Skoči na vsebino

Kmetje in traktorji


robberrt

Priporočene objave

ponavadi dež opere cesto, in slučajno da te dobi tisti dež in da si slučajno na tisti cesti od dreka, amm raj ne bi bil, ker je pomoje tako kot na ledu sploh z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic sem na Bledu srecal traktorista z antifoni na usesih!!

A obstaja slabsa kombinacija za kako peesdarijo uspicit?

FLAYO

Po moje ja. Če bi si recimo plašnice čez oči potegnil.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic sem na Bledu srecal traktorista z antifoni na usesih!!

A obstaja slabsa kombinacija za kako peesdarijo uspicit?

FLAYO

Flayo-v dobrem imaš pijačo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmmmm......... zadnje case se mi dogajajo cudne stvari na cesti.kmetje v traktorjih z in brez prikolic/priklopkov CAKAJO,da se odpeljem mimo preden zavijejo na cesto; in celo GLEDAJO okoli sebe! :shock: :shock: iz cistega soka sem se skoraj ustavil in jim dal roko.ko bi le bilo se vec taksnih. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej fantje ne cez kmete in traktorje bo Kekec III znoru !!!

Kultura in prosveta -

to naša bo osveta !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto ,da bentite čez naše vrle pridelovalce zdrave hrane-pridite danes in jutri na kmečki sejem v Komendo (od 10 dalje),kjer vam bodo vrle članice Aktiva kmečkih žena in deklet postregla s potico in žganjem.

Bolj aktivni med vami pa bodo imeli možnost,da ugotovijo ali je res,da imajo kmećka dekleta v popkih ,namesto piercinga ,tako kot mestna dekleta,klope....

Delu čast in oblast !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnjic sem na Bledu srecal traktorista z antifoni na usesih!!

A obstaja slabsa kombinacija za kako peesdarijo uspicit?

FLAYO

Flayo-v dobrem imaš pijačo...

Ob priliki... ;)

Upam da ti bo litrca podmazivaca prov prsla... :P

FLAYO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridite danes in jutri na kmečki sejem v Komendo (od 10 dalje),kjer vam bodo vrle članice Aktiva kmečkih žena in deklet postregla s potico in žganjem.

Ja sej, potem pa veselo na traktor. Je**** ma*** a ne morete raje ponuditi mleka????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridite danes in jutri na kmečki sejem v Komendo (od 10 dalje),kjer vam bodo vrle članice Aktiva kmečkih žena in deklet postregla s potico in žganjem.

Ja sej, potem pa veselo na traktor. Je**** ma*** a ne morete raje ponuditi mleka????

Tudi mleko bi se dobilo !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako vam ni nikoli nič jasno

Kaj je bilo prej cesta ali njiva, travnik, vinograd ....

Pa še to: Ceste i morale biti zrajene 4 metre od posestnih mej, kar je tudi zagorovljeno z gradbenim dovoljenjem za izgradnjo cest. Če pa se vozite po vaški cestah, kjer so bližnjice pa ste si sami krivi, tako kot jaz, ko sem letel v poledici na nemagistralni cesti in sem se samo spokal domov, ker nisem imel kaska.

Kar se pa tiče odškodnine pa se dodatno nezgodno zavarujte kar je zelo drago za sezono motorista, bolje je da se življenjsko nezgodno zavarujete, ker dobite po določenem času vrnjeno rento. Ne vem točno kako to gre, je pa enkako okvirno tako pa se bolje izplača, ker ste zavarovani 24 ur na dan in 365 oz 366 dni na leto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mleko bi se dobilo !

Ja, če bi si ga šel kupit v štacuno. :?

Na konvencijah vodilnih slovenskih strank točijo in pijejo vino in penine.

Zakaj ne protestiraš zaradi tega ?

Tudi zmagovalec F1-se bohoti s šampanjcem-ti pa kriviš za splošno nekulturo pitja alkoholnih pijač -samo kmete,ki na svojih stojnicah pač pomujajo tudi žganje,ki pa ga lahko pridelujejo samo s koncesijo !

To je približno tako kot da bi bi pretepel poštarja,ker ti je prinesel priporočeno pismo v katerm od tebe zahtevajo ,da plačaš kazen...

GRE ZJUTRAJ POŠTAR RAZNAŠAT PISMA

JE BELA CESTA

IN PISMA ROSNA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa ze smeni ratujete.ni problem,da se kdo nalije,problem nastane,ko ta nekdo nalit sede za volan/krmilo/whatever nekega vozila in ....... upa,da se ne bo nic zgodilo. :evil: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na konvencijah vodilnih slovenskih strank točijo in pijejo vino in penine.

Zakaj ne protestiraš zaradi tega ?

Zato, ker to ni vsebina te teme. Govorili smo o problematiki, da je veliko traktoristov pod vplivom alcota. Potem pa ti na polno povabiš na šnops na - sicer verjetno - čisto spodobnem in prijazem dogodku, na katerega se večina ljudi pripelje z lastnim prevoznim sredstvom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na konvencijah vodilnih slovenskih strank točijo in pijejo vino in penine.

Zakaj ne protestiraš zaradi tega ?

Zato, ker to ni vsebina te teme. Govorili smo o problematiki, da je veliko traktoristov pod vplivom alcota. Potem pa ti na polno povabiš na šnops na - sicer verjetno - čisto spodobnem in prijazem dogodku, na katerega se večina ljudi pripelje z lastnim prevoznim sredstvom.

Ja in to klope gledat.

Pa ni problema.

Prideš se napiješ, pregledaš situacijo s klopi, nadaljuješ s,.... nato zaspiš in tam prespiš,se strezniš in odpelješ domov.

Prosto ko pasulj.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ni problema.

Prideš se napiješ, pregledaš situacijo s klopi, nadaljuješ s,.... nato zaspiš in tam prespiš,se strezniš in odpelješ domov.

Prosto ko pasulj.

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se malo opravičujem na prejšnem članku, ker sem malo iz forme tipkanja, pa še zanič je bila tipkovniva na faksu.

Kot je opaziti se bom moral res losati iz kmetije in postati cestni dirkač, da okusim vašo situacijo, da imate kmete za res tako malomarne. Seveda je memi vseeno, ker sedaj še trenutno študiram in potem več ne bom živel na kmetiji, živel pa bom še vedno za kmete, ker bom izdeloval, če bo le mi pamet dala toliko idej specialne kmetijske stroje, katere bom konstrukcijsko ojača, da tudi zagamani cestni dirkač s 200 kh/h ne bo naredil nič škode na stroju, kar pomeni, da lahko stroj preživi tudi tresk kamiona.

Saj ko bomo šli, če bomo šli v evropsko skupnost bo itak kmalu bilo zelo malo kmetov na cestah, ker si več ne bodo smeli razvijati kmetij in se bo vse skupaj iztrošilo in bo sedanji kmetijski minister moral prižgati žalno svečko slovenskem kmetijstvu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej se malo opravičujem na prejšnem članku, ker sem malo iz forme tipkanja, pa še zanič je bila tipkovniva na faksu.

Kot je opaziti se bom moral res losati iz kmetije in postati cestni dirkač, da okusim vašo situacijo, .....

Ma ti nas mal preveč resno jemlješ. Saj vidiš da je tle ena sama zajebancija.

Spoštujem kmete in njih delo, saj je to ena od redkih dejavnosti kjer ni blefiranja.

Kar seješ to žanješ, pa še ni zmeraj nujno da je tako.

8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!