Skoči na vsebino

Slovenska nogometna pravljica II.


bernardek

Slovenska nogometna pravljica II.  

84 članov je glasovalo

  1. 1. Ali mislite, da nam bo tokrat uspelo?

    • da
      37
    • ne
      47


Priporočene objave

kje se vidim, na pravi strani, poglej moj avatar :D , tabletk pa še ne rabim :grrr  :whistle:

Izgleda, da boš moral počasi na injekcije... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je kak slovenc v tem športu oz v tej ekipi? :kva2::kva2:

Robert Koren

Tonči Žlogar

Šuler

Mavrič

Mišo Brečko

Aleksander šeliga

Valter Birsa

Andrej Komac

Nejc Pečnik

.

.

.

A še naštevam......bebo????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert Koren

Tonči Žlogar

Šuler

Mavrič

Mišo Brečko

Aleksander šeliga

Valter Birsa

Andrej Komac

Nejc Pečnik

.

.

.

A še naštevam......bebo????

Pusti ga Klimbra.....vidiš da je ušel iz tiste svoje špilje... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrvaški trener nogometnega kluba FC Köln Zvonimir Soldo je ponorel, saj je moral po slovenskega napadalca Milivoja Novakovića poslati privatno letalo.worship.gifworship.gif

Glavo Zvonimirja Solda v letošnji sezoni pri nogometnem bundesligašu FC Kölnu rešuje napadalec slovenske nogometne reprezentance Milivoje Novaković. Ravno Ljubljančan je namreč ničkolikokrat s potezo odločil dvoboj, česar pa Soldo ne ceni. Po uvrstitvi Slovencev na svetovno prvenstvo ni imel niti 'posluha' za daljše proslavljanje napadalca, zato je ponj in po Miša Brečka poslal privatno letalo.

Novaković in Brečko bi morala namreč biti v petek zjutraj že na treningu, reprezentanta pa sta zamudila in na delovno mesto prišla ob 14.53. Novaković, ki je v Nemčijo prispel oblečen v slovenski dres, je ob tem še povedal, da z Brečkom nista pobalina in si ob uspehu zaslužita spoštovanje vodstva kluba.

Ob tem pa se je še enkrat več oglasil športni direktor kluba Michael Maier, ki je omenil le to, da njegova zadnja nešportna poteza ne bo ostala nekaznovana. Javno kritiziranje kluba je po pravilniku kaznovano s 5000 evri. Vprašanje je, ali bosta slovenska reprezentanta v 13. krogu Bundeslige proti Hoffenheimu sploh v kadru.

haha in kao nespoštovanje kluba ker je prišel v slovenskem dresuheadbang.gif

1 če ga ne uvrsti v moštvo, ko bo jim gole dajalclosedeyes.gif aja soldo mislim da se boš počasi poslovil

2 opcija da se novakovič proda, kar se tako boworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnih drugih komentarjev skor ne morš pričakovat. Še enkrat. Cenim vsak športen uspeh, tudi tega, da so se t.i. "naši" uvrstili na neko tekmo, kjer imajo možnost biti prvi ali bolj verjetno petdeseti. Kaj me moti? Moti me to, da se jih sedaj zasulo z miljoni, medtem ko športniki v drugih športih, ki domov nosijo bistveno večje reuzltate za vas ruljo sploh ne obstajajo. To me mot in to ni prav.

In moti me tudi, da so lahko razni potentneži na tem forumu osebno žaljivi in se jim to dopušča, čeprav je očitno, da moderatorji to berejo. Nekoč nekje sem v eni temi izrazil neko nestrinjanje in sem jih takoj dobil po grbi, očitno je pomemben nick na tem forumu a ne Alla? Vse ostalo, npr. pravičnost je brez pomena.

Pač, odvisno od foruma. Nekje ne smeš povedati svojega mnenja ampak moraš trobiti v isti rog, sicer živiš v kletki in tako naprej. Sicer pa --- kaj pa lahko od tipičnih motoristov drugega pričakuješ. Verjetno ima ta najbolj glasen tukaj ukraden motor pobarvan na mat črno z kradeno registrsko, odžagano dvocevko za sedlom in bivoljev kožuh čez tank potegnjen.

