Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 minutami, ukica pravi:

In kaksna je definicija divjanja?

Prosim ce se lahko se to razlozi. Ce grem 50km/h v prvi mim ene mame/dedija verjetno ze divjam z nadzvocno hitrostjo..

neka splošna bi bila, da je to občutno prehitra vožnja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enmu ne znese ovinek, ker ne zna dost nagnit, al sanja, al je pa ze tok prepoten, da zarije na nasprotni pas, nasproti pa 2 normalno, kaj bo rezultat? Sred ovinka nimas kej dost casa resevat, posebi ne na jadranki, k nima izletnih con. 

Tuki bo pa obsojanje, da je per na prtu kriv, divjanje, pa ne vem kaj. Sami angelcki, ki komaj cakate take novice. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, solorider pravi:

Najbolj te zjebejo take gume. V petek 4 avstrici (sem jih pač šolal) z RT pol metra pred škarpo na drugi strani, sreča, da ni bilo nobenega nasproti. Četrti v skupini je bil itaq kamikaza.

Karirast prt je še namanj nevarn. :OK:

Blo je bombastično z malo grenkim preokusom...

20191013_104713.jpg

20191013_104724.jpg

lahko tebi, k se ti ne mudi scat :P

 

pred 20 minutami, Snečer pravi:

neka splošna bi bila, da je to občutno prehitra vožnja

moralisti bi zapisali, neupoštevanje omejitev na jadranki :P

 

pred 25 minutami, ukica pravi:

In kaksna je definicija divjanja?

Prosim ce se lahko se to razlozi. Ce grem 50km/h v prvi mim ene mame/dedija verjetno ze divjam z nadzvocno hitrostjo..

za njih ja in absolutno, ker sanjajo v avtu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 43 minutami, Snečer pravi:

Tako da, jaz pravim da se divja.

ja smo videli.. zi zo lahko trdiš s prve roke..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34: tisto s prtom je bilo čisto slučajno, ker sta mi prt (jebo ga ja, da bi bil barem v slovenskih barvah) in pir, dala dobro izstočnico, da se dosti nesreč tudi motoristov zgodi, ko so pod vplivom alkohola, nekateri pa imajo srečo in pridejo brez poškodb domov.
In s tem nisem mislil niti na avtorja slike, niti na včerajšnje udeležence nesreče, kot ste si nekateri v navalu tipkanja to tolmačli.
Kot je Karmen že napisala, vsak odgovarja za svoja dejanja in za svoje življenje

Pa ne samo na jadranki, to, da zunaj stojijo motorji na mizi pa ogromno kriglov piva, to se vidi povsod in nad tem se zgražam.
Sem se ogromno kilometrov prevozil v paru, pa nisva nikoli ob postanku pila piva. Ob koncu dneva mogoče kakšen pirček po večerji, ampak še vedno v mejah normale.
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Kričač pravi:

@DAMI34: tisto s prtom je bilo čisto slučajno, ker sta mi prt (jebo ga ja, da bi bil barem v slovenskih barvah) in pir, dala dobro izstočnico, da se dosti nesreč tudi motoristov zgodi, ko so pod vplivom alkohola, nekateri pa imajo srečo in pridejo brez poškodb domov.
In s tem nisem mislil niti na avtorja slike, niti na včerajšnje udeležence nesreče, kot ste si nekateri v navalu tipkanja to tolmačli.
Kot je Karmen že napisala, vsak odgovarja za svoja dejanja in za svoje življenje

Pa ne samo na jadranki, to, da zunaj stojijo motorji na mizi pa ogromno kriglov piva, to se vidi povsod in nad tem se zgražam.
Sem se ogromno kilometrov prevozil v paru, pa nisva nikoli ob postanku pila piva. Ob koncu dneva mogoče kakšen pirček po večerji, ampak še vedno v mejah normale.
 

No sej počasi bova prišla do tega, da vsi alkohol obsojamo. Ampak, koliko nesreč motoristov je s tem povezanih? Trdim da relativno malo. In da, tudi jaz in moja si razdeliva 0,33 pive ob kosilu, potem pa spet na motor.

Zvečer pa...kolikor pade, pade...brez motorja itak.

