Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Pozdravljeni

Rad bi vedel ali so policaji dolžni ali ne obvestiti lastnika izgubljene tablice, ki jo je nekdo prinesel na policijo, ker je možno lastnika najti V HIPU ??

Jest sm jo zgubu.

Sm si naredil novo. Se vozu kkšn mesc...

In mi policajka pozvoni na vratih... Živjo, a si zgubil tablico?

Ja (že dooolgo nazaj)

No sedaj ti jo vračamo. :worship:

Grem dol u klet in vidm, da sm za eno viška bogatejši :alien1:

EN CEL MESC JE TRAJAL, DA SM JO DOBIL

al je to taK sistem, alpa so jo res tok pozno šele našli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V kraju Buje (relacija Divača - Ribnica) je pri gostilni na drvih postavljena izgubljena tablica z oznakami

"GO VA-17". Menda je tam že kak mesec....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes ob 18.45 na relaciji Lesce-Radovljica po glavni cesti je nekdo s Kawasaki z750 modre barve zgubu rekistrsko... Radovljiški grb KR N4-86

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oh ja js pa res nimam sreče :closedeyes: dons mi je med kolenčanjem na Jezerskem odfrčala tablca nezano kam :) oznaka KR PU-69, če jo kdo slučajno najde bi biu zelo hvaležen če jo nese na Policijsko postajo Kranj :worship: Nagrada: gajba pira (mrzuga) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Včeraj izgubljena...registrska tablica za motor..MB. Najditelju nagrada. Hvala

Najprej vprašaj na policijo jaz sem jih že par našel in vedno dal na policijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes dopoldan izgubil registrsko tablico: LJ TP-84. Relacija: Ankaran-Kozina-Divača-Štanjel-Dornberk.

Če jo je slučajno kdo našel, prosim info na: 041 561 434.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sem na cesti Železniki - Sorica našel izgubljeno reg.tablico LJ P6-1E. Če kdo pogreša naj me pokliče (041-379-819) .... jo pa jutri prijavim tudi na policiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
se je kdo ze letil tega mam par ljudi ki bi to takoj meli

lp miha :whistle:

kolko €€ ponudiš za podobno zadevo (na motorček seveda).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto. net/_MOTO/ad.asp?ID=3076170

"Je atraktivnega videza pobarvan na REPSOL z veliko dodatne opreme. kot so ročke. akrapovič. karbonski sprednji blatnik. smerokazi ter elektronski dvig registerske tablice."

Popravljeno . Popravil wix
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se je kdo ze letil tega mam par ljudi ki bi to takoj meli

lp miha :whistle:

Jst bi probu kej takega uštimat....Preprosto-servomotorček, zajla, vzmet, stikalo pa je.Sam tega sicer ne potrebujem ker sem dost umirjen voznik, bi blo pa zanimivo en tak mehanizemček pogruntat.

Popravljeno . Popravil trojan69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

keri misli da ima fajn to poštimano, naj prilima kako sliko, z vseh srani

al pa kar direkt na mail, če mu je nerodno drgač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi se priporočal :)

Sicer tega ne bom dajal na motor, ker načeloma ne rabim, ampak me pa zanima kako je to rešeno s tehničnega vidika.. Ker par let nazaj, ko smo bili še bolj nori, sem precej tuhtal kako naredit to zadevo, da bi bila stvar kompaktna in fiksna, ter hkrati tako narejena, da ne bi bilo videt pantov oziroma mehanizma iz zunanje strani..

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi nekaj prekrilo tablico? Kakšna upogljiva plastika oz. kaj v smislu rolete? Tako bi se izognil pantom itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi nekaj prekrilo tablico? Kakšna upogljiva plastika oz. kaj v smislu rolete? Tako bi se izognil pantom itd.

Zadnjič sem opazil enega motorista s starejšim SS motorjem, ki je imel narejeno - ponarejeno reg. tablico "razdeljeno" na 6 delov....simpatična zadeva, zložila se je kot roleta, vendar je bila zelo amatersko narejena oz. lepo se je videlo, da nekaj ni okej. Verjetno bi se dalo zadevo še malo dodelat....Ideja je načeloma dobra :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj simpel, ko se pa da zakomplicirat. :lol1:

No, sicer pa zakaj bi otrokom kvaril veselje ob igri. Kar naprej ustvarjajte, pa roke si umijte ko boste šli iz peskovnika za mizo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjič sem opazil enega motorista s starejšim SS motorjem, ki je imel narejeno - ponarejeno reg. tablico "razdeljeno" na 6 delov....simpatična zadeva, zložila se je kot roleta, vendar je bila zelo amatersko narejena oz. lepo se je videlo, da nekaj ni okej. Verjetno bi se dalo zadevo še malo dodelat....Ideja je načeloma dobra :worship:

No, to po mojem mnenju ni dobra ideja.. Zadeva bi bila lahko še tako v nulo dodelana, pa še vedno bi bilo na 1 meter sigurno videt, da je tablica razrezana :) Na tako razdaljo pa pride policist ob vsaki kontroli prometa, ko ti pogleda dokumente in se sprehodi okoli motorja..

Pomoje bi bila najboljša in najbolj ziher varianta taka, da je na spodnjem delu zadka narejena samo tanka reža skozi katero gre nosilec tablice, pant je pa na notranji strani blatnika pod sedežem.. Ampak večji kot bi bil hod, večja bi mogla bit reža in bolj sumljivo bi bilo vse skupaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj bi pa skrival tablico.. ko se pelješ mimo radarja, radarske kontrole ali če se za tabo vozi provida... se pač pelješ po zadnjem kolesu... ni hudič, da bi ti razbral tablico ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!