Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

Pravkar, motozajebant pravi:

Sem ti pojasnil že v prvem citiranem postu...verjuetno nisi dobro prebral... povečini primerov je samo jutranja konica, nikoli pa ne veš, a je nesreča, ali pa delo na cesti...  in zato, je reševalni pas TREBA ustvarit.

jaz pa ti pravim, da se ga ustvarja, ker ga vidim, ker stojim v kolonah. Mogoče ga tvoja ni.

In če se že dlakocepiva: uporaba mobilnega telefona med vožnjo je greh :P

 

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Bo treba vklopiti pamet, imeti zadostno varnostno razdaljo in ne bo nobenih takšnih zapletov, kot jih imaš in lahko preberemo. 

hvala, sem čakal da mi pojasniš, ker ne znam vozit.

Dami je krui :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, DAMI34 pravi:

jaz pa ti pravim, da se ga ustvarja, ker ga vidim, ker stojim v kolonah. Mogoče ga tvoja ni.

In če se že dlakocepiva: uporaba mobilnega telefona med vožnjo je greh :P

 

lej, vsako jutro stojim od domžal do nekje razcepa za severno obvoznico... zelo malokrat je ustvarjen reševalni pas... lahko pa greva stavit za kosilo. Od 5ih dni, 2x ne bo ustvarjen reševalni pas.... bom dokumentiral.

Ti lahko praviš, da se ga ustvarja, a jaz sem nalimal fotko, kjer pasu ni. Pika.

Vem jaz, da je to greh...a sam sebi malo opravičim, da se stal na miru in fotkal ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, motozajebant pravi:

lej, vsako jutro stojim od domžal do nekje razcepa za severno obvoznico... zelo malokrat je ustvarjen reševalni pas... lahko pa greva stavit za kosilo. Od 5ih dni, 2x ne bo ustvarjen reševalni pas.... bom dokumentiral.

Ti lahko praviš, da se ga ustvarja, a jaz sem nalimal fotko, kjer pasu ni. Pika.

Vem jaz, da je to greh...a sam sebi malo opravičim, da se stal na miru in fotkal ;) 

zakaj stojiš od Domžal do razcepa?

Jutranja konica? V večini stoji domači folk a ne, ki že ve za kaj se gre, pa občasno se premikate a ne. Torej folk ve, da gre za konico. Nekateri zihr stojijo skrajno levo, nekateri pa desno, a ko se začnete premikat se določen procent pomakne proti sredini, saj se premikate.

Isti šmoren je zjutraj na dolenjki pri Grosupljem kjer je delo in zožanje iz 2 v 1. Večina folka se pomakne levo ali desno odvisno od pasu na katerem stoji, ampak ko se kolona premakne, se premaknejo tudi vozila.

Zdej, a moram fotko prilimat, da je pas da mi boš verjel, al mi boš na besedo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

zakaj stojiš od Domžal do razcepa?

Jutranja konica? V večini stoji domači folk a ne, ki že ve za kaj se gre, pa občasno se premikate a ne. Torej folk ve, da gre za konico. Nekateri zihr stojijo skrajno levo, nekateri pa desno, a ko se začnete premikat se določen procent pomakne proti sredini, saj se premikate.

Isti šmoren je zjutraj na dolenjki pri Grosupljem kjer je delo in zožanje iz 2 v 1. Večina folka se pomakne levo ali desno odvisno od pasu na katerem stoji, ampak ko se kolona premakne, se premaknejo tudi vozila.

Zdej, a moram fotko prilimat, da je pas da mi boš verjel, al mi boš na besedo?

Stari, ti mene prepričuješ v nekaj, kar gledam vsakodnevno? Ha ha ha... pa ti veš več ko jaz :)

citiram tvoje: nekateri ziher stojijo skrajno levo nekateri pa desno.... NE! Ne stojiji. Rabis fotko, al mi boš verjel na besedo? :)

Glej, verjamem jaz, da se ustvari RP, ampak, še vedno se ga ne ustvari VSAKIČ, ko bi se moral! Ti je @Borutt malo prej napisal, reševalni pas moraš ustvarit vednk, tudi če je nepomemben zastoj. Pika. Ker, tako kot smo zadnjič debatiralu za elektronske pripomočke, bolje da imaš, pa ne nucaš... kot da ni, pa nucaš. 

Sicet pa, kako potem da tolikokrat krožijo posnetki gasilcev in reševalcev, da ni pasu, če ti vztrajni trdiš, da se ga ustvarja? 

In to predvidevanje, da je samo jutranja konica, je bullshit, ustvari reševalni pas in je zadeva fertik, pa čeprav je samo kakšna zapora ali delo na cesti ali pa preveč prometa....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Stari, ti mene prepričuješ v nekaj, kar gledam vsakodnevno? Ha ha ha... pa ti veš več ko jaz :)

citiram tvoje: nekateri ziher stojijo skrajno levo nekateri pa desno.... NE! Ne stojiji. Rabis fotko, al mi boš verjel na besedo? :)

Glej, verjamem jaz, da se ustvari RP, ampak, še vedno se ga ne ustvari VSAKIČ, ko bi se moral! Ti je @Borutt malo prej napisal, reševalni pas moraš ustvarit vednk, tudi če je nepomemben zastoj. Pika. Ker, tako kot smo zadnjič debatiralu za elektronske pripomočke, bolje da imaš, pa ne nucaš... kot da ni, pa nucaš. 

Sicet pa, kako potem da tolikokrat krožijo posnetki gasilcev in reševalcev, da ni pasu, če ti vztrajni trdiš, da se ga ustvarja? 

