Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 9 minutami, Kmet2 pravi:

In ti veš kako bo deloval sistem , ki še sploh ne obstaja ? bravo talent !

Lahko bi bilo tako , kot sem opisal , lahko tako , kot si opisal ti . Jaz sem samo povzel post od Ceagla , ki si ga komentiral . Zdej razumeš on je tako opisal , jaz sem ti samo razložil njegov post , ko si začel spet nabijat s temi tvojimi asistenčnimi sistemi . ? 

čak talent, jaz ne vem kako bo nekaj izgledalo, kar še ni, ti pa veš?

Ti si povzel post od Ceagla kot ga ti razumeš, jaz ga drugače.

Komentiral sem pa Ceglu, se pravi bo on odgovoril, ne pati, k si itak narobe razumel :P

ps. nit ne vem o katerih "mojih" asistenčnih sistemih govoriš.

pss. Toplo priporočam najprej branje članka, šele potem nabijanje

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

čak talent, jaz ne vem kako bo nekaj izgledalo, kar še ni, ti pa veš?

hahah ker talent , kdo pa je komentiral Ceaglu Jaz? Ti si razložil kako bo to delovalo ne jaz , poišči si in preberi . LpB 

Ti si povzel post od Ceagla kot ga ti razumeš, jaz ga drugače.

Jaz in Ceagle ga razumeva tako kot sem ti napisal , samo ti ne razumeš in nabijaš kot ponavadi in si ne dopustiš dopovedat .

Komentiral sem pa Ceglu, se pravi bo on odgovoril, ne pati, k si itak narobe razumel :P

Za kosilo stava , da je tako napisal , kot sem ti razložil , pa tud Ceaglu boš plačal , da bo fer , če ne razumeš bo denarnica razumela ?

ps. nit ne vem o katerih "mojih" asistenčnih sistemih govoriš.

Ja toliko pišeš kaj vse se ti dogaja in sveti , da vrjamem , da ne veš .?

pss. Toplo priporočam najprej branje članka, šele potem nabijanje

Mi ni potrebe , ker sem komentiral tebe , ki si komentiral Ceaglov post , berita vidva, men ga ni treba , ker nima veze s tem , kar smo zapeli . 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34 poglej" hvala" simbole od Ceagla na mojih postih , kaj je on mislil s svojim postom , upam , da se končno umiriš in priznaš da si brcnil SPET mimobrco , vsaj tu pri meni , ker jaz nisem komentiral sistema ne linka ampak sem ti kot otročku razlagal , kaj je napisal orel , ki si mu repliciral z svojimi Rain modi itd .....hvala. 

P.S. zna pa se po argumentiranem tudi vse izbrisat ko se dokaže "moči MS" da nima prav .....?

 

  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Kmet2 pravi:

Vidiš spet ne razumeš , govoril je oz. pisal , da bi ti samodejno nek nadzorni center naprimer vzel plin , ker je zaznal , da si na omejitvi 50 šel 90 . Bo zdaj šlo ? 

O nobenih tvojih kraticah pa rain  modih itd ni pisal.

Lp B

Še večji problem bo, ko se bo ugotovilo, da nek nadzorni center namerno stroju, ki vozi politično nekorektno osebo "navije hirost" in projektil usmeri v bližnji steber nadvoza...

Samovozeča vozila v katerih lahko brskamo po internetu, klepetamo in celo spimo imamo že več kot 100 let. Imenujejo se javni prevoz. Pri novih gre samo za popolen nadzor in razčlovečenje, saj si elite želijo popolnoma odstranit vsako možnost upora svojih sužnjev... Ni kamera na vsakem križišču zaradi vaše varnosti... :slap:

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, Kmet2 pravi:

@DAMI34 poglej" hvala" simbole od Ceagla na mojih postih , kaj je on mislil s svojim postom , upam , da se končno umiriš in priznaš da si brcnil SPET mimobrco , vsaj tu pri meni , ker jaz nisem komentiral sistema ne linka ampak sem ti kot otročku razlagal , kaj je napisal orel , ki si mu repliciral z svojimi Rain modi itd .....hvala. 

P.S. zna pa se po argumentiranem tudi vse izbrisat ko se dokaže "moči MS" da nima prav .....?

