Skoči na vsebino

Registrske tablice (po naročilu, zamenjava, skrivanje..)


smeško

Priporočene objave

Ni treba divjat, da dobis 9 pik. Na planini-ride mestno redarstvo postavi radar tik kjer se končajo hiše, a je zal tam se vedno omejitev 50km/h.

Zadnji dobi kazen, na sliki sta bila pred mano se dva avta.

Popravljeno . Popravil urkoman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba divjat, da dobis 9 pik. Na planini-ride mestno redarstvo postavi radar tik kjer se končajo hiše, a je zal tam se vedno omejitev 50km/h.

Zadnji dobi kazen, na sliki sta bila pred mano se dva avta.

 

Malo bolj natančno opiši ta kraj, kjer postavijo radar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba divjat, da dobis 9 pik. Na planini-ride mestno redarstvo postavi radar tik kjer se končajo hiše, a je zal tam se vedno omejitev 50km/h.

Zadnji dobi kazen, na sliki sta bila pred mano se dva avta.

pri šoli je 40  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni treba divjat, da dobis 9 pik. Na planini-ride mestno redarstvo postavi radar tik kjer se končajo hiše, a je zal tam se vedno omejitev 50km/h.

Zadnji dobi kazen, na sliki sta bila pred mano se dva avta.

tud jz sm  tm  dubu kazn 500E pa skupina motoristou zravn mene sam jz slovenc in men kazn dal ...  zdj na sudiscu kako lohka dukazejo da sm lih jz izmed useh unih prehitr vozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomenijo rumene table s križi?

post-40971-0-26342900-1391694534_thumb.jpg

 

Z miško sem se prav težko prebil skozi očalarske ride. Upam, da me ni ujel kakšen radar zaradi prepočasne vožnje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomenijo rumene table s križi?

attachicon.giftabla.jpg

 

Z miško sem se prav težko prebil skozi očalarske ride. Upam, da me ni ujel kakšen radar zaradi prepočasne vožnje :)

 

Te table kaj ... pomenjo? Da boš verjetno umru ko boš padu. Križ je pač logična posledica he he!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borutt,

mene so poslikal na drugi lokaciji, ki jih je prilepil gaso65, planina 65, proti ljubljani, tam resda ni his, ne grem pa ravno 50, pa pred mano avti tudi ne :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nasvet:

skrivanje tablice ne rešuje problema. pa čimprej se nauči gledati kje kasirajo, ker če pri nas plačaš 2 kazni lahko bankrotiraš, pa kakih 10 točk nabiješ.

Bdw-js tut ne divjam :D

Sej noben ne divja, samo malo smo prehitri. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem se 1986 vozil po Bosni (vojska...) sem začudeno gledal one table z velikimi črnimi pikami. Pa so mi pojasnili, da so te table tam, kjer se je zgodilo več nesreč s smrtnimi žrtvami. Je delovalo nekako preventivno. Te naše table z motoristi na rumenem polju pa mi sporočajo (pa ne le meni) bližino fajnih ovinkov. Žlendrova pogruntavščina so, a ne..? Ne bi raje popravili cesto...? Saj v začetku sploh ni bilo nikomur jasno, kaj predstavljajo -'nevarnost -motoristi na cesti' smo si razlagali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

borutt,

mene so poslikal na drugi lokaciji, ki jih je prilepil gaso65, planina 65, proti ljubljani, tam resda ni his, ne grem pa ravno 50, pa pred mano avti tudi ne :(

 

Skrij tablico. Je pa res ta del "enu malo bedast" za merjenje hitrosti, ker ni hiš ob cesti, ampak so pod cesto. Je pa že enkrat en avto parkiral v eno podstrešje. Snemi tablico, da ne boš drugič spet čakal poštarja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrivanje tablice je nesmisel. 

