Skoči na vsebino

Lojz prihaja


Arriba

Priporočene objave

Nekaj se govori da bi naj Louis spomladi odprl svojo trgovino v Mariboru nekje pri Petoviaavtu na Belokranjski. Ve kdo o tem kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se govori da bi naj Louis spomladi odprl svojo trgovino v Mariboru nekje pri Petoviaavtu na Belokranjski. Ve kdo o tem kaj več?

pa kdo te je v to napizdo. al mogoče vrjames v božička :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kdo te je v to napizdo. al mogoče vrjames v božička :headbang:

Čuj ti bizgec, nobeden me ni "napizdo", slišal sem pač neke govorice. Božička pa lahko maš, jaz sem gor rasel ob Dedku Mrazu, kapiš? :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh bv... mam blizje ce grem u austrijo :naughty:

Picek, kaj se pol oglašaš tukaj? Bejži še nadalje kupovat v Haiderland.... :evilgrin: Ja fajn bi bilo gledat kako bi razni klinčevići spoznali kako visoko imajo nabite marže....

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Ne verjamem. Je preblizu Gradcu, ne vem, če se jim to splača. ČE bi že bilo kaj na tem, bi po moje raje šli kam proti Zagrebu ali pa še to ne, prej bliže Rijeke ali Opatije ... ? Just guess.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti bizgec, nobeden me ni "napizdo", slišal sem pač neke govorice. Božička pa lahko maš, jaz sem gor rasel ob Dedku Mrazu, kapiš? :headbang:

:lol1: ... bizgec! :worship:

Tega pa že dolgo nisem slišala. To je priljubljen medklic moje mame! Bravo.

Hilton = bizgec. Luškano! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo bi super, čeprav bi po moje Louis prej odprli filialo kje v Ljubljani- Kot že rečeno je Maribor preblizu Gradca. Sploh, ker ni mej. Če pa bo, pa super. Sicer je Trg d.o.o., ampak to ni to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES JE, PA ŠE FUL UGODNE CENE BODO IMELI NA OTVORITVI!!!!

tako da pridno € šparat da bo pol več za zapravljat!!!! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy, kako je zdaj? Je kaj resnice, ali je bil odgovor bolj sarkastične narave...?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picek, kaj se pol oglašaš tukaj? Bejži še nadalje kupovat v Haiderland.... :evilgrin: Ja fajn bi bilo gledat kako bi razni klinčevići spoznali kako visoko imajo nabite marže....

haha picek :D

:hmm:

Ne verjamem. Je preblizu Gradcu, ne vem, če se jim to splača. ČE bi že bilo kaj na tem, bi po moje raje šli kam proti Zagrebu ali pa še to ne, prej bliže Rijeke ali Opatije ... ? Just guess.

sej edn je tam nekje prinovigradu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj se govori da bi naj Louis spomladi odprl svojo trgovino v Mariboru nekje pri Petoviaavtu na Belokranjski. Ve kdo o tem kaj več?

Upam,da ga ne bo...pol bo Vangi in meni celi biznis zjebal... :whistle: ;)

Popravljeno . Popravil vuk76
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetnost je bolj mala. ce bi ze, potem v LJ ali kot je bilo receno na hrvaskem. MB in okolica je premali trg za tako trgovino in graz je preblizu.

ker imajo te trgovine normirano in doloceno minimalno povrsino in vse skupaj deluje na podlagi franchise ne vidim junaka/nje, ki bi prevzel/a financni rizik in se spustil/a v to.

lahko se tudi motim. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nihče točno ne ve,in mene tudi zanima če bo lojz pri nas odprl filialo,sem jih prek emaila direkt kontaktiral v njihovo centralo,takoj ko dobim odgovor vam javim!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nihče točno ne ve,in mene tudi zanima če bo lojz pri nas odprl filialo,sem jih prek emaila direkt kontaktiral v njihovo centralo,takoj ko dobim odgovor vam javim!!!

Detlef je rekel da nimam pravega meila , ga ima kdo od vas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani dobil odgovor, da ne nameravajo odpirat v SLO.

Lani je bilo lani, letos je pa že lahko vse drugače. (čeprav tudi jaz bolj dvomim v to, da bi odpirali pri nas. -sploh ker je Maribor komaj streljaj oddaljen od Gradca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!