 

Heh..prevajalca prosim. :)

nadzor hitrosti in način odvzema plina je opisan v članku. Jaz sem se na to opiral. Če sta ti on Orel razumela znanstveno fantastiko je to vajin problem. 

zlorabe in malverzacije sistema so pa možne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

Heh..prevajalca prosim. :)

nadzor hitrosti in način odvzema plina je opisan v članku. Jaz sem se na to opiral. Če sta ti on Orel razumela znanstveno fantastiko je to vajin problem. 

zlorabe in malverzacije sistema so pa možne.

 

Na kaj si se opiral ne vem , jaz sem ti razložil , ko otroku , zato ne zavajaj , ker sem ti točno explicitno pojasnil kaj sem komentiral ! 

Lp Prevajalec :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, SF pravi:

Pri novih gre samo za popolen nadzor 

Glede na to, kako so popularne že tablice na KTMih, bo najnovejša tehnologija šla za med...saj sami sebi nočemo dobro, tudi 5 G ni ravno koristen za zdravje (menda)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Kmet2 pravi:

Na kaj si se opiral ne vem , jaz sem ti razložil , ko otroku , zato ne zavajaj , ker sem ti točno explicitno pojasnil kaj sem komentiral ! 

Lp Prevajalec :P

Nimaš ti kaj razlagat meni, ker nisem tebi repliciral. Naj Orel pove kaj ga sekira ali ne. Bil sem do njega vljuden in povedal svoj pogled, ti si pa rabil le enega za po naše bi se reklo "barufo" (kažin, špetir, kregarijo)

Sicer pa mene bolj skrbi v tem primeru, kaj kronani osli v Bruslju izzumljajo in od kje jim tako usrane misli, tako da so mi tehnikalije čisto na stranskem tiru in se jih še najmanj bojim.

Tak da ja, v bistvu ti nimam več kaj povedat. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceagle, tudi jaz se samo še smejim, nima smisla nadaljevat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi indijanci so bli svobodni....sam njih imigranti nadzirali,na koncu zaprli v ....mi pa ze sami sebe nadziramo,komandiramo....se privajamo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Xebec pravi:

https://radioprvi.rtvslo.si/2019/02/svetovalni-servis-842/

cvetka pri 25:05

zih je na ridah duma :kva2:

Jože bo šel v akcijo in bo pisal predsedniku države, da je potrebno zakonsko urediti navite motorje :P

Men se zdi da mu tudi slušni aparat mal prebija.

 

Zdj pa resno, al pa vsaj zame ena cvetka motosvetovalca (24.20 dalje nekje) katerega že moti modrozoba povezava, navigacija in podobni sistemi, ki odvračajo pozornost motoristu.

Če tega ni sposoben upravljat, pač naj gre na avtobus. Tudi pritisk na gumb smernika odvrača pozornost, ali vklop tempomata...pa gledanje tabel, kam zavit...vse to odvrača pozornost. Mam filing da je vedno več paranoikov, ki bi se samo še okoli bajte vozili, da jim nič ne odvrne pozornosti :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Jože bo šel v akcijo in bo pisal predsedniku države, da je potrebno zakonsko urediti navite motorje :P

Men se zdi da mu tudi slušni aparat mal prebija.

 

Zdj pa resno, al pa vsaj zame ena cvetka motosvetovalca (24.20 dalje nekje) katerega že moti modrozoba povezava, navigacija in podobni sistemi, ki odvračajo pozornost motoristu.

Če tega ni sposoben upravljat, pač naj gre na avtobus. Tudi pritisk na gumb smernika odvrača pozornost, ali vklop tempomata...pa gledanje tabel, kam zavit...vse to odvrača pozornost. Mam filing da je vedno več paranoikov, ki bi se samo še okoli bajte vozili, da jim nič ne odvrne pozornosti :D

 

 

itak Borat zdj nima časa, k Betki u Angliji podoknce špila :lol1:

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Jože bo šel v akcijo in bo pisal predsedniku države,

Ta ni bil nikoli moj predsednik in nikoli ne bo:wallbash:

 

1 hour ago, Xebec said:

itak Borat zdj nima časa, k Betki u Angliji podoknce špila

V trenirki pred palača špila športnika ne me basat nikoli ni bil športnik in nikoli ne bo ko je bil mlad ni mogu prit niti za rezervo v moštvo B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/28/2019 at 5:45 PM, C eagle said:

A si lahko kdo zamisli, da ti pri polnem nagibu v ovinku elektronika zaradi omejitve z 90 na 50 vzame gas? Pol ti ne bo pomagala črna skrinjica ampak črna vreča, v najboljšem primeru pa obiranje malin...

