Skoči na vsebino

MNZ 2008 - Motosvetova novoletna zabava 2008


Priporočene objave

js sm takoj za :) mormo ponovit ta "boj" k smo ga mel :) hehe

Fantje vi kar trenirajte še neki časa :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je fino :grim samo pri pijači smo mogoče malce pretiravali :rolleyes: :whistle:

Se čisto strinjam :) Bo treba mal omejit te tekoče zadevščine... sploh naše mešance :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.........

Tale Rol bar..........

Dolgcajt.........

Včas.......leta nazaj......takrat so bili pravi MNZ!!!!!!........tole...........ni niti "slab" približek.

Sorry......

BTW......Hvala taksistoma :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.........

Tale Rol bar..........

Dolgcajt.........

Včas.......leta nazaj......takrat so bili pravi MNZ!!!!!!........tole...........ni niti "slab" približek.

Sorry......

BTW......Hvala taksistoma :worship:

Ebat ga stari, taki cajti tak žur

Tisti cajti so šli in tistga ne bo več nikol

No tok slabo pa vseen ni blo. Že fajn, da nekaj fac srečaš ko jih drugače bolj ne ko ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.........

Tale Rol bar..........

Dolgcajt.........

Včas.......leta nazaj......takrat so bili pravi MNZ!!!!!!........tole...........ni niti "slab" približek.

Sorry......

BTW......Hvala taksistoma :worship:

Klimbra, kdo ti je kriv, da si star ratal in ne znaš več tako žurat kot pred leti? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, kdo ti je kriv, da si star ratal in ne znaš več tako žurat kot pred leti? :P

jaz nisem star pa mi vsen ni blo nevem kako dobr,drugač sem pa že napisal svoj mnenje. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bili bolj izvirni vcasih sem rad hodil na vase nase zabave tole vozikanje z avtocki in centralizem zabave mi pa cisto nic ne sede skoda da se lahko zabavajo samo tisti ki so iz lj ali pa okolice. :whistle: what a pitty,that money worths more than the soul!!!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.........

Tale Rol bar..........

Dolgcajt.........

Včas.......leta nazaj......takrat so bili pravi MNZ!!!!!!........tole...........ni niti "slab" približek.

Sorry......

BTW......Hvala taksistoma :worship:

:worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BTW......Hvala taksistoma :worship:

eetaq..ni panike

sva Ireno domov pelala, pa smo mmg se tebe v avto stlačili, ko si bil lih tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fajn je blo, sam tok počasnih kelnarc pa še nism vidu! ajde mejte se

hja pa smotanih tud ne...naročim dvojni viski, pol pa mi ga s cocacolo zmeša jebemo...kr popizditis sem dobo :D , drugače pa izpred prejšnjih let sem pogrešal motorje in kakšne hostese ter striptiz plesalke hehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi bili bolj izvirni vcasih sem rad hodil na vase nase zabave tole vozikanje z avtocki in centralizem zabave mi pa cisto nic ne sede skoda da se lahko zabavajo samo tisti ki so iz lj ali pa okolice. :whistle: what a pitty,that money worths more than the soul!!!!!!!! :headbang:

ja kje pa bi ti rad da bi bla čaga, v ratečah al kaj??? pol tistim iz lendave tud ne bi blo preveč všeč, tud meni iz mb-ja je dost lažje prit v lj kot pa kako zabačeno selo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje pa bi ti rad da bi bla čaga, v ratečah al kaj??? pol tistim iz lendave tud ne bi blo preveč všeč, tud meni iz mb-ja je dost lažje prit v lj kot pa kako zabačeno selo...

V R :yea1: atecah te se povohal ne bi !!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja pa smotanih tud ne...naročim dvojni viski, pol pa mi ga s cocacolo zmeša jebemo...kr popizditis sem dobo :D , drugače pa izpred prejšnjih let sem pogrešal motorje in kakšne hostese ter striptiz plesalke hehe...

Vidim da ti je bilo cool na festi !!!!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti nas pa lahko na skoke povabš, na kšnga kuhanca. :P

z lahkoto vedno dobrodosli pa se sneg imamo ,da se bodo mestni frajercki lahko mal dilcal !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no.........

Tale Rol bar..........

Dolgcajt.........

