Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 45 minutami, KARMEN1 pravi:

Sfrezana cesta je, ker na takih izpostavljenih odsekih pozimi poledeni.

Enako je cesta sfrezana skoraj po celi notranjosti Hrvaške Istre.

Potem bi bila povsod, kjer poledeni, sfrezana. 
 

Prevozil celo Istro in je ta “skoraj” zelo napihnjen. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 51 minutami, Kmet2 pravi:

Sfrezana cesta, kot jo je del pred Starimgradom ne zmanjšuje objestnosti, vsaj pri nas, ki vemo, da je oprijem skoraj povsem enak oz, dober.:)

Posebnih primerov se ne splača komentirati :P

Poanta je v tem da karkoli narediš, vseh primerov (zlo)rabe ne moreš predvideti ali preprečiti. Namerno kvarjenje kvalitete ceste jo pa pokvari za vse... in na koncu bo en malo bolj lesen motorist šal v maline, ker se bo prestrašil rahlega poplesovanja motorja na sfrezani cesti (če ostanemo pri tem primeru).

Jaz bi lahko rekel da so ležeči policaji (sploh oni dvignjeni otočki) super, ker lahko na njih testiram nastavitev vzmetenja na enduri. Al pa vadim skoke če lih nimam časa za na MX progo it :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, KARMEN1 said:

Sfrezana cesta je, ker na takih izpostavljenih odsekih pozimi poledeni.

Enako je cesta sfrezana skoraj po celi notranjosti Hrvaške Istre.

Zato ker primorci oziroma tisti ki zivijo na obali nimajo obveznih zimskih gum se nej jebemo vsi ostali? :D 

 

Dobra dobra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar nekaj ovinkov je nafrezanih na cesti D1 Gračac-Knin blizu odcepa za kraj Srb. Tam je tudi opozorilo zaradi vetra (so postavljene tudi vetrnice).

Mogoče je vožnja po teh tirnicah malo neprijetna, ker prestavlja gumo, a se navadiš.

Včasih je bila tudi jadranka še bolj nafrezana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih so ble skor vse ceste po istri sfrezane ... pa je kr šlo ... tut po tleh :P

zajeban je kolenčkat po sfrezanem asfaltu... čist drsnike uničš :dry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred eno uro, solorider pravi:

Ta je za Adrijo nastavljen :lol1:

FB_IMG_1570635523386.jpg

vrabci so najebali :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Lipstick pravi:

Ma to je ja za čestitat lokalnim mladeničem, k so drog z traktorjem mal potegnil, bravo fantini, še več takih .....

po konkretnih primerih sodeč, mislim da je šlo kar za bližnje srečanje droga z avtomobilom :D

če pa je res kdo namerno sankcioniral pa dam za pivo :cool:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Borutt said:

Jaz ga grem za stavo ponovno opravljat, pa če spregledajo +10 po števcu, lahko peljem tako kot vsak dan.

Cpp, hm..., ta bi bila pa malenkost težja brez knjige..., kolk je lahko težka prikolica (nisem še nikoli nobene vozil), pa kva je tist ze en zelen peterokoten znak na cisterni tut ne vem, in ostale podobne zadevščine..., križišča in znake ter ostale za vožnjo pomembne stvari pa mislim da ni problem...

Popravljeno . Popravil twom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sožalje, ampak, kako lahko med seboj trčijo trije motoristi, če vozijo normalno?
Pa kaj na tečajih se nič ne omenja varnostna razdalja in vožnja v skupini? To je to ... slikanje pirov na karirastih prtih, potem pa mislijo, da so nesmrtni. :cry:

Popravljeno . Popravil Kričač
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, Kričač said:

Sožalje, ampak, kako lahko med seboj trčijo trije motoristi, če vozijo normalno?
Pa kaj na tečajih se nič ne omenja varnostna razdalja in vožnja v skupini? To je to ... slikanje pirov na karirastih prtih, potem a mislijo, da so nesmrtni.

Treba Obsojat? 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kričač pravi:

Sožalje, ampak, kako lahko med seboj trčijo trije motoristi, če vozijo normalno?
Pa kaj na tečajih se nič ne omenja varnostna razdalja in vožnja v skupini? To je to ... slikanje pirov na karirastih prtih, potem pa mislijo, da so nesmrtni. :cry:

dovolj je da en zgreši, pa pomete ostala dva normalna...vozi se sam, pa pazi da te kdaj kak avtodom ne skine, ko boš parkiran.

