Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

2 minutes ago, Borutt said:

Imaš doma školjko? Jo uporabljaš? Ali opraviš v kuhinji v lijak? 

Razumeš podobnost z udeležbo v prometu? Če doma ne serješ po kuhinji, tudi na cesti ni treba srati vsepovprek in po vsem. Drži se pravil. Kot se jih doma. 

Če bi to napravil, bi me žena .... :angryrant1:

Na cesti pa... nobeden, razen za hitrost tam za nekim neumno postavljenem znaku, v senci..., ker se vam ne ljubi delat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, Borutt said:

Si res to neumnost napisal? 

Seveda. Jaz vas opozorim ko delate neumnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Frekvenca nabijanja je premosorazmerna s kolicino padavin. 

Pac moje opazanje, ki pa ni nujno tudi tocno.

Popravljeno . Popravil krucymucy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Borutt said:

Pa smo tam. Ne mene in ne tam, kjer grem prehitro.

Ti sam si odgovoren za varnost na cesti. In sedaj si pokazal, kar si hotel prej povedati; policijo potrebujemo, da dela red pri sosedu in ne pri tebi. 

Kje in kdaj sem to rekel? Tudi soseda ni treba kaznovat na izvozu iz avtoceste. Zakaj bi ga? Koga tam ogroža, če pelje 60 namesto debilne omejitve 50? Tam ni potrebno NIKOGAR kaznovat, ne mene, ne tebe, ne njega .. ok, ja, pol, ko vas bo dodatnih 500 zaposlenih in vam bo dogčas in ne boste imeli kje drugje koristnejšega dela opravljat, potem ja, lahko. Tudi tam bi bilo potrebno spoštovat omejitev, ampak z kršenjem tiste omejitve ne ogrožaš nobenga. Dokler pa ste kadrovsko podhranjeni pa se lotite tistih kršitev, katera so res problematična (semaforji, zavijanja čez polne črte, hitrosti okoli šol, urejanje prometa na MB vpadnici sedaj, ko je delo na cesti, štala na vršiču, ...).

16 minutes ago, Borutt said:

A moram prilepiti vsa pravila in dolžnosti voznikov? 

Če po tvoje ne rabimo policije, tudi ne rabimo pravil. Vprašanje; koga boš klical, če bo nekdo parkiral na tvoje dvorišče in odšel? 

Ne vem, kje si našel kanibalizem. Ampak vsak ima svoje veselje. Enako je s parkiranjem in ostalim. 

Moja je brez naziva. Do sedaj so bile samo te. 

Sem si oddahnil. 

Kje sem rekel da ne rabimo policije? Jaz vedno rečem da jih rabimo. Ti stalno navajaš, da morajo vozniki sami poskrbeti za to, da se držijo pravil. A v 3. členu zakona o policiji piše, da je to naloga policije. Če bi se vsi vsega držali vas nebi rabli, ker pa se marsikdo marsičesa ne drži pa vas rabimo.

Borut, ne vem če si bil na kakšnem tečaju ali kaj, da tako uspešno vse narobe prebereš in si tolmačiš. In žalostno se mi zdi, da se ne strinjaš, da bi bilo koristno za kulturo vožnje v sloveniji, če bi se kdaj odpeljali do Vršiča in podelili kazni vsem, ki so debilno ovirali pretok prometa tam gor..

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. Koristno za kulturo vožnje v Sloveniji bi bilo, da bi vožnjo avtomobila  omogočili samo vrhunsko usposobljenim osebam, ne pa vsakemu debilu, ki ima v denarnici kakšen € viška in "misli" da zna voziti... Vse omejitve so pretežno zaradi 90% nesposobnih voznikov, ki nimajo v glavi nič drugega, kot točko A in točko B. Kako in na kakšen načim pridejo od ene do gruge, pa jih ne zanima...

