Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 8 urami, Borutt pravi:

Mene nič ne boli. Samo ti ne moreš iz svojih fantazij. Vozim se povsod in nikjer ne jokcam o vsakdanjemu izsiljevanju. Se zgodi občasno in se ne dogaja, kot se tebi. Za pole position ne veš, za mejo pa še manj, saj sploh ne veš, kaj jim očitajo. Vsekakor ne vožnjo mimo. Fantaziraj dalje. 

Kolikokrat na dan te izsilijo? Naj grem poiskati, kolikokrat si pisal o tem? Tebi se to dogaja. Torej, ubogi ti ali ostali? 

Spet zagovarjaš ovce pri kontra vožnji. Ti res ni jasno, da je takšno početje na svojo roko največji idiotizem z največjo možno stopnjo nevarnosti? In ja, ko nekdo usmerja, je to urejeno in varno, ker je promet zaprt, da gredo ostali lahko kontra. Ti je sploh jasno to? Seveda ti ni, ker pišeš neumnosti, da nekdo, ki usmerja promet, ne pomeni nič. Res ne vem, po kakšnem ceniku si kupil izpit. Ali je to naravno? 

Kaj ima slovnica veze z zagovarjanjem ovc? Sem naredil veliko pravopisnih napak? Se piše ovca z veliko začetnico? 

Kontra vožnja je nevarna in idiotska. Bo šlo to? Ne bo, kajne. Eden je večja nevarnost, kot cela kolona. Verjetno se gasilci lažje izognejo celi koloni, kot samo enemu. Ma od kje ti takšne ideje? Kot tvoje vsakodnevno izsiljevanje. Zakaj sploh to omenjaš, saj si samo enkrat poletel. V vseh ostalih primerih se ti ni nič zgodilo. Torej je bil navaden prekršek in nič drugega. 

Si na koncu ugotovil, kaj počneš? Lahko ti pojasnim. 

Dihej dihej, počasi ugotavljaš, da je eden bolj nevaren od kolone..sej bo, sej bo. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 45 minutami, DAMI34 pravi:

Dihej dihej, počasi ugotavljaš, da je eden bolj nevaren od kolone..sej bo, sej bo. 

 

Kaj jaz ugotavljam, bom jaz napisal. 

Seveda lahko zagovarjaš ovce pri kontra vožnji. Do prvega čiščenja s strani gasilcev, kajne. Potem bodo vsi drugi krivi, samo ovce ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt, Dami dajta prosim nehat nabijat, saj oba mislita isto, samo z drugih bregov  Dami pač opisuje čredni nagon, ko nekaj voznikov gre v prekršek, ostali sledijo in prevlada čredni nagon.

ČE gre on grem pa še jaz, je dostikrat v glavah razp…. voznikov, ko stojijo v koloni. Tako se zgodi tudi vožnja po odstavnem pasu v času zastojev.  Se pa tisti trenutek ne zavedajo, da jih čreda ne reši odgovornosti in nesreče. Ko pa pride do piz..., je izgovor sej je oni pred mano tudi...…..

Tu pa ima Borutt prav, ko jih imenuje ovce. Ovce so zelo zabite živali, ki gredo za svojo vodnico tudi v smrt, če slučajno ona pade v prepad ali obstane v grapi in jih zalije.  Nič ne razmišljajo, samo sledijo v upanju na boljšo pašo.

Pojdita raje na kavo, da se ostali forumaši ne palijo preveč.

 

  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Borutt pravi:

Kaj jaz ugotavljam, bom jaz napisal. 

Seveda lahko zagovarjaš ovce pri kontra vožnji. Do prvega čiščenja s strani gasilcev, kajne. Potem bodo vsi drugi krivi, samo ovce ne. 

Tule maš ovce, kake 3 ure jih bom čakal, živela EU1535102621075-524659493.thumb.jpg.decb8e5c71e44b5cbf4deea90c6281fb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, DAMI34 pravi:

Tule maš ovce, kake 3 ure jih bom čakal, živela EU

duma bot :ras: 

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/voznik-nevarno-in-divje-od-mengsa-do-skofljice-nato-skupaj-s-sopotniki-zbezal-pes.html

tuki je en diujau .. pa ga policija ni mogla ustaut ... oziroma ga ni lovila ... pa berem mal komentarje ...zdj pa men ni jasn kaj bi radi:

1. če policija zasleduje, ni prav

2. če policija ne zasleduje, ni prav ..

jas sem ćist zmeden :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

duma bot :ras: 

