Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

17 minutes ago, Borutt said:

Vidim, da nimaš pojma o zadevah, vendar znaš nabijati po tipkovnici. 

Policist ne more vedeti za vsako nepravilnost. Tudi, da tvoja žena nad teboj izvaja fizično in psihično nasilje, ne more vedeti, dokler ti tega ne prijaviš. 

Ker nimamo izobraževanj in usposabljanj na temo vedeževanja, kot želiš prikazati. 

Tudi voznik ne more vedeti za vsako nepravilnost na cesti. Kdo ve, kdo vse se je peljal mimo ali čez tisto udarno jamo, mogoče tudi policaji, župan občine, zagotovo vzdrževalci ceste, ampak udarna jama je tam ostala. Tako kot se pričakuje, da se vozniki držijo pravil, se pričakuje enako tudi od ostalih, ker udarne jame na cesto pač ne sodijo. To je vse. Prikazati želim, da si zelo enostranski pri argumentaciji.

P.S. Pa spet si moral zaiti v žalitve z "nimaš pojma, znaš nabijati po tipkovnici". A ne znaš napisati sporočila brez arogance in žalitev? Ko sem prej bral forum, se mi je dostikrat zdelo, da te po krivici napadajo (saj včasih te res), ampak ta tvoj aroganten ton je obupen.

Popravljeno . Popravil Vin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, Borutt pravi:

Ne vem ali res mešaš tablete še z nečim ali si pač takšen po naravi. 

Imaš garažo? Vrata tudi? Vedno zapelješ v garažo brez ustavljanja? Tudi, ko so vrata zaprta? Poskusi isto pri luknji. 

Absolutno vozimo vsi vozniki po predpisih in znakih in ker nikjer ni znaka da v cesti groznja luknja...

No in ce poizkusim isto pri luknji od koga bom dobil odskodnino...AO+ na skuterju nimam tako,da me zanima kaj bo

1.ce sem jz tako telebast,da zapeljem vanjo kot mi svetujes.. 

2.ce me zbije nasproti vozec avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf..še dobro da sem na Balkanu :D

mal po svoje vozijo ampak gre brez drame.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka, jaz drugače nimam slabih izkušenj s policaji, v 20 letni šoferski karieri še tudi nobene kazni/globe nisem dobil, moti me samo, da "kriva" skoraj nikoli ni cesta. Če citiram iz gradiva ob predstavitvi Zakona o cestah pred 7 leti:

Voznik pogosto pozablja, da vse ceste niso enake in da bi moral na različnih cestah prilagajati  način  vožnje  realnemu  stanju. Iz  tega  izhaja tudi  zakonsko določilo, da  mora  voznik  hitrost  vožnje  prilagoditi  svojim  sposobnostim,  stanju  ceste  ter  prometno varnostnim razmeram, kar pomeni, da mora voznik voziti s takšno hitrostjo, da lahko vozilo ves čas  obvladuje.  Posledica  tega  določila  pa  je,  da nadzorni  organi  v  primeru  prometne  nesreče premalo  pozornosti  posvečajo  vplivu  neustrezne  cestne  infrastrukture  kot  vzroku  nastanka prometne  nesreče  in  prepogosto  pripišejo  krivdo  zgolj  vozniku.  Podatkov  o  »krivdi«  ceste  za nastanek prometne nesreče nimamo, po nekih starih ocenah pa naj bi delež krivde ceste pri nas znašal  okoli  štiri  odstotke,  v Nemčiji pa okoli osemindvajset  odstotkov.  V to kategorijo  vzrokov spadajo poleg fizičnih poškodb vozišča tudi geometrijski in tehnični elementi ceste, ki se vzdolž ceste nenadoma intenzivno spremenijo na slabše.

Vir: http://www.mzi.gov.si/fileadmin/mzi.gov.si/pageuploads/KM_tiskovke/2011_06_30_NPZ_Zc.pdf

V Sloveniji v povprečju nimam boljših cest kot v Nemčiji in če je tam "krivda" cest 28 odstotna, potem bi v Sloveniji tudi morala biti vsaj takšna. To je praktično vse, kar me moti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, KARMEN1 said:

Ustanovitev protikorupcijske komisije, ki bo nadzirala komisijo za nadzor komisije za nadzor.

