Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 6 minutami, Tex pravi:

Marsikaj je narobe z njimi. In ker se izboljšanje njihovega stanje ne obeta, iz zgodovine smo se naučili, da gre čedalje na slabše, pač upravičeno pričakujemo od organov Slovenske Policije, da nardijo red. Očitno preveč pričakujemo ..

Policisti v skladu s 4. členom Zakona o nalogah in pooblastilih policije opravljajo naslednje naloge policije, ki izhajajo iz njenih temeljnih dolžnosti:

  • varovanje življenja, osebne varnosti in premoženja ljudi,
  • preprečevanje, odkrivanje in preiskovanje kaznivih dejanj in prekrškov, odkrivanje in prijemanje storilcev kaznivih dejanj in prekrškov, drugih iskanih ali pogrešanih oseb ter njihovo izročanje pristojnim organom in zbiranje dokazov ter raziskovanje okoliščin, ki so pomembne za ugotovitev premoženjske koristi, ki izvira iz kaznivih dejanj in prekrškov,
  • vzdrževanje javnega reda,
  • nadzor in urejanje prometa na javnih cestah in nekategoriziranih cestah, ki so dane v uporabo za javni promet,

 

Seveda mi je jasno, da boš hitro našel kakšno primerno kontro ..

Seveda bom. Takšni nesposobni naj bodo doma, ker s svojo vožnjo ogrožajo sebe in ostale, s takšnim parkiranjem pa delajo zmedo. Če pa misliš, da mora policija vsakega voznika posebej za roko držati, si pa en velik humorist. Vsi so polnoletni z opravljenim izpitom (recimo). Torej se morajo obnašati odgovorno in v skladu s tistim, kar so se naučili. Če jih pa toliko boli q... za vse okoli sebe, pa naj si ga odrežejo. Ker za udeležbo v prometu je potrebno imeti opravljen izpit in se držati napisanih pravil. V nasprotnem je kaos in kri. In za vse to je vsak voznik odgovoren. 

Kadar jo slabo poj..., pokliče ona ustrezen organ, da naredi red in jo zadovolji? Že čakam klic. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

19 minutes ago, Borutt said:

če bi pač po tvoje morali biti na Vršiču policisti in urejati parkiranje, ker nesposobni vozniki parkirajo vozila vsepovprek.

Ne urejati parkiranje ampak pretočnost prometa. Žalostno da to ne veš.:wallbash:

21 minutes ago, Borutt said:

Si zaposlen? Samostojno opravljaš, karkoli opravljaš? Ali ti mora šef za vsako malenkost pokazati in povedati, kako moraš delati? Ker iz tvojega pisanja sklepam, da podpiraš debilno parkiranje. Kako naj sedaj vem, da si sposoben samostojno opravljati svoje delo, če bi pač po tvoje morali biti na Vršiču policisti in urejati parkiranje, ker nesposobni vozniki parkirajo vozila vsepovprek.

A ti sploh razumeš čemu obstajate, razen trošenju proračunskega denarja? Če takih bedakov (neumnih voznikov) ne bi bilo, tudi vas ne bi potrebovali, upam da ti je to jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, maus pravi:

vsaj oblekli bi vas lahko malo lepše :mad:

a nov motor si dubu :eek:

https://www.primorske.si/kronika/motorist-mora-najprej-pocistiti-v-svoji-glavi

 

Že en čas imamo te motorje. Pričakujemo še kakšnega. Gre vsaj preko 200, kar stari ni zmogel. Za na malico se hitro peljati je dober. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

Seveda bom. Takšni nesposobni naj bodo doma, ker s svojo vožnjo ogrožajo sebe in ostale, s takšnim parkiranjem pa delajo zmedo. Če pa misliš, da mora policija vsakega voznika posebej za roko držati, si pa en velik humorist. Vsi so polnoletni z opravljenim izpitom (recimo). Torej se morajo obnašati odgovorno in v skladu s tistim, kar so se naučili. Če jih pa toliko boli q... za vse okoli sebe, pa naj si ga odrežejo. Ker za udeležbo v prometu je potrebno imeti opravljen izpit in se držati napisanih pravil. V nasprotnem je kaos in kri. In za vse to je vsak voznik odgovoren. 

