Skoči na vsebino

Slovenska nogometna pravljica II.


bernardek

Slovenska nogometna pravljica II.  

84 članov je glasovalo

  1. 1. Ali mislite, da nam bo tokrat uspelo?

    • da
      37
    • ne
      47


Priporočene objave

ej pa ves da v sloveniji ni takih kirurgov, da bi jim tiste srničine nogice skup našraufali, da bi se lahko vsak do wc zavleki hcat itwhistle.gifwhistle.gif

Svečano obljubim, da niti enega ne bi po tacah...zgolj pravilna postavitev, pa kikanje, v trikotniku.....  Kje ste znalci??? :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidim, da ste tu v večini vsi za nogomet.

pa naj kdo razloži, zakaj so na državnem prvenstvu tribune vedno prazne? ZARADI TE SILNE POPULARNOSTI, bi na vsaki tekmi pričakoval vsaj 20.000 gledalcev.kar na plano z odgovori... :naughty:

Očitno slovenska nogometna šola dela čudeže....BOŠ DAL DRUGAČEN ODGOVOR????? :evilgrin: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega, da ne bo pomote.....vsi ti igralci so igrali v slovenski ligi in vsi so bili produkt slovenske nogometne šole .. več ali manj so 10 let načrtno selekcionirani v različnih državnih reprezentancah..tudi Krhin (odšel skupaj z Belcem pri 15 letih v milanski Inter-predhodno bil v vseh selekcijah od U8 do kadetov v NK Mariboru) in Dedič (podobna zgodba kot pri Krhinu), da ti ne naštevam zgodba Šulerja, Novakoviča, al pa Korena, Pečnika.... :grim .

Vem,, da so produkt slovenske šole...Kar se tiče novakovića je zgodba tak, da je tipčk biu preslb za olimpijo, zato ej šu v tujino, na kratko...Koren, je treneru mojga brata neki časa zlo bliz kukr sm jst doma, fnt se je boriv zato si zasluži mesto v WBA-ju, veš kok takih fantov k je blo bolših pa se je zgubil, velik mladih prspektivov iz slovana k so šli v italijo se je zgubil pa se vrnl nazaj igrt za neke tretje razredne klube. jst sm sam hotu rečt, da je trenutna 1.nzs ter 2. nzs, v totalnem podnu, kaj se dogaja po samih klubih je katastrofa, zato pa pač ne pritegnejo gledalcev na tribune. Ker je kvaliteta v podnu.

Če prideta 2 "podgoriška odvetnika" med polčasom do golmana interbolcka, pazi to interbolck tekmo izgubi...zato je pač tako veseleje ob dosegu SP-ja naše reprezntance... :worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premalotrance_25_naughty.gif

česa :unsure:

jest pa mislim, da jih prehitr pokvarijo z denarnimi vložki, pol so pa še tukaj zakompleksani očetje, ki mislijo na svojih sinovih postati bogati, ker sam iniso uspel v življenju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

česa unsure.gif

jest pa mislim, da jih prehitr pokvarijo z denarnimi vložki, pol so pa še tukaj zakompleksani očetje, ki mislijo na svojih sinovih postati bogati, ker sam iniso uspel v življenju

Če mulo ni talen, je fotr lahko še tako zakompleksan, pa ne bo fuzbaler. Si se kdaj vprašal, koliko si moraš upat (kot starš), da dovoliš poslat otroka pri 15 v tujino??trance_25_naughty.gif In ko vse to preživijo (primer Krhin) in pobu rata da se prebije skozi, je potem foter zakompleksan starš, ki hoče obogateti na račun otroka....prelahko jemlješ zadeve v nogometu....rolleyes.gif Lahko je pa operiat z raznoraznimi všečnimi floskulami tu po forumih....wacko.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U Sloveniji res ni dobro bit (vseeno v čem) dober... te takoj spluvajo :glare:

ko berem, res ne morem verjet, kakšni smo slovenceljni ... zato sem pa raje motorist kot slovenc :evilgrin:

aja... vsaka podobonost z nickom miki mauss in z mojim, je zgolj naključje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč sem bil trener, pa smo imel problem zakompleksanega očeta, kako narediti iz njegovega otroka profija, mulo je bil res perspektiva, vendar pa še premlad za profije in tud sam ni hotel med profije, razen njegovega zakompleksanega očeta, potem ga je dal v drug klub in poba je šel med profije u svet, eden je dober zaslužu, ker mu je pač zrihtu klub v tujini, mulo je danes revež, za fotra pa nisem nikol več slišu, aja , pustu je šolo v sloveniji, tko da ima danes samo osemletko, nekaterim pa tud seveda rata, predvsem v nogometu-zgleda, pa še to redkim, jih velik poznam k so danes na alkotu in jih vidiš po bifejih in pri igrah na srečo, je kr ene par lokalov v lj. k jih lohk vidiš :whistle:

so starši, ki za dober denar pustijo otroka pri 15 v tujino¸, žal je tako, jest NE BI :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč sem bil trener, pa smo imel problem zakompleksanega očeta, kako narediti iz njegovega otroka profija, mulo je bil res perspektiva, vendar pa še premlad za profije in tud sam ni hotel med profije, razen njegovega zakompleksanega očeta, potem ga je dal v drug klub in poba je šel med profije u svet, eden je dober zaslužu, ker mu je pač zrihtu klub v tujini, mulo je danes revež, za fotra pa nisem nikol več slišu, aja , pustu je šolo v sloveniji, tko da ima danes samo osemletko, nekaterim pa tud seveda rata, predvsem v nogometu-zgleda, pa še to redkim, jih velik poznam k so danes na alkotu in jih vidiš po bifejih in pri igrah na srečo, je kr ene par lokalov v lj. k jih lohk vidiš whistle.gif

so starši, ki za dober denar pustijo otroka pri 15 v tujino¸, žal je tako, jest NE BI trance_25_naughty.gif

Evo, tako si ti videl zadevo in ti čisto verjamem,da je zadeva takšna kakor je....nevarno pa je tvoje posploševanje-ne rečem pa da tega ni, je pa tudi ogromno primerov, ko začno mešetarji cukat starše za rokav in potem se odloči tako kot je prav ......kako sem jo jaz videl sem pa tudi opisal ......in da bodo zadeve jasne, še vedno sem trener (sicer nogometnih vratarjev) v eni izmed nogometnih šol......Lahko, da jih vidiš, vendar ne govorit, da je to vsesplošni pojav...in da so vsi isti....trance_26_nono.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne dirajte mi fuzbala ! nobenega ! niti druge lige vzhod !

Ja tm je res dobr...mate vsaj sodnike kolkr tolk solidne...Pr ns je taka katastrofa, da vsakmu dripcu k zna zastavco dvign dajo izpit...To je pa še en dokaz kako primankuje sodnikov in da je nzs v bedi...Ampak ker imamo radi nogomet še zmeri igramo za dušo... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tm je res dobr...mate vsaj sodnike kolkr tolk solidne...Pr ns je taka katastrofa, da vsakmu dripcu k zna zastavco dvign dajo izpit...To je pa še en dokaz kako primankuje sodnikov in da je nzs v bedi...Ampak ker imamo radi nogomet še zmeri igramo za dušo... worship.gif

Tebe pa je nagnil Rudek....druge lige vzhod namreč ni.....Imamo enotni I in II ligo, vzhodno in zahodno III ligo, pri naš še Štajersko ligo, nato pa so I in II liga MNZ.....trance_25_naughty.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe pa je nagnil Rudek....druge lige vzhod namreč ni.....Imamo enotni I in II ligo, vzhodno in zahodno III ligo, pri naš še Štajersko ligo, nato pa so I in II liga MNZ.....trance_25_naughty.gif

Vem ja sm opazu še prepozn...v kadetih smo mel učas drugo ligo vzhod pa zahod... :whistle:

Pr ns se reče 1. MNZ- Regionalna legea liga :blush:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem ja sm opazu še prepozn...v kadetih smo mel učas drugo ligo vzhod pa zahod... whistle.gif