...pa če je ta "komisija" (spet) kar "komšija"? :rolleyes:

 

pi es: se že ve kdo ima najdaljšega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Vin pravi:

Tudi voznik ne more vedeti za vsako nepravilnost na cesti. Kdo ve, kdo vse se je peljal mimo ali čez tisto udarno jamo, mogoče tudi policaji, župan občine, zagotovo vzdrževalci ceste, ampak udarna jama je tam ostala. Tako kot se pričakuje, da se vozniki držijo pravil, se pričakuje enako tudi od ostalih, ker udarne jame na cesto pač ne sodijo. To je vse. Prikazati želim, da si zelo enostranski pri argumentaciji.

P.S. Pa spet si moral zaiti v žalitve z "nimaš pojma, znaš nabijati po tipkovnici". A ne znaš napisati sporočila brez arogance in žalitev? Ko sem prej bral forum, se mi je dostikrat zdelo, da te po krivici napadajo (saj včasih te res), ampak ta tvoj aroganten ton je obupen.

Klobuček in vsi ostali se tam vozijo že toliko in toliko časa. Verjetno jih ne moti, ker nič ne ukrepajo ali zahtevajo. 

Enostranski? Sem mogoče napisal, da je voznik kriv, če povozi luknjo? Luknje ne sme biti. Pika. Vprašanje je bilo, kaj narediti. Poklicati jebene odgovorne in zahtevati popravilo. To sem napisal. 

V kolikor pišeš neke stvari o moji službi, o kateri nimaš pojma, kot jaz nimam pojma o tvoji službi, ti bom napisal, da o moji službi nimaš pojma. Če je zate žalitev, da ti nekdo napiše, da nimaš pojma o stvareh, o katerih nimaš pojma, pač bodi užaljen, kot sem jaz užaljen, ko pišete ali pišejo razne izraze glede moje službe in tudi mene osebno. Lahko sediva užaljena ali pa debatirava, kdo ima o čem kaj pojma in gledava dolge noge. Druga varianta je bolj mamljiva. Še posebej zadnji del. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, sesir pravi:

Absolutno vozimo vsi vozniki po predpisih in znakih in ker nikjer ni znaka da v cesti groznja luknja...

No in ce poizkusim isto pri luknji od koga bom dobil odskodnino...AO+ na skuterju nimam tako,da me zanima kaj bo

1.ce sem jz tako telebast,da zapeljem vanjo kot mi svetujes.. 

2.ce me zbije nasproti vozec avto?

Koliko let že veš za luknjo? 

Zakaj bi zapeljal v luknjo, če veš, da je tam? Ker ti pa vseeno uspe zapeljati v luknjo, vprašaj upravljalca ceste, kako je s popravilom vozila. Ali bi mogoče ti tudi padel in se poškodoval? 

Na prejšnji strani sem ti odgovoril glede vožnje levo in desno in trčenja v avto ali v zid. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Vin pravi:

Skratka, jaz drugače nimam slabih izkušenj s policaji, v 20 letni šoferski karieri še tudi nobene kazni/globe nisem dobil, moti me samo, da "kriva" skoraj nikoli ni cesta. Če citiram iz gradiva ob predstavitvi Zakona o cestah pred 7 leti:

Voznik pogosto pozablja, da vse ceste niso enake in da bi moral na različnih cestah prilagajati  način  vožnje  realnemu  stanju. Iz  tega  izhaja tudi  zakonsko določilo, da  mora  voznik  hitrost  vožnje  prilagoditi  svojim  sposobnostim,  stanju  ceste  ter  prometno varnostnim razmeram, kar pomeni, da mora voznik voziti s takšno hitrostjo, da lahko vozilo ves čas  obvladuje.  Posledica  tega  določila  pa  je,  da nadzorni  organi  v  primeru  prometne  nesreče premalo  pozornosti  posvečajo  vplivu  neustrezne  cestne  infrastrukture  kot  vzroku  nastanka prometne  nesreče  in  prepogosto  pripišejo  krivdo  zgolj  vozniku.  Podatkov  o  »krivdi«  ceste  za nastanek prometne nesreče nimamo, po nekih starih ocenah pa naj bi delež krivde ceste pri nas znašal  okoli  štiri  odstotke,  v Nemčiji pa okoli osemindvajset  odstotkov.  V to kategorijo  vzrokov spadajo poleg fizičnih poškodb vozišča tudi geometrijski in tehnični elementi ceste, ki se vzdolž ceste nenadoma intenzivno spremenijo na slabše.

Vir: http://www.mzi.gov.si/fileadmin/mzi.gov.si/pageuploads/KM_tiskovke/2011_06_30_NPZ_Zc.pdf

V Sloveniji v povprečju nimam boljših cest kot v Nemčiji in če je tam "krivda" cest 28 odstotna, potem bi v Sloveniji tudi morala biti vsaj takšna. To je praktično vse, kar me moti.

Kategorijo vzrokov obrazloži, da bomo točno vedeli, kaj je bilo krivo. Fizična poškodba je razumljiva stvar in je nedopustna oziroma bi morala biti takoj sanirana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Koliko let že veš za luknjo? 

Zakaj bi zapeljal v luknjo, če veš, da je tam? Ker ti pa vseeno uspe zapeljati v luknjo, vprašaj upravljalca ceste, kako je s popravilom vozila. Ali bi mogoče ti tudi padel in se poškodoval? 

Na prejšnji strani sem ti odgovoril glede vožnje levo in desno in trčenja v avto ali v zid. 

Dobri dve leti...v letosnjem poletju jo komunala zelo povecala z voznjo z tovornjaki...

Saj jz se nem zapelu not...se moteca mi ni saj se sam vozim oz bolj premikam le do trgovine...

Pac vceraj je en nedomac avto konkretno po mojem pasu pripeljal iz meni znanega vzroka in me pac zanima s katere police bi kaj dobu....Ja žal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Borutt pravi:

Da glumimo varuško nesposobnim voznikom sigurno ne. 

Res ne razumeš, da se moraš ti sam držati pravil in, da nismo mi tisti, ki te bomo za roko vodili po cesti? 

Ne kliči policijo v nobenem primeru, ker nimamo časa. Smo zasedeni z vlečenjem vrvi po cesti. Če boš sploh poštekal. Otroci v vrtcu bodo. 

Tudi ko vas pokličeš ni nič.....vlomi pri atu v vikendici, prjava jrm z polnim imenom in primkom, pa da sploh pridejo hočejo prej k teb po neko izjavo in ostale neumnosti.....res ste šli v maloro, sem še otrok Xugoslavije kjer so bili policisti  spoštovani , danes ste komedija. 

In ja vem nimam pojma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Kmet2 pravi:

i.....res ste šli v maloro, sem še otrok Xugoslavije kjer so bili policisti  spoštovani , danes ste komedija. 

Kako bi bilo drugace ce bo premie levi komik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Borutt pravi:

Kadar jo slabo poj..., pokliče ona ustrezen organ, da naredi red in jo zadovolji? Že čakam klic. 

sam probej pa te prijavim davčni zaradi dela na črno.

pred 22 urami, Tex pravi:

Zadnjega stavka ne razumem. Lahko obrazložiš, prosim. Zakaj bi jo kdo slabo pojedel?

zato , ker nekaj slabo užitnega težko dobro poješ.

pred 22 urami, krucymucy pravi:

Nimajo stevilke za borutta :P

japajade..če najdejo 7xl čelado bojo pa tud kapo.

pred 21 urami, Tex pravi:

če bi se kdaj odpeljali do Vršiča in podelili kazni vsem, ki so debilno ovirali pretok prometa tam gor..

ker ob preobilici dela in pomanjkanju strokovnega kadra ne morejo zbrati dovolj veliko enote - vsaj 3 policiste po civilistu - , da bi jim uspelo vse spraviti v red..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 urami, Borutt pravi:

Imaš doma školjko? Jo uporabljaš? Ali opraviš v kuhinji v lijak? 

