Skoči na vsebino

Slovenska nogometna pravljica II.


bernardek

Slovenska nogometna pravljica II.  

84 članov je glasovalo

  1. 1. Ali mislite, da nam bo tokrat uspelo?

    • da
      37
    • ne
      47


Priporočene objave

Če ste spremlal kaj oddajo dans na TVS2, je un gost dobr povedu zakaj ne bomo šli naprej ker smo enostavno "premajhni", ker smo premejhn trg za sponzorje in vse finančne investicije...Ns je 2 miljona rusov pa 200 miljonov...Zato se fifi bol splača u večji trg prodret...Sam to je še ena ovira k jo bomo strli!!! :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste spremlal kaj oddajo dans na TVS2, je un gost dobr povedu zakaj ne bomo šli naprej ker smo enostavno "premajhni", ker smo premejhn trg za sponzorje in vse finančne investicije...Ns je 2 miljona rusov pa 200 miljonov...Zato se fifi bol splača u večji trg prodret...Sam to je še ena ovira k jo bomo strli!!! worship.gifworship.gif

Le glej kakšne sodnike bodo delegirali.....pa dajmo še te potret.....evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bomo tok boljši, jim tudi 200 miljonov Rusov ne pomaga :P

verjamem, da bodo dali vse od sebe, zmagali in odšli na SP. Sam ne vem okoli česa se bodo pol skregali. A je Šmarna gora že prodana :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Sam ne vem okoli česa se bodo pol skregali. A je Šmarna gora že prodana :?

Kek-ec je zastavil celo Pohorje ! :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravstvuj, milyj rodnoj Leningrad i Moskva !

štartali bomo zanič, potem pa malo popustili ! žoga bo okrogla in igrišče pravokotno ! gremo naprej !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj pa dajmo napovedi...tisti ki zadane ima pijačo od mene :naughty:

Rusija:Slovenija 2:2

Popravljeno . Popravil actarus16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo se bo dons dru pred ekrani al pa celo na tekmi?? :worship:

Čeprav bom zamudil zadnjih nekaj minut kmetije slavnih, mi ni težko priznat, da se bom drl ko pes, ko ga živega iz kože vlečejo.....in ne, ne vem kak se takrat v resnici dere, ampak po moje ful fejst!!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav bom zamudil zadnjih nekaj minut kmetije slavnih, mi ni težko priznat, da se bom drl ko pes, ko ga živega iz kože vlečejo.....in ne, ne vem kak se takrat v resnici dere, ampak po moje ful fejst!!! :D

Upam da se te bo do stadiona slišal... :naughty: :naughty: V lj se bomo probal kar se da... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da se te bo do stadiona slišal... trance_25_naughty.giftrance_25_naughty.gif V lj se bomo probal kar se da... worship.gif

Le glejte, da ne bo pri vas večina Bosna šrajala...... evilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, štajerci, ves pir in špricer vam bodo rusi spili! trance_38_surprise.gif

Nea ga seri.....ga ni Rusa ki bi tolko vina pa piva neso, kolko ga nese Štajerc....in seveda je obratno z vodko...preverjeno...trance_25_naughty.gif So pa face toti Rusi, na Grajskem trgu prodajajo navijaške šale pol Rasija-drugepol Slovenija, pa same stokilske potetovirane grmade od mafijozotov....Viol ni blo nikjer...kaj te veš na koga naletiš, pol pa zobeke v pešici okrog nosiš...grim.gif

Brez skrbi, v mojmu okolišu jih je premal... trance_25_naughty.gif

V primeru da Bosna zmaga, ti toplo priporočam, da nea hodiš na balkon.....evilgrin.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru da Bosna zmaga, ti toplo priporočam, da nea hodiš na balkon.....evilgrin.gif

Heh...v primeru da mi zmagamo nej oni ne hodjo na balkon ;) oziroma tud v primeru če zgubimo... :lol:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!