In to predvidevanje, da je samo jutranja konica, je bullshit, ustvari reševalni pas in je zadeva fertik, pa čeprav je samo kakšna zapora ali delo na cesti ali pa preveč prometa....

Hvala za pojasnila, si jih bom vzel k srcu. :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

Hvala za pojasnila, si jih bom vzel k srcu. :P

 

Malenkost, le daj in ustvarjaj reševalni pas, pa če je še tako banalna zadeva spredaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, motozajebant pravi:

Malenkost, le daj in ustvarjaj reševalni pas, pa če je še tako banalna zadeva spredaj ;)

nikol nisem zapisal da ga ne :P

 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Tule je več zadev, namreč veliko je del in kolone so premikajoče, torej niti ni potrebe po reševalnem pasu.

 

 

pred 40 minutami, DAMI34 pravi:

torej potem pojasni, ker vsak dan stojiš v jutranji konici, zakaj potrebuješ reševalni pas? :P

Saj je samo gneča in jutranja konica.

 

 

 

 

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

nikol nisem zapisal da ga ne :P

 

Se pa sprašuješ (oz mene) zakaj je le ta potreben? :) jaz vztrajno trdim, da v vsaki taki situaciji, JE potreben. Lahko, da se kdo ne bo strinjal , a kot sem že rekel, bolje da je, kot da ga ni :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

ne 

 

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

nikol nisem zapisal da ga ne :P

 

evo .. dokazum sm ti, da si zapisu ne :ras: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, motozajebant pravi:

 

 

Se pa sprašuješ (oz mene) zakaj je le ta potreben? :) jaz vztrajno trdim, da v vsaki taki situaciji, JE potreben. Lahko, da se kdo ne bo strinjal , a kot sem že rekel, bolje da je, kot da ga ni :) 

... JE potreben... tko da se med kolono lahko hitreje pelješ z motorjem, tudi če imaš taširoke bočne kufre...   :P

.... tud pred semaforji bi se morali ustavljati tako....  :lol1: 

 

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Zivnorc pravi:

... JE potreben... tko da se med kolono lahko hitreje pelješ z motorjem, tudi če imaš taširoke bočne kufre...   :P

 

gre tudi po odstavnem še lažje :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, maus pravi:

 

evo .. dokazum sm ti, da si zapisu ne :ras: 

DARS je kriu :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, motozajebant pravi:

lej, vsako jutro stojim od domžal do nekje razcepa za severno obvoznico... zelo malokrat je ustvarjen reševalni pas... lahko pa greva stavit za kosilo. Od 5ih dni, 2x ne bo ustvarjen reševalni pas.... bom dokumentiral.

daj video. da bo še naš polcaj imel kaj od tega ..meni na fotke ni verjel..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, thumper pravi:

daj video. da bo še naš polcaj imel kaj od tega ..meni na fotke ni verjel..

 

ti se tudi tam pelješ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reševalni pas: seveda je nuja za intervencijska vozila ... kolona in zastoj je pač zaradi nekega razloga; so pa situacije, ko reševalec hiti iz že opravljene intervencije na urgenco UKC-ja in je za pacienta  prav tako pomembna vsaka minuta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, motozajebant pravi:

ti se tudi tam pelješ?

več kot 16 let ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 minutes ago, thumper said:

več kot 16 let ..

Taka gužva je??? :O

Aja .. :dry:

Popravljeno . Popravil Tex
  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Fazer03 pravi:

Reševalni pas: seveda je nuja za intervencijska vozila ... kolona in zastoj je pač zaradi nekega razloga; so pa situacije, ko reševalec hiti iz že opravljene intervencije na urgenco UKC-ja in je za pacienta  prav tako pomembna vsaka minuta.

Ravno  to sem hotel prej napisat...so tudi reševalna vozila, ki morda hitijo iz druge intervencije in nucajo prostor.... 

pred 11 minutami, thumper pravi:

več kot 16 let ..

No, saj potem veš kakšna veselica je na štajerki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim da imajo ameri narejeno tako, da ko vse stoji na avtocestah ali obvoznicah, mora biti en pas frej za interventna vozila...in pa (ne me držat za besedo/jezik/jajca...to je rekla-kazala) za tiste avtomobile, kjer so v njih vsaj štirje potniki.

O.K. .... pri nas nimamo večpasovnic, da bi si lahko privoščili kaj takega...je pa temu namenjen (samo za interventna vozila!!!) ta pas med vrstami kolone.

...sem pa že mnogokrat videl, kako se kak avto pelje za reševalcem na nujni vožnji čez vse rdeče semaforje...prehitevanja...itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, maus pravi:

PIše da je blo tole  u petek 21. septembra 2019..............................u letu 2019 ni blo pa tut nebo nobenga 21. septembra na petek.....kako je zdej s tem?                      :P

Popravljeno . Popravil VS800
  • Haha 2
  • Zmeden 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, VS800 pravi:

PIše da je blo tole  u petek 21. septembra 2019..............................u letu 2019 ni blo pa tut nebo nobenga 21. septembra.....kako je zdej s tem?                      :P

kwa tulš name, sj nism js pisu :cry: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, VS800 pravi:

PIše da je blo tole  u petek 21. septembra 2019..............................u letu 2019 ni blo pa tut nebo nobenga 21. septembra.....kako je zdej s tem?                      :P

21. september je biu 2 dni nazaj...kk ga pol ni blo? je pa res da ni biu petek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Xebec pravi:

21. september je biu 2 dni nazaj...kk ga pol ni blo? je pa res da ni biu petek.

?????                                                                                                                                               kva tulš name, a tej maus naštimu.....šeenkat preber                                :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!