Tudi avta ne pustiš kar odklenjenega sredi parkirišča... A zakaj ne? Zato ker lopova boli Q... če boš pol jokal... TI si dolžan poskrbeti, da je vozilo pravilno parkirano in ustrezno zavarovano, ne pa policija.... Ker pa nas je v Sloveniji okoli 2miljona+1miljon tranzitnih osebkov, policajev pa je vse skupaj s čistilkami okoli 5000, ti bo, vsaj upam lahko, jasno, da ne morejo bit povsod naenkrat.

Bodi pošten do sebe in vseh nas. Naj prvi vrže kamen tisti, ki je brez greha.....

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, C eagle said:

Ne. Koristno za kulturo vožnje v Sloveniji bi bilo, da bi vožnjo avtomobila  omogočili samo vrhunsko usposonljenim osebam, ne pa vsakemu debilu, ki ima v denarnici kakšen € viška in "misli" da zna voziti... Vse omejitve so pretežno zaradi 90% nesposobnih voznikov, ki nimajo v glavi nič drugega, kot točko A in točko B. Kako in na kakšen načim pridejo od ene do gruge, pa jih ne zanima...

Tudi avta ne pustiš kar odklenjenega sredi parkirišča... A zakaj ne? Zato ker lopova boli Q... če boš pol jokal... TI si dolžan poskrbeti, da je vozilo pravilno parkirano in ustrezno zavarovano, ne pa policija.... Ker pa nas je v Sloveniji okoli 2miljona+1miljon trabzitnih osebkov, policajev pa je vsde skupaj s čistilkami okoli 5000, ti bo, vsaj upam lahko, jasno, da ne morejo bit povsod naenkrat.

Bodi pošten do sebe in vseh nas. Naj prvi vrže kamen tisti, ki je brez greha.....

A to je odgovor na moj post?

Ne vem ali se vsi res trudite tako selektivno prebirat poste .. ravno o tem govorim, da se naj iz radarske kontrole na izvozu iz avtoceste postavijo v semaforizirano križišče kjer je znano, da ogromno ljudi vozi v rdečo .. kaj tu ni jasno? Ko bo Janez svojo družinico zapeljal na nedeljski izlet in bo PRAVILNO pri zeleni zapeljal v križišče in jih bo en debil poklal ker bo iz leve priletel v rdečo, bo Janezu in njegovi družini extremno zelo koristilo, da je poskrbel za svojo varnost in lepo po cpp zapeljal v zeleno luč, seveda nesunkovito in po omejitvah. Prav tako mu bo zelo koristilo, da bodo ta isti trenutek na 20km oddaljenem izvozu iz avtoceste ravnokar kaznovali enega Jurgena, ki si bo privoščil predrzen izvoz iz avtoceste z hitrostjo 68km/h namesto 50 kmh, kot to veleva tabla ..

Kaj je to res tako težko razumet, kaj hočem povedat ali kaj??

Popravljeno . Popravil Tex
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko so v mb radarje postavljali sem bil za, zelo za. Zakaj? Ker je med drugim bilo oglaševano, da bodo slikali in nadzorovali tudi vožnjo v rdečo luč. Super, sem si mislil. Za ceno tega, da bom mogoče tudi jaz kdaj plačal za 60km/h bo pač večja varnost v križiščih pri semaforih ..

Aha, moj k.... radarje so postavili, za snemanje rdečih semaforjev pa kao ni bilo zakonske podlage. In postavili so ga recimo sem .. takrat je bila omejitev še 50kmh, šele po "vstajenju" so omejitev spremenili na 70kmh ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Tex , ne vem ali si privatnik, ali hodiš v službo... Jaz delam v podjetju. Če mi reče šef: "Danes boš delal na štanci!" Pol verjetno ne bom spraševal zakaj pa ne bi raje na žagi ali pa vozu viličarja... Tako je tudi v policiji. To je že večkrat izpostavil tudi @Borutt in vam povedal, da imate vse možnosti za spremembe zakona. Če imaš veliko prijateljev se da. Zberš podpise, vložiš zahtevo za spremembo zakona in VOILA. Rešen problem...