Razumeš podobnost z udeležbo v prometu? Če doma ne serješ po kuhinji, tudi na cesti ni treba srati vsepovprek in po vsem. Drži se pravil. Kot se jih doma. 

Si res to neumnost napisal? 

Ti nikoli nisi  naredil neumnosti doma in bil za to kaznovan s strani staršev? Nisi nikoli preizkušal meja njihove potrpežljivosti? Kako naj pričakujemo od ljudi, da bodo vsi (večina jih) dosledno upoštevali CPP in bili pozorni tudi na druge, če se jih ne kaznuje? Eni bedaki pač morajo biti kaznovani, večkrat.

 

In ko si lih sranje omenil, jaz se vsakodnevno čudim sodelavcem, kako pustijo na wcju in se sprašujem, kako morajo imeti doma, če so v službi taki.... 

pred 19 urami, KARMEN1 pravi:

Predlagam nekaj majhnih spremembic zakona, ki bodo občutno pripomogle k varnosti v prometu:

1. Prepoved vstopa v Slovenijo vsem italijanskim državljanom;

2. Odvzem vozniškega izpita voznikom, ki telefonirajo, tekstajo, nanašajo make up ali podobne dejavnosti med vožnjo;

3. Z macolo razbiti levi del vozila vozniku, ki v ovinkih vztrajno seka sredinsko črto;

4. Kolesarjem prepovedati skupinske vožnje;

5. Od voznikov vozil vseh kategorij zahtevati 00 vsebnost alkohola;

6. Vsakoletni preizkus psihofizičnih sposobnosti voznikom, starejših od 60 let;

7. Brezplačen tečaj CPP, vsakih 5 pet.

Toliko zaenkrat............

Jaz bi vzel izpit tudi tistim, ki ne uporabljajo žmigavcev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, sesir pravi:

Dobri dve leti...v letosnjem poletju jo komunala zelo povecala z voznjo z tovornjaki...

Saj jz se nem zapelu not...se moteca mi ni saj se sam vozim oz bolj premikam le do trgovine...

Pac vceraj je en nedomac avto konkretno po mojem pasu pripeljal iz meni znanega vzroka in me pac zanima s katere police bi kaj dobu....Ja žal...

Kdo bi bil povzročitelj prometne nesreče? 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Tudi ko vas pokličeš ni nič.....vlomi pri atu v vikendici, prjava jrm z polnim imenom in primkom, pa da sploh pridejo hočejo prej k teb po neko izjavo in ostale neumnosti.....res ste šli v maloro, sem še otrok Xugoslavije kjer so bili policisti  spoštovani , danes ste komedija. 

In ja vem nimam pojma!

V zadnjem stavku si povzel bistvo vsega napisanega s tvoje strani. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, Arzen pravi:

Ti nikoli nisi  naredil neumnosti doma in bil za to kaznovan s strani staršev? Nisi nikoli preizkušal meja njihove potrpežljivosti? Kako naj pričakujemo od ljudi, da bodo vsi (večina jih) dosledno upoštevali CPP in bili pozorni tudi na druge, če se jih ne kaznuje? Eni bedaki pač morajo biti kaznovani, večkrat.

 

In ko si lih sranje omenil, jaz se vsakodnevno čudim sodelavcem, kako pustijo na wcju in se sprašujem, kako morajo imeti doma, če so v službi taki.... 

Jaz bi vzel izpit tudi tistim, ki ne uporabljajo žmigavcev.