Ti dve ligi pa še vedno obstajata, tako mladinska kot kadetska.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti dve ligi pa še vedno obstajata, tako mladinska kot kadetska.

ja sm pogledu...Se glih brt bori za napredovanje v eno izmed lig, med tem k mi se borimo za obstanek... :topic::topic: zdej sm upam, da se naši naujo spet skregal dol... :glare:

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tako si ti videl zadevo in ti čisto verjamem,da je zadeva takšna kakor je....nevarno pa je tvoje posploševanje-ne rečem pa da tega ni, je pa tudi ogromno primerov, ko začno mešetarji cukat starše za rokav in potem se odloči tako kot je prav ......kako sem jo jaz videl sem pa tudi opisal ......in da bodo zadeve jasne, še vedno sem trener (sicer nogometnih vratarjev) v eni izmed nogometnih šol......Lahko, da jih vidiš, vendar ne govorit, da je to vsesplošni pojav...in da so vsi isti....trance_26_nono.gif

[/qu

upam, da otroke prvo podučiš o tem, da je šola na prvem mestu in šele potem nogomet, mi smo redno hodili na govorilne ure v šolo

, ali je še vedno tako

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, tako si ti videl zadevo in ti čisto verjamem,da je zadeva takšna kakor je....nevarno pa je tvoje posploševanje-ne rečem pa da tega ni, je pa tudi ogromno primerov, ko začno mešetarji cukat starše za rokav in potem se odloči tako kot je prav ......kako sem jo jaz videl sem pa tudi opisal ......in da bodo zadeve jasne, še vedno sem trener (sicer nogometnih vratarjev) v eni izmed nogometnih šol......Lahko, da jih vidiš, vendar ne govorit, da je to vsesplošni pojav...in da so vsi isti....trance_26_nono.gif

[/qu

upam, da otroke prvo podučiš o tem, da je šola na prvem mestu in šele potem nogomet, mi smo redno hodili na govorilne ure v šolo

, ali je še vedno tako

Imam dobre starše, kateri se zanimajo za njih, tako da smo v nenehnem kontaktu glede šolskega uspeha ...Na govorilne ure pa hodijo trenerji posameznih selekcij in vodja nogometne šole. V različnih selekcijah imamo 140 fantov (od U8, U10, U12, U14, kadeti in mladina) in kot periferni klub smo ponosni na to, da ti fantje koristno izrabijo svoj prosti v tem športu....

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pitaju malog Ivicu: Ivice jel ti voliš svog Tatu?

Ne volim!

A zašto?

Jer je stalno na službenom putu i nikad ga nema doma!

Jel voliš svoju mamu?

Ne volim.

A zašto?

Pa ona je stalno sa susjedama na kavi i nikad je nema doma.

A koga ti voliš Ivice?

Hrvatsko nogometnu reprezentaciju. Oni ne idu nigdje!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_41_w00t2.gif

Pitaju malog Ivicu: Ivice jel ti voliš svog Tatu?

Ne volim!

A zašto?

Jer je stalno na službenom putu i nikad ga nema doma!

Jel voliš svoju mamu?

Ne volim.

A zašto?

Pa ona je stalno sa susjedama na kavi i nikad je nema doma.

A koga ti voliš Ivice?

Hrvatsko nogometnu reprezentaciju. Oni ne idu nigdje!!

trance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_41_w00t2.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja... vsaka podobonost z nickom miki mauss in z mojim, je zgolj naključje.

Preimenuj se, čet kej ne paše. Lahk pa rečeš modelatorjem naj preimenujejo mene... Glede na število objav ima tvoja resnica itak večjo težo od moje :)...

P.S. čeb prebrau vse poste, bi videl da ni vse tko črno kot dimnik.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko rečeš tudi dobro preigravanje, nato nadaljevanje po levi strani mimo golmana Mikija Mausa, strel, gooooooll ! kurac ! stativa !

hehe...dobr da nism braniuc...Čak na proti napad ;) ;) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!