Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ob 24. 8. 2018 ob 15:33, DAMI34 pravi:

Njoko, si ti slišal, kdo je tudi v EU pa nas pofuka vedno na celi črti? CRO mojster, jebe se men če je v šengenu, EU lepše vrti okoli prsta, nas pa imajo za loleke. Mi delamo kažin na meji, zato da se delamo pomembne in nič drugega, boga mati.

In ne palamudi od šengena, ti zastoji niso od prvega dne, ampak kako leto. Jebe se men za šengen...to majo samo za drkat v glavo norce, ki jim nasedejo.

Enako velja za bodečo žico...mislm, posu, pa nič drugega. A ti misliš da se bodo migranti pri Hrvatih al pa pri nas ustavili. Madona...s kom se pogovarjam. Pust me raje pri miru pa buli v tvoje bukvice, kjer je napisano tudi kdaj moraš srat in kako si rit obrisat.

Njoko lahko sebi rečeš. 

Pišeš o čakanju na meji in serješ čez mejno kontrolo, ker ne veš, da obstaja šengen. Drži se svojih dobavnic in svojih cen. Ker o mejni kontroli in šengenu nimaš najmanjšega pojma. Raje piši o rožicah. 

Kolone te motijo? Šengen te moti? Mejna kontrola te moti? Doma bodi in jokcaj. Ko greš enkrat v promet, moraš sprejeti pravila igre. Isto je na meji. Če ti je vse to za en q..., pojdi v parlament in jim povej. Boš šel? 

O bukvicah nimaš res najmanjšega pojma. Sploh ne vem, kaj jih omenjaš, če jih še nisi videl. Da ne pišem o njihovi vsebini, katera ti je res povsem neznana. 

 

pred 20 urami, Kmet2 pravi:

50 ja , načeloma vozim cca 10kmh nad omejitvijo, pa me je en šlepar tak jebal, da sem ga pač na inkasantski točki prehitel in hopla.....jbg.....

V slo se že vsaj dve leti ne vozim, zaradi prometne politike , ki veleva radar na radar za varnost.....

Nimam kej, 50kmh , pač zajebal , pišem se pa ne prav za kakšno opozorilo, saj že več , kot  dve leti nisem naredil nobenega prekrška, pa jošk in viskija tud nisem imel....

Napiši lokacijo, da vidimo, kje je ta inkasantska točka. 

Nas mogoče lahko razsvetliš, kje so vsi ti radarji in radarji? Verjetno bo to še koga zanimalo. 

Za hujši prekršek ni opozorila. To bi že lahko vedel. Za ostalo pa vedno obstaja rešitev. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Borutt pravi:

Njoko lahko sebi rečeš. 

Pišeš o čakanju na meji in serješ čez mejno kontrolo, ker ne veš, da obstaja šengen. Drži se svojih dobavnic in svojih cen. Ker o mejni kontroli in šengenu nimaš najmanjšega pojma. Raje piši o rožicah. 

Kolone te motijo? Šengen te moti? Mejna kontrola te moti? Doma bodi in jokcaj. Ko greš enkrat v promet, moraš sprejeti pravila igre. Isto je na meji. Če ti je vse to za en q..., pojdi v parlament in jim povej. Boš šel? 

O bukvicah nimaš res najmanjšega pojma. Sploh ne vem, kaj jih omenjaš, če jih še nisi videl. Da ne pišem o njihovi vsebini, katera ti je res povsem neznana. 

 

Napiši lokacijo, da vidimo, kje je ta inkasantska točka. 

Nas mogoče lahko razsvetliš, kje so vsi ti radarji in radarji? Verjetno bo to še koga zanimalo. 

Za hujši prekršek ni opozorila. To bi že lahko vedel. Za ostalo pa vedno obstaja rešitev. 

