Skoči na vsebino

Suzuki SV 1000 S/N


johan

Priporočene objave

Ja je pa tut res tisto z lučko. Ko mi je posvetila lučka na Sv-ju sem brez skrbi lahko naredil še 50 km. Ko sem to probal pri hondi, sem jo moral porilvati :xx:

Še dobr, da je ženskega spola :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V povprečju naredim kakšnih 170-190km, potem se prižge lučka in jaz obiščem naslednjo črpalko, na kateri potem natankam med 12-14 litri... Se pravi poraba okrog 7l/100km.

...tocno tako, kot je napisal danci... B)

lp flox

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem slučajno videl enega sv 1000 s in si ga pobližje ogledal. izredno lep design, tudi tako hudo majčken ni. sem se nanj usedel in se da nekako zložit na njega. ima malo razdaljo med balanco in sedežem, tako da položaj res ni tako mukotrpen (ne vem pa kako je med vožnjo). .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

izredno lep design, tudi tako hudo majčken ni.

SV 1000 S je motor za deklice :naughty: :naughty: toliko o velikosti..

Prilagam sliko, če kdo ne verjame. Sama pravi, da ji je pisan na kožo.

LP, El Barto

post-127-1168074796_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja... res da ni velik, ampak sem že sedu tut na manjših. 600 ccm so vsi podobne velikosti ali pa manjši.

je pa res, da zgledam kot krpan na kobilci.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Že montirano:

[attachmentid=94623] [attachmentid=94622]

[attachmentid=94624] [attachmentid=94625]

[attachmentid=94626] [attachmentid=94627]

D.

post-2208-1175118888_thumb.jpg

post-2208-1175118906_thumb.jpg

post-2208-1175118926_thumb.jpg

post-2208-1175118961_thumb.jpg

post-2208-1175119115_thumb.jpg

post-2208-1175119151_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo.

Mene pa zanima če se sploh da kje dobiti krivine/kolektorje za SV 1000 2003???

Jest sm sam za SV 650 zasledil da jih delajo... :(

A kdo pozna kako fermo k dela kompletn sistem za SV 1000???

Hvala.

FSM

Popravljeno . Popravil MteByKer82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo.

Mene pa zanima če se sploh da kje dobiti krivine/kolektorje za SV 1000 2003???

Jest sm sam za SV 650 zasledil da jih delajo... :(

A kdo pozna kako fermo k dela kompletn sistem za SV 1000???

Hvala.

FSM

M4

Ti Force

Mislim, da jih je še nekaj, a se jih trenutno ne spomnim.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M4

Ti Force

Mislim, da jih je še nekaj, a se jih trenutno ne spomnim.

D.

Hvala.

Hmm... najbol se mi še dopadejo od M4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zanima me katere so najbolj potovalne gume na vaših svjih, jaz imam dulnlop 208 (zdržijo 8500km) gor pa bi jih zamenjal za kaj bolj trdega, ker se v 98% vozim v dvoje in gredo hitro po sredini. D 220 se mi zdijo mal okorne pa tud profil je bolj za po terenu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me katere so najbolj potovalne gume na vaših svjih, jaz imam dulnlop 208 (zdržijo 8500km) gor pa bi jih zamenjal za kaj bolj trdega, ker se v 98% vozim v dvoje in gredo hitro po sredini. D 220 se mi zdijo mal okorne pa tud profil je bolj za po terenu ;)

Z6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me katere so najbolj potovalne gume na vaših svjih, jaz imam dulnlop 208 (zdržijo 8500km) gor pa bi jih zamenjal za kaj bolj trdega, ker se v 98% vozim v dvoje in gredo hitro po sredini. D 220 se mi zdijo mal okorne pa tud profil je bolj za po terenu ;)

Kakšnem terenu , D 220 je taprava guma za tvoj moped , če se voziš bolj pokonc in v dvoje , je :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko kilometrov pa ti zdržijo?

D.

Zdržale so mi cca 10k (slončki brez rilca in nog), sedaj sem pa prešaltal na M3...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšnem terenu , D 220 je taprava guma za tvoj moped , če se voziš bolj pokonc in v dvoje , je :worship:

sem gledu 220 ma ima precej potlačen profil (kot moje znucane zdaj ;) ), bom verjetno Michelin PR2 vzel, ker ma bolj eliptični presek pa manj kanalov. Bom šel raje postopno 208 > MPR2 > in mogoče pol kaj bolj trdega, če se bo obneslo.

