Skoči na vsebino

Tea Time


MATjuska

Priporočene objave

Kavopilska tema že obstaja, kaj pa čajepilska? Nisem je zasledila (oz. se mi je ni dalo iskati - se pardoniram morebitnemu avtorju podobne teme).

Torej - tema za vse čajepilce: strastne, redne, priložnostne ... zeliščni, črni, rdeči, zeleni, beli, ... s sladkorjem, z medom , z limono, rumom, čisto brez, ... 5 o`clock tea, zjutraj, zvečer, sredi noči ....

Meni trenutno najbolj sede kaka zeliščno-sadna mešanica: zimski čaj s suhimi jabolki, cimetom, oranžami, šipkom, hibiskusom, klinčki, plavico ... V pripravljenega dodam še žlico medu ... super! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko si bolan paše in sedaj ga pijem že 7 dni ( kak hl sem ga ža) :headbang:

zdajle spil eno skodelico, pa nisem bolan... :yea1:

In kakšne čajčke pijeta, ko sta oz. nista bolana? Ali sem preveč radovedna? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

turški jabolčni čaj :)

zame najboljši čaj kar sem jih kdaj pila. :worship: sam kmal mi ga bo zmanjkalo. :(

turški jabolčni čaj :)

zame najboljši čaj kar sem jih kdaj pila. :worship: sam kmal mi ga bo zmanjkalo. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kakšne čajčke pijeta, ko sta oz. nista bolana? Ali sem preveč radovedna? :naughty:

Spil sem Kirsche-Banana(zelo dober) drugače spijem vse živo... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spil sem Kirsche-Banana(zelo dober) drugače spijem vse živo... :worship:

... vem ja :beer2: :beer2: , če ste pa pri čaju pa meta brez vsega . V sili še :devil: muhe žre :whistle:

sicer je pa čaj za pusyje :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej - tema za vse čajepilce: strastne, redne, priložnostne ... zeliščni, črni, rdeči, zeleni, beli, ... s sladkorjem, z medom , z limono, rumom, čisto brez, ... 5 o`clock tea, zjutraj, zvečer, sredi noči ....

Meni trenutno najbolj sede kaka zeliščno-sadna mešanica: zimski čaj s suhimi jabolki, cimetom, oranžami, šipkom, hibiskusom, klinčki, plavico ... V pripravljenega dodam še žlico medu ... super! :worship:

:worship:

Je zadnjič pasalo, a ne? Njami!

Čaj je zame to, kar je za mnoge kava. Obvezna pijača vsak dan.

post-16688-1227438182_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... vem ja :beer2: :beer2: , če ste pa pri čaju pa meta brez vsega . V sili še :devil: muhe žre :whistle:

sicer je pa čaj za pusyje :evilgrin:

Jaz bi tudi "meto" ruknil... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer je pa čaj za pusyje :evilgrin:

Čaj za pusyje? Kava je za pusyje! :evilgrin:

Pred leti me je enkrat po 2 šalcah čaja dobesedno sezulo - noge me niso več držale, omotica, slabost, oblival me je znoj, hkrati pa me je mrazilo ... zadeva se je kolikortoliko umirila šele po 2 urah. Še dobro, da se mi to ni zgodilo v kaki bufi (ampak doma pri mojem takratnem :wub: )...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaj za pusyje? Kava je za pusyje! :evilgrin:

Pred leti me je enkrat po 2 šalcah čaja dobesedno sezulo - noge me niso več držale, omotica, slabost, oblival me je znoj, hkrati pa me je mrazilo ... zadeva se je kolikortoliko umirila šele po 2 urah. Še dobro, da se mi to ni zgodilo v kaki bufi (ampak doma pri mojem takratnem :wub: )...

A te je sleklo tudi :naughty: . Tale tvoj "takratni" :wub: je bil pa od hudiča. Kaj ti je kaj v čaj zmetal :hmm:

P.S.

Popravljam mojo prejšnjo trditev. Čaj je za pusy-je in pusy-ke :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!