Pri motorjih je to igranje z avtomatizacijo in nadzorom malo bogo. Če ne drugega zaradi zakonov fizike....Preveč je neskončnih kombinacij zaporednih ali vzporedenih dogodkov, ki vplivajo na samo vožnjo..

Kar me pa še najbol boli, da se vsi opirajo na "bomo rešili toliko in toliko življenj". Že tako nas je preveč na zemlji... Naj prepovejo alkohol in cigarete... Samo zaradi uživanja alkohola in kajenja umre na leto veliko več ljudi, kot pa v samem prometu zaradi prometa...

Ne si ne morem... tudi ce bo elektronika ki je zadolzena za predpise omejila moc, bo to takoj preprecila elektronika katera skrbi za stabilnost... Ne pravim da mi je rec vsec, ampak tako trapasta pa tudi ne bo... GPS ce kje kolickaj pameten, bo ze 500m pred omejitvijo vedel za omejitev, in bo pac preprecil ze 90 km na uro par metro pred omejitvijo. Elektronika, nadzor itd se lahko naredi zelo inteligentno in varno... Se enkrat, ne trdim da je to fino, ampak ne bo ti sredi ovinka odvzelo gas in stisnilo zavoro... Se posebej ker taista elektronika tudi preprecuje da voznik sam naredi  to. Ali bolje, ublazi zavore glede na nagib ipd...   Elektronika to ze dela in tudi bo delala zelo varno.  Koliko bo pa ob tem uzitka, je pa drugo vprasanje... Meni ni vsec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 hours ago, DAMI34 said:

Jože bo šel v akcijo in bo pisal predsedniku države, da je potrebno zakonsko urediti navite motorje :P

Men se zdi da mu tudi slušni aparat mal prebija.

 

Zdj pa resno, al pa vsaj zame ena cvetka motosvetovalca (24.20 dalje nekje) katerega že moti modrozoba povezava, navigacija in podobni sistemi, ki odvračajo pozornost motoristu.

Če tega ni sposoben upravljat, pač naj gre na avtobus. Tudi pritisk na gumb smernika odvrača pozornost, ali vklop tempomata...pa gledanje tabel, kam zavit...vse to odvrača pozornost. Mam filing da je vedno več paranoikov, ki bi se samo še okoli bajte vozili, da jim nič ne odvrne pozornosti :D

 

 

  Zakaj cvetka?  Kaj pa ima prtiskanje gumbov, pa BT, pa pod obne reci z uzitkom med voznjo...  Veliko ljudi, ki obvladajo BT, pa telefone pa mtasking ipd, je povzrocilo nesrece, ravn zarad tega... Problem je, da vsi mislijo, da so sposobni to upravljati med voznjo, pa pac nis(m)o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 2/28/2019 at 1:07 PM, DAMI34 said:

in..ko bo vse to na motorjih? Se bomo poslovili tudi od motorizma?

Ni to jemanje svobodne volje in nekoliko pretirano vendarle vse skupaj?

Ali z zmanjšano hitrostjo od dovoljene še vedno lahko pokosim 10 pešcev ali 5 biciklistov? (odgovor je DA)

Ali niso bolj opice tisti v Bruslju, ki si take zadeve (omejevalnik) zmišljujejo?

 

Če hočem biti srečen brez volana grem na vlak :P

ps. sam na glas razmišljam..

