Skoči na vsebino

Slovenska nogometna pravljica II.


bernardek

Slovenska nogometna pravljica II.  

84 članov je glasovalo

  1. 1. Ali mislite, da nam bo tokrat uspelo?

    • da
      37
    • ne
      47


Priporočene objave

Preimenuj se, čet kej ne paše. Lahk pa rečeš modelatorjem naj preimenujejo mene... Glede na število objav ima tvoja resnica itak večjo težo od moje smile.gif...

P.S. čeb prebrau vse poste, bi videl da ni vse tko črno kot dimnik.....

zanimiva slovnicaworship.gifworship.gif

model si tapravi miki maus

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......in da bodo zadeve jasne, še vedno sem trener (sicer nogometnih vratarjev) v eni izmed nogometnih šol......

To pojasni marsikaj....

in odkrito rečeno, strah me je za prav vsakega tvojega "varovanca" saj če se tudi v tej kvazi šoli tako obnašaš kot na forumih je od tebe več škode kot koristi. Torej moraš meti hudo dobre botre za seboj, ker če bi bil jaz starš tam, ti nebi učil.. Seveda pa ostaja velika verjetnost da si tam pussy in se tukaj le sproščaš, ker se pač tam ne moreš, doma pa tud ne ker bi potem spal zunaj....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimiva slovnicaworship.gifworship.gif

model si tapravi miki maus

modelator je uporabljen nalašč. Pa če smo že pri slovnici.... model ne vem če je ravno slovnično pravilna oznaka za človeka ali osebo.. Lahko grem pa lektorirat še kak tvoj post od cca 1700, če si že vso pamet popapal, pa da vidmo če je vse b.p....

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

modelator je uporabljen nalašč. Pa če smo že pri slovnici.... model ne vem če je ravno slovnično pravilna oznaka za človeka ali osebo.. Lahko grem pa lektorirat še kak tvoj post, čes že vso pamet popapal...

agen.

ti kr, se vidi da nimaš nič pametnejsega za počet. aja vrjamem da je ogromno napak, mišektrance_33_sleep.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, mejte temo naprej zase. Preden štrumf al grumf al kaj že je oni tuvariš profesor golamnov je spet začne ejakulirat s svojimi kletkami in risankami, pa se mu pridruži še kdo, se raje umaknem. Itak bika ne prepričaš da rdeča pač nič ne naredi, še vedno se bo zaletaval vanjo. Pa upam, da že imate karte za JAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

agen.

ti kr, se vidi da nimaš nič pametnejsega za počet. aja vrjamem da je ogromno napak, mišektrance_33_sleep.gif

prvi si se vpiknil. Ne me zdej je*at d jaz nimam kaj počet....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi si se vpiknil. Ne me zdej je*at d jaz nimam kaj počet....

hja. se iskreno opravičujem da te jebem v glavo. pač izivam v tem početju ....

če si pa ti to k srcu jemlješ pa je tvoja stvartrance_33_sleep.gif

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preimenuj se, čet kej ne paše. Lahk pa rečeš modelatorjem naj preimenujejo mene... Glede na število objav ima tvoja resnica itak večjo težo od moje :)...

P.S. čeb prebrau vse poste, bi videl da ni vse tko črno kot dimnik.....

pa kaj si tečen... sploh nisem omenil, da naj se kdo preimenuje... tudi v tvoje poste se nisem vtikal in sem svoje mnenje napisal čisto neodvisno. So me pa že vprašal, če jaz pišem neke neumnosti po forumu.... po pravic povedan, sploh tega do danes nisem prebral, kar ti pišeš... sploh ne vem, da sem te kdaj bral... če bi te... bi mogoče kaj pokomentiral.

ne verjamem, da ima moja resnica, kaj več teže, od tvoje resnice, glede na število postov ... moram priznat, da je ta izjava res glupa ... evo.. pa sem pokomentiral tvoj post :P

sorite za off topic... Slovenija gre v JAR... sj ni tok daleč, sem dva črnca malo prej vidu na kolesih :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ame='janih' date='23. November 2009 - 01:43 PM' timestamp='1258980190' post='1698903']

Imam dobre starše, kateri se zanimajo za njih, tako da smo v nenehnem kontaktu glede šolskega uspeha ...Na govorilne ure pa hodijo trenerji posameznih selekcij in vodja nogometne šole. V različnih selekcijah imamo 140 fantov (od U8, U10, U12, U14, kadeti in mladina) in kot periferni klub smo ponosni na to, da ti fantje koristno izrabijo svoj prosti v tem športu....

no, to je pa pohvalno :worship: , le tako naprej :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pojasni marsikaj....

in odkrito rečeno, strah me je za prav vsakega tvojega "varovanca" saj če se tudi v tej kvazi šoli tako obnašaš kot na forumih je od tebe več škode kot koristi. Torej moraš meti hudo dobre botre za seboj, ker če bi bil jaz starš tam, ti nebi učil.. Seveda pa ostaja velika verjetnost da si tam pussy in se tukaj le sproščaš, ker se pač tam ne moreš, doma pa tud ne ker bi potem spal zunaj....

