Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Ok, ampak potem se tole ne prakticira. Ali policija ne da prijave ali pa so sodisca premila. Crtat bi bilo potrebno besedno zvezo ali in vnesti in.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, IZTOK said:

Ok, ampak potem se tole ne prakticira. Ali policija ne da prijave ali pa so sodisca premila. Crtat bi bilo potrebno besedno zvezo ali in vnesti in.

Meni se zdi, da se prakticira. Redki so tedni, ko na okrajnih sodiščih ni niti ene obravnave po tem členu. Naj @Borutt pove, koliko ovadb poda vsak mesec zaradi nevarne vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

30 minutes ago, IZTOK said:

Kultura je na psu, ker si lahko privoscis in jo odneses relativno poceni. Tudi ce te policija ujame sele npr 20 tic pijanega, ce bi sel cicat ta 1 leto, zgubil sluzbo, tri leta pesacil, a bo normalen se kdaj poiizkusil? Dvomim, ce bo, pa ga z dozivljenskim odvzenom trajno ozlocis.

Kultuta=palica? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kultuta=palica? 

Kuktura= vzgoja

Moj foter ni rabil palice, ker je bil dosleden in je znal brez, sem pa enkrat tudi fasal in je zaleglo.

Vsi nismo enaki, eni so slabse vzgojeni. In ce ne zaleze lepa beseda preostane edino palica. A bi ti raje cakal, da sami porajtajo? Da ti nekdo ubije koga od bliznjih in se potem skesa?

Poznam dva, ki sta zgubila otroka v prometni. Dobesedno so jima unicili zivljenje. To ni hec. Ce nekdo noce razumet, da se ne vozi pijan, je palica popolnoma upravicen ukrep. Je zelo ucinkovita prevzgoja.

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Snečer pravi:

Priimek mi deluje bolgarsko, mogoče ima od tam takšne navade.

Ima pa moško ime :naughty:

pred 4 urami, Tex pravi:

Točno to. Pa saj je povsod isto. Rondoji in žmigavci, telefoni, rumene/rdeče luči, ....

Če bi se razvedlo, da obstaja konkretna in realna možnost, da ob naslednjem takem prekršku fašeš kazen, bi se raja navadila se držat zakonov. Seveda bo pa Borut hitro povedal, da so modreci kadrovsko podhranjeni ..

Pa si si le nekaj zapomnil. 

pred 4 urami, IZTOK pravi:

Ok, ampak potem se tole ne prakticira. Ali policija ne da prijave ali pa so sodisca premila. Crtat bi bilo potrebno besedno zvezo ali in vnesti in.

Glede česa ne da policija prijave? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, IZTOK pravi:

Kuktura= vzgoja

Moj foter ni rabil palice, ker je bil dosleden in je znal brez, sem pa enkrat tudi fasal in je zaleglo.

Vsi nismo enaki, eni so slabse vzgojeni. In ce ne zaleze lepa beseda preostane edino palica. A bi ti raje cakal, da sami porajtajo? Da ti nekdo ubije koga od bliznjih in se potem skesa?

Poznam dva, ki sta zgubila otroka v prometni. Dobesedno so jima unicili zivljenje. To ni hec. Ce nekdo noce razumet, da se ne vozi pijan, je palica popolnoma upravicen ukrep. Je zelo ucinkovita prevzgoja.

Ljudje smo različni. Enim delujejo možgani in predvidevajo, drugi se tega učijo na trdo oziroma z lastnimi izkušnjami, tretji nikoli in jih palica vedno ujame in ničesar ne nauči. 

 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

preko zidu je šu ... fenomenaln manever :huh: 

Sekanje ovinkov in to proti prometu ter ostale vragolije so vsakodnevnica. Kultura in pamet. 

Ob 24. 5. 2019 ob 11:50, Snečer pravi:

sam pa se vozi na drek pumpi v navadnih kavbojkah in "nazi" kacigi...

vse za varnost in varnost na prvem mestu :) 

 

pred 2 minutami, Snečer pravi:

to je bil Velov?

Sta si kaj podobna? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Sekanje ovinkov in to proti prometu ter ostale vragolije so vsakodnevnica. Kultura in pamet. 

ja sj .. pol se pa uporabniki jezijo, k manka pou ceste, ker jo tok sekajo :dry:

v soboto sem šel z avtom preko rid do Logatca .. kaj delajo avtomibilisti .. res si moram kamero nabaut ... vsak ovinek .. levo ali desno , po drugem pasu ... :mad: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Sekanje ovinkov in to proti prometu ter ostale vragolije so vsakodnevnica. Kultura in pamet. 