Včas.......leta nazaj......takrat so bili pravi MNZ!!!!!!........tole...........ni niti "slab" približek.

Sorry......

BTW......Hvala taksistoma :worship:

TI SI PA RES ŽE STAR????????? :naughty: :winkiss: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O seveda, še kdaj mormo na gokarte! :D Treba tole še mal natrenirat.

Povejte naglas, ko greste, hehe.....se vam pridružim. :D

Fantje vi kar trenirajte še neki časa :evilgrin:

:worship: Gooo, girl. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani Motosvetovci,

Zahvaljujem se vam, da ste se ponovno udeležili tradicionalne novoletne zabave. Prav zaradi vseh vas je bila in bo ta zabava takšna kakršna je, namreč odlična!

Ob branju nekaterih objav pa sem se lahko le nasmejal, saj so vaše kritike preprosto neutemeljene, oziroma obstaja dober razlog, zakaj je bilo tako, kot je bilo.

Nekateri ste se spraševali, zakaj ni bilo motrjev, nas je mogoče zadela recesija? Recesija ni zadela nas (še), ampak proizvajalce motorjev, ki so vsi upočasnili proizvodnjo in tako ni do danes pri nas tudi ene novosti, ki je bila med deseterico v glasovanju. Postavljati "stara jajca", ki so jih že vsi videli, v lokal, nima smisla, vse ste si jih že zdavnaj lahko ogledali pri lokalnih prodajalcih.

Letošnja zabava je bila ena uspešnejših v zadnjih letih, saj je bila preprosta, temeljila je na druženju in na koncu je bila zadovoljna večina obiskovalcev (demokracija je pač tiranija večine). Nad DJ-em smo bili izredno zadovoljni, ustregel je večini ljudi (veliko je bilo glasbenih želja), ki so se zabavali in plesali vse do jutra, žal pa ni mogoče vedno zadovoljiti vseh.

Tisti, ki so prišli tja se zabavat in družit, so dobili svoje!

Zanimivo je, da se tudi ena dama ni pritožila, ker ni bilo striptiza in go go plesalk (sicer so jih dobro nadomeščale nadvse luštne motosvetovke...;) ), za tistih nekaj pohotnih moških pa bomo naslednjič, v primeru da ponovno ne bo programa za slinjenje, pripravili nekaj DVD-jev, z odraslo vsebino, da nekoliko omilimo pomanjkanje te vrste!

V vseh letih, ko smo imeli striptiz, ta nikoli ni bi dovolj "dober" (in je požel prenekatero kritiko - zakaj pa ni blond, joške ima premajhne, na riti ima celulit), zdaj, ko ga ni, je ponovno narobe.

Tudi tisti, ki se pritožujete nad preglasno glasbo, je to nekoliko čudno in neupravičeno, saj je le-ta vse do cca 0.00 ostala na zelo zmerni pogovorni ravni, ravno zaradi lažjega komuniciranja. Celo več, v Rollu pri gokartih ni bilo vklopljenih zvočnikov, tako da je bila v prostoru z gokarti glasba zelo tiha in je potekalo komuniciranje povsem normalno. Glasba je bila torej tiha vse od 20.00 do 0.00, a vam je bilo očitno tako dobro, da vam je minilo prehitro za normalno klepetanje v lokalu. ;) No ja, sej potem smo se pa začeli sporazumeveti s telesi, ko se nas je kar nekaj vrtelo po celem Rollu. :naughty:

In še, kako nam očitate, da se je premalo dogajalo, da ni bilo programa, itd... Kaj mislite, da je motosvetova zabava cirkus, kjer bodo vsakemu posebej plesale trebušne plesalke in vas zabavali akrobati?

Poleg glasbe in dobre družbe, ste se imeli celo priložnost voziti se z gokarti (kar ni ravno običajna stavar v lokalih) in to celo po nižji ceni, kot je to običajno.

In kot je napisalo že kar nekaj motosvetovcev pred mano, za dobro zabavo je potrebna dobra družba! Če le-te nimate ali pa si je ne znate poiskati, boste verjetno razočarani povsod. Govoriti, da je bila zabava zanič kar tako, je preprosto žalitev vseh prisotnih, saj smo zabavo naredili ravno mi, prisotni.

Lep pozdrav vsem,

Bladzo

p.s.: Film z zabave je že skoraj zmontiran...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!