Skoči na vsebino

Lojz prihaja


Arriba

Priporočene objave

V Louisu se druga kot klumpa, itak ne splača kupit. Sem pred leti kupil sidijeve škornje tam in to s 15% popustom. No, če bi se prej pozanimal, koliko stanejo pri nas, bi prišparal cirka 80€.... :fredy:

No ja, včasih imajo kakšne svari tako znižane, da jih res ne dobiš nikjer bolj poceni. Recimo sploh čelade se splača kupit v zimskem času. Jaz sem recimo pozimi kupil čelado Shark RSF2i Axium za 100€, za takšno ceno pa je ne dobiš nikjer pri nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu se druga kot klumpa, itak ne splača kupit. Sem pred leti kupil sidijeve škornje tam in to s 15% popustom. No, če bi se prej pozanimal, koliko stanejo pri nas, bi prišparal cirka 80€.... :fredy:

No ja, potrošni material se vseeno včasih splača nabavljat, razne filtre, olja, ipd, je kar ugodno. Prav tako je to dobro mesto za kakšne aftermarket dodatke, žmigavce, špegle, , krmila uteži krmila, ipd, potem za moto kozmetiko, kakšne tank torbe in podobno, ker imajo na enem mestu res ogromno izbire. Poleg tega pa imajo tudi kakšne take stvari, ki jih pri nas sploh ni, ali pa bi bilo treba po naročilu iskat.. Tako, da kar se mene tiče je Louis čisto zakon, tudi kaj od orodja se kdaj dobi ugodno in nenazadnje tudi od opreme.

Ampak je pa res tudi to, da so nekatere stvari, predvsem boljše firme (Shark, Nolan, Sidi, Akrapovič, itd..) gor skoraj po pravilu dražje, včasih tudi kadar so v akciji. Zato ni Louis trgovina, v katero bi pač slepo zaupal in vse kupoval tam. Pač se prej malo pozanimaš o cenah, primerjaš in kupiš tam kjer je nejbolj ugodno.. Včasih se res dobi kaj zelo poceni, pozimi sem npr. dvema kolegoma nabavil X-lite 701 za 199€, pri nas je taka čelada skoraj 400€.. Skratka velikokrat imajo kakšno zelo dobro varianto.

Je pa gor tudi OGROMNO sranja in nekvalitetne robe, predvsem kar se tiče opreme.. Tu je pa pač na vsakem posamezniku, da se prej kolikor toliko izobrazi na tem področju preden gre v nakupe, oziroma če nima pojma, da vzame sabo kakšnega bolj izkušenega motorista, da ne bo ravno nabavil največje sranje. Jaz Louisu ne zamerim, da ima v ponudbi tudi cheap stvari, oziroma da nekatere priznane znamke prodaja dražje. Kupec je tisti, ki se mora pred nakupom pozanimat in najt zase najboljšo opcijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupec je tisti, ki se mora pred nakupom pozanimat in najt zase najboljšo opcijo :)

Se popolnoma strinjam. :)

Kdor ma, ma!

Hja... B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trdim na osnovi tega, da se je že par Motosvetovcev obrnilo z vprašanjem, če bo v slo Louis poslovalnica in če je ta trgovina ali Trg d.o.o. njihova poslovalnica, direktno na sedež Louisa in so odgovorili, da v Slo nimajo niti ne nameravajo odpreti trgovine. Je bilo o tem že veliko govora na Motosvetu, tudi direkten odgovor iz Louisa Nemčija je objavljen, vzemi si 5 min, pa preberi temo.

Razlika je pa v tem, da ima Louis tudi svojo kartico za zbiranje točk pri vsakem nakupu, članom "Louis kluba" redno pošilja tudi kakšne kupone za dodaten popoust in podobno dalje. In te stvari se da skoristit samo v uradnih Louisovih trgovinah, katere pa v slo ni in ne bo, oziroma zaenkrat še ni predvidena.

Za mene ni pomembno če je to Lousova trgovina ali samo franšizna, pomembno je da lahko isto robo kupim tu, trenutno še ceneje ker imajo 10% otvoritveni popust na vse izdelke iz Lousovega kataloga.

Glede tvojih "vzemi si 5 min" pa velja za tebe, kajti če bi malo prebiral tole temo bi našel celo sliko te prodajalne in bi te vprašal če si že bil v kaki Lousovi trgovini in si videl drugačno tablo. Da ne boš nakladal ti bom kar sam ponudil odgovor... popolnoma enaka je, in verjetno si jo niso dali sami delat... ali ti misliš prav to... tudi Lousove kataloge dobiš tukaj zastonj... je pa res da je še bolj prazna oz je sedaj po prvem navalu kar izpraznjena.

Moje mišlenje je da je dobrodošla vsaka nova moto trgovina... greš pa tja kjer je enako blago ceneje... tako da se mi zdi tvoje razmišljanje v slogu kaj je bilo prej kura ali jajce... bi bil zanimiv tvoj odgovor.

Pa brez zamere ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za mene ni pomembno če je to Lousova trgovina ali samo franšizna, pomembno je da lahko isto robo kupim tu, trenutno še ceneje ker imajo 10% otvoritveni popust na vse izdelke iz Lousovega kataloga.

Glede tvojih "vzemi si 5 min" pa velja za tebe, kajti če bi malo prebiral tole temo bi našel celo sliko te prodajalne in bi te vprašal če si že bil v kaki Lousovi trgovini in si videl drugačno tablo. Da ne boš nakladal ti bom kar sam ponudil odgovor... popolnoma enaka je, in verjetno si jo niso dali sami delat... ali ti misliš prav to... tudi Lousove kataloge dobiš tukaj zastonj... je pa res da je še bolj prazna oz je sedaj po prvem navalu kar izpraznjena.

