Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Evo malo sem raziskal in prišel do zaključka. Ti spray-i naj nebi delovali. Edina zanesljiva stvar je steklo s kristali (kar je verjetno za policaja mal čudn) ali pa panti oz motorček. Namen (moj) je bil prikriti tablico kameram in ne prostemu očesu.

V glavnem ker ne mislim zganjat hudiča na cesti se ne bom lotil predelave.

Hitro pa je na motorju čez omejitev-tudi 10 je dovolj, zato ideja o prikrivanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr dobra kazen omejitev 50 zmerjena hitrost 115 kazen 1000 € in 18 kazenskih točk HUDO.Skrivanje tablice kr dobrodošlo .

Aja nisem to jaz peljal ravnokar bilo na tv 1 kako rdečkarji redarji postavljajo radarje te nove škode .

Popravljeno . Popravil lima
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komaj zdaj sem opazil to temo. Jaz sem že to zapiranje tablic naredil prvič pred 8. leti. Tako sem vozil 2 leti, brez težav, ko sem menjal motor sem naredil na yamahi R6, sedaj pa sem nardil za prijatelja na S4R. Stvar je neopazna, hitra in včasih praktična, s tem da sedaj je to bolj za šalo, včasih nam je pa prav prišlo.

Lp, Simon

kašna fotka mogoče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno imam posnetek, morm pa še na DUČE S4R naredit nekaj popravkov, pa če ne pozabim, bom poslikal zadevo.

P.S.

A ve kdo za poškodovano yamaho yzf-r6 2006-2007?

Lp, Simon

Popravljeno . Popravil 6ghost-rider6
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr dobra kazen omejitev 50 zmerjena hitrost 115 kazen 1000 € in 18 kazenskih točk HUDO.Skrivanje tablice kr dobrodošlo .

Aja nisem to jaz peljal ravnokar bilo na tv 1 kako rdečkarji redarji postavljajo radarje te nove škode .

... če se na 50 km/h pelješ 115 km/h ... to je v naselju, kazen ni prehuda .... :wallbash::headbang::wallbash::headbang:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... če se na 50 km/h pelješ 115 km/h ... to je v naselju, kazen ni prehuda .... :wallbash::headbang::wallbash::headbang:

odvisno, jaz sem peljal (pred leti ko je bilo še poceni), 128 na 50 ampak zmerili so me pa na koncu mini naselja (5 hiš) ko ni bilo več niti ene hiše ampak samo njive okoli, cca 100 metrov pred tablo za konec naselja.

tako to naši delajo :headbang::SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo treba začeti uporabljati "naselje" (pervy varianta) in "strnjeno naselje" (centri mest, bajta na bajti itd....)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

danes ob 14.05 sem izgubila tablico LJ E6-3F na relaciji Hotedršica-Logatec, če jo kdo najde prosim na PM, jutri pa grem še na policijo.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da malo prebudimo temo :D

No tle gre sistem kar kupit KLIK

Ali je kdo nabavu in sprobu? Me zanima cena in uporabnost.

Drugače pa v celih 24 straneh ste samo jokal pa jamral kašne kazni pa kako te lahk dobijo... Vse se da če se potrudš in z znanjem, če pa pred vsako nalogo omagaš preden kej narediš pa pač nisi kos nalogi oz. jamraš da je nemogoče. Vse se da, če se hoče. Jaz priznam da nisem kos tej nalogi, zato sem si prebrav celo temo, ampak nikjer kej zanimivega... oz. pomoje kdor je naredu nekaj učinkovitega zadrži pri sebi predvsem zaradi ferbcov...

LP Matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo nabavu in sprobu? Me zanima cena in uporabnost.

