Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Ah dj no dj, lešniki so strupeni zadne cajte, tko d bolš, d na čili prešaltaš, te bo vsaj mal razkužlo :naughty: . Drgač pa je kombinacija čokolada-čili "back to the basic" varianta, uni tipčki od Majev, Inkov in teh zadevščin so že kombiniral to, tko d je preverjeno dobr :OK: ......kok bi jz zdle eno maznla :rolleyes:

Lešnike imam doma in so ziher BP :) . Čokolado pa pol navadno kupim, pa bom zmešal. Ma Inki pa Maji so to jedl? Sej zato jih pa ni več al pa je še kje kak primerek :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

01431.jpg

:evilgrin:

Tole je pa nizk udarc, ej pod pasom ne velaaaaaa, :evilgrin: .....tanartabulša čokolada.....zdj me je pa čist stirl in sm čist slinasta :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

Prlet, ene par koščkov jo je še ostal, ampak ne bo prou dolg O:-)

en koščk zame pršpari, k pridm jutr hvam na slovenščino.... :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en koščk zame pršpari, k pridm jutr hvam na slovenščino.... :P :P :P

Mene to še časa tam enkrat konc mesca :krneki:

OK, bom, sam nč pa ne oblubm, ker me jutr ni, da ne bo kam zginu saj veš kakšni ljudje tle okrog hodjo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo mal od mene za vse čokoljubice tlele, pa si vzemite kar vam paše, jst sem že dobil svojo dozo in grem samo še posteljo držat da jo ne odnese :yawn:

post-163-1227221896_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo mal od mene za vse čokoljubice tlele, pa si vzemite kar vam paše, jst sem že dobil svojo dozo in grem samo še posteljo držat da jo ne odnese :yawn:

A to so Lego kocke za odrasle :)

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns popoldne pa eni novi piškoti padejo :OK: , štihproba......čokoladni štrudeljčki......sliš se njami.... :naughty: ...poskusne zajce že mam, tko d če bo kter preživu zna bit d bodo šli v redno proizvodnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to so Lego kocke za odrasle :)

Hola mojster,

če ješ Lego kocke, pol ja, vsekakor :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

za danes mate pa tole, mljask :)

(hitr slikco u FotoŠop, pa koščke stran lomt... al pa poradirajte kar ste pojedli :lol1: )

post-163-1227267281_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

če ješ Lego kocke, pol ja, vsekakor :lol1:

Čokoladne vsekakor :yes: . Plastične sem pa na dile pospravu. Veš, enkrat spet prideš do plastičnih kock, verjetn ti prej kot jaz :P .

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čokoladne vsekakor :yes: . Plastične sem pa na dile pospravu. Veš, enkrat spet prideš do plastičnih kock, verjetn ti prej kot jaz :P .

Nene, plastika je out, menda so keramične tiste prave :) in če boš šel ta vikend v pravo gostilno jih maš lahko prej kt jst, že drug teden :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čokolada pomirja ;) .

A tole d pomirja....veš kok si me zdle s temle..... :kva2: (ti to zanalašč delaš, k ne d, sm veš d bo zard tega zdj en fajn nastradal :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čokolada pomirja ;) .

Hola mojster,

je res :yes: zadnje čase sem mal povečal dozo pa sem miren ko špricar .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tole d pomirja....veš kok si me zdle s temle..... :kva2: (ti to zanalašč delaš, k ne d, sm veš d bo zard tega zdj en fajn nastradal :evilgrin: )

Vedno delam vse nalašč :yes: . Vem, da bo nastradala čokolada, to me edin skrbi :lol1: .

Hola mojster,

je res :yes: zadnje čase sem mal povečal dozo pa sem miren ko špricar .)

Glavn, da si kompresor umiril .) , pa še na mnoga leta :D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno delam vse nalašč :yes: . Vem, da bo nastradala čokolada, to me edin skrbi :lol1: .

To itak .) . Jp res je bil bl temn (k mlečna čokoladka :naughty: ), pa pas je mel tud barve črne čokolade haha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To itak .) . Jp res je bil bl temn (k mlečna čokoladka :naughty: ), pa pas je mel tud barve črne čokolade haha :whistle:

A si se v Kartuziji tepla :lol1: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

glihkar naredil čokoladno-čokoladno-čokoladno-smetanovo torto :naughty:

za našga dr.Gja, aja, cacata na forumu :)

bomo vidl če bo jutr še kdo živ od tistih ki jo bomo čez par urc pokonzumiral :hmm: :unsure: :xx: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!