 

https://www.24ur.com/novice/crna-kronika/voznik-nevarno-in-divje-od-mengsa-do-skofljice-nato-skupaj-s-sopotniki-zbezal-pes.html

tuki je en diujau .. pa ga policija ni mogla ustaut ... oziroma ga ni lovila ... pa berem mal komentarje ...zdj pa men ni jasn kaj bi radi:

1. če policija zasleduje, ni prav

2. če policija ne zasleduje, ni prav ..

jas sem ćist zmeden :huh: 

Jest bi bil, pa mi ne pustijo. Sramota, nikjer na meji tok ne čakam kot pri nas. Pridni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snecer pravi:

maloobmejnih prehodov tam ni? 

pol se ne bi meu kj za pizdit .. :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm zaslužil na tipični inkasantski točki 9pik in tisočko, postopek korekten , na pištoli trije specialci.....jbg kriv na celi črti.....

Črnigoj je dobil za slaba dva miliona, ki jih je ukradel , družbeno koristno delo , ki ga bo opravljal od doma.....

Zakaj imam občutek, da sem veliko hujši kriminalec ....banana država!

Mal mi je lažje zaradi ambienta v katerem sem trenutno...

hdr_00152_1.jpg

FB_IMG_1535088606098.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Kmet2 pravi:

Sm zaslužil na tipični inkasantski točki 9pik in tisočko, postopek korekten , na pištoli trije specialci.....jbg kriv na celi črti.....

največja jeba po LJ so une s 30 ... nekaj znakov (če ne veš, da so) zarad drevja sploh ne vidiš ... in to je res grda navada 

to si morau pa prletet 30 nad omejitvijo v naselju :huh: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Jest bi bil, pa mi ne pustijo. Sramota, nikjer na meji tok ne čakam kot pri nas. Pridni

Šengen. Si že slišal? Pa raje glej skozi šipo in ne tipkaj :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 52 minutami, maus pravi:

največja jeba po LJ so une s 30 ... nekaj znakov (če ne veš, da so) zarad drevja sploh ne vidiš ... in to je res grda navada 

to si morau pa prletet 30 nad omejitvijo v naselju :huh: 

 

Za tiste znake in drevje je nekdo odgovoren. 

Vsaj 36, ker je še varnostna razlika. Kaj pa tiste znake postavljajo, kjer se jim zdi. Packi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

maloobmejnih prehodov tam ni? 

prav blizu ne, bi moral že v Zagrebu zavit.

pred 2 urami, maus pravi:

pol se ne bi meu kj za pizdit .. :P

 

lahko teb, ko ti klima na ritko pihlja :P

 

pred eno uro, maus pravi:

največja jeba po LJ so une s 30 ... nekaj znakov (če ne veš, da so) zarad drevja sploh ne vidiš ... in to je res grda navada 

to si morau pa prletet 30 nad omejitvijo v naselju :huh: 

 

no tudi na Cestninski pri krškem so danes merili, ker tam je zlo nevarno če 80 pripališ. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 32 minutami, Borutt pravi:

Šengen. Si že slišal? Pa raje glej skozi šipo in ne tipkaj :jezik:

Njoko, si ti slišal, kdo je tudi v EU pa nas pofuka vedno na celi črti? CRO mojster, jebe se men če je v šengenu, EU lepše vrti okoli prsta, nas pa imajo za loleke. Mi delamo kažin na meji, zato da se delamo pomembne in nič drugega, boga mati.

In ne palamudi od šengena, ti zastoji niso od prvega dne, ampak kako leto. Jebe se men za šengen...to majo samo za drkat v glavo norce, ki jim nasedejo.

Enako velja za bodečo žico...mislm, posu, pa nič drugega. A ti misliš da se bodo migranti pri Hrvatih al pa pri nas ustavili. Madona...s kom se pogovarjam. Pust me raje pri miru pa buli v tvoje bukvice, kjer je napisano tudi kdaj moraš srat in kako si rit obrisat.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

največja jeba po LJ so une s 30 ... nekaj znakov (če ne veš, da so) zarad drevja sploh ne vidiš ... in to je res grda navada 

to si morau pa prletet 30 nad omejitvijo v naselju :huh: 

 

88kmh po pištoli...

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

Njoko, si ti slišal, kdo je tudi v EU pa nas pofuka vedno na celi črti? CRO mojster, jebe se men če je v šengenu, EU lepše vrti okoli prsta, nas pa imajo za loleke. Mi delamo kažin na meji, zato da se delamo pomembne in nič drugega, boga mati.

In ne palamudi od šengena, ti zastoji niso od prvega dne, ampak kako leto. Jebe se men za šengen...to majo samo za drkat v glavo norce, ki jim nasedejo.