 

 

  Ok, pejd z vlakom u Gorje, iz Zatrnika, naprimer...  Brez volana ja, srecen pa ne bos, ko bos se kilometre od postaje hodil. Brez volana!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

Ne si ne morem... tudi ce bo elektronika ki je zadolzena za predpise omejila moc, bo to takoj preprecila elektronika katera skrbi za stabilnost... Ne pravim da mi je rec vsec, ampak tako trapasta pa tudi ne bo... GPS ce kje kolickaj pameten, bo ze 500m pred omejitvijo vedel za omejitev, in bo pac preprecil ze 90 km na uro par metro pred omejitvijo. Elektronika, nadzor itd se lahko naredi zelo inteligentno in varno... Se enkrat, ne trdim da je to fino, ampak ne bo ti sredi ovinka odvzelo gas in stisnilo zavoro... Se posebej ker taista elektronika tudi preprecuje da voznik sam naredi  to. Ali bolje, ublazi zavore glede na nagib ipd...   Elektronika to ze dela in tudi bo delala zelo varno.  Koliko bo pa ob tem uzitka, je pa drugo vprasanje... Meni ni vsec

nehi k te bo @Kmet2 napadu 3,2,1 :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

nehi k te bo @Kmet2 napadu 3,2,1 :P

 

Oba čez  koleno dal ?

P.S. Res ne moreš zastopit , da sem ti razlagal Ceaglov post  in ne link , ki si ga obesil . Očitno ne jbg  niso vsi za vse .....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

  Zakaj cvetka?  Kaj pa ima prtiskanje gumbov, pa BT, pa pod obne reci z uzitkom med voznjo...  Veliko ljudi, ki obvladajo BT, pa telefone pa mtasking ipd, je povzrocilo nesrece, ravn zarad tega... Problem je, da vsi mislijo, da so sposobni to upravljati med voznjo, pa pac nis(m)o.

cvetka zato:

ker imaš gumbe na obeh straneh balance, imaš tudi pedala, zavore itd, potovalni računalnik in vse moraš simultano uporabljati.

Ali je recimo navigacija, ki jo pogledaš ali ki ti govori "zavijte levo" v slušalkah preko BT res tako moteč element?

Ali je manj moteč ko prideš v faking Udine in vidiš 150 tabel na enem stebru ter iščeš pravo?

Samo to me je zmotilo.

 

V današnjem času in gneči ni dovolj misliti, da zmoreš ampak moraš znati.

 

pred 14 minutami, Kmet2 pravi:

Oba čez  koleno dal ?

P.S. Res ne moreš zastopit , da sem ti razlagal Ceaglov post  in ne link , ki si ga obesil . Očitno ne jbg  niso vsi za vse .....?

jest vem kaj si ti meni razlagal, ampak očitno sva že 2 ki sva narobe drugače Ceglov post razumela.

Potemtakem lahko vsi skupaj potrdimo, da je Cegu narobe oziroma pomankljivo napisal svoj post.

Že prvič bi mu moral napisati:

utemelji in definiraj!!!

lp

B

:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, jvalant pravi:

  Ok, pejd z vlakom u Gorje, iz Zatrnika, naprimer...  Brez volana ja, srecen pa ne bos, ko bos se kilometre od postaje hodil. Brez volana!

narobe si me razumel, ker jaz brez volana sem samo nesrečen :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

cvetka zato:

ker imaš gumbe na obeh straneh balance, imaš tudi pedala, zavore itd, potovalni računalnik in vse moraš simultano uporabljati.

Ali je recimo navigacija, ki jo pogledaš ali ki ti govori "zavijte levo" v slušalkah preko BT res tako moteč element?

Ali je manj moteč ko prideš v faking Udine in vidiš 150 tabel na enem stebru ter iščeš pravo?

Samo to me je zmotilo.

 

V današnjem času in gneči ni dovolj misliti, da zmoreš ampak moraš znati.

 

jest vem kaj si ti meni razlagal, ampak očitno sva že 2 ki sva narobe drugače Ceglov post razumela.

Potemtakem lahko vsi skupaj potrdimo, da je Cegu narobe oziroma pomankljivo napisal svoj post.

Že prvič bi mu moral napisati:

utemelji in definiraj!!!

lp

B

:D

 

NE , samo že prvič bi moral razumeti kaj sem ti objasnil ? LpB

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kmet2 pravi:

NE , samo že prvič bi moral razumeti kaj sem ti objasnil ? LpB

jest.............sem kriu.

A tut Jvalant je?

A se nismo že odločili da je @C eaglevsega kriv? :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!