Skoči na vsebino

Cestno črno sivo nabijanje in moraliziranje


Vanga

Priporočene objave

pred 3 urami, ukica pravi:

Alkohol si ti zacel vleci v tole temo. 

Ali so bili udelezenci v nesreci pijani? Jaz te informacije nisem zasledil. 

Se strinjam da alkohol ni za motor, vendar kljub temu je dovoljena meja 0.24, do takrat oseba ni pijana oziroma v Sloveniji ni v prekrsku.

In ti spet posplosujes stvari.

In ja alkohol ter neprilagojena hitrost sta najveckrat napisani kazni, ampak o sami infrastrukturi ni ne duha ne sluha. Ker je res alkohol velikokrat krivec za nesreco, me res zanima zakaj policisti ne stojijo skriti pr metrov za vaskimi gostilnami? Sej vsi vemo kje se taki zbirajo.. 

Aja ne lazje je biti skrit za grmovjem z radarjem v roki.. Ker od popitega pera NEBO mogu napisat kazni. Stekas?

 

Pa dober tek in na zdravje!

F0EBD5A2-2AD8-465C-86B5-499AA4310731.jpeg

Cesta na jadranki ni kriva. Nekaj drugega je tam krivo; ušlo iz vajeti oziroma pamet je ušla. 

Tudi pri gostilnah stojijo. Pa je zopet, če nimajo drugega dela in, če je to pošteno. Pač nikoli ni prav. Čeprav bi bilo prav trezni, po predpisih in kulturni. To pa menda ni frajersko. Ne, frajersko je ležati v mlaki krvi. 

Dober tek tebi. 

 

pred 3 urami, DAMI34 pravi:

in rore merit, to si pozabil, rori so sedaj popularni (za varnost) :D

 

Opažam, da si ti edini, ki ne more vključiti tisto malo sivo in doumeti, kaj je prekršek. Tisto vključi tudi, ko si na cesti. Za varnost; tvojo in našo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, Borutt said:

Cesta na jadranki ni kriva. Nekaj drugega je tam krivo; ušlo iz vajeti oziroma pamet je ušla. 

Tudi pri gostilnah stojijo. Pa je zopet, če nimajo drugega dela in, če je to pošteno. Pač nikoli ni prav. Čeprav bi bilo prav trezni, po predpisih in kulturni. To pa menda ni frajersko. Ne, frajersko je ležati v mlaki krvi. 

Dober tek tebi. 

 

Glej, ce vemo da se(izmisljujem si) 80% nesrec zgodi zaradi alkohola, bi morala biti preventiva, da stojijo blizu gostiln ter tam delajo kontrole.

Cesta ni kriva? Resno? Poglej stanje omejitev/znakov pa ti bo vse jasno. 

Prvih 10 omejitev se upostevas, potem pa vidis da znak 30 stoji sredi nicesar ti je pa vse jasno. Seveda je treba vozit s kanckom razuma.

Frajersko tudi ni spustiti tajkuna z 29mil dolga, pa se to vseeno zgodi. Usemu se neda zadostit, je pa treba delat s kanckom pameti in razuma.

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, KARMEN1 pravi:

1. Resnično ne maram objav s karirastimi prti, na njih pa pivo;

2. Niti za enega, ki je naredil tako sliko, ne morem reči, da je potem šel na motor;

3. Nimam navade moralizirat, ker je vsaka polnoletna oseba odgovorna za svoje življenje in svoja dejanja;

4. Z motoristi, ki na poti pijejo alkohol, se ne vozim;

5. Kolikim motorističnim nesrečam je botroval alkohol? @Borutt verjetno ve!

6. Kdo pravi, da se na Jadranki divja?

Pivo je bilo sedaj na mizi na eni znani lokaciji. In ja, motoristi so tam sedeli. Tudi motoristi so pijani in takšni udeleženi v karambolih. Pač imajo bmk odnos do vsega. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kokr jih jaz poznam, na karirastem prtu se spije kakšno pivo zvečer ob obilni večerji in potem peš v svoje sobe ...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

Kokr jih jaz poznam, na karirastem prtu se spije kakšno pivo zvečer ob obilni večerji in potem peš v svoje sobe ...