Moje mišlenje je da je dobrodošla vsaka nova moto trgovina... greš pa tja kjer je enako blago ceneje... tako da se mi zdi tvoje razmišljanje v slogu kaj je bilo prej kura ali jajce... bi bil zanimiv tvoj odgovor.

Pa brez zamere ;)

Poglej, dejstvo je, da to ni Louisova trgovina in basta. Ta informacija prihaja iz glavnega sedeža Louisa v Hamburgu. Tudi jaz podpiram vsako novo moto trgovino in tudi to podpiram. Je pa prav, da se pove kako je dejansko na stvari.

Zame osebno namreč je pomembno ali gre za pravi Louis ali ne, zato ker sem v Louisu pustil že kar nekaj denarja, posledično nabral precej pik na Louis kartici in skoristil že kar nekaj kuponov za nezanemarljive popuste, ki so mi jih poslali na e-mail. Nekaterim nam te ugodnosti pač nekaj pomenijo in prav je da se ve, kje se jih lahko koristi in kje ne.

Pa še glede table, ko si ravno omenil. Sicer je to popolnoma nepomembno, vendar pri vseh Louisih v Katerih sem bil jaz (Munchen 2x, Frankfurt, Kassel, Villach) so table malce bolj oreng narejene, ponavadi je napis 3d plastičen. Tu je pa navaden natisnjen plakat. Btw. Trg d.o.o. iz Lj ima večjo "tablo", pa še veliko zastavo zunaj, pa zaradi tega še ni Louis :) Louis kataloge dobiš pa tudi pri meni :D

post-1190-1241722212.jpg

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še glede table, ko si ravno omenil. Sicer je to popolnoma nepomembno, vendar pri vseh Louisih v Katerih sem bil jaz (Munchen 2x, Frankfurt, Kassel, Villach) so table malce bolj oreng narejene, ponavadi je napis 3d plastičen. Tu je pa navaden natisnjen plakat. Btw. Trg d.o.o. iz Lj ima večjo "tablo", pa še veliko zastavo zunaj, pa zaradi tega še ni Louis :) Louis kataloge dobiš pa tudi pri meni :D

LOOOOL good1 :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej, dejstvo je, da to ni Louisova trgovina in basta. Ta informacija prihaja iz glavnega sedeža Louisa v Hamburgu. Tudi jaz podpiram vsako novo moto trgovino in tudi to podpiram. Je pa prav, da se pove kako je dejansko na stvari.

Zame osebno namreč je pomembno ali gre za pravi Louis ali ne, zato ker sem v Louisu pustil že kar nekaj denarja, posledično nabral precej pik na Louis kartici in skoristil že kar nekaj kuponov za nezanemarljive popuste, ki so mi jih poslali na e-mail. Nekaterim nam te ugodnosti pač nekaj pomenijo in prav je da se ve, kje se jih lahko koristi in kje ne.

Pa še glede table, ko si ravno omenil. Sicer je to popolnoma nepomembno, vendar pri vseh Louisih v Katerih sem bil jaz (Munchen 2x, Frankfurt, Kassel, Villach) so table malce bolj oreng narejene, ponavadi je napis 3d plastičen. Tu je pa navaden natisnjen plakat. Btw. Trg d.o.o. iz Lj ima večjo "tablo", pa še veliko zastavo zunaj, pa zaradi tega še ni Louis :) Louis kataloge dobiš pa tudi pri meni :D

post-1190-1241722212.jpg

bistveno si izpustil... da imajo sedaj 10% popuste in ti ceneje znese tukaj kot gori... pa pustmo vsakemu svoje :trance_33_sleep: :yes: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jozek bil včeraj notri......Kaj naj rečem? Še naprej bom hodil v Graz, ker to kar je v Mariboru ni niti ekspozitura ekspoziture, tako borno izbiro ima.....Zato zavil v Dainese trgovino in kupil tam, kar sem rabil....Odgovori kot so bili: nimamo, jutri dobimo, pošlo, čez 14 dni dobimo.....so nesprejemljivi. Par fec navešenih na obešalnike v razmaku 20 cm, par rokavic, lajbičev, Probike in Vanucci hlač in jaken, čelad ipd ni in nikakor ne bo niti L od Louisa.....če že grem, potem bom še naprej hodil v Graz....da ne govorim o naveličani mladenki za lap topom, ki se ji ni niti pogleda ni zdelo dvigniti od ekrana (no ja, verjetno ji sivi ded glih ni vzbujal pozornosti), pa vendar...... :grrr , me zlepa ne vidijo več....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler mam kako Milf-o v špilu nem strado, s totimi mladimi, pa je tak pizdarija...vsaka bi se kuj ženla al ti pa pizdarijo naredla... :evilgrin: Pol pa dobiš "mlade" ateje pri 50-tih, ki hočejo dopovedat vsemu svetu, kako je pa to ravno pravi čas za očetovstvo in da so v preteklosti delali vse narobe, zdaj pa vse prav.... :wacko:

Popravljeno . Popravil GRUNF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Treba je ta originalnemu "lojzu" po mejlih čim več težiti ,da bo te "det"razmislo o odprtju trgovine v Maribori"!

Pa kaj je to za en "model" toti Lojz,da nas ne jebe ? :fredy: Pi...ka mu Ma...ina!

A bi ka pomagalo Če mu vljudno zagrozimo? :lol1:

ma ko ga jebe majo zdaj v Lidlu in Hoferu čelade pa vse kaj zraven spada,pa bomo tam kupovali !!! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!