Jump to content

Motosvet sekcija Ljubljana

Recommended Posts

• Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• maus

228

• Orange

155

• mig72

151

• Mutika

129

Top Posters In This Topic

Popular Posts

wow, ful pomembn zapis ... Dodana vrednost te teme = 0 ....

Da se spet oglasim. Sem v eni kategoriji, ki jo navaja @naten, in to je kraj bivanja :grim , v ostalih odpadem: leta in super sport motor . Poleg tega sem v motoklubu, v katerem smo zbrani člani vseh

...ne me motit...... uživam...in prebavljam muhe, ki sem jih požru med vožnjo. ...lahko mi pa prineseš mrzu pir....Yoghurtu pa kremo za sončenje, k je bolj blede barve, da jo sonce ne ožge, da se

Posted Images

No jest sem tut "zabar".

Trojan69, kdaj greva na pivo in po svoja motorja. Roccotu bo zamankal placa v garazi :krneki: .

Lp

Vsaj kakšno dekco prinesta, da jih pokrijem, ker bosta prašna. Glede na to, da sta že razbita :P ...ja plac je glih še za mojo sedmico B)

A to pomeni, da v tej temi, Mutiki ne smem rečt da je kripl? :(

Si že rekel, mulc! :angry:

Tole te bo drago stalo ... naslednja petletka v Kibli na tvoj račun! :evilgrin: :rolleyes:

kak se pa spet obnašaš Vapo...045.gif

Ja, pa res, a si ga vidla? Pravi štajerski hlod! Pa še Union pije! :wacko:

No jest sem tut "zabar".

Trojan69, kdaj greva na pivo in po svoja motorja. Roccotu bo zamankal placa v garazi :krneki: .

Lp

O lejga. Čaki sam da se mi noga še mal pozdrav-sej zdej mi bojo že kmal šive pobral... A ti s uredu drgač? Kaj pa motor? No pa bo šravfanja za čez zimo...

Si že rekel, mulc! :angry:

Tole te bo drago stalo ... naslednja petletka v Kibli na tvoj račun! :evilgrin: :rolleyes:

aha boš že vidu...hudiča.. :evilgrin:

Ja, pa res, a si ga vidla? Pravi štajerski hlod! Pa še Union pije! :wacko:

xrant2.gif a tkole Vapo izdajauc...kij.gif

O lejga. Čaki sam da se mi noga še mal pozdrav-sej zdej mi bojo že kmal šive pobral... A ti s uredu drgač? Kaj pa motor? No pa bo šravfanja za čez zimo...

Jest bom bl mal sraufu. Mam FZR ze ogledan! :evilgrin:

Pa kupca za tist kup zeleza, ki je ostal bom tut dubu. :)

Lp

Ja prodaš ga za dele. Kter Fzr pa boš kupu (letnik pa ccm)? Jst bom pa mojga predelu u streetfighterja :evilgrin: čez zimo. Sem se že kr neki cajta igrau z to mislijo zdej mam pa končno utemeljen razlog :rolleyes:

Ja prodaš ga za dele. Kter Fzr pa boš kupu (letnik pa ccm)? Jst bom pa mojga predelu u streetfighterja :evilgrin: čez zimo. Sem se že kr neki cajta igrau z to mislijo zdej mam pa končno utemeljen razlog :rolleyes:

Tam izpod ograje, ko smo vlekli tvoj motor smo pobral še neke plastike k sploh ne pašejo k tvojemu motorju( hondini so vidt)...mogoče ti bo prav prišlo pri predelavi :)