Drugače pa v celih 24 straneh ste samo jokal pa jamral kašne kazni pa kako te lahk dobijo... Vse se da če se potrudš in z znanjem, če pa pred vsako nalogo omagaš preden kej narediš pa pač nisi kos nalogi oz. jamraš da je nemogoče. Vse se da, če se hoče. Jaz priznam da nisem kos tej nalogi, zato sem si prebrav celo temo, ampak nikjer kej zanimivega... oz. pomoje kdor je naredu nekaj učinkovitega zadrži pri sebi predvsem zaradi ferbcov...

LP Matjaž

Ah to si falil bistvowhistle.gif tukaj na moto"moralo"svetu vsi vozimo striktno po predpisih, če pa slučajno prekoračimo omejitev te more pa nujno nekdo posnet in sam neseš posnetek policiji, in plačaš odpustek. Tako, da tega patenta sploh ne rabimo in sploh ne vem kako to, da je ta tema sploh še odprta trance_44_wink5.giftrance_17_emot-angel.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali je kdo nabavu in sprobu? Me zanima cena in uporabnost.

Drugače pa v celih 24 straneh ste samo jokal pa jamral kašne kazni pa kako te lahk dobijo... Vse se da če se potrudš in z znanjem, če pa pred vsako nalogo omagaš preden kej narediš pa pač nisi kos nalogi oz. jamraš da je nemogoče. Vse se da, če se hoče. Jaz priznam da nisem kos tej nalogi, zato sem si prebrav celo temo, ampak nikjer kej zanimivega... oz. pomoje kdor je naredu nekaj učinkovitega zadrži pri sebi predvsem zaradi ferbcov...

LP Matjaž

Na novem GSX-R, sem videl zelo podobno stvar. In sicer je tip kupil TALE nosilček, in ga tok zategnil, da ga lahko z roko premakne. Tko da ko ga stiska da tablico gor, v mestu pa lepo nazaj dol. Ampak to je pri novem suzukijo preprosto, ker ima čist drugač montirane žmigle.

Če je pa mel s tem kakšne probleme s policijo pa ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah to si falil bistvowhistle.gif tukaj na moto"moralo"svetu vsi vozimo striktno po predpisih, če pa slučajno prekoračimo omejitev te more pa nujno nekdo posnet in sam neseš posnetek policiji, in plačaš odpustek. Tako, da tega patenta sploh ne rabimo in sploh ne vem kako to, da je ta tema sploh še odprta trance_44_wink5.giftrance_17_emot-angel.gif

:eek::lol1::eek::lol1:

Na novem GSX-R, sem videl zelo podobno stvar. In sicer je tip kupil TALE nosilček, in ga tok zategnil, da ga lahko z roko premakne. Tko da ko ga stiska da tablico gor, v mestu pa lepo nazaj dol. Ampak to je pri novem suzukijo preprosto, ker ima čist drugač montirane žmigle.

Če je pa mel s tem kakšne probleme s policijo pa ne vem.

Sem že vidu, je tut simpl da sam narediš in pocen.

Zanimal me je moj primer, ker takrat se je kr nekaj forumašev zanimal za to zdej pa nikjer nobenega? al pa se vsi okol vozjo :) v kar malo dvomim

Morm pri svojmu Kawasakiju neki upedenat da nom tablce zgubu ker mam original nosilec in je že okvir tablce poču tko da morm bolš nardit kt original.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm pri svojmu Kawasakiju neki upedenat da nom tablce zgubu ker mam original nosilec in je že okvir tablce poču tko da morm bolš nardit kt original.

LP

Najcenej in najhitreje...silikon...ali dva šraufa :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če je ravna površina pod tablco, je tudi 3m penast dvolepilni trak vredu. Prej zlomiš in zvješ registrsko, kot jo dol dobiš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kokr-tok po pameti voziš, ne rabiš tablice skrivat. Pa mislim da ni problem v sami hitrosti, temveč bolj v brezglavem divjanju, ogrožanju, izsiljevanju...drugih udeležencev. Motor, ki ima ukrivljeno reg. tablico pove vse o vozniku.

Tako je se strinjam. 15-category.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Registrska tablica z oznako SG G7-81 se nahaja na Policijski postaji Vrhnika.