Kadar jo slabo poj..., pokliče ona ustrezen organ, da naredi red in jo zadovolji? Že čakam klic. 

A niste vi tisti, ki bi morali takšne nespodobne, ki nočejo ostat doma umakniti iz cest?

Pa smo spet tam, čemu obstajate? A ste res sami sebi namen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, Borutt said:

Seveda bom. Takšni nesposobni naj bodo doma, ker s svojo vožnjo ogrožajo sebe in ostale, s takšnim parkiranjem pa delajo zmedo. Če pa misliš, da mora policija vsakega voznika posebej za roko držati, si pa en velik humorist. Vsi so polnoletni z opravljenim izpitom (recimo). Torej se morajo obnašati odgovorno in v skladu s tistim, kar so se naučili. Če jih pa toliko boli q... za vse okoli sebe, pa naj si ga odrežejo. Ker za udeležbo v prometu je potrebno imeti opravljen izpit in se držati napisanih pravil. V nasprotnem je kaos in kri. In za vse to je vsak voznik odgovoren. 

Kadar jo slabo poj..., pokliče ona ustrezen organ, da naredi red in jo zadovolji? Že čakam klic. 

Aha. In če ne ostanejo doma? A moram še enkrat citirat naloge policije iz njenih temeljnih dolžnosti? Torej policajev sploh ne rabimo?

Zadnjega stavka ne razumem. Lahko obrazložiš, prosim. Zakaj bi jo kdo slabo pojedel?

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Tex pravi:

Samo res .. zakaj pa ima Alen lepšo uniformo??

Druga obleka je. Poletna. 

Si modni strokovnjak Bruno? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, Borutt said:

Druga obleka je. Poletna. 

Si modni strokovnjak Bruno? :lol1:

Zakaj maš pa ti zimsko??

Ne .. moja je rekla: "ta levi pa nima slabe uniforme.."   :jezik:

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... glede prejšnje debate glede parkiranja na Vršiču.:

... ljudje smo sebični posamezniki, ki želimo poskrbeti predvsem zase in morda še za svoje bližnje. To izhaja iz človekove narave in na tem sloni celotna družba, čeprav smo ljudje družbena bitja!

... po drugi strani pa je že Aristotel trdil, da smo ljudje družbena - socialna bitja, ki smo po svoji naravi nesebični, empatični in želimo sodelovati z drugimi....

... če to dvoje združiš...ali pa razčleniš, to ne gre skupaj, zato pa ljudje potrebujemo nekoga s palico....oz. pastirja, ...psa ovčarja...ali karkoli /kogarkoli drugega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Berem, berem in berem. :SSEnim bi bilo res potrebno vzeti opravilno sposobnost in jim dodeliti skrbnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, ftp pravi:

Ne urejati parkiranje ampak pretočnost prometa. Žalostno da to ne veš.:wallbash:

A ti sploh razumeš čemu obstajate, razen trošenju proračunskega denarja? Če takih bedakov (neumnih voznikov) ne bi bilo, tudi vas ne bi potrebovali, upam da ti je to jasno.

Pretočnost prometa? Ker so vozniki bedaki, jih mora nekdo za roko držati. Ne hecaj se. Pravila so čisto jasna in za tisto sranje so krivi vozniki sami. Pa še ti parkiraj na pločnik, do prihoda pajka. Kdo bo potem spet slab? 

Bravo. Ker so vozniki nesposobni uporabljati znanje in veščine pridobljene in naučene v šoli vožnje, sedaj potrebujemo policijo, da jim pove, kaj pomeni rdeča luč, kaj pomeni znak stop, ..., kaj pomeni, da žena ni zadovoljena, kaj pomeni rumena lučka za gorivo, ...

