Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ma dej, kasne pulcaji po cestah, v sluzbi delajo, pa zdej se po forumih.... Tema. Dejmo jih podpret, da bojo z vecjim veseljem po nas s pendreki tolkli, in radarji. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, Kmet2 pravi:

Prehuda matematika za DARS.

da še montiramo ležeče policaje ... še to :huh:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

da še montiramo ležeče policaje ... še to :huh:

 

...jep.... namest cestninskih postaj..... :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

38 minutes ago, franc said:

Aha, potem pozimo noben ne vozi prehitro?

Da ne bo nesporazuma, meni gredo te razno razne hitrostne ovire hudo na k... . V Franciji in Španiji so prav obsedeni z njimi in glede na to kako so poznani po "urejenosti in preciznosti" moraš pred večino teh kucljev dobesedno ustaviti.

lp

Ce jih pogresas pozimi, te lahko komot mestni redar s sestimi razredi osnovne sole cepi po denarnici.   :smoke:

Zivel dve leti v Franciji in zadeva perfektno deluje v praksi brez bolecine v denarnici. Enkrat prpizdis na lezecga in nikoli vec. In zelo redko so visoki , da bi s cim podrsal.   ( Imajo prevec bogatunov z nizkimi supersportnimi avtomobili). Vecina je gumijastih privijacenih v tla.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Primosio said:

Ne veš, veš samo, kje je ohišje, ne pa v katerem ohišju je radar. Toliko o zagotavljanju varnosti.

Ve samo, da mu mora ob sumu odrediti izredni tehnični pregled (3. odstavek 76. člena ZMV-1), kjer delo prevzamejo tam zaposleni. Zato borutt ni pravi naslov za nasvet, ker, ponavljam, ne dela na tehničnem pregledu in o homologaciji potemtakem nima pojma.

My point exactly

Ti zelis povedati da ti policist na cesti nesme uzeti tablico brez da ti odredi izredni tehnicni pregled na upravni enoti(beri tehnicni pregled)?

Sem bil ze zraven, ko jo je.. pa ne enkrat... in ne zaradi izpuha, ampak jebenega neoriginalnega nosilca tablice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Prav tako imajo to urejeno v Iranu, nabadal enega in kmalu zlomil motor na pol, nobenega več nisem.

So pa tako visoki, da sem vsakič pi šus plati počohal.

Ni potrebno več nobenega radarja pa treh cepcev za njim.

Ampak, kot je že nekdo napisal, ni potem priliva v blagajno.

Za radarje pa tudi večkrat argumentirano pojasnjeno za kaj so, ptedvsem za varnost niso, samo to policisti ne dojamejo, eden je celo tu gor, zelo prekratek v pisker, da bi dojel karkoli.

 

In potem je na naših cestah vse narobe, kajne. Ko pa v tujini zlomiš motor, je pa vse ok. Glumiš, da bolj ne moreš. 

Tisto besedo cepec kar sebi pripiši. Očitno si zaljubljen v svoj ego. 

Res te spomin jebe. Kolikokrat sem že napisal, da je radar za beleženje kršitev? Ti ne gre v pisker? 

pred 2 urami, Kmet2 pravi:

Smešiš se, nehaj pisat!

Človek ti vsako stvar demantira v nulo in podkrepi z argumenti, ti pa lajnaš , ko mu nisi dorasel, kot 5 letni otrok, brezvezne floskule.....skuliraj se, ni dobro pisat v jezi, ker res izpadeš tepec...ups....nedorasel z iQ.....a se to lepš sliši?

Res si omejen. Majke mi. Sploh ne vem, kako najdeš tipkovnico. 

Si razumel? Vprašaj Kitajce, če ti ne gre v pisker. 

Dami, zbriši vso to sranje. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Borutt pravi:

Si že ugotovil, kaj pomeni kratica DARS? 

Kaj pa ti veš o DARS, drži se policije.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Borutt pravi:

In potem je na naših cestah vse narobe, kajne. Ko pa v tujini zlomiš motor, je pa vse ok. Glumiš, da bolj ne moreš. 

Tisto besedo cepec kar sebi pripiši. Očitno si zaljubljen v svoj ego. 

Res te spomin jebe. Kolikokrat sem že napisal, da je radar za beleženje kršitev? Ti ne gre v pisker? 

Res si omejen. Majke mi. Sploh ne vem, kako najdeš tipkovnico. 

Si razumel? Vprašaj Kitajce, če ti ne gre v pisker. 

Dami, zbriši vso to sranje. 

Zgubljen primer, enkrat se boš našel.

 

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah, en se bo moral odločiti, da se mu ne da več, pa bo konec nabijanja (oziroma žalitev). Kaj sploh nj brišem :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

mah, en se bo moral odločiti, pa bo konec nabijanja (oziroma žalitev). Kaj sploh nj brišem :(

 

NiC!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, franc pravi:

Kar misli si. Edino kar gre lahko preko njih je kakšna endura z dobrim vzmetenjem (moj 690 ima polno naložen že lažje težave) .

