Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Kje pa prodajajo take čokolade. Bi se še jaz malo pregrešil, čeprav se poletje bliža.

lej čist preprosto...kupi čokolado za vse ostalo...uporabi domišlijo... :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je že kdo probal milko FIRE s ČILIJEM :?

Jp, sm me ni pretirano impresionirala, mlečna čokolada je mal presladka za to kombinacijo in čist ubije okus....temne s čilijem so velik bolš....dns sm si prvoščla en košček Lindtove Hot Casis (črni ribez in čili), zlo bliz absolutni zmagovalki višnji s čilijem :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celo en košček .) . Jaz bi umrl, da moram samo en košček pojest, če pa se ponuja kr cela 300g čokoljad z VELIKO KOŠČKI pa v špajzi se hladijo nove :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

post-16032-1236721542_thumb.jpg

Tkole je zgledala decemberska praznična bera.......stanje danes....sm ena je preminila, je bla dobra :yes: , ostale so na lagerju pa čakajo bolše čase :whistle:

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-16032-1236721542_thumb.jpg

Tkole je zgledala decemberska praznična bera.......stanje danes....sm ena je preminila, je bla dobra :yes: , ostale so na lagerju pa čakajo bolše čase :whistle:

Vzamem komot eno al pa dve od onih edlbiterc muz krenberi, ko maš itak tri iste :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sharpy...kdaj boma kej pekle..? :naughty: :whistle:

Ja jz ne vem kajti čakaš, jz sm že en tedn v pogonu :naughty: .....vsak dan mora pečica pod mus laufat, drgač nism zdrava haha :grim ....dns je blo zelo čokoladno razpoloženje in rezultat so čokoladni čupavci s kokosom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzamem komot eno al pa dve od onih edlbiterc muz krenberi, ko maš itak tri iste :-)

Tiste so sm še dve, ena je podlegla mojemu vztrajnemu in dolgotrajnemu obleganju :whistle: ....just can't fight against SharpNinja :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto prinesel iz Genove-Avtosalon vrečko Frigor ena naj Švicarskih čokolad(to trdijo Švicarji).Znamko Frigor lahko kupiš samo v Švici sicer vsaj jaz jo nisem še nikjer zasledil.Tudi meni je to čokolada z posebnim enkratnim okusom !! :whistle:

post-9445-1236790686_thumb.jpg

post-9445-1236790721_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jz ne vem kajti čakaš, jz sm že en tedn v pogonu :naughty: .....vsak dan mora pečica pod mus laufat, drgač nism zdrava haha :grim ....dns je blo zelo čokoladno razpoloženje in rezultat so čokoladni čupavci s kokosom :naughty:

neverjetna si... :worship: ..komi si domov pršla...pa že na polno pečico laufaš... :eek: ...čupavčki? :naughty: :hmm: sploh ni slaba ideja... :naughty: :OK:

kao_iz_kuharice.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetna si... :worship: ..komi si domov pršla...pa že na polno pečico laufaš... :eek: ...čupavčki? :naughty: :hmm: sploh ni slaba ideja... :naughty: :OK:

kao_iz_kuharice.jpg

Sj veš d drgač nism čist zdrava :grrr , tko d so dohtarji predpisal, d morm dozirat vaje z mikserjem vsaj enkrat dnevno :whistle: ......ja točn taki luštni kuštravčki so ratal :OK: .....sm ni skor benga več, tko d bo jutr ponovi vajo s čokolado :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj veš d drgač nism čist zdrava :grrr , tko d so dohtarji predpisal, d morm dozirat vaje z mikserjem vsaj enkrat dnevno :whistle: ......ja točn taki luštni kuštravčki so ratal :OK: .....sm ni skor benga več, tko d bo jutr ponovi vajo s čokolado :naughty:

Sharpy...navij gas do konca na mikserju.. :grim .sam da ne boš kej skurla... :eek: :kva1: :evilgrin:

A je tema zalavfala :hmm: ?

Moj lager je empty :grim

tema laufa.. :yes: .lohk prideš lizat čokolado z metlc... :D :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tema laufa.. :yes: .lohk prideš lizat čokolado z metlc... :D :naughty:

Baje sem še jaz dolžan al ja, pa se bojim okol tebe hodit :grrr .

Čokolade iz metilic pa že res dolgo nisem lizal :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!