Skoči na vsebino

Tea Time


MATjuska

Priporočene objave

Sem kupu enga kitajskega, navaden čaj samo dimljen :hmm: :wacko: :cry: :xx: :SS :SS :SS

Dimljen? :eek: :slap:

Mmm, danes je prišel Gody :wub: po mene v bolnišnico, pa sva šla na sadni čaj.

Pojma nimam, kateri čaj je bil, ampak, bil je dober. Bi rekla, da nekakšna mešanica jagod, robid in nečesa še malo bolj kislega. Njami. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem kupu enga kitajskega, navaden čaj samo dimljen :hmm: :wacko: :cry: :xx: :SS :SS :SS

Čaj v filter vrečkah ali v dozi?

Kako je bil pripravljen? S čim si ga pil?

Pravilna priprava posamezne vrste čaja je namreč bistvena. Pomembno pa je tudi izbrati pravi dodatek, ki pojača okus, ga omili ali harmonizira (če je to seveda potrebno).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1198412997_afternoon%20tea.jpg

Kdo se mi pridruži na tejle fensi šmensi čajanki? ;)

Drugač pa ravnokar dobri stari Earl Grey :)

Uaauu!

Five o`clock tea fot two - evo mene! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaj v filter vrečkah ali v dozi?

Kako je bil pripravljen? S čim si ga pil?

Pravilna priprava posamezne vrste čaja je namreč bistvena. Pomembno pa je tudi izbrati pravi dodatek, ki pojača okus, ga omili ali harmonizira (če je to seveda potrebno).

V kovinski škatlici Twings, z mnogo mleka, pa še zmerej zaneč. Po mojem samo kje visoko v Tibetu po ene 2 letih meditiranja in strogega posta bi pa najbrž pasu! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uaauu!

Five o`clock tea fot two - evo mene! ;)

Aaaaaa ... :eek: ... to pa je "čajna pojedina"! :P

MATjuška, tudi jaz bi ... sicer pa, tole idejo lahko uporabiva pri naslednji seansi v Pohorski kavarni, kaj meniš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaa ... :eek: ... to pa je "čajna pojedina"! :P

MATjuška, tudi jaz bi ... sicer pa, tole idejo lahko uporabiva pri naslednji seansi v Pohorski kavarni, kaj meniš?

Ej, šele zdaj sem se ponovno uspela "prebiti" na PC.

Sicer ne vem, kak bi naju gledali oni natakarji, če bi prišle tja s to slikico, češ da hočeva imeti takšno postrežbo... :rolleyes:

Lahko pa jutri probava! :evilgrin:

Malo heca.

Bi pa vsekakor pasal jutri en čajček s teboj pri Pohorski kavarni. Se čujeva? :rolleyes:

Aja - domač ledeni čaj: 1 l vode, 1 žlica zimskega čaja (mariplant), 1 vrečka sadnega čaja, 1 vrečka zeliščnega čaja (lipa, bezeg, ...) , 3-4 žlice rjavega sladkorja ali medu, sok 1/2 do 1 limone. Ohladiti - super napitek. Moji otroci ga obožujejo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dns ni blo časa za jutranjo dozo zelenga in sm čist fuč že....bo treba it na enga, če hočm še kj delat dns :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, šele zdaj sem se ponovno uspela "prebiti" na PC.

Sicer ne vem, kak bi naju gledali oni natakarji, če bi prišle tja s to slikico, češ da hočeva imeti takšno postrežbo... :rolleyes:

Lahko pa jutri probava! :evilgrin:

Malo heca.

Bi pa vsekakor pasal jutri en čajček s teboj pri Pohorski kavarni. Se čujeva? :rolleyes:

Aja - domač ledeni čaj: 1 l vode, 1 žlica zimskega čaja (mariplant), 1 vrečka sadnega čaja, 1 vrečka zeliščnega čaja (lipa, bezeg, .. .) , 3-4 žlice rjavega sladkorja ali medu, sok 1/2 do 1 limone. Ohladiti - super napitek. Moji otroci ga obožujejo!

MATjuška, kar pokliči. Sem za.

Ma, tam je čaj mnogo boljši od vseh natakarjev vkup. Malinovci ... :whistle: :P .

pa da vama nebi še ALFI serviral :whistle:

Alfi? Kateri? Kdo? Pa menda ja ne Nipič? :? :grrr Beeeeeeee!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi pa vsekakor pasal jutri en čajček s teboj pri Pohorski kavarni. Se čujeva? :rolleyes:

:evilgrin: kaj nisi mlogla to za dons rečt? jaz se pa basala tm s cukrom :whistle: ........pa tud čajček je bil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: kaj nisi mlogla to za dons rečt? jaz se pa basala tm s cukrom :whistle: ........pa tud čajček je bil :naughty:

Pridi jutri z nama!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: pa nism jutr u mariboru..... se pa javm k bom naslednjič spet.... O:-)

No, glej, da se boš res!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!