Drugače so pa D 208 idealne za SV, brez problemov, enakomerna obraba (če odštejemo sopotnico), brez vsakih zdrsov, drži vredu tudi po mokrem, pa še cena je ok (primerna vrednosti motorja na trgu ;) )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa te kaj držijo? Dvigujejo kaj pri zaviranju v ovinku?

Mah držijo dobro tako ene kot druge. V ovinku pa ne zaviram, ampak to dvigovanje po moje ni odvisno od gume...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Imam kar nekaj vprašanj za Vas, zanima me SV 1000s, sedaj imam bandita, ki ga tudi prodajam, če koga zanima (www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/MotornaKolesa/oglas.asp?ID=1498199).

In sicer:- kdaj se je kaj menjal model SV 1000?

- slišal sem da je možno 2 valjne motorje "preterat" in so pol zanič?

Imam enga nagledanega, in sicer je 2004, malo tuninga (tablica, blinkerji...) 1200 prevoženik nove gume michelin pilot, za 5000 €??? A se to splača?

Pa kolko mislite je realna cena za mojga bandita? 03l, kufer pa bos izpuh, gume nove Z6 mezteler?

Joooj že preveč vprašanj, jaz vas prosim da mi pomagate, ker sem že ogromno okol preklical pa nihče nič ne ve...

Se opravičujem za dolg post

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

Imam kar nekaj vprašanj za Vas, zanima me SV 1000s, sedaj imam bandita, ki ga tudi prodajam, če koga zanima (www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/MotornaKolesa/oglas.asp?ID=1498199).

In sicer:- kdaj se je kaj menjal model SV 1000?

Model SV1000N (naked) in SV1000S (pol-oklep) sta prišla na trg leta 2003. Poleg očitnih razlik (poloklep, krmilo, luči, ...) so pri letniku 2003 med S in N bile še manj očitne razlike - N model je imel malo daljšo nihajko, stopalke so bile postavljene nekoliko nižje, drugačen je bil sedež, celoten zadnji del motorja je bil nekoliko nižji.

Leta 2004 je Suzuki opustil razlike in razen nihajke je 'S' model prevzel vse te neočitne razlike od modela 'N':

Razlika med '2003' in '2004' (klikni na sliko):

post-2208-1182458084_thumb.jpg

Letnik 2005 je dobil črn okvirl, nekoliko pa so obdelali tudi motor - večja sesalna grla, spremembe na airbox-u in zmanjšanje mase glavne gredi oz. vztrajnika je prineslo povečanje moči na 91kW.

Letnik 2006 je dobil samo drugačne barve, pri 2007 pa je nekoliko spremenjen merilnik vrtljajev (ostale spremembe pa mi niso znane).

Tukaj imaš vir teh informacij (v nemščini).

- slišal sem da je možno 2 valjne motorje "preterat" in so pol zanič?

Isto velja za vse motorje - od 1 do 24 valjev... Dvovaljniki pri tem niso nič bolj (ali manj) občutljivi. Moj ima cca. 65000km...

Imam enga nagledanega, in sicer je 2004, malo tuninga (tablica, blinkerji...) 1200 prevoženik nove gume michelin pilot, za 5000 €??? A se to splača?

Definitivno. Če ga ne boš kupil ti, ga bom morda jaz... :whistle:

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo, evo enga ki mi je res povedal!

Hvala lepa, jah verjetno bom tega kar vzel, malo sem se vsekal pri cifrah, 12000 ma prevoženih, samo se mi tud to ne zdi glih pretirano.

Torej se od 2004 s temi mopedi ni glih nič pomembnega dogajalo? aja še ena zadeva, zasledil sem da nimajo števca za gorivo, samo lučko?

No super zaj morem še samo mojga bandita spravit v promet pa bo!

Hvala še enkrat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... zasledil sem da nimajo števca za gorivo, samo lučko?

ja, poleg glavnega števca kilometrov imaš še dva, A in B, dnevna merilca prevoženih kilometrov; A uporabljaš za vožnjo, B za bencin (resetiraš ko napolniš ;) ), po povvprečno ( B ) 210km se ti posveti lučka in greš napolnit po 25 do max 35km, če ne se ti zgodi da boš porival :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, poleg glavnega števca kilometrov imaš še dva, A in B, dnevna merilca prevoženih kilometrov; A uporabljaš za vožnjo, B za bencin (resetiraš ko napolniš ;) ), po povvprečno ( B ) 210km se ti posveti lučka in greš napolnit po 25 do max 35km, če ne se ti zgodi da boš porival :)

:eek: Jaz pri 210km že kakih 10km porivam... O:-) No, včasih, ampak res redko, mi rata prit do 230...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!