne moreš verjamit kok bab vidim v Ajdovščini ko od Lidla do doma telefonira-cca 4km, očitno nujni klici), pa mirjenjem 3 mulcev zadaj, lovljenjem flašk olja, kisa, škatle plenic, ki se prosto drsa po zadnjem sedežu, tako da mi je čisto jasno da enemu Mausiju brez rumene rutice ne morejo ustavit :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, maus pravi:

se mi pa redno dogaja, da mamice, ki peljejo otroke v šolo zjutraj, nikoli ne usatvijo na prehodu za pešce, ko jaz tam stojim, čeprav ima otroka v avtu ... poučno, kajne :P

 

Še bolj poučno je, ko jih za roko vlečejo čez cesto enih 20-30 m izven prehoda (se jim mudi, pa po bližnjici...) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, jskrablin pravi:

V obeh primerih je Policija korektno opravila svoje delo. Tebe so napištoljirali z radarjem po JUS-u, Černigoja so očitno koretno preiskali, aretirali in tako dalje... ker drugače bi vsa zadeva padla na sodišču zaradi procesnih napak. In pri Černigoju je sodišče odločilo, da je za družbo nenevaren, 70 letni gospod, ki si ne zasluži ždeti v zaporu. Bo raje tajnica tistih 480 ur (cca 3 mesece) kot pa dve leti in nekaj drobiža zapora. Pri tem je sodišče očitno bilo pripravljeno spregledati dejstvo, da je ta nenevaren gospod (o nazivu gospod bi se dalo debatirati pomojem) že eno rundo odsedel in da je taisti nenevaren p*zdun (khm, gospod) spravil v propad podjetje s 700 zaposlenimi.

Sej vem da sem zoprn moralist. In da ti grem verjetno pošteno na živce. Sam lej, en nasvet za mirnejše življenje. V pravu logike ne iskati. Ker je ni, vsaj ne take kot smo jo navadni Janezi Prostaki navajeni. In v tem primeru (Černigoj) je odločitev sodišča definitivno najmanj nenavadna. Njegovega pajdaša iz tega podviga (Ožbej Marc) poznam iz časov, ko sem se (neumen in mlad) kako leto ukvarjal s študentsko politiko. Če javno napišem, kaj si mislim o njemu... se lahko zadeva konča s kako tožbo. Težke p*zde so to. In ugledni gospodi. Nenevarni za družbo, kradli ker so reševali podjetje. Se mi kr malo bruha v usta ob člankih na to temo.

V ZDA preiskujejo jebenega predsednika države in bojo lihkar dali na hladno dva njegova bivša sodelavca (in pol še koga). Pri nas pa lahko vsak kurji tat z neko vezo pri lokalnem župankoviču dela kar hoče. Sploh če je 70 letni urejen gospod, nenevaren za družbo. Za kozlat.

In potem vsi pljuvajo po policistih, ker župan prijateljuje s sodnikom ali sodnico. Bom šel večkrat v tisti hram poštenosti. Prijateljevati. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15 minutes ago, maus said:

če bi jih znali delat ... je pa vse odvisno od izvajalca ležećih cajkanov ... eni so tok debilno narejeni, da bi blo treba kakšnega tožit ... tok so kratki in visoki, da tut če se 10 pelješ, ga dobiš na sredino vozila in porajsaš...

Zdele bodo spet navalili pred šole, kjer jih ni celo leto ... ker tam se ne kasira ;)

se mi pa redno dogaja, da mamice, ki peljejo otroke v šolo zjutraj, nikoli ne usatvijo na prehodu za pešce, ko jaz tam stojim, čeprav ima otroka v avtu ... poučno, kajne :P

 

ti namontirani speed bumps-i delujejo zelo dobro v praksi, pa ni treba nobenmu "izvajalcu" doktorata delat. Samo nasraufa se jih.

 

images.jpg.3f3b6fdc831ad2de51c25970f79cac79.jpgspeed-bumps-wenceslas-square-some-yellow-prague-rain-104614297.jpg.60f404d7683ec1a1c75fc93076fe99d9.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!