Popravljeno . Popravil Igorr
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes izgubljena tablica na avtocesti KP - LJ oz. na poti nazaj LJ - KP. Oznaka tablice: KP - NT864

Morebitni najditelj naj prosim pokliče na 041-431-952, hvala :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

danes med 12-14 zgubil registracijsko tablico KP P7-24nekje med dragomelj-domžale-kranj-naklo- podbrezje-begunje-tržič. mogoče je zraven tudi kovinski okvir. najditelj dobi 25€, kliči na 041/661-269. hvala

post-13867-0-76593600-1299347213_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

lani sem kupil motor (2. roke) v okolici Maribora zato imam registrsko tablico z oznako MB. Ker sem iz primorske bi rad zmanejal tablico in vzel KP, nisem pa 100% da je to možno, ker na vseh spletnih straneh piše, da je možno zamenjati tablice le v primeru da so sedanje obrabljene, uničene ali ukradene.

Če ima kdorkoli izkušnje z zamenjavo reg. tablic ali ve kako to poteka bi ga lepo prosil, da odgovori na moje vprašanje.

hvala ter lp

Popravljeno . Popravil Forfeit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

lani sem kupil motor (2. roke) v okolici Maribora zato imam registrsko tablico z oznako MB. Ker sem iz primorske bi rad zmanejal tablico in vzel KP, nisem pa 100% da je to možno, ker na vseh spletnih straneh piše, da je možno zamenjati tablice le v primeru da so sedanje obrabljene, uničene ali ukradene.

Če ima kdorkoli izkušnje z zamenjavo reg. tablic ali ve kako to poteka bi ga lepo prosil, da odgovori na moje vprašanje.

hvala ter lp

Če ne druzga še zmeri lahk rečš, da so ti jo ukradl :). Pa zakaj te to moti? Jaz sem iz LJ pa sem imel KR in SG registracijo pa se nikoli nisem obremenjeval glede tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako, če bi res rad menjal tablico, javi na policijski postaji da so ti jo ukradli in boš dobil novo. Drugače je pa ne moreš, ker je od 1.1.2005 registrska tablica vezana na vozilo, razen če gre za "custom" tablico, ta je vezana na lastnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ne druzga še zmeri lahk rečš, da so ti jo ukradl :). Pa zakaj te to moti? Jaz sem iz LJ pa sem imel KR in SG registracijo pa se nikoli nisem obremenjeval glede tega.

Če rečem da so mi ukradli morem pol izpolnjevat nek obrazec pa nevem še kaj vse... :S

Mene ne moti, hočem pa jih zamenjat, ker na obali ni priporočljivo imet na motorju tablico LJ, MB, al karkoli ki ni KP

Zaradi mene bi ostala ta, ki jo imam zdaj, ker je prehodnica novih tablic in je manjša.

Popravljeno . Popravil Forfeit
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem ob registraciji brez problema menjal tablico. Odjavili so mi motor in mi ga ponovno prijavili v moji občini-vrnil staro tablico in dobil novo ter novo prometno. To je blo 2007 če se prov spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rečem da so mi ukradli morem pol izpolnjevat nek obrazec pa nevem še kaj vse... :S

Mene ne moti, hočem pa jih zamenjat, ker na obali ni priporočljivo imet na motorju tablico LJ, MB, al karkoli ki ni KP

Zaradi mene bi ostala ta, ki jo imam zdaj, ker je prehodnica novih tablic in je manjša.

Ne serji s tem, da so ti jo ukradli (ker lahko pošteno naj... ), če že greš v to lahko rečeš, da si jo izgubil, verjetno pa še to ni potrebno, ker ti bodo tako ali tako vse zaračunali. V Ljubljani ti jo zamenjajo brez problema (plačaš stroške in to je to).

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je tablica ukradena jo moraš preklicati pa bla, bla, bla....

Če pa rečeš, da si jo izgubil med vožnjo, dobiš takoj novo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!