PS: ja moj prejšnji post je letel na tvoj zadnji odstavek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Tex pravi:

Kaj je to res tako težko razumet, kaj hočem povedat ali kaj??

js te popolnoma razumem ... Borutt na svoj način pove, da bi moral najprej vsak zase poskrbet ... vsi ki so dobili dovoljenje za vožnjo so seznanjeni s pravili v cestnem prometu. Takrat ko policija izvaja akcije se vsi bunijo, da smo represivna država, ko pa ne izvaja, pa pravijo, da policija nč ne dela .... Ne repliciram tebi, ampak razmišljam kod državljan in vzorni voznik :P  ... zakaj glih mene ustavu, pa tok budal je po cesti :lol1: 

p.s.

pa nisem noben angelćek ;)

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če naletim prehiter na radar sem sam kriv in brez jamranja plačam. Pri nas še nisem, sem pa v avstriji na stacionarnega. Ni problema, sam sem vozil prehitro, sam sem kršil in ok, plačal brez jamranja.

Če speljem pri zeleni in me pri tem en kreten z leve, ki pospeši v rdečo, skoraj pokonča nisem sam kriv in ne smem sam nič nardit, v smislu da bi ga prevzogij. Torej je narobe, da pričakujem, da se policija kdaj pa kdaj pojavi tudi v tem križišču in poskrbi za mojo varnost in varnost ostalih?

17 minutes ago, C eagle said:

@Tex , ne vem ali si privatnik, ali hodiš v službo... Jaz delam v podjetju. Če mi reče šef: "Danes boš delal na štanci!" Pol verjetno ne bom spraševal zakaj pa ne bi raje na žagi ali pa vozu viličarja... Tako je tudi v policiji. To je že večkrat izpostavil tudi @Borutt in vam povedal, da imate vse možnosti za spremembe zakona. Če imaš veliko prijateljev se da. Zberš podpise, vložiš zahtevo za spremembo zakona in VOILA. Rešen problem...

PS: ja moj prejšnji post je letel na tvoj zadnji odstavek...

Če govorim o policiji, govorim o celotni policiji, vključno z organizacijo le te. Ne govorim o posamezniku, saj se verjetno ni sam odločil in se postavil na tisti izvoz - vsaj upam, da ni celotna organizacija tolko razpuščena, da bi se vsak po svoje odločal. In vsi ti policaji se verjetno tudi privat vozijo in vidijo, kje so problemi. Od mojih zaposlenih jaz pričakujem, da podajo svoje mnenje in kak predlog, saj so bolj vpeti v delovni proces. Če ti šef reče da boš delal na štanci in ti vidiš, da bi bilo dobro (za celotno firmo), da bi danes bil na žagi, a tega ne predlagaš?

Sedaj pa, peš stat na soncu sredi križišča ob semaforju ali pa udobno sedet v klimatiziranem avtu na izvozu iz avtoceste z pištolo v roki - you do the math. Kje se več zasluži, kje je več udobja in potem na koncu še kje se je bolj poskrbelo za varnost.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

A se ti svita zakaj delajo neumnosti iz boli me q...???

Zato ker vas ni tam, da bi ga spametovali in prepričali da tega ne ponovi.

Očitno lahko taka dejanja prosto počne brez vsakršne kazni.

Čemu obstajate?

Ubogi vozniki ne dobijo batin, da bi vedeli, da ne smejo parkirati na cesti in jo zapreti. 

Saj si tako mislil, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ftp pravi:

Če bi to napravil, bi me žena .... :angryrant1:

Na cesti pa... nobeden, razen za hitrost tam za nekim neumno postavljenem znaku, v senci..., ker se vam ne ljubi delat

Torej veš, kje moraš srati. Nihče ti tega vsakič ne pove. Kazen pride, ko se userješ, kjer se ne bi smel. 