Popravljeno . Popravil Borutt
  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Zivnorc pravi:

... glede prejšnje debate glede parkiranja na Vršiču.:

... ljudje smo sebični posamezniki, ki želimo poskrbeti predvsem zase in morda še za svoje bližnje. To izhaja iz človekove narave in na tem sloni celotna družba, čeprav smo ljudje družbena bitja!

... po drugi strani pa je že Aristotel trdil, da smo ljudje družbena - socialna bitja, ki smo po svoji naravi nesebični, empatični in želimo sodelovati z drugimi....

... če to dvoje združiš...ali pa razčleniš, to ne gre skupaj, zato pa ljudje potrebujemo nekoga s palico....oz. pastirja, ...psa ovčarja...ali karkoli /kogarkoli drugega...

v bistvu smo ljudje sodelujemo samo takrat, kadar imamo skupni interes, ko tega ni bi se pa pobili med sabo. to sem izluščila iz tele teme. :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, Borutt said:

Pretočnost prometa? Ker so vozniki bedaki, jih mora nekdo za roko držati. Ne hecaj se. Pravila so čisto jasna in za tisto sranje so krivi vozniki sami. Pa še ti parkiraj na pločnik, do prihoda pajka. Kdo bo potem spet slab? 

Bravo. Ker so vozniki nesposobni uporabljati znanje in veščine pridobljene in naučene v šoli vožnje, sedaj potrebujemo policijo, da jim pove, kaj pomeni rdeča luč, kaj pomeni znak stop, ..., kaj pomeni, da žena ni zadovoljena, kaj pomeni rumena lučka za gorivo, ...

Ja, točno tako, če je potrebno tudi vsakega posebej, to je tudi vaše delo.

Čemu obstajate ?????

Popravljeno . Popravil ftp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Zivnorc said:

... če to dvoje združiš...ali pa razčleniš, to ne gre skupaj, zato pa ljudje potrebujemo nekoga s palico....oz. pastirja, ...psa ovčarja...ali karkoli /kogarkoli drugega...

Ma seveda treba palca .. glede na to, kako prepozni smo, treba sedaj že konkretno tolčt in to z kovinsko, da se bo kaj prijelo .. zelo podpiram .. ampak tam, kjer bo zaleglo .. ne na izvozu avtoceste z radarjem v roki, ampak tam, ko se bo poznalo in bo red narejen ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ftp pravi:

A niste vi tisti, ki bi morali takšne nespodobne, ki nočejo ostat doma umakniti iz cest?

Pa smo spet tam, čemu obstajate? A ste res sami sebi namen?

Za prekršek je predpisana globa. So tudi prekrški, zaradi katerih se vozniku prepove nadaljnja vožnja. In so prekrški iz neumnosti, za katere je spet samo globa. 

Ali naj napišem še, da nekateri parkirajo na cesti iz neumnosti, drugi pa iz sebičnosti oziroma boli me q... za vse. In za vse je samo globa. Če ni v glavi urejeno, se pač parkira, kjer se ustavi. Simpl. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, ftp pravi:

Čemu obstajate ?????

da mene jebejo :dry: 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Tex pravi:

Aha. In če ne ostanejo doma? A moram še enkrat citirat naloge policije iz njenih temeljnih dolžnosti? Torej policajev sploh ne rabimo?

Zadnjega stavka ne razumem. Lahko obrazložiš, prosim. Zakaj bi jo kdo slabo pojedel?

A moram prilepiti vsa pravila in dolžnosti voznikov? 

Če po tvoje ne rabimo policije, tudi ne rabimo pravil. Vprašanje; koga boš klical, če bo nekdo parkiral na tvoje dvorišče in odšel? 

Ne vem, kje si našel kanibalizem. Ampak vsak ima svoje veselje. Enako je s parkiranjem in ostalim. 

pred 14 minutami, Tex pravi:

Zakaj maš pa ti zimsko??