1. vedno moraš biti preprišan, da jih boš opazil

2. dovolj hitro moraš reagirati, da tablico skriješ (vklopiš mehanizem itd)

3. laser te meri tudi od spredaj in te gladko ustavijo, se pravi ti skrivanje ne pomaga

4a. če obvladaš točko 1. ni potrebe po skrivanju ampak enostavno zabremzaš

4b.  če obvladaš točko 1. ni potrebe po skrivanju, ampak nabiješ gas do konca in pobegneš, kasnej tajiš da si bil ti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole spodaj tudi ni tako slabo! (Men' se zdi, da sem tole slikal v Švici...) Le malo "črno" mi deluje. Te je pa malo strah, če drzuga ne!!

Tisto s črno piko, kot sem tule bral, pa je po moje še najbolj učinkovit dražljaj za tvojo podzavest... Bolj kot "tisti motoristi", ki imajo eno nogo že u luft...

Kar se pa tablic tiče...; Sem enkrat na enem motorju mislil, da bom potegnil "zauh", se je pa tablica skrila pod zadnji blatnik...  :O  :O  :yes:

post-4472-0-92005900-1391854370_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skrivanje tablice je nesmisel. 

1. vedno moraš biti preprišan, da jih boš opazil

2. dovolj hitro moraš reagirati, da tablico skriješ (vklopiš mehanizem itd)

3. laser te meri tudi od spredaj in te gladko ustavijo, se pravi ti skrivanje ne pomaga

4a. če obvladaš točko 1. ni potrebe po skrivanju ampak enostavno zabremzaš

4b.  če obvladaš točko 1. ni potrebe po skrivanju, ampak nabiješ gas do konca in pobegneš, kasnej tajiš da si bil ti

 

Če bi jaz napisal, da je nesmisel skrivanje tablice, bi verjetno marsikdo to drugače razumel. Je pa tudi nekaj drugega; če ima nekdo jajca, da po ogledu dirke MotoGP preizkusi svoje sposobnosti v javnem cestnem prometu, naj pa ima še jajca, da je na zadnjem delu motorja lepo vidna tablica in, da vedno ustavi na znak policista. Pravzaprav smo vsi ljudje in z enim normalnim obojestranskim odnosom se da marsikaj rešiti. Še vedno pa velja; kolikor ljudi, toliko pameti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dolomitih imajo tudi ene fajn opozorilne table pod vznožjem. Če drugega ne, se vsaj za trenutek zamisliš in upočasniš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Dolomitih imajo tudi ene fajn opozorilne table pod vznožjem. Če drugega ne, se vsaj za trenutek zamisliš in upočasniš...

Ko boš prletu ene 140 na radar kjer je 60 al pa 70 ne boš velik rešu!Ode izpit!!!!!Pa ne me narobe zastopit velikokrat je 60 tam kje se vsi motoristi peljamo krepko čez 100 pa nej me kdo poprav če ni res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš prletu ene 140 na radar kjer je 60 al pa 70 ne boš velik rešu!Ode izpit!!!!!Pa ne me narobe zastopit velikokrat je 60 tam kje se vsi motoristi peljamo krepko čez 100 pa nej me kdo poprav če ni res.

Takrat uporabiš točko 4b. Definitvno nimaš časa, da bi skrival ali dvigoval tablico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biker125... verjetno ne misliva istih tabel. Bom poiskal in nalepil, kaj sem imel v mislih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Trend skrivanja tablice oziroma predelave nosilca tablice, da je le-ta vidna samo letečim objektom, je nekako v padcu. Pravzaprav so taki motorji zelo redki. Verjetno je vodoravno postavljena tablica povzročala neprijetno vrtinčenje zraka, zaradi česar je kakšen motorist izgubil oblast nad motorjem in poletel v neznano. Zaj... Svet se spreminja. In mi z njim. Mogoče bo stopil v veljavo kakšen predpis izpred več let, ko je bila tablica na prednjem blatniku. Vsaj aerodinamike ni kvarila. Tudi tablica na hrbtnem delu jopiča ni slaba ideja. Pa še ime in naslov bi lahko bila zraven. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!