Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 4 minutami, nejc74 pravi:

Krava je za v lonec ne pa za na cesto. Ok, če jo prej obesiš za kak mesec gre tud na žar. Ampak tudi žar ni cesta. ?

tovrstnih živalskih vrst je veliko na cesti ;) 

začuda, nekatere/nekateri imajo celo dovoljenje :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14 minutes ago, maus said:

tovrstnih živalskih vrst je veliko na cesti ;) 

začuda, nekatere/nekateri imajo celo dovoljenje :huh: 

Ampak jez sm govoru o resnicnih kravah. Ne o tistih s soncnimi ocali, sminkami in frizurami. Tud o vijolcastih nism govoru. 

Tu pa tam kej zaide na cesto. Sploh ce gremo juzno. V BIH, pa nism dost vozu, so bla srecnja na dnevni bazi. K sreci so bol pocasne zvali. Malo ven s postojne gorijo svece motoristu ki je trescil v konja.....

  • Žalosten 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, krucymucy pravi:

Blizje nisi upal slikat? Saj niso medvedje.

telečjo pečenko si pa upam od pliz pogledat .. še ugriznem jo :P

kok tega sm js doživu s temi živalmi ... tudi v diru so šle proti nam in če res nisi prov orenk previdn, te lahko kakšna ponesreči narogi  :P

enkrat po eni bolj ozki cesti, se je pa en konj že obračal da bo šutno ... še dobr, da so spredaj potegnili, ker zadnji ga vedno najebe :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nima eden rogove, podobno, kot biki iz Pamplone? Če ne poznaš dobro, kaj je krava in kaj bik, zna biti nerodno....?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 minutes ago, vandrovec said:

A nima eden rogove, podobno, kot biki iz Pamplone? Če ne poznaš dobro, kaj je krava in kaj bik, zna biti nerodno....?

Ja res, sodobna mladina ne ve, da rjave krave dajejo čokoladno mleko.... :wallbash:

Če ne poznaš razlike med bikom in kravo, je bolje, da, se izogibaš narave... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, C eagle pravi:

Če ne poznaš razlike med bikom in kravo, je bolje, da, se izogibaš narave... 

Probleme sem imel s pastirskimi psi na Velebitu, s kravami zaenkrat še ne....

Ni pa prijeten občutek hoditi med temi velikimi živalmi...v hribih po pašnikih, vedno je prisoten strah, da se kakšni kravi "utrga" in te pohodi :naughty:

Popravljeno . Popravil vandrovec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, C eagle pravi:

Ja res, sodobna mladina ne ve, da rjave krave dajejo čokoladno mleko.... :wallbash:

Počak malo. A praviš da mleko ne raste v Hoferju :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Borutt pravi:

Še dobro, da sta bili priči. Če ne mu nihče ne bi verjel, kajne. Bi spet pisalo, da se je izstrelil iz ovinka. 

priče so najbolj nesigurni dokazi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je, ker v takih situacijah reagiraš podzavestno...če bi bil pameten in preračunal, ne bi spreminjal voznega pasu. Poznam en primer, kjer so kljub pričam policaji napisali kazen vozniku, ker je evidentno zapeljal iz svojega voznega pasu...zakaj, je potrebno potem ugotavljanje na sodišču. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

v dežju je čisto ok, bolj je problem filing, ker drži, drži, drži, potem pa pri pretiravanju spusti, ampak še vedno ne na šus, da se jo da popravit.

Ne mara pa delno mokre, mastne ceste (ampak tistega ne mara nobena) 

V mokrem šele pri pretiravanju spusti? Torej drži do točke, ko voznik pozabi, da je na cesti in ne na dirkališču? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, Borutt pravi:

V mokrem šele pri pretiravanju spusti? Torej drži do točke, ko voznik pozabi, da je na cesti in ne na dirkališču? 

heh.

Zapisano mnenje je samo mnenje avtorja in nima nikakršne veze z realnim življenjem.

Vsaka podobnost z resničnimi osebami je zgolj slučaj.

ps. točka pretiravanja, ali napačno ocenjenega stanja pri vožnji v mokrem je izredno, bomo rekli, "drseča" :P

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

heh.

Zapisano mnenje je samo mnenje avtorja in nima nikakršne veze z realnim življenjem.

Vsaka podobnost z resničnimi osebami je zgolj slučaj.

Preveč nerealnega gledaš. Na cesti si in ne na dirkališču ali v kakšni igrici. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Preveč nerealnega gledaš. Na cesti si in ne na dirkališču ali v kakšni igrici. 

Je to kak komentar o SF+, al je najedanje na splošno?

Koliko si prevozil SF+ po mokrem? Ti kar zapiši občutke, o mojih pa s tabo ne bom debatiral, ker je samo moje mnenje in ga ne mislim spreminjati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DAMI34 pravi:

Je to kak komentar o SF+, al je najedanje na splošno?