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnih drugih komentarjev skor ne morš pričakovat. Še enkrat. Cenim vsak športen uspeh, tudi tega, da so se t.i. "naši" uvrstili na neko tekmo, kjer imajo možnost biti prvi ali bolj verjetno petdeseti. Kaj me moti? Moti me to, da se jih sedaj zasulo z miljoni, medtem ko športniki v drugih športih, ki domov nosijo bistveno večje reuzltate za vas ruljo sploh ne obstajajo. To me mot in to ni prav.

In moti me tudi, da so lahko razni potentneži na tem forumu osebno žaljivi in se jim to dopušča, čeprav je očitno, da moderatorji to berejo. Nekoč nekje sem v eni temi izrazil neko nestrinjanje in sem jih takoj dobil po grbi, očitno je pomemben nick na tem forumu a ne Alla? Vse ostalo, npr. pravičnost je brez pomena.

Pač, odvisno od foruma. Nekje ne smeš povedati svojega mnenja ampak moraš trobiti v isti rog, sicer živiš v kletki in tako naprej. Sicer pa --- kaj pa lahko od tipičnih motoristov drugega pričakuješ. Verjetno ima ta najbolj glasen tukaj ukraden motor pobarvan na mat črno z kradeno registrsko, odžagano dvocevko za sedlom in bivoljev kožuh čez tank potegnjen.

Nihče te noče v fuzbalski ekipi?? eh, bogi si.....res se mi smiliš...  :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnih drugih komentarjev skor ne morš pričakovat. Še enkrat. Cenim vsak športen uspeh, tudi tega, da so se t.i. "naši" uvrstili na neko tekmo, kjer imajo možnost biti prvi ali bolj verjetno petdeseti. Kaj me moti? Moti me to, da se jih sedaj zasulo z miljoni, medtem ko športniki v drugih športih, ki domov nosijo bistveno večje reuzltate za vas ruljo sploh ne obstajajo. To me mot in to ni prav.

In moti me tudi, da so lahko razni potentneži na tem forumu osebno žaljivi in se jim to dopušča, čeprav je očitno, da moderatorji to berejo. Nekoč nekje sem v eni temi izrazil neko nestrinjanje in sem jih takoj dobil po grbi, očitno je pomemben nick na tem forumu a ne Alla? Vse ostalo, npr. pravičnost je brez pomena.

Pač, odvisno od foruma. Nekje ne smeš povedati svojega mnenja ampak moraš trobiti v isti rog, sicer živiš v kletki in tako naprej. Sicer pa --- kaj pa lahko od tipičnih motoristov drugega pričakuješ. Verjetno ima ta najbolj glasen tukaj ukraden motor pobarvan na mat črno z kradeno registrsko, odžagano dvocevko za sedlom in bivoljev kožuh čez tank potegnjen.

1. nasi so se uvrstili na SP!!

2. Kdo je tle omenjal ali ponizeval druge nase sportnike? Seveda, Slovenija je s svojo majhnostjo fenomen (Peterka(pred leti), Majdiceva, Tina, Kozmus, kosarkasi, rokometasi, veslaci, kajakasi - kanuisti, extremisti (Robic, Baloh, Humar), kolesarji.... Ne morm se pac spomnit vseh..

3. Ce se pocuts uzaljenega, si pac misl svoje in ne sodeluj v takih temah - tvoja odlocitev

4. Bedno predstavljanje motorizma, izpadel si smesen in otrocji...

5. SE ENKRAT: BRAVO NASI, SLOVENSKI NOGOMETASI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej Miki...nariš si svojo temo, tam boste lahko opeval vse ostle športnike, se ji bom z veseljem pridružu, ker tud jst spoštujem vse športnike..Sam, da pa prideš klepa pluvaš, pa neki jokaš, povej sam en citat k smo govoril čez neke druge športike... :headbang::headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj kakšnih drugih komentarjev skor ne morš pričakovat. Še enkrat. Cenim vsak športen uspeh, tudi tega, da so se t.i. "naši" uvrstili na neko tekmo, kjer imajo možnost biti prvi ali bolj verjetno petdeseti. Kaj me moti? Moti me to, da se jih sedaj zasulo z miljoni, medtem ko športniki v drugih športih, ki domov nosijo bistveno večje reuzltate za vas ruljo sploh ne obstajajo. To me mot in to ni prav.

