Skoči na vsebino

Pokaži svojo čelado


paris2

Priporočene objave

Kako se ti obnese ta čelada=?

Hrup? Kje kaj piha? Zračenje=?

Hvala

LP Rok

čelada je zakon.

pred njo sem imela nolan n84, pa ni primerjave. čelada vredna svojega denarja. je pa res, da mi je kot ulita.

v primerjavi z n84 dosti manj hrupna. malo se sliši.... ponavadi slišim motor fanta pred sabo, svojih izpuhov ne :whistle:

ne. piha nič ne. od začetka je, pa sva s kompijem takoj našla rešitev in od takrat je super.

zračenje? za moj okus malo preveč. da razložim. v tem vremenu, ki je zdaj, 100% potrebujem podkapo, ker mi je drugače prehladno. je pa zato poleti dosti bolje.

men je res dobra čelada in če bi kupovala še enkrat, bi kupila isto. 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čelada je zakon.

pred njo sem imela nolan n84, pa ni primerjave. čelada vredna svojega denarja. je pa res, da mi je kot ulita.

v primerjavi z n84 dosti manj hrupna. malo se sliši.... ponavadi slišim motor fanta pred sabo, svojih izpuhov ne :whistle:

ne. piha nič ne. od začetka je, pa sva s kompijem takoj našla rešitev in od takrat je super.

zračenje? za moj okus malo preveč. da razložim. v tem vremenu, ki je zdaj, 100% potrebujem podkapo, ker mi je drugače prehladno. je pa zato poleti dosti bolje.

men je res dobra čelada in če bi kupovala še enkrat, bi kupila isto. 100%.

Hvala za odgovor. Sem jo danes namreč probaval, no tudi lansko leto sem jo že, pa je bilo potrebno še prejšno sterat do konca.

Ko sem prišel domov sem pa mal po netu pobrskal in v louisu našel še zadnjo velikosti M in sem jo kar naročil - je pa take barve kot tvoja. Upam da bom zadovoljen.

LP, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor. Sem jo danes namreč probaval, no tudi lansko leto sem jo že, pa je bilo potrebno še prejšno sterat do konca.

Ko sem prišel domov sem pa mal po netu pobrskal in v louisu našel še zadnjo velikosti M in sem jo kar naročil - je pa take barve kot tvoja. Upam da bom zadovoljen.

LP, Rok

in koliko boš dal zanjo?

ok. sem videla... 200€. dobra cena.

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še moja skozi katero pa svoj motor hvala bogu kar dobro slišim saj če ne, bi bil užitek veliko manjši(ampak res)

post-22793-1240942238_thumb.jpg

post-22793-1240942440_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in koliko boš dal zanjo?

ok. sem videla... 200€. dobra cena.

Cena se mi zdi odlična. Barve so mi pri čeladi na drugem mestu v tem primeru pa sem kar dobro udev.Sicer sem lansko leto imel ogledano v rdeči barvi, vendar bo tudi modra lepa :)

Hvala še enkrat za mnenje!

LP Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil odgovor z louisa da se iskreno opravičujejo in da je bila pomota na strani - številka M menda že lep čas ni več na voljo.

No sej je pa shoejka padla :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...
No pa še moja skozi katero pa svoj motor hvala bogu kar dobro slišim saj če ne, bi bil užitek veliko manjši(ampak res)

post-22793-1240942238_thumb.jpg

post-22793-1240942440_thumb.jpg

a si to iz anglije strogal za 199pounds+postage?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Letos se še nism považu :P:D

Rossi, Doohan 2krat, Mamola, Schwantz, Russell :hmm:

A sm uganu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale agv stealth ma pa zapenjanje na obrocke, ne? kupujem zdej novo celado, pa gledam to, sam ce ma odrocke je nocem, bom raj uzel agv S4, k je ubistvu ista celada, sam brez spojlerja, pa z quicklockom

...torej, a ma obrocke, al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos se še nism považu :P:D

heheh...lepa zbirka...

zanč sm bral v eni moto reviji da so v angliji ukradli par primerkov čelad..mamolo..schwantza... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale agv stealth ma pa zapenjanje na obrocke, ne? kupujem zdej novo celado, pa gledam to, sam ce ma odrocke je nocem, bom raj uzel agv S4, k je ubistvu ista celada, sam brez spojlerja, pa z quicklockom

...torej, a ma obrocke, al ne?

Pero27,

evo, samo zate!

LP

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale agv stealth ma pa zapenjanje na obrocke, ne? kupujem zdej novo celado, pa gledam to, sam ce ma odrocke je nocem, bom raj uzel agv S4, k je ubistvu ista celada, sam brez spojlerja, pa z quicklockom

...torej, a ma obrocke, al ne?

Ma obročke ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale agv stealth ma pa zapenjanje na obrocke, ne? kupujem zdej novo celado, pa gledam to, sam ce ma odrocke je nocem, bom raj uzel agv S4, k je ubistvu ista celada, sam brez spojlerja, pa z quicklockom

...torej, a ma obrocke, al ne?

zakaj nočes obročkov???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj nočes obročkov???

ker mi je smotano tisto zapenjat, pa ce je ful vroce, pa stojis pr semaforju pa dvignes celado se take z obrocki ne da z rokavicami zapet, tako z klipsno se pa mnogo lazje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker mi je smotano tisto zapenjat, pa ce je ful vroce, pa stojis pr semaforju pa dvignes celado se take z obrocki ne da z rokavicami zapet, tako z klipsno se pa mnogo lazje

Dokler si na cestišču, nimaš kaj čelade snemat ...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!