 

več se jih poškoduje peš na poti do sob kot na cesti...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

več se jih poškoduje peš na poti do sob kot na cesti...

 

In to je prometni prekršek :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

več se jih poškoduje peš na poti do sob kot na cesti...

 

to je res .. tudi sam sem pred leti v Medulinu faliu robnik, oba kolena potoučena in je bilo zajeban drug dan kombinezon oblečt in se pelat domov, ampak, sladoled mi pa ni padu iz rok :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, ukica pravi:

Glej, ce vemo da se(izmisljujem si) 80% nesrec zgodi zaradi alkohola, bi morala biti preventiva, da stojijo blizu gostiln ter tam delajo kontrole.

Cesta ni kriva? Resno? Poglej stanje omejitev/znakov pa ti bo vse jasno. 

Prvih 10 omejitev se upostevas, potem pa vidis da znak 30 stoji sredi nicesar ti je pa vse jasno. Seveda je treba vozit s kanckom razuma.

Frajersko tudi ni spustiti tajkuna z 29mil dolga, pa se to vseeno zgodi. Usemu se neda zadostit, je pa treba delat s kanckom pameti in razuma.

Prevelik odstotek si dal. In preventiva ni nikjer zaželena, ker s tem ni ukrepov in, ker je vse narobe, če stojijo pri gostilnah. Poleg tega je največji problem miselnost, ker je največji frajer najbolj pijan. To miselnost bo treba spremeniti. 

Cesta ni kriva, saj stoji in se ne premika ter se ne prilagaja. Mi se moramo prilagajati njej. Kaj to pomeni? Da ne greš na polno v ovinek, katerega s takšno hitrostjo ne moreš speljati. 

So krivi hrvati, ker tiste znake kar mečejo sem ter tja? Glupo je do amena, ampak niso krivi za glupe voznike, ki se ne znajo prilagoditi cesti in na silo podirajo neke samo njim znane rekorde. Hitrost vožnje je potrebno prilagoditi vidni razdalji. In tukaj je tisti tvoj kanček pameti, kot si pravilno ugotovil. 

Kaj ima tajkun veze s podiranjem rekordov na jadranki? Ali ta isti tajkun obrača ročico za plin? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Kaj ima tajkun veze s podiranjem rekordov na jadranki? Ali ta isti tajkun obrača ročico za plin? 

a veš kaj ... počasi se pelješ... tralala tralala ... uživaš v omejitvah in ti naekrat šine v glavo tajkun... se razjeziš na nepravico in obrneš gas ... in ekola .. rataš prekrškar ... in to zarad tajkuna :dry:

štekaš :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, maus pravi:

a veš kaj ... počasi se pelješ... tralala tralala ... uživaš v omejitvah in ti naekrat šine v glavo tajkun... se razjeziš na nepravico in obrneš gas ... in ekola .. rataš prekrškar ... in to zarad tajkuna :dry:

štekaš :huh:

Ne štekam. Tudi računalnik ne šteka :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, solorider pravi:

In to je prometni prekršek :lol1:

Odvisno po kateri poti greš do sobe.  :naughty:

@maus pri teh letih je že po defaultu, da te kolene bolijo, ne se zdaj zgovarjat na alko padec ... :naughty:

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega so krivi karirasti prti ?.

Divjanja po jadranki, alkoholizma, objestnosti, prekrškov, razbitih kolen, tajkunov, vsega.............

Te prte je treba ukinit ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih Jadranka....

Danes sem se peljal iz Crikvenice čez Gornje Jelenje na Delnice... 100-110km/h sem se vozil, čeprav prvič na tej cesti... Kar hitro sta mi za vrat pihala dva... Lj in Ce registracije... spustim ju mimo... Ni panike, sta bla še 20% hitrejša. Se ju držim brez nekih težav. Do dela na cesti in RDEČEGA semaforja....... A je treba naprej pisat?