Sem ti že razložil - svet ni pravičen. Nogomet je pač bolj popularen od ostalih športov. Zaradi tega se da tukaj pač več denarja obračat. Kaj za vraga je tukaj tako motečega? Če ima nekdo raje nogomet kot drug šport - to je čisto njegova osebna odločitev. Kdo si ti, da bi takšnemu pamet solil? Zakaj to ni prav? Boš ti meni govoril, kaj naj gledam in delam, da bo "vse lepo in prav"? Ne serji ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miki, žal je tako, da je nogomet št. 1 na tem svetu in zato se v nogometu vrti največ denarja, pa tud največ goljufij :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

miki, žal je tako, da je nogomet št. 1 na tem svetu in zato se v nogometu vrti največ denarja, pa tud največ goljufij :naughty:  :whistle:

Si gembler janih? :naughty: Šicc hitro za šank, pa Mikija pobvabi, bost lahko skupaj malo jokcala, kako goljufiv je ta svet....šmrc, patetična sta oba...sicer še enga rabita, pa ste že ekipa za tri na tri v mali telovadnici :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste tu v večini vsi za nogomet.

pa naj kdo razloži, zakaj so na državnem prvenstvu tribune vedno prazne? ZARADI TE SILNE POPULARNOSTI, bi na vsaki tekmi pričakoval vsaj 20.000 gledalcev.kar na plano z odgovori... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste tu v večini vsi za nogomet.

pa naj kdo razloži, zakaj so na državnem prvenstvu tribune vedno prazne? ZARADI TE SILNE POPULARNOSTI, bi na vsaki tekmi pričakoval vsaj 20.000 gledalcev.kar na plano z odgovori... trance_25_naughty.gif

glede da smo iz maribora imamo vedno več obiska na eni tekmi kot kakšna olimpija v celotne prvenstvu whistle.gif

tako da če jemlješ vaše povprečje je pol to silno žalostno

aja za info

v divji ligi imajo naši klubi več navijačev kot interbloktrance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste tu v večini vsi za nogomet.

pa naj kdo razloži, zakaj so na državnem prvenstvu tribune vedno prazne? ZARADI TE SILNE POPULARNOSTI, bi na vsaki tekmi pričakoval vsaj 20.000 gledalcev.kar na plano z odgovori... :naughty:

zarad kvalitete :naughty: :headbang::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si gembler janih? :naughty: Šicc hitro za šank, pa Mikija pobvabi, bost lahko skupaj malo jokcala, kako goljufiv je ta svet....šmrc, patetična sta oba...sicer še enga rabita, pa ste že ekipa za tri na tri v mali telovadnici :naughty:

kteri trije nam bodo pa nasprot stal :rolleyes: gembler, to pa nikol :nono: , je škoda dnarja :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste tu v večini vsi za nogomet.

pa naj kdo razloži, zakaj so na državnem prvenstvu tribune vedno prazne? ZARADI TE SILNE POPULARNOSTI, bi na vsaki tekmi pričakoval vsaj 20.000 gledalcev.kar na plano z odgovori... :naughty:

hehe...Tko kt je reku, zarad kvalitete...Cela liga je v razuslu, pol jih je amtarejev skor, zdej ti igrauci k so pa u reprezntanci so pa več al mn po tujih ligah... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kteri trije nam bodo pa nasprot stal :rolleyes:  gembler, to pa nikol :nono: , je škoda dnarja :P

Jaz in dva moja kolega veterana?? A upaš?? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz in dva moja kolega veterana?? A upaš?? trance_25_naughty.gif

ej pa ves da v sloveniji ni takih kirurgov, da bi jim tiste srničine nogice skup našraufali, da bi se lahko vsak do wc zavleki hcat itwhistle.gifwhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...Tko kt je reku, zarad kvalitete...Cela liga je v razuslu, pol jih je amtarejev skor, zdej ti igrauci k so pa u reprezntanci so pa več al mn po tujih ligah... :naughty:

Kolega, da ne bo pomote.....vsi ti igralci so igrali v slovenski ligi in vsi so bili produkt slovenske nogometne šole .. več ali manj so 10 let načrtno selekcionirani v različnih državnih reprezentancah..tudi Krhin (odšel skupaj z Belcem pri 15 letih v milanski Inter-predhodno bil v vseh selekcijah od U8 do kadetov v NK Mariboru) in Dedič (podobna zgodba kot pri Krhinu), da ti ne naštevam zgodba Šulerja, Novakoviča, al pa Korena, Pečnika.... :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!