Teb ne bom pisal več nič, ker tvoji odgovori so znani vnaprej.....pač sem zajebal in bom plačal, umiri se, ni ti treba replicirat vsakemu.....itak pa vse veš, kot vedno.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kmet2 pravi:

Teb ne bom pisal več nič, ker tvoji odgovori so znani vnaprej.....pač sem zajebal in bom plačal, umiri se, ni ti treba replicirat vsakemu.....itak pa vse veš, kot vedno.

Lp

Torej ni bila inkasantska točka, temveč tvoja napaka? Sem prav razumel? 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Torej ni bila inkasantska točka, temveč tvoja napaka? Sem prav razumel? 

 

Nekdo ti je že razložil in to lepo , kot 5 letnemu otroku razliko in kaj ima pri tem varnost itd 

Preberi zapise za nazaj. Tudi to je eden tvojih zapisov in nasvetov.

In ja, naredil sem napako , prav tako jo je naredil g. Černigoj, sankcionirana pa sva, kot, da sem jaz koga ogrozil in spravil v nevarnost in imam nakradene milione in gospod, ki ni nevaren za družbo in je dobil za krajo 2 milionov družbeno koristno delo.

Vsaj enkrat vklopi kakšno sivo celico v piskru in nehaj težit in odgovori: 

Misliš, da če bi jaz ukradel 2 miliona , bi dobil kazen v okvirjih družbeno koristnega dela ali bi se usedel za 10 let.

Kazni za kriminalce so lahkotno prijazne proti nam , ki nismo verižni kršilci prometnih predpisov in nismo nobenega pahnili v brezno dolgov itd 

Mi pa za napako z lahkoto vzamejo mesečni prihodek.

Drugega kot banda vam ne morem reč.

Pojdite malo okrog Metelkove, zumboti so postali glavni dilerji in kralji lj. 

Toda to nobenega ne zanima, sploh pa ni vaše delo. 

Ajde skin se mi z vrata pa si ga zdrkej enkrat, da ne drkaš samo na ms.

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Kmet2 pravi:

Teb ne bom pisal več nič, ker tvoji odgovori so znani vnaprej.....pač sem zajebal in bom plačal, umiri se, ni ti treba replicirat vsakemu.....itak pa vse veš, kot vedno.

Lp

mora mora, to je delo birokratov :P

 

pred 16 minutami, motolover pravi:

S tovornim vozilom, sklepam, da je bil s kombijem,  ne smeš preko vsakega. 

točno, sicer bi lahko šel na Rigonce, (dovoljen prehod do 7,5ton) ampak bi se moral vračati skoraj do Zagreba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Nekdo ti je že razložil in to lepo , kot 5 letnemu otroku razliko in kaj ima pri tem varnost itd 

Preberi zapise za nazaj. Tudi to je eden tvojih zapisov in nasvetov.

In ja, naredil sem napako , prav tako jo je naredil g. Černigoj, sankcionirana pa sva, kot, da sem jaz koga ogrozil in spravil v nevarnost in imam nakradene milione in gospod, ki ni nevaren za družbo in je dobil za krajo 2 milionov družbeno koristno delo.

Vsaj enkrat vklopi kakšno sivo celico v piskru in nehaj težit in odgovori: 

Misliš, da če bi jaz ukradel 2 miliona , bi dobil kazen v okvirjih družbeno koristnega dela ali bi se usedel za 10 let.

Kazni za kriminalce so lahkotno prijazne proti nam , ki nismo verižni kršilci prometnih predpisov in nismo nobenega pahnili v brezno dolgov itd 

Mi pa za napako z lahkoto vzamejo mesečni prihodek.

Drugega kot banda vam ne morem reč.

Pojdite malo okrog Metelkove, zumboti so postali glavni dilerji in kralji lj. 

Toda to nobenega ne zanima, sploh pa ni vaše delo. 

Ajde skin se mi z vrata pa si ga zdrkej enkrat, da ne drkaš samo na ms.

 

Spet mešaš gospodarski kriminal z nekim prometnim prekrškom. 

Za svojo napako si sam kriv in ne jokcaj o nekih izginulih milijonih. Je bila tabla za naselje? Torej, zmanjšaj. 