Jadranka kot sama, je pa samo odraz dobre volje in veselja in ni čudno da so slike morja, hrane, pa tut pijače na mizi. Vendar zadeva ni v povezavi s cesto, oziroma, to je odraz cilja, ne pa potem poti naprej.

Če se ne motim smo nekoč (2 leti nazaj, grupa MSjevcev) zložili celo piramido kozarčkov od travarice na mizo, a na moped ni šel potem nihče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, DAMI34 pravi:

lahko tebi, k se ti ne mudi scat :P

 

moralisti bi zapisali, neupoštevanje omejitev na jadranki :P

 

za njih ja in absolutno, ker sanjajo v avtu.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Snečer said:

če bi mogoče @kronik pokazal kakšen video, kak se on "pelje" po jadranki...

ma koliko god se ti trudio .. uzaludan ti je taj trud. 

Moje snimke neces dobiti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce se pa tolk piva popije na moto izletih, pol je pa res nekam malo nesrec. Bi clovek lahko trdil, da ni lih alkohol kriv.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumijemo ima puno motorista na jadranskoj magistrali koji ne vladaju svojim vozilom. 

Nazalost ima jos i vise onih koji sjede za volanom u kamperima i ne vladaju sami sobom!! 
 

Na jadranku odlazim od 2008 izmedju 2-4 puta godisnje. Nije puno. Ali mi se zato svaki puta dogodilo upps situacija sa nekim koji je odlucio okrenuti se za 180° usred, meni desnog, zavoja jer je bas eto tu najbolja lokacija za slikanje mora ili neceg drugog. Ali bas svaki *ebeni put!

Sto je jos gore on nema pojma zasto smo mu trubili. I mahali rukama. I pokazivali srednji prst. Ali zato itekako zna iskomentirati davatelje organa kada vidi neki pad motora.... jer eto samo oni su divljaci i kreteni i tako im i treba kada rade sranja po cesti. Kamperi su super ekipa koja se vozi sporo i uziva u prirodi. Jedan takav je nastavio put bez oba vanjska retrovizora - ali samo do Karlobaga. Tamo ga je cekala policijska kontrola. 

 

Policija je itekako senzibilizirana u RH i na motoriste i na kampere i slicne. Na motori.hr ima nekoliko motorista policajaca.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, BIF pravi:

Na Jadranki sem bil z motorjem 2x.

ni nič drugače po slovenskih cestah ... Bovec - Gorica, Logatec- Tolmin, Logatec - Postojna, da ne govorim od Postojne do Črnega kala...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, BIF pravi:

...ker če se skoraj vsak vikend voziš po Jadranki si gotovo dementen in tja zahajaš zato, ker si vedno misliš...

A ti za vsak seks menjaš žensko???:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, KARMEN1 pravi:

Wtf je ta Jakov Bilic, ki vse zna ??

Žal je tako. Potem se nekateri še hvalijo s posnetki in ob drugi situaciji vse skupaj zanikajo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

No sej počasi bova prišla do tega, da vsi alkohol obsojamo. Ampak, koliko nesreč motoristov je s tem povezanih? Trdim da relativno malo. In da, tudi jaz in moja si razdeliva 0,33 pive ob kosilu, potem pa spet na motor.

Zvečer pa...kolikor pade, pade...brez motorja itak.

Jadranka kot sama, je pa samo odraz dobre volje in veselja in ni čudno da so slike morja, hrane, pa tut pijače na mizi. Vendar zadeva ni v povezavi s cesto, oziroma, to je odraz cilja, ne pa potem poti naprej.

Če se ne motim smo nekoč (2 leti nazaj, grupa MSjevcev) zložili celo piramido kozarčkov od travarice na mizo, a na moped ni šel potem nihče.

Moj prjatu je šel zjutraj na oni svet <TREZEN> po taki pijani kot jih imate Vi. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 41 minutami, Snečer pravi:

možno je tudi, da hodijo vsak vikend zaradi "prta" 

Mogoče mislijo da je to Torintski prt...pa imajo neke vrste romanje. To pa bi že pojasnilo fanatične obiske....

pred 45 minutami, MiNa pravi:

A ti za vsak seks menjaš žensko???:devil:

Ti si poročen z Jadranko?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!