Koliko si prevozil SF+ po mokrem? Ti kar zapiši občutke, o mojih pa s tabo ne bom debatiral, ker je samo moje mnenje in ga ne mislim spreminjati.

Če še nisi opazil, je bil moj komentar o Mitas. Toliko o tvojem gledanju. 

Kar se pa tiče tvojega zapisa, da te moti, ker v mokrem drži, dokler ni pretiravanja, je pa res otročarija vredna obsojanja. Ampak, otroka obsojati za njegovo sanjanje z odprtimi očmi je res nehvaležno. 

Si opazil, da ves čas pišem o Mitas? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Če še nisi opazil, je bil moj komentar o Mitas. Toliko o tvojem gledanju. 

Kar se pa tiče tvojega zapisa, da te moti, ker v mokrem drži, dokler ni pretiravanja, je pa res otročarija vredna obsojanja. Ampak, otroka obsojati za njegovo sanjanje z odprtimi očmi je res nehvaležno. 

Si opazil, da ves čas pišem o Mitas? 

opazil sem da bi se rad nekaj najedal z mano. Govora je o SF+.

oziroma, pravkar je ta debata zaključena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

opazil sem da bi se rad nekaj najedal z mano. Govora je o SF+.

oziroma, pravkar je ta debata zaključena.

Govora je o tem, da tebe moti Mitas, ker drži, dokler ne spusti. Guma je narejena, da drži. In sam ugotavljaš, da pri pretiravanju in v mokrem Mitas drži, dokler ne začneš pretiravati. Cesta ni dirkališče in ti nisi Đipi rejsr. To zadnje ti pa jaz dopovedujem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Govora je o tem, da tebe moti Mitas, ker drži, dokler ne spusti. Guma je narejena, da drži. In sam ugotavljaš, da pri pretiravanju in v mokrem Mitas drži, dokler ne začneš pretiravati. Cesta ni dirkališče in ti nisi Đipi rejsr. To zadnje ti pa jaz dopovedujem. 

Na, pa v tej temi jokaj.

1. sem te vprašal po iskušnjah z mitas SF+. Govor je bil izključno o SF+ v dežju, torej?

2. kako ti veš kako se jaz na nji počutim in kaj občutim?

3. maš filing da imam željo s teboj razpravljati o držanju SF+ v mokrem? Not :P

Zgolj zate: nimajo vse gume v mokrem( tut suhem ne) iste točke zdrsa ali zdrsa pri isti hitrosti in obremenitvi, nekatere so hudo nevarne.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

Ne, pa v tej temi jokaj.

1. sem te vprašal po iskušnjah z mitas SF+. Govor je bil izključno o SF+ v dežju, torej?

2. kako ti veš kako se jaz na nji počutim in kaj občutim?

3. maš filing da imam željo s teboj razpravljati o držanju SF+ v mokrem? Not :P

Zgolj zate: nimajo vse gume v mokrem( tut suhem ne) iste točke zdrsa ali zdrsa pri isti hitrosti in obremenitvi, nekatere so hudo nevarne.

 

Tema je Mitas pnevmatike in ne Mitas SF+. Tvoje premikanje komentiranje gum Mitas v temo, ki ni namenjena gumam, je odraz tvojega jokanja in nemoči. 

Sem ti že tam vse napisal, da cesta ni dirkališče in, da nisi neki rejsr. Guma drži, ker je temu namenjena. 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Borutt pravi:

Govora je o tem, da tebe moti Mitas, ker drži, dokler ne spusti. Guma je narejena, da drži. In sam ugotavljaš, da pri pretiravanju in v mokrem Mitas drži, dokler ne začneš pretiravati. Cesta ni dirkališče in ti nisi Đipi rejsr. To zadnje ti pa jaz dopovedujem. 

Jaz ti pa lahko dopovem ali pa tudi ne, da pnevmatika Metzeler Ultramarathon ne drži v mokrem in ne dopusti vožnje tudi po omejitvah , ker si hitro izven cestišča.

Zaradi tega do zdaj se nisem naredil nobene neumnosti na cesti, se pravi sem oz. dobro prilagajam vožnjo danim razmeram.

Point je bil, da vsaka pnevmatika ni ravno dobra in to ti govori tudi Dami.

Zdej pa me okregaj kak nimam pojma in sem dirkač.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Tema je Mitas pnevmatike in ne Mitas SF+. Tvoje premikanje komentiranje gum Mitas v temo, ki ni namenjena gumam, je odraz tvojega jokanja in nemoči. 

Sem ti že tam vse napisal, da cesta ni dirkališče in, da nisi neki rejsr. Guma drži, ker je temu namenjena. 

 

 

super, koliko kompletov SF+ si že zvozil? Jaz več kot 10, ti niti enega...

Citiral si moj post, kjer je bilo izključno govora o SF+ v mokrem. Ne vlači se ven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!