Za koji q... potem potrebuješ na cesti varuško, da ti pove, kaj in kako moraš voziti in parkirati? Drži se pravil, kot se jih doma in pričakuj kazen, kot jo doma v primeru sranja po tepihu. Štekaš? 

pred 2 urami, ftp pravi:

Seveda. Jaz vas opozorim ko delate neumnosti

Spet ti jo je uspelo napisati. 

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

Torej veš, kje moraš srati. Nihče ti tega vsakič ne pove. Kazen pride, ko se userješ, kjer se ne bi smel. 

Za koji q... potem potrebuješ na cesti varuško, da ti pove, kaj in kako moraš voziti in parkirati? Drži se pravil, kot se jih doma in pričakuj kazen, kot jo doma v primeru sranja po tepihu. Štekaš? 

Za koji q.... obstajate????  Očitno ne štekaš. ... Nič čudnega.

5 minutes ago, Borutt said:

Ubogi vozniki ne dobijo batin, da bi vedeli, da ne smejo parkirati na cesti in jo zapreti. 

Saj si tako mislil, kajne. 

Nisem tako mislil, samo mi zmanjkuje volje, da ti s prstom kažem ker nočeš videt, ali pa si "slep"

  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tex pravi:

Kje in kdaj sem to rekel? Tudi soseda ni treba kaznovat na izvozu iz avtoceste. Zakaj bi ga? Koga tam ogroža, če pelje 60 namesto debilne omejitve 50? Tam ni potrebno NIKOGAR kaznovat, ne mene, ne tebe, ne njega .. ok, ja, pol, ko vas bo dodatnih 500 zaposlenih in vam bo dogčas in ne boste imeli kje drugje koristnejšega dela opravljat, potem ja, lahko. Tudi tam bi bilo potrebno spoštovat omejitev, ampak z kršenjem tiste omejitve ne ogrožaš nobenga. Dokler pa ste kadrovsko podhranjeni pa se lotite tistih kršitev, katera so res problematična (semaforji, zavijanja čez polne črte, hitrosti okoli šol, urejanje prometa na MB vpadnici sedaj, ko je delo na cesti, štala na vršiču, ...).

Kje sem rekel da ne rabimo policije? Jaz vedno rečem da jih rabimo. Ti stalno navajaš, da morajo vozniki sami poskrbeti za to, da se držijo pravil. A v 3. členu zakona o policiji piše, da je to naloga policije. Če bi se vsi vsega držali vas nebi rabli, ker pa se marsikdo marsičesa ne drži pa vas rabimo.

Borut, ne vem če si bil na kakšnem tečaju ali kaj, da tako uspešno vse narobe prebereš in si tolmačiš. In žalostno se mi zdi, da se ne strinjaš, da bi bilo koristno za kulturo vožnje v sloveniji, če bi se kdaj odpeljali do Vršiča in podelili kazni vsem, ki so debilno ovirali pretok prometa tam gor..

Si naredil izpit? Si sprejel pravila vožnje? Torej veš, da je prekoračitev hitrosti prekršek. Kje si našel neko ogrožanje? Pravila igre poznaš? Torej veš, da prekršku sledi globa. In tudi veš, da bo stanje na cesti boljse, ko bodo vozniki delali manj prekrškov. Do takrat pričakuj nasproti vozečega idiota na tvojem pasu v nepreglednem ovinku. Ali je za njegovo početje kdo drug kriv? 

Vsakdo je odgovoren za varnost prometa. Ali mogoče potrebuješ varuško za vožnjo po cesti. In urejanje prometa ni držanje za roko nedonošenih prekrškarjev, kateri niso sposobni pakirati med dve črti, ampak pustijo vozilo na cesti ali pred vhodom v trgovino. Štekaš?

Zdaj pišeš o kaznovanju na Vršiču. Ni bilo pred tem govora o urejanju prometa? Bi rad kazen ali roko, da te vodi? Ali spet narobe berem in si še bolj narobe tolmačim? 

pred 2 urami, Tex pravi:

A to je odgovor na moj post?