Bistvo je, da ni treba dobiti batine, da ugotoviš, kaj delaš narobe. Ker moraš vedeti, kaj delaš narobe in, kako je prav. Prav je vožnja po svojem pasu in ne po nasprotnem. Je treba to povedati vsakemu posebej? So že slišali. Ko so delali izpit in sprejemali pravila vožnje in obnašanja. Torej vedo, kako morajo, pa vendar delajo narobe, kar kaže na problem v njih samih oziroma v njihovi neprilagojenosti, sebičnosti, kljubovalnosti ali pa samo v boli me q... miselnosti. 

Smo različni in vsak po svoje dojemamo situacije ter se v njih obnašamo. Zato pa obstajajo pravila vožnje in predpisi, da se vsi enako obnašamo in posledično lahko tudi od drugih pričakujemo, da se obnašajo v skladu s pravili in s tem zagotavljamo varnost sebi in drugim. Ker v nasprotnem primeru pride do preoblikovanja pleha in celo do razlivanja krvi. Tega pa nihče noče. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

res ste šli v maloro, sem še otrok Xugoslavije kjer so bili policisti  spoštovani , danes ste komedija. 

In ja vem nimam pojma!

Kot mulci smo spoštovali policaje in učitelje, ker nikoli nisi vedel kdaj bo priletelo okrog ušes. Sedaj bi jih mulci pretepli, prijavili na mednarodno sodišče, tožili, v poročilih vseh televizij bi se zgražali, mogoče bi incident omenili tudi v parlamentu. Včasih je bilo lažje biti policaj. Marali jih pa že takrat nismo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Kdo bi bil povzročitelj prometne nesreče? 

Luknji v cesti..hehe

Ce mene zbije si predstavljam,da bi policist okrivil nasproti vozecega...in ga seveda kaznoval...

Kaj pa ce zadanes luknjo in gres v skarpo?

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, sesir pravi:

Luknji v cesti..hehe

Ce mene zbije si predstavljam,da bi policist okrivil nasproti vozecega...in ga seveda kaznoval...

Kaj pa ce zadanes luknjo in gres v skarpo?

Če škarpa ni obložena z kamnom, je kriv izvajalec škarpe, ker me ni poklical za oblaganje, ker bi bila bolj vidna in bi se jo izognil. :P

Drugač pa bi v zapisniku pisalo, neprilagojena hitrost. Grem stavit. Če mi kdo plača kazen, dokažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 31 minutami, isarajli1 pravi:

Če škarpa ni obložena z kamnom, je kriv izvajalec škarpe, ker me ni poklical za oblaganje, ker bi bila bolj vidna in bi se jo izognil. :P

Drugač pa bi v zapisniku pisalo, neprilagojena hitrost. Grem stavit. Če mi kdo plača kazen, dokažem.

Je oblozena...

Ker bi namerno naredu...

Imas kamero v avtu,ki snema cesto,stevec in navigacijo,ki kaze hitrost in pac zapeljes v luknjo...

Vprasanje,ce ti kdo sploh kaj more,ce to namerno naredis...

Je pa res,da ce nisi policaj je bolje,da imas avto kasko zavarovan...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Bistvo je, da ni treba dobiti batine, da ugotoviš, kaj delaš narobe. Ker moraš vedeti, kaj delaš narobe in, kako je prav. Prav je vožnja po svojem pasu in ne po nasprotnem. Je treba to povedati vsakemu posebej? So že slišali. Ko so delali izpit in sprejemali pravila vožnje in obnašanja. Torej vedo, kako morajo, pa vendar delajo narobe, kar kaže na problem v njih samih oziroma v njihovi neprilagojenosti, sebičnosti, kljubovalnosti ali pa samo v boli me q... miselnosti. 

Smo različni in vsak po svoje dojemamo situacije ter se v njih obnašamo. Zato pa obstajajo pravila vožnje in predpisi, da se vsi enako obnašamo in posledično lahko tudi od drugih pričakujemo, da se obnašajo v skladu s pravili in s tem zagotavljamo varnost sebi in drugim. Ker v nasprotnem primeru pride do preoblikovanja pleha in celo do razlivanja krvi. Tega pa nihče noče. 

