Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Jaz ti pa lahko dopovem ali pa tudi ne, da pnevmatika Metzeler Ultramarathon ne drži v mokrem in ne dopusti vožnje tudi po omejitvah , ker si hitro izven cestišča.

Zaradi tega do zdaj se nisem naredil nobene neumnosti na cesti, se pravi sem oz. dobro prilagajam vožnjo danim razmeram.

Point je bil, da vsaka pnevmatika ni ravno dobra in to ti govori tudi Dami.

Zdej pa me okregaj kak nimam pojma in sem dirkač.

Nisi prebral njegov zapis? Piše, da ga moti, ker drži in drži v mokrem do trenutka, ko začne pretiravati. Cesta ni dirkališče oziroma naj gre na za to namenjeno površino pretiravati. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

super, koliko kompletov SF+ si že zvozil? Jaz več kot 10, ti niti enega...

Citiral si moj post, kjer je bilo izključno govora o SF+ v mokrem. Ne vlači se ven.

Vozim tudi SF+, samo ti tega ne veš. 

Tema je Mitas oziroma je bila, dokler nisi ti zapise o gumah Mitas preselil v temo, ki ni tema o gumah in sedaj jokcaš. Komentiral sem tvoje bluzenje o vožnji v dežju z gumami Mitas. In takšno bluzenje bi ti vedno komentiral, ne glede na znamko gum. 

Kar se pa tiče vlačenja ven, si ti največji stručko, saj takoj začneš omenjati stvari, ki nimajo veze z ničemer. Samo svoj zapis poglej. Govora je bilo o vožnji v dežju z gumami Mitas, ti se pa sedaj vlečeš ven z omembo nekih zvoženih kompletov. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Nisi prebral njegov zapis? Piše, da ga moti, ker drži in drži v mokrem do trenutka, ko začne pretiravati. Cesta ni dirkališče oziroma naj gre na za to namenjeno površino pretiravati. 

piše o tem, kar ti nimaš pojma, saj nisi vozi SF+. Celo serija od serije se pri SF+ drugače obnašala. Zadnje serije (verjetno končna) je še najboljša, vmes je bila ena, ki je izredno rada plesala.

Če hočeš razumeti, razumi, če nočeš ti ne morem pomagati in nabijaj dalje z moto gp in podobnimi floskulami.

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Vozim tudi SF+, samo ti tega ne veš. 

Tema je Mitas oziroma je bila, dokler nisi ti zapise o gumah Mitas preselil v temo, ki ni tema o gumah in sedaj jokcaš. Komentiral sem tvoje bluzenje o vožnji v dežju z gumami Mitas. In takšno bluzenje bi ti vedno komentiral, ne glede na znamko gum. 

Kar se pa tiče vlačenja ven, si ti največji stručko, saj takoj začneš omenjati stvari, ki nimajo veze z ničemer. Samo svoj zapis poglej. Govora je bilo o vožnji v dežju z gumami Mitas, ti se pa sedaj vlečeš ven z omembo nekih zvoženih kompletov. 

Zlo mal, če govoriš o banditu. sicer pa, čakam poročilo.

In ko opisujem moje občutke na gumi lahko bluzim do nezavesti, le ti tega ne moreš razumeti, pa rad zraven kaj dobluziš :P

Sicer pa:

čakam tvoje strokovno poročilo o SF+, sploh kje so ji meje zdrsa in kako se obnaša na mokrem. Najbrž bom doživel razsvetljenje, samo da tvoje poročilo preberem. Tak da pomagaj mi pliiiis!!! :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, DAMI34 pravi:

piše o tem, kar ti nimaš pojma, saj nisi vozi SF+. Celo serija od serije se pri SF+ drugače obnašala. Zadnje serije (verjetno končna) je še najboljša, vmes je bila ena, ki je izredno rada plesala.

Če hočeš razumeti, razumi, če nočeš ti ne morem pomagati in nabijaj dalje z moto gp in podobnimi floskulami.

Zlo mal, če govoriš o banditu. sicer pa, čakam poročilo.

