Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

Dobro jutro koliščarji! Že nabrusli vesla? :evilgrin:

Jaz sem drevo že požagal. Še izdolbem ga, veslo pa imam že nabrušeno :whistle: :whistle:

Dobr jutr mokri sovaščani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan, so-Slovenceljni!

:naughty:

Aja, frogeci ... ahm, saj je pri nas tudi vse mokro, grrrrrr.

Pogrešam sneg !!!

post-16688-1229514107_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to so samo TRIJE od Bijelega dugmeta ! Tak kot oni trije Janez pa Bončina in Benč ! :krneki:

No ne rečem, boljše trije kot nobeden ! Sploh pa oni šmeker fušarski na kitari ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... misliš VERSAČE ...

:whistle:

L. Noč Lj z okolico :zzz:

"Piši kao što govoriš" je v grob odnesel Вук Стефановић Караџић ... :whistle: . Torej ... Versace. :P

Lahko noč. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v kdo zakaj so v copy serijalu brat bratu - samo bedaki in konji, glavni junaki štajerci (mariborsko narečje) preseljeni v ljubljano ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v kdo zakaj so v copy serijalu brat bratu - samo bedaki in konji, glavni junaki štajerci (mariborsko narečje) preseljeni v ljubljano ?!

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v kdo zakaj so v copy serijalu brat bratu - samo bedaki in konji, glavni junaki štajerci (mariborsko narečje) preseljeni v ljubljano ?!

Oj, frogeci!

:winkiss:

Zakaj? Zato, ker so pri skledi. Simpl.

Pojma nimam ...

Hec pa je, da Ljubljana vse, kar je Štajerskega, kupi kot čisto eksotiko ... recimo Javšnik. Kot se pojavlja v vlogah na pol pismenih, po pohorsko zavijajočih tipov, v resnici točno taki je.

Me kuj uhe bolijo, ko začne on po ljubljansk' vlečt ... ah, oh, ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: !

Nič nimam proti Lj narečju, ampak, ko začnejo z njim opletat tja preseljeni Mariborčani, pa me vse mine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hec pa je, da Ljubljana vse, kar je Štajerskega, kupi kot čisto eksotiko ... recimo Javšnik. Kot se pojavlja v vlogah na pol pismenih, po pohorsko zavijajočih tipov, v resnici točno taki je.

Me kuj uhe bolijo, ko začne on po ljubljansk' vlečt ... ah, oh, ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: !

Nič nimam proti Lj narečju, ampak, ko začnejo z njim opletat tja preseljeni Mariborčani, pa me vse mine.

Jeah, Muti! :worship:

Aja, en lep deževen pozdrav vsem v Frogiland!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v kdo zakaj so v copy serijalu brat bratu - samo bedaki in konji, glavni junaki štajerci (mariborsko narečje) preseljeni v ljubljano ?!

Zato pa se reče brat bratu, ker se drugače nebi vedlo keri so bedaki in keri konji (uvoženi štajerci ali domačini :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... recimo Javšnik. Kot se pojavlja v vlogah na pol pismenih, po pohorsko zavijajočih tipov, v resnici točno taki je.

Me kuj uhe bolijo, ko začne on po ljubljansk' vlečt ... ah, oh, ... :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: !

Nič nimam proti Lj narečju, ampak, ko začnejo z njim opletat tja preseljeni Mariborčani, pa me vse mine.

...taki je rato ker mu niso nič za pit dali :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da so v pričujoči temi aktivni zlasti severni-severovzhodni Ljubljančani, lahko v zagovor povem le, da so one nadaljevanke, ko jih še nisnvido mišljene kot tiste z afroameričani, tj. priseljenci v getu, ki se borijo za asimilacijo in priznanje, kakor nekateri s košarko ali Will Smithom / Zoranom Predinom. Če v Holivoodoo ne vlečeš po francosko ali špansko, tudi v LJU ne uspeš z "domačim" dialektom. Poznal sem nekaj Gorenjcev pred MNOGO leti, ki so trenirali primorski dialekt (ker je bolj sofisticiran), sedaj pa upamo, da nas bo prevzel najlepši in knjižno najpravilnejši govori kakor je napisano - štajerski dialekt (pauhorščejna izvzeta).

Po afroameričanih BLINGGGG in gayih NIGHTTRAIN nam ostane le še futuristična kultura.

Pa da ne bi bil kdo užaljen - ko se bo v NM, KR, NG ali MS kaj več dogajalo kot v npr. Gamsu, bom najbolj vesel, če me pravočasno obvestite.

Sicer pa Ljubljana..... oh, kako je lepa in bela, baje so še neke luči prižgali. Drek....moram pogledat, v kateri temi sploh sem.

Že vidim. A gdopridena3mostowye?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na dialekt se po šestem piru vsi razumemo, po devetem pogovarjamo, po naslednjem pojemo...

...dalje se pa nea spomim več :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne glede na dialekt se po šestem piru vsi razumemo, po devetem pogovarjamo, po naslednjem pojemo...

...dalje se pa nea spomim več :evilgrin:

To je tak na Štajerskem, dragi Bremzl, na Štajerskem.

Mah, tu se itak brez pirov razumemo. Včasih gre tudi brez ikebane ... :whistle: :naughty: !

Dober večer, frogeci!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!