Ne vem ali se vsi res trudite tako selektivno prebirat poste .. ravno o tem govorim, da se naj iz radarske kontrole na izvozu iz avtoceste postavijo v semaforizirano križišče kjer je znano, da ogromno ljudi vozi v rdečo .. kaj tu ni jasno? Ko bo Janez svojo družinico zapeljal na nedeljski izlet in bo PRAVILNO pri zeleni zapeljal v križišče in jih bo en debil poklal ker bo iz leve priletel v rdečo, bo Janezu in njegovi družini extremno zelo koristilo, da je poskrbel za svojo varnost in lepo po cpp zapeljal v zeleno luč, seveda nesunkovito in po omejitvah. Prav tako mu bo zelo koristilo, da bodo ta isti trenutek na 20km oddaljenem izvozu iz avtoceste ravnokar kaznovali enega Jurgena, ki si bo privoščil predrzen izvoz iz avtoceste z hitrostjo 68km/h namesto 50 kmh, kot to veleva tabla ..

Kaj je to res tako težko razumet, kaj hočem povedat ali kaj??

Se ti pelješ skozi rdečo? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Tex pravi:

Ko so v mb radarje postavljali sem bil za, zelo za. Zakaj? Ker je med drugim bilo oglaševano, da bodo slikali in nadzorovali tudi vožnjo v rdečo luč. Super, sem si mislil. Za ceno tega, da bom mogoče tudi jaz kdaj plačal za 60km/h bo pač večja varnost v križiščih pri semaforih ..

Aha, moj k.... radarje so postavili, za snemanje rdečih semaforjev pa kao ni bilo zakonske podlage. In postavili so ga recimo sem .. takrat je bila omejitev še 50kmh, šele po "vstajenju" so omejitev spremenili na 70kmh ..

Radar beleži kršitve. Simpl. 

Si postavil vprašanje glede kamere za rdečo luč? Ali je kdo drugi to izpostavil in je bil takšen odgovor? Zadeve ne poznam in lahko prilepiš, da bomo videli. 

Verjetno so omejitev postavili z izgovorom, da so tam križišča. Je bil znak za omejitev viden? Ni bil skrit? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, Borutt said:

Si naredil izpit? Sem Si sprejel pravila vožnje? Sem Torej veš, da je prekoračitev hitrosti prekršek. Da Kje si našel neko ogrožanje? Na izvozu iz avtoceste ni ogrožanja Pravila igre poznaš? Poznam Torej veš, da prekršku sledi globa. Drži, če me dobijo In tudi veš, da bo stanje na cesti boljse, ko bodo vozniki delali manj prekrškov. Popolnoma jasno Do takrat pričakuj nasproti vozečega idiota na tvojem pasu v nepreglednem ovinku. Pričakujem Ali je za njegovo početje kdo drug kriv? Načeloma ne.

Vsakdo je odgovoren za varnost prometa. Ali mogoče potrebuješ varuško za vožnjo po cesti. In urejanje prometa ni držanje za roko nedonošenih prekrškarjev, kateri niso sposobni pakirati med dve črti, ampak pustijo vozilo na cesti ali pred vhodom v trgovino. Štekaš? Štekam.

Zdaj pišeš o kaznovanju na Vršiču. Ni bilo pred tem govora o urejanju prometa? Da. Govoril sem tudi o rdeči luči, prehitrih voznikih, zavijanju v prepovedano stran, obračanje čez polne črte, ... a ne gre govorit o več stvareh hkrati? Bi rad kazen ali roko, da te vodi? Kazen, seveda, vzgojno kazen. Ali spet narobe berem in si še bolj narobe tolmačim? Iz preteklih izkušenj s tabo mi je čist jasno, da znaš razumeti zadeve kot se od tebe pričakuje, da znaš priskočit tudi na pomoč, ko jo kdo potrebuje. Žal pa so te očitno določene provokacije (makar na forumu al pa po katerih drugih kanalih) spravile tako daleč, da se z tabo nekega normalnega in kulturnega dialoga več ne da peljat .. škoda .. 

