Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Ojoj, tak hud športnik, pa zdrava prehrana pa to, pol mi pa tako pripelješ ven, da kadiš. Za :SS Evo, če nehaš kadit, ti kupim pa tud uno z cimetom al kaka že mora biti :yes: .

Sicer pa sem danes že izpolnil normo. Ena vroča čokolada v tavelki šalci, pa mal čokoljadnega biskvita in ravno zdej meljem Milko 300g :OK: .

Haha pa sm te :grim ....moja razvada je sm čokolada, uni čokoladni cigaretki iz črne čokolade z arancini so prov fajn :naughty: , tle pa res ne vem če bi sm pr eni škatlci na dan ostala, če bi si dala duška :grrr .

Sm če teb čokolado vzamejo, bi kmal umru, a ne :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha pa sm te :grim ....moja razvada je sm čokolada, uni čokoladni cigaretki iz črne čokolade z arancini so prov fajn :naughty: , tle pa res ne vem če bi sm pr eni škatlci na dan ostala, če bi si dala duška :grrr .

Sm če teb čokolado vzamejo, bi kmal umru, a ne :rolleyes:

Vse bom vrnu :grim , z obrestmi vred :grim , sigurn :grim , ko boš najmanj pričakovala :grim !!!!

Bom mogu nehat pisat v tej temi, k res preveč čokolade pojem. Sam kaj češ, če je pa tak dobra. So bili dnevi, ko sem tudi samo čokolado jedu in nč druga, ampak to je že kar nekaj časa nazaj. Mati pa so se jezili, ker kosila nisem povohal O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa pridem :yes: . Če me spustiš, ti še eno čokolado kupim, sam ne tega okol govort .) .

Sem že nagacijo potegnu čez njeno pisanje :xx: .

Ne bom!

Za čokolado pa sem vedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups...I did it again O:-) ...pregrešila sm se z enim grizom temne žlahtne čokolade s kvinojo....če je pa tko dobr (I hate myself :headbang: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ups...I did it again O:-) ...pregrešila sm se z enim grizom temne žlahtne čokolade s kvinojo....če je pa tko dobr (I hate myself :headbang: ).

Sharpi, če bi se jaz tak sekirala za vsak košček čokolade, ki ga pokonzumiram, kot se ti, bi me že trikrat prekopali ... :whistle: O:-) :D !

Lepega telesa ni nikoli preveč! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tlele sem pa mal izgubljen kaj naj napišem... morda "za vse tiste, ki vam manjka huda doza energije"? ali morda bolje "za vse tiste, ki se ne morete odpovedati nečemer"? ali pa preprosto "saj ni res... pa je!": predstavljam - PigCandy :slap:

post-163-1227786390_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

da iz bolj bizarnega sveta zavijem spet v vsakdanjega, evo nekaj za posladkat, če komu manjka - so tako veliki da bo za vse dovolj :)

post-163-1227787000_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

tlele sem pa mal izgubljen kaj naj napišem... morda "za vse tiste, ki vam manjka huda doza energije"? ali morda bolje "za vse tiste, ki se ne morete odpovedati nečemer"? ali pa preprosto "saj ni res... pa je!": predstavljam - PigCandy :slap:

Nagravžno :SS .......dns ne bom rabla nč čokolade :krneki:

Kaj se tlele našim babncam godi, k se morjo matrat s temile mojimi izdelki

Popravljeno . Popravil SharpNinja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

da iz bolj bizarnega sveta zavijem spet v vsakdanjega, evo nekaj za posladkat, če komu manjka - so tako veliki da bo za vse dovolj :)

uu ja ne zgleda slabo tole.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno fajn z lešnki namest fruštka... TTTIIIJOOOOOO kaj sede....mmmmmmmmmm

valda da paše.. od koga si jo pa dobu.. :whistle: :whistle: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

valda da paše.. od koga si jo pa dobu.. :whistle: :whistle: :evilgrin:

od Brdausa :yes: :wub:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od Brdausa :yes: :wub:

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

haa, optimist.. tale čokoljad je bla ala dolenska... :whistle: :rolleyes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haa, optimist.. tale čokoljad je bla ala dolenska... :whistle: :rolleyes: :P

kako če na njej piše gorenjka?

:o

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!