 

Sta si kaj podobna? 

ja, moško ime imata, razen če je @KARMEN1 na motorju :) 

in kaj je takšnega na videu? se mi zdi, da je začel prehitevat še na črtkano, ena sama ravnina, pa mali hribček, samo na motorju si višji in vidiš lepo preko

saj snemalec je tudi malo "pogledal", če se je izšlo

Popravljeno . Popravil Snečer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Snečer pravi:

in kaj je takšnega na videu? se mi zdi, da je začel prehitevat še na črtkano, ena sama ravnina, pa mali hribček, samo na motorju si višji in vidiš lepo preko

tukaj se pogosto peljem .. in NE vidiš, ker je pol klanec dol ... mi je že avto nasprot prletu, ker je mislu da vidi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

tukaj se pogosto peljem .. in NE vidiš, ker je pol klanec dol ... mi je že avto nasprot prletu, ker je mislu da vidi :P 

iz cestaka mogoče ne vidiš, če bi se pa zravnal ali pa na pravem motorju, pa je po moje sokolov vid

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Snečer pravi:

iz cestaka mogoče ne vidiš, če bi se pa zravnal ali pa na pravem motorju, pa je po moje sokolov vid

mene pr 250 + tut nuben ne vid ? ... če me je pa strah, pa zamižim, kar je seveda čist naravna reakcija :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, maus pravi:

mene pr 250 + tut nuben ne vid ? ... če me je pa strah, pa zamižim, kar je seveda čist naravna reakcija :D

 

to pa je že nevarno

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Snečer pravi:

to pa je že nevarno

to pa že nauš govoru :lol1: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

ja sj .. pol se pa uporabniki jezijo, k manka pou ceste, ker jo tok sekajo :dry:

v soboto sem šel z avtom preko rid do Logatca .. kaj delajo avtomibilisti .. res si moram kamero nabaut ... vsak ovinek .. levo ali desno , po drugem pasu ... :mad: 

 

In motoristi. Še posebej kralji ravnin. Imaš posnetek v bemve 1250 temi. Dva se lovita in sekata ovinke na veliko. Tudi vožnja po kontra strani je. Potem so pa avtomobilisti krivi. Malo morgen v tem primeru. 

Lahko si pa v tej isti temi ogledaš posnetek idiotske vožnje in sicer idiotsko prehitevanje pred levim nepreglednim ovinkom in neumno vožnjo ob sredinski črti v levem nepreglednem ovinku. Sem komentiral neko vlečenje iz kontradiktornosti in tega idiota, pa je menda kritiziranje moderatorja prepovedano, pa je zbrisal moj zapis. Njegov posnetek je pa ostal. Saj veš, idiotizmi ostanejo. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snečer pravi:

ja, moško ime imata, razen če je @KARMEN1 na motorju :) 

in kaj je takšnega na videu? se mi zdi, da je začel prehitevat še na črtkano, ena sama ravnina, pa mali hribček, samo na motorju si višji in vidiš lepo preko

saj snemalec je tudi malo "pogledal", če se je izšlo

Preglednosti ni. Torej ni videl prav ničesar. Tudi na motorju ni ničesar videti. Toliko o tem, kaj je takšnega. 

 

pred 1 uro, Snečer pravi:

iz cestaka mogoče ne vidiš, če bi se pa zravnal ali pa na pravem motorju, pa je po moje sokolov vid

Nič ni videti. Samomor in umor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

Preglednosti ni. Torej ni videl prav ničesar. Tudi na motorju ni ničesar videti. Toliko o tem, kaj je takšnega. 

 

samomor? neuspel poskus? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Snečer pravi:

samomor? neuspel poskus? 

Je poskus kazniv? Samo, da ni smrtna kazen predpisana. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Borutt pravi:

In motoristi. Še posebej kralji ravnin. Imaš posnetek v bemve 1250 temi. Dva se lovita in sekata ovinke na veliko. Tudi vožnja po kontra strani je. Potem so pa avtomobilisti krivi. Malo morgen v tem primeru. 

Lahko si pa v tej isti temi ogledaš posnetek idiotske vožnje in sicer idiotsko prehitevanje pred levim nepreglednim ovinkom in neumno vožnjo ob sredinski črti v levem nepreglednem ovinku. Sem komentiral neko vlečenje iz kontradiktornosti in tega idiota, pa je menda kritiziranje moderatorja prepovedano, pa je zbrisal moj zapis. Njegov posnetek je pa ostal. Saj veš, idiotizmi ostanejo. 

asi žalosten? Ti ne gre v tintaro , ko ti napišem da nehaj smetit? Idioti so vsi razn tebe, to večkrat preberem. Želvica jokasta :P

ampak kralj ovinkov, nisi me še poknil čez ovinek, čez ravnine ti oprostim, ampak da sem jaz tebe čez ovinek, pa še sune ti..oajjjoooj boga mati.

včasih mam občutek, da nimaš šrine razmišljanja več kot ena štanga (tista za znak) in iščeš samo neke napake, da lahko serješ. Včasih je veljalo pravilo, ako nema neprijatelja izmislit čemo ga!! majkemi, ti deluješ po istem postopku. Jokica...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Je poskus kazniv? Samo, da ni smrtna kazen predpisana. 

ni kazniv, lahko si narediš, kar ti paše :)

zakaj bi nekdo torej tako vozil, če ne dela samomora? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!