Pa ni stvar v nasedanju, enostavno te zabije, kot da greš na pločnik (vse kar je več od 10 km/h) .

lp

Jaz z mojo Yamaho 1200 super tenere ravno nimam problema, seveda vstanem, da je tezisce na stopalkah in motor samo zaniha preko. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

da še montiramo ležeče policaje ... še to :huh:

 

Ves kaj pa bi res lahko montirali ? Na izvoze one trgalce gum, kj ti v trenutku scefra gumo ce peljes v kontra smer. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Ti zelis povedati da ti policist na cesti nesme uzeti tablico brez da ti odredi izredni tehnicni pregled na upravni enoti(beri tehnicni pregled)?

Sem bil ze zraven, ko jo je.. pa ne enkrat... in ne zaradi izpuha, ampak jebenega neoriginalnega nosilca tablice. 

In ce se izkaze, da je original? Kdo placa povrnitev stroskov ? Policaj sam ? To verjetno glih ni tako, koncno besedo im v vsakem primeru pristojna sluzba za tehnicne preglede. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, IZTOK pravi:

Ves kaj pa bi res lahko montirali ? Na izvoze one trgalce gum, kj ti v trenutku scefra gumo ce peljes v kontra smer. 

tut o tem se je premišljevalo ... pa ne vem, zakaj niso šli v to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Nearrain pravi:

Pozimi jih pameten upravljalec odmontira.

če so ležeči policaji lepo speljani, gre lahko tudi s plugom preko, saj so plavajoči, če ne vi se na vsaki grbini odlomil spodnji del pluga ali bi varovalko vrglo ven in obrne plug ... včasih ... pred 25 leti smo jih na noč zamenjali preko 20.

Res pa je, da se teli plavajoči plugi odmaknejo delitacijam in raznim neravninam, je pa tudi res, da jih strnjene plošče ledu tudi vzdignejo, ker plugi ne "praskajo" več po tleh ... zelo na kratko sem razložil, zakaj tako .... zakaj se ne dela pa drugače, pa ni več moja domena :P

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DinDiin pravi:

 Dejmo jih podpret, da bojo z vecjim veseljem po nas s pendreki tolkli, in radarji. :lol1:

kdaj si jih nazadnje fasal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, jskrablin pravi:

V obeh primerih je Policija korektno opravila svoje delo. Tebe so napištoljirali z radarjem po JUS-u, Černigoja so očitno koretno preiskali, aretirali in tako dalje... ker drugače bi vsa zadeva padla na sodišču zaradi procesnih napak. In pri Černigoju je sodišče odločilo, da je za družbo nenevaren, 70 letni gospod, ki si ne zasluži ždeti v zaporu. Bo raje tajnica tistih 480 ur (cca 3 mesece) kot pa dve leti in nekaj drobiža zapora. Pri tem je sodišče očitno bilo pripravljeno spregledati dejstvo, da je ta nenevaren gospod (o nazivu gospod bi se dalo debatirati pomojem) že eno rundo odsedel in da je taisti nenevaren p*zdun (khm, gospod) spravil v propad podjetje s 700 zaposlenimi.

manj kot uro dela na zaposlenega , ki ga je oropal službe? pa itak bo skoz na bolniški kot bavčar..

 

pred 19 urami, krucymucy pravi:

Ve pa kako postopati v primeru, ko se krucy pripelje cez ride z bmw k75 na katerem sta originalna samo se motor in del okvirja.

samo na podlagi uma odredi tehnični pregled... od tu naprej nimajo pojma . beri spodaj.

pred 18 urami, Primosio pravi:

Ve samo, da mu mora ob sumu odrediti izredni tehnični pregled (3. odstavek 76. člena ZMV-1), kjer delo prevzamejo tam zaposleni. Zato borutt ni pravi naslov za nasvet, ker, ponavljam, ne dela na tehničnem pregledu in o homologaciji potemtakem nima pojma.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, thumper said:

samo na podlagi uma odredi tehnični pregled... od tu naprej nimajo pojma . beri spodaj.

Ja preglednik bo pa potrdil da je vse ok, vse original ...

ne bo ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, krucymucy pravi:

Ja preglednik bo pa potrdil da je vse ok, vse original ...

ne bo ne.

Ja in...saj pa ni pomembno,da je original??Navsezadnje je prevec modelov mopijev,da bi na tehnicnem vse poznali in detaljno vedeli.. 

Vsaj meni vedno pregledali,da luči ok,da so žmigavci ok,da lavfa,da ni preglasen,c je na njem original luč ali luc katerega drugega mopija ali zamenjan izpuh pa nikoli!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, maus pravi:

tut o tem se je premišljevalo ... pa ne vem, zakaj niso šli v to

verjetno zato, ker nekateri gredo prav na vstopu, pa šele potem obrnejo.¸Verjetnost rešitve problema napačno vozečih ni ravno 100%, investicija pa tudi ni mala.

pred 26 minutami, krucymucy pravi:

Ce prides v spremstvu policije na izredni tehnicni je postopek drugacen.

kakšen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!