Skoči na vsebino

Svetovna finančna/gospodarska kriza - nove vrednote pa so?


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Spoštovana druščina,

verjetno ste opazili, da smo - kot civilizacija - očitno v dreku.

Zanima me, kako gledate na dogajanje?

Se je v vašem okolju začelo kaj čudnega dogajati že?

Je zmanjkalo makaronov ali riža?

So ljduje kaj bolj zagrenjeni kot doslej?

Ste opazili že kakšne sumljive tiče, ki iščejo morebitni 'plen'?

Zanima me tudi, kako na te reči gledate vsi tisti 'vlagatelji' oz dobičkarji/mešetarji/špekulanti, ki ste nekaj časa lepo bogateli brez dela?

In za konec še - veliko sreče vse v naslednjih letih. In čimmanj sekirancije v naslednjih treh mesecih, ko se bo bojda izkristaliziralo, ali bomo splavali, ali pa tonili.

Zaradi same foušije pa še malce črnega humorja - razne 'vlagatelje' bi v morebitni 3. svetovni vojni označil tako, kot so med 2. sv. vojno žide :-) Nek se zna :-)

PS: vem, terminologija je mal čudna, pravi vlagatelji so v bistvu okej ... :)

Popravljeno . Popravil mashina
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, vsaj enkrat sem vesel, da nimam prihrankov in delnic :whistle:

Kriza bo najbrž minila, denar pa bo v nekaterih primerih zamenjal le lastnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, vsaj enkrat sem vesel, da nimam prihrankov in delnic :whistle:

Kriza bo najbrž minila, denar pa bo v nekaterih primerih zamenjal le lastnika.

Na žalost pa to ni več stvar samo prihrankov in delnic - "šla" bo tudi marsikatera služba. :unsure:

Denar pa bo ziher zamenjal lastnika, in to velike količine denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ma itak je to vse umetno narejeno--po potrebi mal denar naštancat pa gremo dalje!Vse smo že preživeli pa bomo tud to!!!Nič bat!! :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako gledate na dogajanje?

Se je v vašem okolju začelo kaj čudnega dogajati že?

Je zmanjkalo makaronov ali riža?

So ljduje kaj bolj zagrenjeni kot doslej?

Ste opazili že kakšne sumljive tiče, ki iščejo morebitni 'plen'?

Zanima me tudi, kako na te reči gledate vsi tisti 'vlagatelji' oz dobičkarji/mešetarji/špekulanti, ki ste nekaj časa lepo bogateli brez dela?

In za konec še - veliko sreče vse v naslednjih letih. In čimmanj sekirancije v naslednjih treh mesecih, ko se bo bojda izkristaliziralo, ali bomo splavali, ali pa tonili.

Zaradi same foušije pa še malce črnega humorja - razne 'vlagatelje' bi v morebitni 3. svetovni vojni označil tako, kot so med 2. sv. vojno žide :-) Nek se zna :-)

PS: vem, terminologija je mal čudna, pravi vlagatelji so v bistvu okej ... :)

ti že pišeš testament vidim...

vsi odrezat noge, roke pa v shrambo ja...

mašina, deček, tega tvojega filma še dolgo neboš videl, saj smo še vedno v demokraciji (več ali manj rečmo no) katere namen je ščititi vlke ribe.

dogaja se dosti čudnega, se je, se še bo, najbol mi je v oko padla toča zaraji katere zaj slabo vidim.

makaronov zmankalo jebemo kaj češ tako je življenje.

ljudje so iz dana v dan bolj tečni, verjetno zaradi klimatskih sprememb.

ja, moj 'tič', sosedovo hčerko :fredy:

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, samo debato sem hotel načet. Pa si nisem hotel vzeti možnosti, da to naredim na malce pretiran način :P

Impulz ,deček ,hvala za optimizem. ;)

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes smo papali za kosilo 4 krasne porcijske ribone iz lokacije Valdoldtra-Debeli Rtič, in pečen krompir od none , dokler narava še dela se še ni za bat :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja. zgodovina se ponavlja, bomo videli kaj se bo zgodilo.

ravnokar računam koliko vloženega denarja sem izgubila -šala mala.

resno pa razmišljam o dvigu denarja iz sklada in o nakupu zlatnikov, no bom še malo počakala da se stanje malo umiri, potem pa v akcijo.

