Skoči na vsebino

Pokaži svojo čelado


paris2

Priporočene objave

20100228124728_celade.JPG

moj nabor...

redbike (tc motoshop)

xlite 701 in n43air (kmc lj.)

xr1100 (autocommerce lj.), xlite 802 (kmc lj.), marushin c130 (fc-moto.de)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj nabor...

redbike (tc motoshop)

xlite 701 in n43air (kmc lj.)

xr1100 (autocommerce lj.), xlite 802 (kmc lj.), marushin c130 (fc-moto.de)

Kok si dau za tole xr-1100 pr autocommercu, jo mam zdj namen nabaut pa se mal odlocam al bi kr tuki al pa pr fcmoto, k sm biu zanč tm je bla cena 499€ pa je reku da ene 5% lohk se spusti? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha sam še neki me zanima sm pozabu uprašat na AC. A si dobil zravn tudi en dodaten zatemnjen vezir? Ker tm na fc-moto piše da ga zravn dobiš gratis? :hmm: Lahko tudi na pm k ni glih ontopic :whistle:

Popravljeno . Popravil Slyder
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater nas skubejo s temi vizirji...

Jaz sem letos nabavil HJC HQ1 in sem vprašal pri Habatu kolk pride metaliziran vizir.. Cena je bila okoli 60€, kar je v primerjavi z Shoei, Shark itd. sicer še kar ok.. Ampak potem sem pa šel na Ebay in iz Koreje (tam je sedež HJC fabrke) nabavil identičen original vizir, ne ponaredek, s poštino vred za 20€. Pa brez skrbi, da je tudi ta trgovec imel na vizirju nekaj marže, ker ni bila akcijska cena, ampak so to tam redne cene izdelkov.

Kako mi torej lahko Korejc s poštnino vred ponudi za 20€ nekaj, kar je pri nas 60€. Pa ne rečt, da je pri nas zaradi transporta dražje, ker če se da posebej 1 kos spravit iz Koreje do Slo po tako nizki ceni, potem je cena potnih stoškov na artikel pri kontejnerju še toliko manjša!

In nasploh ne razumem, kako je lahko kos navadne uvite plastike 100€, če pa za tak denar na drugi strani dobiš že recimo glasbeni stolp, ki je ziher precej bolj zateven in dražji za izdelat, kot kos plastike.

Ajde, seveda mi je popolnoma jasno, da prouzvodna cena nikakor ne more bit merilo koliko je potem končna cena. Tu je pomembna predvsem firma in ugled le te, ampak v določenih primerih se pa enostavno pretirava. Pretirava se pa zato, ker smo ljudje dovolj neumni, da za takšne artikle plačujemo toliko denarja. No nima veze, sam sem moral malo dat iz sebe, ker predvsem pri vizirjih je res mal too much s temi cenami...

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater nas skubejo s temi vizirji...

skubijo nas povsod, čist tko btw. B)

Lohk pa odpreš en sp in prodajaš vizirje po nižji ceni, če se že tko enostavno sliši. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Juretovem postu je veliko resnice, velikokrat nam v oči gledajo pa iz žepa nam denar kradejo pa se tega sploh ne zavedamo, tako pač je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to je moja čelada kupljena lani julija SHARK RSI cena je bila 320€ z popustom pa sm placu 280€ :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet.com/tabla/uploads/monthly_03_2010/post-4472-126794987337_thumb.jpg http://www.motosvet.com/tabla/uploads/monthly_03_2010/post-4472-126794989113_thumb.jpg

Evo - še moja veteranka iz vitrine, Nava 3, stara 30 let, če se jo še kdo spomni, = že dvajset let "upokojena"!

Imela pa je vzvod na desni spodaj, ko si ga s palcem zavrtel, se je odprl vizir! - Škoda, da tega patenta več ne proizvajajo! - Zelo praktično!

Sem jo pa davnega leta gospodovega že vrgel v kanto... nakar sem se premislil, jo mal' preflodral in spravil med "gradivo".

Pametno ne... :?:hmm:

post-4472-126794987337_thumb.jpg

post-4472-126794989113_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.motosvet....87337_thumb.jpg http://www.motosvet....89113_thumb.jpg

Evo - še moja veteranka iz vitrine, Nava 3, stara 30 let, če se jo še kdo spomni, = že dvajset let "upokojena"!

Imela pa je vzvod na desni spodaj, ko si ga s palcem zavrtel, se je odprl vizir! - Škoda, da tega patenta več ne proizvajajo! - Zelo praktično!

Sem jo pa davnega leta gospodovega že vrgel v kanto... nakar sem se premislil, jo mal' preflodral in spravil med "gradivo".

Pametno ne... :?:hmm:

Legenda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se podpišem, sploh če si začetnik oz nov v svetu motoristov...te opilijo brez milosti....:(

Stvari pač imajo svojo ceno ... tako, kot ti na trgu postavljaš svojo ceno za svoje delo ali pa, če se greš podjetništvo ali prodajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pa še moje:

- stara Nolan n61 se mi zdi

- nova Shoei XR-1100 Diabolic Cimmerian + dodatn zatemnen dark smoke vizir (dubu zravn :trance_27_notworthy:)

post-24941-12683037931_thumb.jpg

post-24941-126830422858_thumb.jpg

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

nova še nedolžna AGV-T2, kupljena v autocommerce MB. trance_30_punk.gif

zdaj sta "že" 2 mušici gor "mazjeni". upam, da jih bo čez nekaj dni že večja zbirka.

post-26337-126987591291_thumb.jpg

post-26337-126987592417_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

tole čeladico pa dobim konec meseca....pripelje pa mi jo VELO, oz. velošport u btc-ju....cena 650 eur...cant wait:) :) :) :) :)

tako ti-tech imam tudi in sem full zadovolen z njo....

za kros pa imam tole o'neal čeladko...145 eur vse pralno, ni sicer najlažja je pa lepa in super čeladica....

pa lep pozdrav vsem :) :) :)

post-21849-127141657066_thumb.jpg

post-21849-127141660122_thumb.jpg

post-21849-127141670863_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!