Včasih so miličniki koga malce pretipali in je bil potem mir. Danes pa je pomembno le, da se denarno kaznuje in dela statistika. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 minutami, Arzen pravi:

Včasih so miličniki koga malce pretipali in je bil potem mir. Danes pa je pomembno le, da se denarno kaznuje in dela statistika. 

Še grdo gledat ne smejo več, lahko pa ti zrihta položnico.

Noben me ne bo preprical, da bi opozorila zalegla. Znak vidimo, pri polni zavesti naredimo prekršek, pol pa pizdimo, ker nas niso samo prijazno opozorili. Bi bilo pa fajn. Enako kot za policaje tudi za davkarijo.

Pa še to: vsi privatniki (opravičujem se izjemam) mutijo, da lahko plačujejo manjše prispevke, potem, pa pizdijo, da imajo majhne penzije.

Vsi iščemo neke bližnjice, vsi bi se radi malo po domače zmenili, do drugih bi bili striktni in strogi. Vse vemo, vse znamo, ostali so pa itak kreteni. Še tule na MS se večinoma samo kregamo in zmerjamo, čeprav smo vsi motoristi in torej imamo nekaj skupnega in to kljub temu, da tega nimamo od tega nobene koristi. Zakaj bi bili potem politiki, ki sprejemajo zakonodajo boljši od nas, ko pa imajo od tega čisto konkretno korist. 

Večina je proti denarnim kaznim zato predlagam: policajem je treba dati pooblastila, da nam spet spuščajo gume, kot so jih včasih. Pri naslednjem prekršku pa pok okrog ušes, če ne pa fotru zatožit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, sesir pravi:

Luknji v cesti..hehe

Ce mene zbije si predstavljam,da bi policist okrivil nasproti vozecega...in ga seveda kaznoval...

Kaj pa ce zadanes luknjo in gres v skarpo?

Zakaj bi zapeljal v luknjo, če veš, da je tam? Te motijo miniči? 

pred 10 urami, isarajli1 pravi:

Če škarpa ni obložena z kamnom, je kriv izvajalec škarpe, ker me ni poklical za oblaganje, ker bi bila bolj vidna in bi se jo izognil. :P

Drugač pa bi v zapisniku pisalo, neprilagojena hitrost. Grem stavit. Če mi kdo plača kazen, dokažem.

Stran vožnje? 

pred 2 urami, Arzen pravi:

Včasih so miličniki koga malce pretipali in je bil potem mir. Danes pa je pomembno le, da se denarno kaznuje in dela statistika. 

Točno tako. 2X. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej @Borutt kaksna je kazen za nehomologirane rokavice z vgrajenim "knuckle dusterjem"?

Pac za neuporabo seveda.

Uporabo zaracuna zobar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 8. 2018 ob 6:52, Borutt pravi:

Poklicati jebene odgovorne in zahtevati popravilo

In jih mogoče še kaznovati, zaradi opustitve dolžnega ravnanja? Samo vprašam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 hours ago, Borutt said:

Bistvo je, da ni treba dobiti batine, da ugotoviš, kaj delaš narobe. Ker moraš vedeti, kaj delaš narobe in, kako je prav. Prav je vožnja po svojem pasu in ne po nasprotnem. Je treba to povedati vsakemu posebej? So že slišali. Ko so delali izpit in sprejemali pravila vožnje in obnašanja. Torej vedo, kako morajo, pa vendar delajo narobe, kar kaže na problem v njih samih oziroma v njihovi neprilagojenosti, sebičnosti, kljubovalnosti ali pa samo v boli me q... miselnosti. 

Smo različni in vsak po svoje dojemamo situacije ter se v njih obnašamo. Zato pa obstajajo pravila vožnje in predpisi, da se vsi enako obnašamo in posledično lahko tudi od drugih pričakujemo, da se obnašajo v skladu s pravili in s tem zagotavljamo varnost sebi in drugim. Ker v nasprotnem primeru pride do preoblikovanja pleha in celo do razlivanja krvi. Tega pa nihče noče. 

Vse OK, amapak čemu potem vi obstajate ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!