Oder je tvoj. Nabijaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Spet mešaš gospodarski kriminal z nekim prometnim prekrškom. 

Za svojo napako si sam kriv in ne jokcaj o nekih izginulih milijonih. Je bila tabla za naselje? Torej, zmanjšaj. 

Oder je tvoj. Nabijaj. 

Ne zmoreš čez svoj prag....bogi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja fak no..nehejte žalit njoke ..banda..

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Kaj boljšega se nisi spomnil? 

Sej si ti tisti brez širokega spektra.....eno te isto v luno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Kmet2 pravi:

Sej si ti tisti brez širokega spektra.....eno te isto v luno.

Te spet spomin daje? Kdo v vsako temo vpleta izginule milijone? Verjetno Madre Virđine. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hola borutt ...

Vidim da si ful zaposlen v teh dveh temah.

Lahko se v tole pogledas prosim?

hvala in lep pozdrav,

krucy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 53 minutami, Borutt pravi:

Te spet spomin daje? Kdo v vsako temo vpleta izginule milijone? Verjetno Madre Virđine. 

Tepec si in tepec boš ostal, še sreča, da so v vaših vrstah ljudje, ki razumejo, ti si premali v piskru, da bi dojel.

Zanimivo, sodelavec vpleta izginule milijone in še milion drugih, ti pa si, kot furmanski konj, vidiš samo naravnost, pa še to zelo oprano......bogi!

https://sobotainfo.com/novica/slovenija/policist-kustec-navdusil-z-objavo-pisem-ovadbo-ker-je-ukradel-pasteto-za-35-centov

In to je to o čem govorim, samo si enostavno prekratek.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, krucymucy said:

hola borutt ...

Vidim da si ful zaposlen v teh dveh temah.

Lahko se v tole pogledas prosim?

hvala in lep pozdrav,

krucy

Tablice ti poberejo.

Ce ne drugega pa zaradi pretekle prve pomoci (ki je itak nimas kam dati).

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Kmet2 pravi:

Tepec si in tepec boš ostal, še sreča, da so v vaših vrstah ljudje, ki razumejo, ti si premali v piskru, da bi dojel.

Zanimivo, sodelavec vpleta izginule milijone in še milion drugih, ti pa si, kot furmanski konj, vidiš samo naravnost, pa še to zelo oprano......bogi!

https://sobotainfo.com/novica/slovenija/policist-kustec-navdusil-z-objavo-pisem-ovadbo-ker-je-ukradel-pasteto-za-35-centov

In to je to o čem govorim, samo si enostavno prekratek.

Tepec lahko sebe imenuješ. Je še vse v tvojem piskru? Brigaj se za svojo podrast in pusti naše delo pri miru, ker se ti niti sanja ne o našem delu.

Res si malo dete. Ker enostavno ne razumeš, kaj in kako kdo počne. Verjetno je gospodarski kriminal isto, kot tvoj prekršek in ukradena pašteta. Če ne bi bil tako malo dete, bi vedel, da policist v primeru ukradene paštete dela po navodilih in usmeritvah nekoga višje (ne iz policije) in na podlagi prejete ovadbe oškodovanca. Torej ne more nekaj po svoje narediti. Bo šlo? 

Radirka. Verjetno lahko tudi besedo tepec uporabljamo, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, krucymucy pravi:

hola borutt ...

Vidim da si ful zaposlen v teh dveh temah.

Lahko se v tole pogledas prosim?

hvala in lep pozdrav,

krucy

Sem riskiral pet minut malice in ti napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, Borutt pravi:

Tepec lahko sebe imenuješ. Je še vse v tvojem piskru? Brigaj se za svojo podrast in pusti naše delo pri miru, ker se ti niti sanja ne o našem delu.

