Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Ljubljana


Priporočene objave

sneg, sneg, sneg, uvjek je sneg :whistle:

opozorilo motoristom, kolesarjem, pešcem in zmajem: drsi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem mogoce bom kregan sam nikjer nisem zasledil Ljubljansko Motosvet sekcijo

Ljubljančani motorističnega tromostovja ni več.Ali se kaj razmišlja o kakšni podobni lokaciji ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljančani motorističnega tromostovja ni več.Ali se kaj razmišlja o kakšni podobni lokaciji ?

Zlata ladica bi lahko padla, pa še za moped je zraven parking k ga vsak tolk rabi :whistle: (pačideja)

DAN žabarija z okolico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo skor zmer po furi u Zlato ladjico.....Hotu sm rect da Zl.Ladijca ni slaba ideja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....sicer hodim redno v par lokalov v LJ....no ideja je OK..sem ,da se zadeva prime tako kot se je ˝˝ konjski rep ˝˝ včas..kajti Ljubljanska moto scena je bolj inkognito :krneki: čeprav vemo kolk nas je na cest v letnem času..!!Mi je čisto vseeno kje spijem pivo pa :smoke: sam da ga..!! :P

Popravljeno . Popravil DESIM
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo skor zmer po furi u Zlato ladjico.....Hotu sm rect da Zl.Ladijca ni slaba ideja....

Mi pa zmeraj začnemo in končamo pri Svetilniku. Pa še ploščad je ogromna, tako da ni problem motorje parkirat. :worship:

Dobro jutro Ljubljana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po furi se je treba obvezno ustavt v RACI na viču največji vrt-parkirišče...pa še parkeraš motor tam kjer ni avtov in še na očeh ga imaššš....zame eden izmed top lokalov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Br'jutr žabice in žabki.....Se mi zdi da se neki topli pr ns :whistle: aja pa dezuje tut....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi gremo skor zmer po furi u Zlato ladjico.....Hotu sm rect da Zl.Ladijca ni slaba ideja....

Parkplac OK včasih zvečer tut ke zaidem sam ambient :headbang: pa še pozerji so tam :headbang: :headbang: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober dan Frogiland! :winkiss:

Zgleda da ste se tukaj res zakopali globoko v blato in čakate na pomlad... :evilgrin:

Evo ene slikice ...

post-17236-1232622978_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par dni pa bo že za kakšno otvoritveno vožnjo :whistle:

Ce ne druzga, greva lahk jutr jih vsaj nafutrat, ce bo tak vreme k dons.....Ce mi je tok zasedl, da sm pozabu k si vcer reku da nimas cajta pa sm mogu vseen poklicat hehe.

Mej ti jutr vse sabo na sihtu, da ce bo vreme te jz sam poberem pa piciva :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....e.... :krneki:

....tole zmajčkanje po LJ...oštarijah že utruja...sezono za motoriranje bo treba zgleda še kr čakat..(spet bo sneg :huh: ).!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....e.... :krneki:

....tole zmajčkanje po LJ...oštarijah že utruja...sezono za motoriranje bo treba zgleda še kr čakat..(spet bo sneg :huh: ).!!

:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi pa zmeraj začnemo in končamo pri Svetilniku. Pa še ploščad je ogromna, tako da ni problem motorje parkirat. :worship:

Dobro jutro Ljubljana.

Js se tud tm zbiram :lol1:

dobro jutro žabarland :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!