Se ti pelješ skozi rdečo? Hmm? A res nisem dovolj jasno navedel primera? Moram skicirat? No ok, pol pa mi je tak vse jasno ..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Tex pravi:

Če naletim prehiter na radar sem sam kriv in brez jamranja plačam. Pri nas še nisem, sem pa v avstriji na stacionarnega. Ni problema, sam sem vozil prehitro, sam sem kršil in ok, plačal brez jamranja.

Če speljem pri zeleni in me pri tem en kreten z leve, ki pospeši v rdečo, skoraj pokonča nisem sam kriv in ne smem sam nič nardit, v smislu da bi ga prevzogij. Torej je narobe, da pričakujem, da se policija kdaj pa kdaj pojavi tudi v tem križišču in poskrbi za mojo varnost in varnost ostalih?

Če govorim o policiji, govorim o celotni policiji, vključno z organizacijo le te. Ne govorim o posamezniku, saj se verjetno ni sam odločil in se postavil na tisti izvoz - vsaj upam, da ni celotna organizacija tolko razpuščena, da bi se vsak po svoje odločal. In vsi ti policaji se verjetno tudi privat vozijo in vidijo, kje so problemi. Od mojih zaposlenih jaz pričakujem, da podajo svoje mnenje in kak predlog, saj so bolj vpeti v delovni proces. Če ti šef reče da boš delal na štanci in ti vidiš, da bi bilo dobro (za celotno firmo), da bi danes bil na žagi, a tega ne predlagaš?

Sedaj pa, peš stat na soncu sredi križišča ob semaforju ali pa udobno sedet v klimatiziranem avtu na izvozu iz avtoceste z pištolo v roki - you do the math. Kje se več zasluži, kje je več udobja in potem na koncu še kje se je bolj poskrbelo za varnost.

 

Koliko je voznikov v nekem trenutku na cesti in koliko je policistov v tem istem trenutku v službi? Si izračunal? Potem veš, koliko voznikov ne more pričakovati nekega angela varuha, ampak mora pričakovati, da se vsakdo v prometu vsaj približno drži pravil, kot se jih sam, da ni vse krvavo. Ker tvoja teorija v praksi pomeni na vsakem ovinku policista, v vsakem križišču dva policista in na avtocesti vsakih deset metrov tri policiste, ker Dars itak vse narobe naredi. Ali boš mogoče v primeru prometne nesreče rekel drugemu vozniku, da ni njegova krivda, ker je trčil v tvoj pravilno parkiran avto, saj ni bilo v bližini policista, kateri bi tega voznika za roko peljal nekoliko bolj levo ali desno mimo tvojega avta? 

Policija je v q... Totalno. Pravzaprav je to en velik razstlinjak s fikusi. Že samo odgovor nekega fikusa na tisto vožnjo štoparke, da so v službenem avtu lahko samo policisti, je dokaz fotosinteze. Naj v primeru prometne nesreče udeleženci stojijo zunaj na mrazu, na dežju, ...? Verjetno je tudi treba vsakogar pustiti na cesti in se odpeljati. To je bil odgovor fikusa. In te fikuse je treba potegniti iz zemlje. Ampak njih ne vidite. Vi vidite nas na cesti. Zato pa lahko razložim tisto, kar vem. Vi, tam nekje daleč tega ne veste. 

Vsi poznamo pomen luči na semaforju. Ni potrebe po razlaganju le-tega tistim, ki imajo izpit. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, Borutt said:

Radar beleži kršitve. Simpl. 

Si postavil vprašanje glede kamere za rdečo luč? Ali je kdo drugi to izpostavil in je bil takšen odgovor? Zadeve ne poznam in lahko prilepiš, da bomo videli. 