Ne .. moja je rekla: "ta levi pa nima slabe uniforme.."   :jezik:

Moja je brez naziva. Do sedaj so bile samo te. 

Sem si oddahnil. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki mi ni jasno .. ko vidimo druge, ki delajo prekrške se sprašujemo ... zakaj mamo policijo .. nj kaznujejo take budale ... ko pa nas ujamejo na radar ali v prekršku so pa navadni inkasanti ... djmo bit no mal bol realni ...

pred 3 minutami, ftp pravi:

bolje tebe kot mene

sj me ne, ker ne delam prekrškou :ras: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, ftp pravi:

Ja, točno tako, če je potrebno tudi vsakega posebej, to je tudi vaše delo.

Čemu obstajate ?????

Torej moramo vsakemu posebej pokazati, da parkira v označen parkirni prostor, namesto na črto ali kar počez? Zanimivo razmišljanje nekoga z izpitom in opravilno sposobnostjo  

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Borutt said:

Ali naj napišem še, da nekateri parkirajo na cesti iz neumnosti, drugi pa iz sebičnosti oziroma boli me q... za vse. In za vse je samo globa. Če ni v glavi urejeno, se pač parkira, kjer se ustavi. Simpl

A se ti svita zakaj delajo neumnosti iz boli me q...???

Zato ker vas ni tam, da bi ga spametovali in prepričali da tega ne ponovi.

Očitno lahko taka dejanja prosto počne brez vsakršne kazni.

Čemu obstajate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Tex pravi:

Ma seveda treba palca .. glede na to, kako prepozni smo, treba sedaj že konkretno tolčt in to z kovinsko, da se bo kaj prijelo .. zelo podpiram .. ampak tam, kjer bo zaleglo .. ne na izvozu avtoceste z radarjem v roki, ampak tam, ko se bo poznalo in bo red narejen ..

Pa smo tam. Ne mene in ne tam, kjer grem prehitro.

Ti sam si odgovoren za varnost na cesti. In sedaj si pokazal, kar si hotel prej povedati; policijo potrebujemo, da dela red pri sosedu in ne pri tebi. 

  • Hvala 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

36 minutes ago, Tex said:

Samo res .. zakaj pa ima Alen lepšo uniformo??

Nimajo stevilke za borutta :P

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

Pa smo tam. Ne mene in ne tam, kjer grem prehitro.

Ti sam si odgovoren za varnost na cesti. In sedaj si pokazal, kar si hotel prej povedati; policijo potrebujemo, da dela red pri sosedu in ne pri tebi. 

Ste pač omejeni, da je varnost samo prevelika hitrost in še to samo tam kjer se lahko skrijete in hitro - enostavno zakasirate, ponavadi zaradi neumne signalizacije.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ftp pravi:

A se ti svita zakaj delajo neumnosti iz boli me q...???

Zato ker vas ni tam, da bi ga spametovali in prepričali da tega ne ponovi.

Očitno lahko taka dejanja prosto počne brez vsakršne kazni.

Čemu obstajate?

Imaš doma školjko? Jo uporabljaš? Ali opraviš v kuhinji v lijak? 

Razumeš podobnost z udeležbo v prometu? Če doma ne serješ po kuhinji, tudi na cesti ni treba srati vsepovprek in po vsem. Drži se pravil. Kot se jih doma. 

pred 3 minutami, ftp pravi:

Ste pač omejeni, da je varnost samo prevelika hitrost in še to samo tam kjer se lahko skrijete in hitro - enostavno zakasirate, ponavadi zaradi neumne signalizacije.

Si res to neumnost napisal? 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Imaš doma školjko? Jo uporabljaš? Ali opraviš v kuhinji v lijak? 

Razumeš podobnost z udeležbo v prometu? Če doma ne serješ po kuhinji, tudi na cesti ni treba srati vsepovprek in po vsem. Drži se pravil. Kot se jih doma. 

preveč zahtevaš.... eni še niso prišli do te stopnje...oziroma ne bodo nikoli....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!