In ko opisujem moje občutke na gumi lahko bluzim do nezavesti, le ti tega ne moreš razumeti, pa rad zraven kaj dobluziš :P

Sicer pa:

čakam tvoje strokovno poročilo o SF+, sploh kje so ji meje zdrsa in kako se obnaša na mokrem. Najbrž bom doživel razsvetljenje, samo da tvoje poročilo preberem. Tak da pomagaj mi pliiiis!!! :D

 

Noče zdrsniti, kljub vožnji od roba do roba. Drži. Verjetno je krivo, ker ima večji tlak od tvoje :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, DAMI34 said:

piše o tem, kar ti nimaš pojma, saj nisi vozi SF+. Celo serija od serije se pri SF+ drugače obnašala. Zadnje serije (verjetno končna) je še najboljša, vmes je bila ena, ki je izredno rada plesala.

Če hočeš razumeti, razumi, če nočeš ti ne morem pomagati in nabijaj dalje z moto gp in podobnimi floskulami.

Zlo mal, če govoriš o banditu. sicer pa, čakam poročilo.

In ko opisujem moje občutke na gumi lahko bluzim do nezavesti, le ti tega ne moreš razumeti, pa rad zraven kaj dobluziš :P

Sicer pa:

čakam tvoje strokovno poročilo o SF+, sploh kje so ji meje zdrsa in kako se obnaša na mokrem. Najbrž bom doživel razsvetljenje, samo da tvoje poročilo preberem. Tak da pomagaj mi pliiiis!!! :D

 

Mislim, da ne rabiš bit znanstvenik... Tam, kjer spusti... A je tako težko?:jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Borutt pravi:

Noče zdrsniti, kljub vožnji od roba do roba. Drži. Verjetno je krivo, ker ima večji tlak od tvoje :jezik:

to bo ja. Kok je tlak? 2,6 in 3,0?

Ker jaz imam 2,5 i 2,9 :P

 

pred 9 urami, C eagle pravi:

Mislim, da ne rabiš bit znanstvenik... Tam, kjer spusti... A je tako težko?:jezik:

a ti pri vsaki gumi na mokrem čakaš da spusti, da veš? :D

 

Kar vem, mam x2 (al pa še mnogo več) kilometrov v mokrem v primerjavi s tabo in Boruttom na SF+

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

to bo ja. Kok je tlak? 2,6 in 3,0?

Ker jaz imam 2,5 i 2,9 :P

 

a ti pri vsaki gumi na mokrem čakaš da spusti, da veš? :D

 

Kar vem, mam x2 (al pa še mnogo več) kilometrov v mokrem v primerjavi s tabo in Boruttom na SF+

 

Za koliko je sedaj, ko je bolj mraz, potrebno spustiti tlak v gumi? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Za koliko je sedaj, ko je bolj mraz, potrebno spustiti tlak v gumi? 

za ekvivalent količini dežja na kvadratni cm/h, to pomnožiš s konstanto Pi, dodaš letnico svojega rojstva, pa boš taman pripravljen za vožnjo v dežju. :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Bg pravi:

večino teh komentarjev podajo sanjači, oviralci, telefonisti, taki ki ne vklopijo smernikov in taki, ki se v strahu zdrznejo, ko gre motor mimo, ker sanjajo z odprtimi očmi pri 65km/h (izven naselja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, DAMI34 pravi:

za ekvivalent količini dežja na kvadratni cm/h, to pomnožiš s konstanto Pi, dodaš letnico svojega rojstva, pa boš taman pripravljen za vožnjo v dežju. :D

 

Poenostavi, da bomo še mi amaterji postali rejserji. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Poenostavi, da bomo še mi amaterji postali rejserji. 

toliko kot ti paše, saj se ti voziš.

Bolj enostavno žal ne gre.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, Borutt pravi:

Katerih komentarjih? Da vidijo motoriste, kot darovalce organov? Tako vidijo na cesti. Oni tako vidijo. 

Potem pa ne vem kako so opravili zdravniški pregled za izpit za avto, saj so več kot očitno slepi...   :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, jskrablin pravi:

Dokaz, da plezanje na vrh zahteva gibko in upogljivo hrbtenico? Ja, politično je nastavljen. 