Verjetno so omejitev postavili z izgovorom, da so tam križišča. Je bil znak za omejitev viden? Ni bil skrit? 

https://www.24ur.com/novice/slovenija/foto-pozor-v-mariboru-na-prehitre-voznike-prezijo-novi-radarji.html

https://www.zurnal24.si/slovenija/ce-vas-pri-voznji-skozi-rdeco-luc-posname-kamera-ne-bo-kazni-243842

Odkar so bili postavljeni so omogočali fotografiranje ampak zaradi zakonodaje ni bilo nikoli aktivirano .. kolko se spomnim je takrat šlo za ugovor informacijske pooblaščenke, glede varovanja podatkov ..

Ni bilo znaka za omejitev, veljala je splošna (nesmiselna) omejitev na celotni tej vpadnici 50, saj je tabla za naselje Maribor postavljena par 100m nazaj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, ftp pravi:

Za koji q.... obstajate????  Očitno ne štekaš. ... Nič čudnega.

Da glumimo varuško nesposobnim voznikom sigurno ne. 

Res ne razumeš, da se moraš ti sam držati pravil in, da nismo mi tisti, ki te bomo za roko vodili po cesti? 

Ne kliči policijo v nobenem primeru, ker nimamo časa. Smo zasedeni z vlečenjem vrvi po cesti. Če boš sploh poštekal. Otroci v vrtcu bodo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam nekaj majhnih spremembic zakona, ki bodo občutno pripomogle k varnosti v prometu:

1. Prepoved vstopa v Slovenijo vsem italijanskim državljanom;

2. Odvzem vozniškega izpita voznikom, ki telefonirajo, tekstajo, nanašajo make up ali podobne dejavnosti med vožnjo;

3. Z macolo razbiti levi del vozila vozniku, ki v ovinkih vztrajno seka sredinsko črto;

4. Kolesarjem prepovedati skupinske vožnje;

5. Od voznikov vozil vseh kategorij zahtevati 00 vsebnost alkohola;

6. Vsakoletni preizkus psihofizičnih sposobnosti voznikom, starejših od 60 let;

7. Brezplačen tečaj CPP, vsakih 5 pet.

Toliko zaenkrat............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 37 minutami, ftp pravi:

Nisem tako mislil, samo mi zmanjkuje volje, da ti s prstom kažem ker nočeš videt, ali pa si "slep"

Seveda nisi tako mislil. Pač bi v vsakem trenutku želel videti policista tam, kjer bi te lahko nekdo ogrožal. Ker pač niso nekateri sposobni peljati po svoji strani, parkirajo na pločnik ali na cesto, ... Kdo je kriv za takšno vožnjo? Napiši, kdo je odgovoren za sekanje nepreglednih ovinkov? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Borutt said:

..Kdo je kriv za takšno vožnjo? Napiši, kdo je odgovoren za sekanje nepreglednih ovinkov? 

Tisti ki to dela in tisti ki to dovoljuje - v enaki meri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, KARMEN1 pravi:

Predlagam nekaj majhnih spremembic zakona, ki bodo občutno pripomogle k varnosti v prometu:

1. Prepoved vstopa v Slovenijo vsem italijanskim državljanom;

2. Odvzem vozniškega izpita voznikom, ki telefonirajo, tekstajo, nanašajo make up ali podobne dejavnosti med vožnjo;

3. Z macolo razbiti levi del vozila vozniku, ki v ovinkih vztrajno seka sredinsko črto;

4. Kolesarjem prepovedati skupinske vožnje;

5. Od voznikov vozil vseh kategorij zahtevati 00 vsebnost alkohola;

6. Vsakoletni preizkus psihofizičnih sposobnosti voznikom, starejših od 60 let;

7. Brezplačen tečaj CPP, vsakih 5 pet.

Toliko zaenkrat............

..... ce poenostavim..... prepoved voznje vsem, ki niso sposobni voznje ob normalnih vremenskih pogojih po CPP..... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!