Skoči na vsebino

kdaj kupiti prvi motor otroku?


pupa

Priporočene objave

Dejstvo je........da se otroci........med seboj močno razlikujejo.....

Eni imajo svetle, drugi temne lase....eni so majhne rasti, drugi podivjajo kot konoplje....itd.

In dejstvo je, da se njihove želje, hobiji in interesi razlikujejo........pač povezano s starostjo, domačim vzgorom....itd.

Moja izkušnja je sledeča:

Mulca od mopeda nisem ogel odtrgat, ko je bil star 7 let.......pri desetih je po morju divjal s starim Avtomatikom.......oboževal vožnjo na zadnjem zicu, ko je dopolnil 14........na začetku srednje šole naravnost prosil, da ga peljem k pouku, ali po njem pridem iskat........si pri 16-ih želel svoj moped, ga dobil.......a peljal samo 2x..........pri 17,5 letih pa je odšel delat izpit za avto........ga sedaj ima......in na kraj pameti mu ne pade več, da bi se vsedel na motor........niti kot voznik.....še manj kot sopotnik.

Torej......vprašanje.....KDAJ.......je odvisno od vsakega posameznika posebej.......in univerzalne formule NI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

je vidu da ne bo nikol tko dobr peljal kot ti pa mu je vse dol padl :D

ti si kriv da se ne vozi z motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ata vsake tolko leti do kolega da si sposodi kroserja, potem pa malo na Duh

A ti si oni kurac, ko se mi cele dneve s kroserjem mimo vikenda naganja!!! :angry: :fight1:

Mater ej, kje takrat hodi policija, ko jo nucamo???!!! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti si oni kurac, ko se mi cele dneve s kroserjem mimo vikenda naganja!!! :angry: :fight1:

Mater ej, kje takrat hodi policija, ko jo nucamo???!!! :P

:whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!