V članku nič ne piše o tem, če je bila prometna nesreča prijavljena oziroma, če je kdo zahteval obravnavo. Res pa je, da mi odpre samo del članka. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko je bil ugrabljen :P

ps. ni pa edini politično nastavljen ali odstavljen

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Dokaz, da plezanje na vrh zahteva gibko in upogljivo hrbtenico? Ja, politično je nastavljen. 

V članku nič ne piše o tem, če je bila prometna nesreča prijavljena oziroma, če je kdo zahteval obravnavo. Res pa je, da mi odpre samo del članka. 

Slučaj obravnavajo , kot dogodek in ne prometno nesrečo . Vir: Svet na kanalu A .

To že veliko povem o dotičnem , ki na kraju nesreče ni pustil tudi obvestila , da je poškodoval avto . 

Misliš, da bi mene isto obravnavali , če bi pobegnil iz kraja dogodka ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Kmet2 pravi:

Slučaj obravnavajo , kot dogodek in ne prometno nesrečo . Vir: Svet na kanalu A .

To že veliko povem o dotičnem , ki na kraju nesreče ni pustil tudi obvestila , da je poškodoval avto . 

Misliš, da bi mene isto obravnavali , če bi pobegnil iz kraja dogodka ?

Sedaj pa nam vsem razloži, kakšne kategorije prometna nesreča je bila, kdo vse je bil udeležen, kdo jo je prijavil oziroma je sploh kdo zahteval obravnavo, kje je bila in kako se je zgodila. 

Je bil pobeg? Ko boš odgovoril na zgornja vprašanja, boš tudi na to vprašanje dobil odgovor. In vprašal si, če bi pobegnil s kraja dogodka in ne s kraja prometne nesreče. To sta pa dve zelo različni zadevi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Sedaj pa nam vsem razloži, kakšne kategorije prometna nesreča je bila, kdo vse je bil udeležen, kdo jo je prijavil oziroma je sploh kdo zahteval obravnavo, kje je bila in kako se je zgodila. 

Je bil pobeg? Ko boš odgovoril na zgornja vprašanja, boš tudi na to vprašanje dobil odgovor. In vprašal si, če bi pobegnil s kraja dogodka in ne s kraja prometne nesreče. To sta pa dve zelo različni zadevi. 

nekaj je blo mutno, da je zviznil

nalit do daske verjetno

ziher se bo javil na fb, tam rad popametuje v grupi... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

nekaj je blo mutno, da je zviznil

nalit do daske verjetno

ziher se bo javil na fb, tam rad popametuje v grupi... 

Če je šlo za dogodek, so morali to tudi po reglcih potrditi. Jaz vem, da odprem bukvico in preverim na licu mesta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šef neke agencije za varnost v promet pa vozi butnjen službeni avto

mogoče je pa kamera pred pošto, se bi vidlo, kak je ven padel ko je vrata odprl..? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je nek biser, ki lima na fb filmčke o preventivi in modruje, sam pa... 

Nesreča že pred leti

25. oktobra 2009 je bil Igor Velov, ko je bil še podžupan Kranja, okoli 2. ure ponoči v Kranju udeležen v prometni nesreči. Nekateri mediji so poročali, da naj bi odpeljal s kraja nesreče. Policija ga je odkrila iz evidenc in z njim govorila šele v popoldanskih urah.

Sam je dejal, da v času nesreče ni bil alkoholiziran. Pojasnil je, da je odpeljal vozilo domov, ker je živel v neposredni bližini kraja nesreče. Hkrati je dodal, da je takoj začel urejati zadeve z drugim udeležencem v nesreči in tudi s policijo. Kaznovan je bil s 40 evri globe.

spiz.. po domače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

61282920.thumb.jpg.c2007013cb0b18390664e5afe3c2c3a0.jpg

očke mi skrokano delujejo

al bo to zgaranost od dela? 

pred 1 uro, Kmet2 pravi:

Slučaj obravnavajo , kot dogodek in ne prometno nesrečo . Vir: Svet na kanalu A .

To že veliko povem o dotičnem , ki na kraju nesreče ni pustil tudi obvestila , da je poškodoval avto . 

Misliš, da bi mene isto obravnavali , če bi pobegnil iz kraja dogodka ?

nadnaravni pojav obravnavajo... 

avto se je sam poškodoval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!