Skoči na vsebino

Čokoladno nabijanje


riderrgirl

Priporočene objave

Plastik fantastik :whistle: .

Dns skonstruirala karirasto čokoladno rolado z belo in temno čokolado in mal rumčka :naughty: , požrl še predn sm jo uspela fotknt :whistle:

kdaj se lohk pridemo tale družba tuki k teb mal naslanjat.. :whistle: :naughty: ..pa okušat...?? :blush: :whistle: :D

hehe (samo na uho ti povem da) ne samo zgleda, tud je mmm :naughty: ja, prav ekstra za semle sem slikal, hehe :yes: (sej mam še nekaj fajn pocukranih slikc, a ker niso čokoladne nisem objavil... pa tudi ne bi rad da bi kera sladkorno fasala zaradi mene :lol1: )

:OK: to bi bla pa sladka smrt... :D

:grrr nene, nč plastike, sama huda roba :OK: no vseeno spada tole v drugi razred če primerjam s tvojimi sladkimi fantazijami :wub: tko da mi je neznansko žal da sem zamudil tole rolado, verjamem da je bla za vse (tvoje) prstke polizat (pismo si me razvadila :004 )

sharpninja nas vse razvaja.... :whistle: :friend2:

Popravljeno . Popravil riderrgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj se lohk pridemo tale družba tuki k teb mal naslanjat.. :whistle: :naughty: ..pa okušat...?? :blush: :whistle: :D

sharpninja nas vse razvaja.... :whistle: :friend2:

Kmal se bo začel, kmal :naughty: :naughty: , že odštevam dneve, največ čoko robe bo pa tm enkrat pred božičem....takrat se pa za vsazga k se oglas najde kaka čokoladna drobtinca oz drobtina, k sm radodarna :rolleyes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmal se bo začel, kmal :naughty: :naughty: , že odštevam dneve, največ čoko robe bo pa tm enkrat pred božičem....takrat se pa za vsazga k se oglas najde kaka čokoladna drobtinca oz drobtina, k sm radodarna :rolleyes: .

pridna. :worship: ..ti boš na onem konc...js bom pa tle na svojmu...čoko robo delale.. :D :D .(sam da nov preveč navala) :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridna. :worship: ..ti boš na onem konc...js bom pa tle na svojmu...čoko robo delale.. :D :D .(sam da nov preveč navala) :unsure:

zdej pa vem kje bom jaz decembra :whistle: juhuhuhuhu......ne me iskat, k me ne boste najdl... O:-) razen če pomotoma stopte na kako čokoladno pajkico :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola,

evo še mal čokodobrot - čist sveže, današnje :naughty:

:friend2: hvala ti... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiiii kaj sm pa jz dons dobila :naughty: (najlepša ti dala :blush: )........tanovo tatemno Gorenjko z zelenim jabolkom :kva2: ......je že v omari, sm k hrček haha......k bom mela napad bom skonzumirala čist vse naenkrat, tko d ne bat d bi se kj pokvarl :grrr .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiiii kaj sm pa jz dons dobila :naughty: (najlepša ti dala :blush: )........tanovo tatemno Gorenjko z zelenim jabolkom :kva2: ......je že v omari, sm k hrček haha......k bom mela napad bom skonzumirala čist vse naenkrat, tko d ne bat d bi se kj pokvarl :grrr .

javi kdaj bo to.... :naughty: :OK: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iiiiiiii kaj sm pa jz dons dobila :naughty: (najlepša ti dala :blush: )........tanovo tatemno Gorenjko z zelenim jabolkom :kva2: ......je že v omari, sm k hrček haha......k bom mela napad bom skonzumirala čist vse naenkrat, tko d ne bat d bi se kj pokvarl :grrr .

js pa ne zdržim da bi meu kej v predalu.. morm vedn takoj vse pojest :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa ne zdržim da bi meu kej v predalu.. morm vedn takoj vse pojest :D

C, c, c...pa taka samokontrola, tole zapiranje čokolade je super vaja za jekleno voljo (d naujo sm mišice :whistle: ). Pa verjetn maš srečo d se ti tista čokolada pol ne nalima kr direkt tja kjer je nben ne nuca :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je kr se mi nič noče nikamor nalimat :rolleyes: upam da bojo zdej sej proteini pomagal se mal zredit :D

Res grozovit problem :slap: , mal jej pa bo bolš (pa na čokolado ne pozab, min. kilo na dan :grim ), ne pa sm una krmila....take bi blo treba tepst :krneki: :evilgrin: .

Dns me bojo pa v štacuni najbrž mal čudn gledal, k morm kupt 6 kil temne, 3 kile mlečne pa 1,5 kile bele čokolade :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns me bojo pa v štacuni najbrž mal čudn gledal, k morm kupt 6 kil temne, 3 kile mlečne pa 1,5 kile bele čokolade :eek:

A se pripravljaš na čoko party :xx: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se pripravljaš na čoko party :xx: .

Aha, wanna join :naughty: (za posodo pomivat boš dobr, sj prej jo boš lohk polizal, dovolm :grim )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, wanna join :naughty: (za posodo pomivat boš dobr, sj prej jo boš lohk polizal, dovolm :grim )

Sej bi, sam sem trenutno pa res full zaseden, drgač pa je pomivaje posode in lizanje moja specialiteta :grim .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res grozovit problem :slap: , mal jej pa bo bolš (pa na čokolado ne pozab, min. kilo na dan :grim ), ne pa sm una krmila....take bi blo treba tepst :krneki: :evilgrin: .

Dns me bojo pa v štacuni najbrž mal čudn gledal, k morm kupt 6 kil temne, 3 kile mlečne pa 1,5 kile bele čokolade :eek:

že zdej jem tulk da več skor nebi mogu.. zto mi ni preostal druga ko pa da jem tista krmila :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,tuki ste sami specijalisti za čoko :evilgrin: -pa me zanima-je kdo že probal milko-čili?Men nekako kr slabo rata,ko jo vidim in se ne morem pripravit,da bi jo probala-ker milka,pa pekoča paprika al feferon??(bljak) :eek: kak gre to skupi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,tuki ste sami specijalisti za čoko :evilgrin: -pa me zanima-je kdo že probal milko-čili?Men nekako kr slabo rata,ko jo vidim in se ne morem pripravit,da bi jo probala-ker milka,pa pekoča paprika al feferon??(bljak) :eek: kak gre to skupi??

Odlično, nimaš boljše kombinacije kt je to :OK: .....sladko ampak peče....sicer je Milka s čilijem mlečna čokolada, ampak za silo je, una tasuperduper je namreč temna s čilijem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,tuki ste sami specijalisti za čoko :evilgrin: -pa me zanima-je kdo že probal milko-čili?Men nekako kr slabo rata,ko jo vidim in se ne morem pripravit,da bi jo probala-ker milka,pa pekoča paprika al feferon??(bljak) :eek: kak gre to skupi??

Ma ni to za pojest :SS , ne ga srat. Eni zgleda imajo mlinček za vse :whistle: , pa jim jo lahko pošlješ. Če komu Milka z lešniki ne gre, jo lahko da meni :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dj no dj, lešniki so strupeni zadne cajte, tko d bolš, d na čili prešaltaš, te bo vsaj mal razkužlo :naughty: . Drgač pa je kombinacija čokolada-čili "back to the basic" varianta, uni tipčki od Majev, Inkov in teh zadevščin so že kombiniral to, tko d je preverjeno dobr :OK: ......kok bi jz zdle eno maznla :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!