Res si malo dete. Ker enostavno ne razumeš, kaj in kako kdo počne. Verjetno je gospodarski kriminal isto, kot tvoj prekršek in ukradena pašteta. Če ne bi bil tako malo dete, bi vedel, da policist v primeru ukradene paštete dela po navodilih in usmeritvah nekoga višje (ne iz policije) in na podlagi prejete ovadbe oškodovanca. Torej ne more nekaj po svoje narediti. Bo šlo? 

Radirka. Verjetno lahko tudi besedo tepec uporabljamo, kajne. 

Ne jokcej dete, prvi si se začel spuščat na osebne žalitve , zdej žanješ, kar si sejal, jokica.

Žal , kot vedno prekratek da bi videl globalno sliko, ki ti jo nastavljamo.... 

Glavno, da se kasira.... kako že napišeš.....oder je vaš:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Tepec lahko sebe imenuješ. Je še vse v tvojem piskru? Brigaj se za svojo podrast in pusti naše delo pri miru, ker se ti niti sanja ne o našem delu.

Res si malo dete. Ker enostavno ne razumeš, kaj in kako kdo počne. Verjetno je gospodarski kriminal isto, kot tvoj prekršek in ukradena pašteta. Če ne bi bil tako malo dete, bi vedel, da policist v primeru ukradene paštete dela po navodilih in usmeritvah nekoga višje (ne iz policije) in na podlagi prejete ovadbe oškodovanca. Torej ne more nekaj po svoje narediti. Bo šlo? 

Radirka. Verjetno lahko tudi besedo tepec uporabljamo, kajne. 

Da se strinjam, žalitve niso dobrodošle in bi jih bilo potrebno sankcionirati. 

To pomeni da bom prebral nazaj 659 strani in pobrisal, ter kaznoval vse? (malomorgen, kar delam delam gratis)

Pa ti veš da se žali vsepovprek, ker enostavno nam kdaj vsem poči film?

To pomeni da bom v prvi vrsti pobrisal tudi tebe, pa sebe (da tudi jaz se včasih ne morem vzdržati in vrnem milo za žajfo), pa Kmeta in še koga.

Teoretično pa se lahko kregamo tudi brez žaljivk, ali pa uporabimo bolj sofisticirane (beri težje določljive/sarkastične...)

 

Evo obljubim, jaz bom pri sebi poskušal absolutno zbiti moje žaljivke do drugih na minimum, ker priznam, vsi skupaj malo pretiravamo. Če bo še kdo to naredil pri sebi, smo zmagali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Legenarne teme tipa zakaj ne bi imeli bmw so bile vsaj na trenutke smesne.

Tale je res eno samo nabijanje v prazno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, krucymucy pravi:

Legenarne teme tipa zakaj ne bi imeli bmw so bile vsaj na trenutke smesne.

Tale je res eno samo nabijanje v prazno...

za nekatere ja, za druge je smešno za tretje za zjokat, enim pa ni smešno in mislijo zelo resno (razen žaljivk). Definitivno pa ni tema namenjena zabavi, za to imaš druge teme tipa

njam njam

kje vas danes srbi itd :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, DAMI34 pravi:

Da se strinjam, žalitve niso dobrodošle in bi jih bilo potrebno sankcionirati. 

To pomeni da bom prebral nazaj 659 strani in pobrisal, ter kaznoval vse? (malomorgen, kar delam delam gratis)

Pa ti veš da se žali vsepovprek, ker enostavno nam kdaj vsem poči film?

To pomeni da bom v prvi vrsti pobrisal tudi tebe, pa sebe (da tudi jaz se včasih ne morem vzdržati in vrnem milo za žajfo), pa Kmeta in še koga.

Teoretično pa se lahko kregamo tudi brez žaljivk, ali pa uporabimo bolj sofisticirane (beri težje določljive/sarkastične...)

 

Evo obljubim, jaz bom pri sebi poskušal absolutno zbiti moje žaljivke do drugih na minimum, ker priznam, vsi skupaj malo pretiravamo. Če bo še kdo to naredil pri sebi, smo zmagali.

Kaj, če jaz rečem Boruttu namesto cepec-brihtnež sem sankcioniran? :lol1:

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!