Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

pol bomo pa hujšal ne sam od čokolade. :unsure: ..tole pa ekstra zate.... :evilgrin: za oblizovat...

Ja no, ni švoh :) A misliš, da dobiš še eno? Še te nisi prevzela :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no, ni švoh :) A misliš, da dobiš še eno? Še te nisi prevzela :winkiss:

vem vem. :unsure: ..šparam za ta hude cajte :grim pozabla pa nisem... :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo draga, jo ne bom mogu kupt :grrr . Al pa se ne upaš :P .

ne upam?? :hmm: ne me izivat... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pol hočeš povedat, da me je nate.... :hmm:

sj po mojem na tisti sliki sploh ni mislna da je iz čokolade..pač pa kar slika predstavlja :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr pol pa ne bom :evilgrin: .

:evilgrin:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domišljija fanta....:naughty:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še mojo čokolado :D

post-15471-1226772870_thumb.jpg

a se boš našopal mal... :naughty: :naughty: pol lohk ko bo kak rezultat a ne se s čokoladko namažeš pa sm fotko nalimaš... :evilgrin: :winkiss: :D

bomo zlo babe vesele....:):)

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se boš našopal mal... :naughty: :naughty: pol lohk ko bo kak rezultat a ne se s čokoladko namažeš pa sm fotko nalimaš... :evilgrin: :winkiss: :D

bomo zlo babe vesele....:):)

ja seveda :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

še ena iz naše jedilnice :)

(čeprav se tale ukvarja bolj s čokoladnimi posledicami, ma je tko luškana k ji je nerodno :blush: )

post-163-1226788149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo še mojo čokolado :D

post-15471-1226772870_thumb.jpg

Pa je tale zadeva dejansko užitna, mislm tko d se ni treba zavestno matrat d ne vržeš vn vsega? Jz sm namreč probala neki podobnga, je tud pisal gor d ma okus po čokoladi, pa grem stavt d čokolade tist gnjus še od delč vidu ni :slap: .

Drgač se pa moja zaloga v omari zgleda razmnožuje :naughty: ....včer se je povečala za temno lindtovo s cimetovim polnilom (najlepša ti dala :blush: .) ), zdj pa čakam, če bo tud ta mela mlade haha :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo tale magnet me je danes - ups, pravzaprav včeraj - vleku k sebi :kva2: pa žal ni bilo časa... ampak zgleda da še bo :)

post-163-1226884876_thumb.jpg

post-163-1226885066_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa je tale zadeva dejansko užitna, mislm tko d se ni treba zavestno matrat d ne vržeš vn vsega? Jz sm namreč probala neki podobnga, je tud pisal gor d ma okus po čokoladi, pa grem stavt d čokolade tist gnjus še od delč vidu ni :slap: .

Drgač se pa moja zaloga v omari zgleda razmnožuje :naughty: ....včer se je povečala za temno lindtovo s cimetovim polnilom (najlepša ti dala :blush: .) ), zdj pa čakam, če bo tud ta mela mlade haha :whistle:

pijem še skupi z mlekom pa ogljikovimi hidrati pa ma okus ko da bi piu mal razredčeno čokoladno mleko :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo tale magnet me je danes - ups, pravzaprav včeraj - vleku k sebi :kva2: pa žal ni bilo časa... ampak zgleda da še bo :)

tole pa prov mmmm zgleda... :kva1: a s to ekstra za sem slikal?? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo tale magnet me je danes - ups, pravzaprav včeraj - vleku k sebi :kva2: pa žal ni bilo časa... ampak zgleda da še bo :)

Plastik fantastik :whistle: .

Dns skonstruirala karirasto čokoladno rolado z belo in temno čokolado in mal rumčka :naughty: , požrl še predn sm jo uspela fotknt :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa prov mmmm zgleda... :kva1: a s to ekstra za sem slikal?? :D :D

hehe (samo na uho ti povem da) ne samo zgleda, tud je mmm :naughty: ja, prav ekstra za semle sem slikal, hehe :yes: (sej mam še nekaj fajn pocukranih slikc, a ker niso čokoladne nisem objavil... pa tudi ne bi rad da bi kera sladkorno fasala zaradi mene :lol1: )

Plastik fantastik :whistle: .

Dns skonstruirala karirasto čokoladno rolado z belo in temno čokolado in mal rumčka :naughty: , požrl še predn sm jo uspela fotknt :whistle:

:grrr nene, nč plastike, sama huda roba :OK: no vseeno spada tole v drugi razred če primerjam s tvojimi sladkimi fantazijami :wub: tko da mi je neznansko žal da sem zamudil tole rolado, verjamem da je bla za vse (tvoje) prstke polizat (pismo si me razvadila :004 )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!