Šit se zgodi, po domače, drugače ti ne znam povedati. Občasno pa tut kak divjak gre v maline.

Kar pa se tiče slik, al je 1000 in 1x morje al prt pri Dinkotu, je fotka z jadranke. Plus tega, ta ki se je ponesrečil, verjetno ni slikal in tule objavil pira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Treba Obsojat? 

No no, ne zdaj pisat, da koga obsojam, ampak je to moje osebno mnenje, glede na slike in videe, katere uporabniki lepijo. Kaj je s tem narobe, ko se en drugega opominjamo, da to početje ni zdravo?

A bi ti bilo všeč, da napišem, kakšni asi so tisti, ki spije dva piva in sede na motor?

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kričač pravi:

No no, ne zdaj pisat, da koga obsojam, ampak je to moje osebno mnenje, glede na slike in videe, katere uporabniki lepijo. Kaj je s tem narobe, ko se en drugega opominjamo, da to početje ni zdravo?

A bi ti bilo všeč, da napišem, kakšni asi so tisti, ki spije dva piva in sede na motor?

lej še 1x, si ti slučajno povezal ponesrečenca in kakega avtorja fotke tule?

Ne nabijaj in moraliziraj. Linkaj objavo v cestno črno nabijanje pa si daj tam duška.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

Kar pa se tiče slik, al je 1000 in 1x morje al prt pri Dinkotu, je fotka z jadranke. Plus tega, ta ki se je ponesrečil, verjetno ni slikal in tule objavil pira.

Nisem rekel, da je ta slikal pir in prt, hotel sem povedat, da to početje ni pametno in tak motorist je potencialni kandidat za takšno nesrečo. Nočem moralizirat, pač sem napisal svoje mnenje javno, da pač ne odobravam piva, ko se vozi motor. Sem vedel, da vsem to ne bo pasalo, ampak tako je, ljudje smo različni. Sožalje prijateljem ...

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

lej še 1x, si ti slučajno povezal ponesrečenca in kakega avtorja fotke tule?

Ne nabijaj in moraliziraj. Linkaj objavo v cestno črno nabijanje pa si daj tam duška.

Sem vedel, da ne boš razumel.
Prestavi v drugo temo, lahko pa tud zbrišeš .... berem, da to rad počneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kričač pravi:

Nisem rekel, da je ta slikal pir in prt, hotel sem povedat, da to početje ni pametno in tak motorist je potencialni kandidat za takšno nesrečo. Nočem moralizirat, pač sem napisal svoje mnenje javno, da pač ne odobravam piva, ko se vozi motor. Sem vedel, da vsem to ne bo pasalo, ampak tako je, ljudje smo različni. Sožalje prijateljem ...

Sem vedel, da ne boš razumel.
Prestavi v drugo temo, lahko pa tud zbrišeš .... berem, da to rad počneš.

samo moraliziranje ni povezano z jadranko niti dotičnim dogodkom.

Alkohol ne sodi na cesto, moraliziranje pa v temo "cestno črno nabijanje". In ker veliko visim na jadranki, še nisem opazi med meni poznanimi pijance vključno z mano da bi po jadranki vozili. Se ga pa nabutamo zvečer, včasih tut preveč :P

Ne bom prestavljal in niti birisal, karkoli bi rad komentiral, linkaj objavo tja in komentiraj.

Tule pa žal ne bomo tako na široko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, ukica pravi:

Kje pa?

Slovenc? :( 

Prizna ja..... slovenc.... na mestu mrtev . 

Kaj več ne bom pisala je še preveč sveže in grozljivo. 

 

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

59 minutes ago, Kričač said:

No no, ne zdaj pisat, da koga obsojam, ampak je to moje osebno mnenje, glede na slike in videe, katere uporabniki lepijo. Kaj je s tem narobe, ko se en drugega opominjamo, da to početje ni zdravo?

A bi ti bilo všeč, da napišem, kakšni asi so tisti, ki spije dva piva in sede na motor?

Stari, spominjas me na enega policaja :) 

Zakaj to pises na forumu? Ko vidis motorista ki je spil dva pera, pejt do njega pa mu to povej..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On je poklican, da modruje tule. Ker mu gre na jetra, da folk mimo njega pada, na poti do Postojne. Pol je treba pa lajat po netu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!