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

buy gold or diamonds :yes:

bolje gold ko ga prodaš ne plačaš davka :naughty: vsaj tako pravijo, tisti ki se na to spoznajo

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolje gold ko ga prodaš ne plačaš davka :naughty: vsaj tako pravijo, tisti ki se na to spoznajo

dr.looney :alien1:

Kakor kaže, se ti počas splača investirati v bunker in konzerve. Zlata, diamantov in keša se ne da jesti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakor kaže, se ti počas splača investirati v bunker in konzerve. Zlata, diamantov in keša se ne da jesti ;)

ja grem kar lukno kopat....... :naughty: (skritizakladpress)

dr.looney :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak, tkole, po eni fajni apokalipsi bodo ceste precej prazne pa nobenih policistov nikjer. Kako bodo pa motoristi potem jokcali? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup. Lahko se kr zdaj določimo, kdo bo mad max in kteri bodo mel gang.

Spet uvoženo filmsko sranje iz Amerike. Prej Bosna varianta ali kaj hujšega. Za orientacijo pogledati film Zeitgeist in njegovo nadaljevanje Zeitgeist Addendum.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, če nismo izgubili milione na borzi, se itak nimamo kaj sekirati...bolj je hudič za tiste, ki so ali še bodo izgubili zaposlitev.

Sicer pa Srbi pravijo: če smo preživeli vojno, bomo pa še mir!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje skromno in poudarjam zlo amatersko mnenje: borze zapret, špekulanstke kravatarje pa na gradbišča delat poslat bodo vsaj enkrat vedeli kaj je delo, ne pa prekladanje papirjev in bogatenje na tuj račun (ne glede na to kolk je kdo ubog ko tvega kapital v investicijo).

Itak je borza igra velikih, zmagujejo pa tisti, ki dobijo informacije pred drugimi - ponavadi na ilegalen način.

Torej zakaj mora bit neka recimo 3 nadstropna hiša ki je vredna recimo 5 mio € (pa naj na njej piše recimo Krka, da bo bolj razumljivo), potem ko nekaj kravatarjev obrne nekaj papirjev vredna samo še 1 mio € ? So slučajno kam odpeljali 3 štuke in je ostal samo še pritlični del? Niso. Torej je to samo en larifari, seveda spet uvožen in diktiran od Amerov. Rusi so že jasno napovedali da bodo zaprli borzo in delali lepo naprej.

Verjamem, da si morda stvari razlagam napak in sploh kak poznavalec se zna smejat, ampak jaz osebnosem mnenja, da se borze ne rabi - koristi od nje itak nima noben, razen nekaj najvišjih dobičkarjev za katere sem že prej povedal kako dobijo svoje dobičke. Drugače pa delat - ne pa špekulirat. Vsak ki dobi se bi moral zavedati da je na njegov račun nekdo izgubil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet uvoženo filmsko sranje iz Amerike. Prej Bosna varianta ali kaj hujšega. Za orientacijo pogledati film Zeitgeist in njegovo nadaljevanje Zeitgeist Addendum.

Pizda, si glup ko kumara. Avstralski film je ...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ponedeljek prehaja azijo z zelenimi številkami ! japonci državno praznujejo !

pri nas pa so ponavadi ponedeljki dooooolgi ! :grim

drugače pa še zmeraj ostanejo male radosti ! kljub globalni krizi !

naj že ameri izvolijo novega presidenta, pa da vidimo kaj bo in kdo bo ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!