Enako velja za bodečo žico...mislm, posu, pa nič drugega. A ti misliš da se bodo migranti pri Hrvatih al pa pri nas ustavili. Madona...s kom se pogovarjam. Pust me raje pri miru pa buli v tvoje bukvice, kjer je napisano tudi kdaj moraš srat in kako si rit obrisat.

Ti sploh ne razumes. Pred par leti je bilo na 100 tisoce prehodov brez dokumentov, pa morajo sedaj polepsat statistiko.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

88kmh po pištoli...

A v omejitev 50 ali manj? Grdo so te. Tega je mene tudi strah, hitro kaj spregledas. Zadnjic sem se ujel, ko sem potegnil na 95 potem pa vidim tablo konec naselja, sigurno 200 m za naseljem samim. Ce bi me zmeril ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

Jest bi bil, pa mi ne pustijo. Sramota, nikjer na meji tok ne čakam kot pri nas. Pridni

sem že enkrat reku da predlagajte naj vam za v KRO odprejo peto kolono na meji

če vam je že tolk težko čakat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

A v omejitev 50 ali manj? Grdo so te. Tega je mene tudi strah, hitro kaj spregledas. Zadnjic sem se ujel, ko sem potegnil na 95 potem pa vidim tablo konec naselja, sigurno 200 m za naseljem samim. Ce bi me zmeril ...

50 ja , načeloma vozim cca 10kmh nad omejitvijo, pa me je en šlepar tak jebal, da sem ga pač na inkasantski točki prehitel in hopla.....jbg.....

V slo se že vsaj dve leti ne vozim, zaradi prometne politike , ki veleva radar na radar za varnost.....

Nimam kej, 50kmh , pač zajebal , pišem se pa ne prav za kakšno opozorilo, saj že več , kot  dve leti nisem naredil nobenega prekrška, pa jošk in viskija tud nisem imel....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

88kmh po pištoli...

Divjak...pa kaj ti sploh ves kako ogrozal si vse okoli....mladoleten,rahlo vinjen,divjal s službenim vozilom uradne osebe....aja ti si le hitrost oz spregledal tablo za naselje in blo jurja in 9 pik....uh se cloveku kar zasmilijo uni trije policajcki in deklica kako grotesno kazen bodo kaj oni fasali....

pred 6 urami, Kmet2 pravi:

 

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, Borutt said:

Vsaj 36, ker je še varnostna razlika.

Pa se stevec laze pa smo na 40.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, IZTOK pravi:

Ti sploh ne razumes. Pred par leti je bilo na 100 tisoce prehodov brez dokumentov, pa morajo sedaj polepsat statistiko.  

če že Piranskega zaliva in arbitraže ne znajo zrihtat a ne :D

 

pred 14 urami, Gaunar Jokl pravi:

sem že enkrat reku da predlagajte naj vam za v KRO odprejo peto kolono na meji

če vam je že tolk težko čakat ...

sej bi lahko zamenjala, pa čakej ti namesto mene.....pa ne se vprašat zakaj. Sicer pa se mi smili tudi folk v kučicah ko mora vse to sranje prenašat. Ampak jebiga, mejo je treba branit :ras:

ps. sem gledal možaka na FZ6 /CE registracija), ki je prav tako 2 uri čepel v koloni (enostavno se ni dalo zgužvat vmes) in je imel skozi čelado gor, čez pol ure je snel rokavice in je voda tekla ven iz njih. Svaka mu čast, da se mu ni zmešalo.

pss. drgač pa ja, take kot si ti rabmo, zihr si iz unga "titotovega časa" k si bil sveto prepričan da je treba folk jebat na meji če ma ene kavbojke pa pol kile kave preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Gaunar Jokl pravi:

sem že enkrat reku da predlagajte naj vam za v KRO odprejo peto kolono na meji

če vam je že tolk težko čakat ...

Predvidevam da si več na kauču, kot na motorju oz na mejnih prehodih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu je to famozna Evropska politika. Ce primerjam naso politicno sceno z notranjo politiko Evropske Unije smo pravi cari. To kar si pocnemo sedaj in drug drugemu nagajamo na mejah je vse skupaj en prazen nic. Jebemo sami sebe in ko bo spet naval ne bodo te kontrole nic pomagale. Resitve v skupni obrambi meja pa se kar ni, razen na papirju.

Drugace pa smo kar razvajeni glede meja. Jaz sem lani na Ujrajinsko Moldavski meji cakal 4 ure pa jih je bilo pred menoj morda 100. Za zacetek ti vojak z avtomatom da nek listek, da sploh lahko prides na mejno platformo. Ne vem kaj bi bilo, ce bi se pomotoma peljal mimo njega...

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!