Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

A lizala bi sladoled :naughty: , sej jaz bi tudi lizal sladoled :rolleyes:

lahko ližeš ,griskaš...pač po želji... :evilgrin:

bejžmo ven s te teme si samo lušte delamo :unsure: zuni pa vroče.... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko ližeš ,griskaš...pač po želji... :evilgrin:

bejžmo ven s te teme si samo lušte delamo :unsure: zuni pa vroče.... B)

Če je vroče se je treba slečt :), pa na sladoled it :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je vroče se je treba slečt :) , pa na sladoled it :)

danes bo ziher kak padu... :whistle::)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa sigurn :xx: .

Tut je padu.... :grim ne samo eden celo dva... :whistle: :naughty: :yes: in blo je...ja ni za prehvalit.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut je padu.... :grim ne samo eden celo dva... :whistle: :naughty: :yes: in blo je...ja ni za prehvalit.. :)

Tudi jaz sem enga danes ruknil :grim . Tokrat iz domačega hladilnika, za kaj drugega ni blo časa :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj čokolada ne gre, je prevroče :) ?

Za čokoljad pa ni temperaturnih ovir... :grrr ne ne...sam kaj hladnega pa ne paše... :whistle: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tut je padu.... :grim ne samo eden celo dva... :whistle: :naughty: :yes: in blo je...ja ni za prehvalit.. :)

Pr men tuuuud.....čokoladn roche sladoled mmmmmmmm :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

čokoljubci....zdej je pravi mesec.....za sladkanje...:kva2:

morem povedat da orehov sladoled je pa....:rolleyes:zanj pa tut kerga bek spravim...:whistle::oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp riderca, the time has come, d se spravm zreciklirat tisto goro čokolade k sm jo prejšn tedn dam prvlekla (ene 9 kil jo pa je :whistle:) :naughty:....... taprva kilce je tkole žalostno končala :evilgrin:

post-16032-126026759151_thumb.jpg

post-16032-126026770458_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp riderca, the time has come, d se spravm zreciklirat tisto goro čokolade k sm jo prejšn tedn dam prvlekla (ene 9 kil jo pa je :whistle:) :naughty:....... taprva kilce je tkole žalostno končala :evilgrin:

post-16032-126026759151_thumb.jpg

post-16032-126026770458_thumb.jpg

A s me pršla sem sekirat?:glare::)Jaz sem trenutno bolj na keksih-ki bi naj(povdarek na bi)počakali do cajta ko se jih lahko pohrusta...;)čokolado,cimet,kokos...orehe itd.bom skup metala čez kak dober teden....hehe ...:evilgrin:

V prihodnosti zalimam kako fotko...;)

Drugače pa moj poklon..kar se tortic tiče.....:worship:

Da ti ne bo spet mikser kot lani začel nabijat v prehude obrate...:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bo pa spet kaka torta parti pa keksi parti pa čokolada parti pa mafin parti :kva2::P

da nauta se sam hvalile O:-) pa slikce kazale .. :blush:

.... sej jaz se javm za poskuševalca .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj bo pa spet kaka torta parti pa keksi parti pa čokolada parti pa mafin parti :kva2::P

da nauta se sam hvalile O:-) pa slikce kazale .. :blush:

.... sej jaz se javm za poskuševalca .... :whistle:

K mora bit prov party al kj, k pr men je zmer kj čokoladnga v kaki škatli :whistle:

Evo pajkica kwa sm zbrslkala iz mojga arhiva, tale bi šla tud teb na glavo, čprov je XS hahaha :whistle: :evilgrin:

post-16032-126044857024_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K mora bit prov party al kj, k pr men je zmer kj čokoladnga v kaki škatli :whistle:

Evo pajkica kwa sm zbrslkala iz mojga arhiva, tale bi šla tud teb na glavo, čprov je XS hahaha :whistle: :evilgrin:

post-16032-126044857024_thumb.jpg

:worship: sej se bo grozn slišal, sam tole mam raj u rit k na glav :lol:

sej ti kr špari tiste škatle, drgač pa ti lah tud jaz kako prnesem, tok za rezervo... da boš mela večjo zalogo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si jst nardim vročo čoloado:

2 žlici pravga kakava, 1 vrstica jedilne čokolade, mogoče mal več za čokoholike, mal saldkorja, 1 čajna žlička škroba. Zmešam t 20ml vode, pa dam 2 deci mleka not, pa nad ognj da se mal zgosti, na vrh smetano pa mrvice, in uživam :P Na zimske dni pa u koči nardiš 2 lončka pred kaminom...za še večje uživanje...čokolada je afrodiziak :D

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako si jst nardim vročo čoloado:

2 žlici pravga kakava, 1 vrstica jedilne čokolade, mogoče mal več za čokoholike, mal saldkorja, 1 čajna žlička škroba. Zmešam t 20ml vode, pa dam 2 deci mleka not, pa nad ognj da se mal zgosti, na vrh smetano pa mrvice, in uživam :P Na zimske dni pa u koči nardiš 2 lončka pred kaminom...za še večje uživanje...čokolada je afrodiziak :D

mmmmmm, tole se pa fajn sliš :kava:, bo za probat, sm jz bom še mal cimeta not vtresla, d bo še bl afrodizično :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K mora bit prov party al kj, k pr men je zmer kj čokoladnga v kaki škatli :whistle:

Evo pajkica kwa sm zbrslkala iz mojga arhiva, tale bi šla tud teb na glavo, čprov je XS hahaha :whistle: :evilgrin:

post-16032-126044857024_thumb.jpg

v glavo,he,he.... dobra je...jst sem pa zdejle na napolitankah...ja seveda oblitih s čokolado...morm mal fore naredit za na motoj jutri... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u vidš lej, na cimet se pa nikol nism spomnu hehehe... :P :naughty:

pa mal tartufov... če se že gresta čokohornyjado.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :D :D :P :P

Brembo, sm tlelele pa ni nč od čokoljad vidt :whistle:........pr ns je bil pa ta vikend čokoladni tiramisu....bil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brembo, sm tlelele pa ni nč od čokoljad vidt :whistle:........pr ns je bil pa ta vikend čokoladni tiramisu....bil ;)

ja pa kaj :P

tole je bolš k čokolada :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!