 Miki miška cajt je da odpeketaš, odlkopiš internet, se pokriješ z ušesi čez oči in začeneš uživat v tistem tvojem malem patetičnem svetu, kjer vsi samo jokcajo in so nevoščljivi vsem drugim......evo izvoli eno ta rumeno...ta baje prime doživljensko....  :evilgrin: Kaj češ kmetu poveš po kmečko ker drugače pač ni navajen... :wacko:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobje, mejte temo naprej zase. Preden štrumf al grumf al kaj že je oni tuvariš profesor golamnov je spet začne ejakulirat s svojimi kletkami in risankami, pa se mu pridruži še kdo, se raje umaknem. Itak bika ne prepričaš da rdeča pač nič ne naredi, še vedno se bo zaletaval vanjo. Pa upam, da že imate karte za JAR.

Risanka lepo se imej v Mikilandu, pa piši kaj... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je smešn naslov...Hitler je rus(tak za foro) hehehehe...lepo sestavlen ni kej...Enkat k je u podnapisih hidinkk, on reče Stalin..hahahahah kera ironija :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanjše udeleženke SP v nogometu:

1. Trinidad in Tobago (2006) 5.128 kvadratnih km

2. Jamajka (1998) 11.100

3. Severna Irska (1958, 1982, 1986) 13.843

4. Kuvajt (1982) 17.818

5. Slovenija (2002, 2010) 20.273

6. Wales (1958) 20.779

7. Salvador (1970, 1982) 21.040

8. Izrael (1970) 22.072

9. Haiti (1974) 27.751

10. Belgija (1930, 1934, 1938, 1954, 1970, 1982, 1986, 1990, 1994, 1998, 2002) 30.528

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

so starši, ki za dober denar pustijo otroka pri 15 v tujino¸, žal je tako, jest NE BI :naughty:

tko k najstnice-manekenke ...

Tebe pa je nagnil Rudek....druge lige vzhod namreč ni.....Imamo enotni I in II ligo, vzhodno in zahodno III ligo, pri naš še Štajersko ligo, nato pa so I in II liga MNZ.....trance_25_naughty.gif

pa VII liga (alias Motosvet driblanje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najmanjše udeleženke SP v nogometu:

1. Trinidad in Tobago (2006) 5.128 kvadratnih km

2. Jamajka (1998) 11.100

3. Severna Irska (1958, 1982, 1986) 13.843

4. Kuvajt (1982) 17.818

5. Slovenija (2002, 2010) 20.273

6. Wales (1958) 20.779

7. Salvador (1970, 1982) 21.040

8. Izrael (1970) 22.072

9. Haiti (1974) 27.751

10. Belgija (1930, 1934, 1938, 1954, 1970, 1982, 1986, 1990, 1994, 1998, 2002) 30.528

guspot Rude Boy, ker si velik poznavalec,te prosim še za podatke .:

- številu registriranih igralcev procentualno na število prebivalcev,

- število nogometnih prizorišč s kapaciteto 10.000 gledalcev v primerjavi s številom prebivalcev

- BDP na prebivalca

saj vem, da ne boš šel tega delat, bi bilo pa zanimivo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guspot Rude Boy, .....

tovariš, za prijatelje, čuvaj mreže in plaže ! :grim

glede statistike in nogometa ter BDP-ja bi podal sledečo tezo: super da smo enkrat večji od jamajke, da dvakrat več pokadimo in da desetkrat bolje špilamo fuzbal ! :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovariš, za prijatelje, čuvaj mreže in plaže ! :grim

glede statistike in nogometa ter BDP-ja bi podal sledečo tezo: super da smo enkrat večji od jamajke, da dvakrat več pokadimo in da desetkrat bolje špilamo fuzbal ! :yea1:

Tovariš Rude Boy, popolnoma prav imaš :worship: ... čeprav ga na Jamajki (kot slišim), tudi ne spohajo prav malo :naughty:

Ne glede na to, in ni važno kdo bo v naši skupini, gremo v drugi krog :P ...

pričakuje nas JAR, jebeš dnar :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tovariš, za prijatelje, čuvaj mreže in plaže ! :grim

glede statistike in nogometa ter BDP-ja bi podal sledečo tezo: super da smo enkrat večji od jamajke, da dvakrat več pokadimo in da desetkrat bolje špilamo fuzbal ! :yea1:

V fuzbalu pa smo tud boljši od sosedov "Vatrenih"... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

in .. kako po žrebanju razmišljate :unsure:

jaz mislim ... mala malca :lol1: ... do finala nau problema ... pol pa tud ne :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej.. ste slišal... zamenjal bomo drese... trobarvne ... rdeča, bela, modra ...

upam, da naujo kockasti :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!