Da sta brez razmišljanja nadaljevala mimo stoječe kolone čez RDEČ semafor, brez pretiranega zmanševanja hitrosti.....

Nisem maral svojega tasta, je pa ena stvar, ko sem se z njim strinjal. Naravna selekcija bo naredila svoje....

Upam samo, da ne bom "collateral damage" pri kakšnem takem idijotu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, C eagle pravi:

Ni glih Jadranka....

Danes sem se peljal iz Crikvenice čez Gornje Jelenje na Delnice... 100-110km/h sem se vozil, čeprav prvič na tej cesti... Kar hitro sta mi za vrat pihala dva... Lj in Ce registracije... spustim ju mimo... Ni panike, sta bla še 20% hitrejša. Se ju držim brez nekih težav. Do dela na cesti in RDEČEGA semaforja....... A je treba naprej pisat?

Da sta brez razmišljanja nadaljevala mimo stoječe kolone čez RDEČ semafor, brez pretiranega zmanševanja hitrosti.....

Nisem maral svojega tasta, je pa ena stvar, ko sem se z njim strinjal. Naravna selekcija bo naredila svoje....

Upam samo, da ne bom "collateral damage" pri kakšnem takem idijotu...

to bi jaz vključil k filtriranju, motor lahko gre, ne moti, že večkrat peljal mimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 30 minutami, dr.looney pravi:

V glavnem nisem prebrala vsega kar ste napisali. 

Ampak mene na jadranki ne vidijo več lep cas. 

Ko enkrat vidiš dele človeskih mozganov na asfaltu .... naenkrat postane vožnja, četudi na zadnjem zicu, muka. 

Hvala leoa za tako izkusnjo. Tisti, ki mislite, da ste nedotakljivi in superdruper sposobni bi vas vceraj poslala na ogled nesrece. 

Kako se vozi po jadranki ..... za kozlat..... 

Eni moramo gledati. Pa čeprav že skoraj prosim, naj se vse skupaj umiri, da ne bo spet moram gledati. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Borutt pravi:

Eni moramo gledati. Pa čeprav že skoraj prosim, naj se vse skupaj umiri, da ne bo spet moram gledati. 

Vem in te razumem popolnoma. 

Na tiste , ki to leti se jih ne prime. Na žalost. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, C eagle pravi:

Ni glih Jadranka....

Danes sem se peljal iz Crikvenice čez Gornje Jelenje na Delnice... 100-110km/h sem se vozil, čeprav prvič na tej cesti... Kar hitro sta mi za vrat pihala dva... Lj in Ce registracije... spustim ju mimo... Ni panike, sta bla še 20% hitrejša. Se ju držim brez nekih težav. Do dela na cesti in RDEČEGA semaforja....... A je treba naprej pisat?

Da sta brez razmišljanja nadaljevala mimo stoječe kolone čez RDEČ semafor, brez pretiranega zmanševanja hitrosti.....

Nisem maral svojega tasta, je pa ena stvar, ko sem se z njim strinjal. Naravna selekcija bo naredila svoje....

Upam samo, da ne bom "collateral damage" pri kakšnem takem idijotu...

Idiot je še kar živ...je pa tam cesta tako ozka, da komaj motorist pride mimo v nedeljo :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Borutt pravi:

Eni moramo gledati. Pa čeprav že skoraj prosim, naj se vse skupaj umiri, da ne bo spet moram gledati. 

tudi če prepovemo. motorje, bodo nesreče in boš žal to moral. gledati naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, KARMEN1 pravi:

Vsega so krivi karirasti prti ?.

Te prte je treba ukinit ?!

Tako je! 

Ali pa vsaj zamenjat z Slovensko zastavo, blagodejno vpliva na omizje.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem bil na Golici, še vedno so ob cesti table za umirjanje raserjev

podobno bi lahko na jadranki naredili

kot na golici, tabla s krsto na ovinku ipd. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!